Heming hunting
dnes je pondelok,  17. jún 2024,  meniny má Adolf,  spln: 22. jún 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 20:46
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Dámske poľovnícke tričko TETRAO vodopád - bordové L - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Dámske poľovnícke tričko TETRAO vodopád - bordové  L
novinka
počet:                  cena: 11,94 €

Veľkosť

L M S XS
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Vytvorené na Slovensku
  • Motív nestráca na kvalite
  • Kúpou podporíte ohrozený druh Hlucháňa hôrneho 
  • Vyrobené z kvalitnej česanej bavlny
  • Produkt vyrábaný so srdcom a dobrou myšlienkou 

Ponuka unikátnych tričiek TETRAO sa rozšírila. Moderné a kvalitné dámske tričko našej renovovanej značky disponuje peknou nehmatateľnou potlačou. Na jeho vytvorení sa podieľala aj šikovná a kreatívna slovenská návrhárka. Tričko je štýlové a vhodné ako do lesa, tak aj do mesta či na kávu. Tá pozostáva z výroby pomocou moderných tlačiarní, čo poskytuje unikátnu priedušnosť pri nosení každý deň. Niekoľkonásobné pranie nijak neničí potlač. Dokonca ani nevybledne.

Na výrobe tohto trička sa podieľala 100% česaná bavlna. Predstavuje skvelý, vysokokvalitný materiál, z ktorého sa vyrába väčšina našich výrobkov. Na rozdiel od lacnej bavlny, ktorej parametre nespĺňajú niektoré požiadavky, táto bavlna je maximálne jemná a zachováva si aj po niekoľkých praniach svoju kvalitu.

Bavlna je charakteristická dlhými vláknami, ktoré sa získavajú česaním na moderných strojoch. To poskytuje najvyššiu kvalitu pre výrobu našich výrobkov. Odporúčaná teplota prania tohto trička je 40˚C.

Zakúpením a oblečením tohto trička najlepšie vyjadríte svoje JA.

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

kategória:

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM