Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pánska fleecová obojstranná bunda Härkila Kamko Pro Edition L - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Pánska fleecová obojstranná bunda Härkila Kamko Pro Edition  L
novinka
počet:                  cena: 499,95 €

Veľkosť

2XL 3XL L M S XL
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Najobľúbenejší a najpredávanejší model fleecovej bundy medzi lovcami
  • Skvelá ochrana voči vode a nečistotám DWR
  • Obojstranné prevedenie pre aktívnych lovcov
  • 2 priestranné vrecká
  • Vyrobené z merino mulesing free vlny

Bunda Kamko Pro Edition je exkluzívna obojstranná bunda s pletenou úpravou v kamufláži Axis Limited Edition na jednej strane a sýtozelenej na druhej strane. Pletená vonkajšia časť je dizajnovou spoluprácou dizajnérskeho tímu Härkila a materiál je zmesou vlny, recyklovaného polyesteru a nylonu. Výsledkom je tichý, mäkký povrch, ktorý poľovníci ocenia. Bunda Kamko Pro Edition má vrecká na GPS a predné vrecká na oboch stranách, obojsmerný zips a spodnú šnúrku. Na maskovanej strane má bunda vrecko napríklad na GPS a dve predné vrecká.

Pri výrobe bundy bol použitý materiál Cleverwool, ktorý predstavuje nekrčivý materiál s kombináciou vlny a polyesteru. Pevnejšia a ľahšia ako čistá vlna bez kompromisov v hrejivosti a mäkkosti vlny.

Merino vlna bez Mulesing metódy

Mulesing je chirurgický zákrok, ktorý sa prvýkrát použil v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Počas tohto zákroku sa jahniaťom odstráni koža okolo zadočku, obvykle vo veku 6 až 10 týždňov. Je to metóda prevencie ochorení zvanom flystrike, kedy parazitické larvy múch napádajú kožu práve najčastejšie v oblasti zadočku. Predtým sa mulesing vykonával úplne bez umŕtvenia, ale rastúcou informovanosťou spotrebiteľov boli farmári nútení používať aspoň analgetiká alebo od tejto metódy úplne upustiť.

Túto drastickú metódu teda možno nahradiť dôkladnejšiu starostlivosť o ovce, ktorá je samozrejme z dlhodobého hľadiska časovo náročnejšia a tým pádom nákladnejšia. To je dôvod, prečo je oblečenie z mulesing-free vlny väčšinou drahšie.

Parametre produktu:

Farba: hnedá / zelená
Materiál: zmes merino vlny, nylonu a recyklovaného polyesteru
Ochrana: DWR, proti vode a nečistote

kategória:

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov