Heming hunting
dnes je piatok,  21. jún 2024,  meniny má Alojz,  spln: 22. jún 2024,  dnes východ slnka: 04:49,  dnes západ slnka: 20:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Celoročná poľovnícka obuv TETRAO Cervus Grey UNI 47 - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Celoročná poľovnícka obuv TETRAO Cervus Grey UNI 47
novinka
počet:                  cena: 238,40 €

Veľkosť

36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Záručná doba: 2 roky

Popis

 • Vysoké hodnoty paropriepustnosti
 • Hydrofóbne vlastnosti
 • Stielka je vymeniteľná s výbornou nasiakavosťou a vysychavosťou
 • Vibram podrážka s osvedčeným dezénom
 • Masívna obruba po celom obvode topánky

Celoročná poľovnícka obuv TETRAO Cervus predstavuje vysoko prepracovaný model, ktorý je vhodný na zdolávanie prekážok a ťažko dostupných terénov počas namáhavých turistík a obtiažnych lovov. Pýši sa neprekonateľnou Vibram podrážkou a nepremokavou membránou, ktorá ochráni vaše nohy počas nepriaznivých podmienok v prírode. Samotná konštrukcia tejto obuvi bola vytvorená tak, aby každému nositeľovi poskytovala ten najvyšší komfort a pohodlie počas celej doby nosenia. Je vyrobená z kvalitnej nubukovej kože s hrúbkou 2,6 mm. Spevnená oblasť členkov zaisťuje oporu v každom teréne, zabraňuje precíteniu ostrých a tvrdých predmetov. Ide najmä o ostré skaly a konáre. Navyše, obsahom tejto skvelej obuvi je aj tenká izolačná vrstva, aby bol zaistený ten najvyšší pocit ľahkosti pri širokom rozsahu teplôt.

Obuv sa radí do skupiny UNI, vďaka čomu si svoju veľkosť nájdu dámy aj páni. Šnurovanie spočíva na základe šnurovacích háčikov a očiek s blokovacím háčikom. Ten umožňuje uťahovať holennú a priehlavkovú časť rôznymi silami. Samozrejmosťou je aj prispôbenie samotnej obuvi a šnurovacieho systému všetkým typom chodidiel. Obuv Cervus je možné využívať počas celého roka. V jarnom a letnom období poskytuje vysokú paropriepustnosť, počas zimných mesiacov zaisťujú pocit tepla. Vnútorná stielka je odnímateľná, takže v príprade spotených chodidiel ju môžete vybrať, nechať ususiť, prípadne oprať a naspäť vložiť. Zažívajte kvalitný, spoľahlivý lov a pohodlnú turistiku s jedinečnou obuvou TETRAO Cervus. Svojou funkčnosťou sú zaslúžene pomenované po kráľovi lesov (lat. Cervus).

Táto obuv je vhodná do terénu B/C:

Obuv triedy B/C je ideálna na viacdenné výlety, náročný trekking, vysokohorskú turistiku, lov v sťažených podmienkach, kamenisté horské cesty a cesty s pevným podkladom. Kategória B/C topánky predurčuje nie len na zimnú pešiu chôdzu v snehu, bezproblémovo zvládnu aj letné podmienky v rôznych terénoch. Obuv vďaka pevnej konštrukcií a odolnej podošve dokážete využiť aj na ľahké lezenie a ferraty. Kategória B/C predstavuje ideálnu voľbu pre širokospektrálne využitie poľovníka a zabezpečí celoročný komfort pri nosení.

Membrána SympaTex - ide o chránenú značku membrány, ktorá je predovšetkým využívaná na výrobu nepremokavých odevov a zvrškov nepremokavej obuvi. SympaTex predstavuje takzvanú neporéznu fóliu z kopolyméru, ktorý sa skladá zo 70% polyesteru a 30% hydrofilného polyetylénu. Pri polyesteri sa jedná o hydrofóbnu časť. Táto skvelá membrána zaručuje nepremokavosť s 20 000 mm vodného stĺpca, priepustnosť vodnej pary a priedušnosť z vnútornej strany fólie na vonkajšiu stranu. V prípade priepustnosti ľudského pachu zaručuje táto membrána funkčnosť do maximálnej teploty okolitého ovzdušia, čo predstavuje cca 15°C.

Výhody membrány SympaTex: 

 • Ide o neporéznu fóliu
 • Dá sa roztiahnuť na trojnásobok plochy
 • 100% odolnosť voči vetru 
 • 100% vodotesná
 • Mimoriadna odolnosť
 • Dynamická klimatizácia 
 • Optimálna priedušnosť 
 • Vysoko strečová membrána bez pórov 
 • Certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX
 • 100% recyklovateľná membrána 
 • 100% klimaticky neutrálna 
 • Ošetrenie bez fluórovaných uhľovodíkov 
 • Vyvážená uhlíková stopa 

Parametre produktu: 

  Model: Grey
  Farba:
  hnedá 
  Materiál: pravá koža
  Hrúbka kože: 2,6 mm
  Stielka: koža Dual flex
  Zvršok: mazaný hydronubuk + SympaTex
  Medzipodrážka: polyuretánová ochrana pred nárazmi
  Podrážka: Vibram
  Hmotnosť: 900 g 1 topánka (veľ: UK 8 - EU 42), 1800g  pár (veľ: UK 8/ EU 42)
  Kategória obuvi: vhodná do terénu B/C

  Obsah balenia: 

  Celoročná poľovnícka obuv TETRAO Cervus Grey UNI
  2x šnúrky

  Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

  kategória:

  reklama

  prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov