Heming hunting
dnes je sobota,  18. máj 2024,  meniny má Viola,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:05,  dnes západ slnka: 19:20
IBO výpredaj

Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia

autor: off kaso79
pridané: 12.4.2012 20:57

Chcem sa opyta, ci niekto ma skusenosti s fotopascou odosielajucou pomocou SIm karty aktualne foto na email alebo ako MMS. Technicek parametre poznam, len ma zaujima tato funkcnost, ci to ma realne vyuzitie, a ako to "zerie" pausal na tej SIMke ;) a ci je to pouzitelne aj na dvojnohu skodnu ;)

počet zobrazení: 78 519
počet hlasov: 1
okruh tém: fotopasce
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off borza222, 13.4.2012 o 23:14

Ked najdeš v noci tú moju, tak ťa pozývam k nám na kopanice jednu fotopascu ti dám zadarmo a ešte ti pribalím aj flašu dobrej slivovice. A to myslím uplne vážne :-)

dať hlas príspevku | počet hlasov: 17

komentáre

zoradiť
zobrazené 161-200 z 264 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off peter68, 15.5.2016 o 12:31

Mne ten prísvit nepripadá slabý. Na každej z tých fotiek čo pridal admin viem rozoznať čo mu tam chodí v rátane tých skomprimovaných fotiek... ešte aj jabĺčka pekne vidno. K tomu šumu... pochopil by som tú poznámku keby sa bavíme o zrkadlovkách, ale pri fotopasci? Rozklikol som si fotku z 21.4.2016 o 14:04 a ten ihličiak je bez problémov čitateľný a to je podľa mňa podstatné. Beriem fotopascu ako monitorovacie zariadenie a na fotky mám zrkadlovku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off duso2, 22.4.2016 o 19:38

No admin HD je HD.Tie prisvity su slabe,je to zazrnene. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.4.2016 o 14:04

Iná fotka, tiež originál z SD karty fotopasce. Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

správca admin, 21.4.2016 o 14:03

Prikladám fotku z SD karty (žiaľ ju už nemám na mobile ako mms). Ide o fotopascu Spromise S128. Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.4.2016 o 14:02

Pre porovnanie prikladám originál fotku z SD karty v rozlíšení 4000x3000, je to tá istá fotka ako som pridal z mms dňa 17.4.2016 o 13:53. Plnú kvalitu však neuvidíte, lebo ju program tu oreže na 1200x900px. Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca admin, 18.4.2016 o 13:28

duso2, dnes o 0:28 bavili ste sa o fotkách ktoré sú odoslané priamo na mobil, tie som pridal, rozlíšenie 640x480. Pochyboval si že to prenesie rozmer 640x480 priamo cez mms na mobil. Tak som pár takých fotiek pridal a potvrdil som tým že to tak je. Ak sa dostanem k fotopasci (teraz som PN) tak pridám i plné rozlíšenie fotografií i v noci, na porovnanie aký je rozdiel fotky odoslanej cez mms na mobil a originál plné rozlíšenie uložené priamo na SD karte vo fotopasci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Fotojelen, 18.4.2016 o 8:27

Duso2 veď je to fotka priamo z MMS akupack tak ľahko nebude keďže žijeme v spotrebnom svete a daj nám sem nejaké tvoje fotografie nech sa môžeme pozrieť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 18.4.2016 o 0:28

No admin tie nocne foto nie su nejaka vyhra. Ono kedy uz budu fotopasce HD a budu mat kvalitne a svetelne objektivy? Tam je zrada. Este nam tu chyba borzova kritika na tento model. A k tej dokonalosti tvoje fotopasce chyba lion bateriovy akupack.Kedy uz trkne vyrobcom a zacnu pouzivat tuto technologiu? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 17.4.2016 o 13:53

Posledná ukážka. Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

správca admin, 17.4.2016 o 13:52

Ďalšia ukážka. Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca admin, 17.4.2016 o 13:52

Tretia ukážka. Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 17.4.2016 o 13:51

Druhá ukážka. Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca admin, 17.4.2016 o 13:51

Mám fotopascu Spromise S128 s odosielaním MMS ( odkaz ) a môžem tiež potvrdiť že to posiela na mobil fotografie s veľkosťou 640x480. A presne tak ako píše motaq plnú veľkosť fotografie máš na SD karte. Podľa mňa je i na tých fotkách celkom dobre rozoznať objekty snímania. Veď posúďte sami, posielam v prílohe zopár ukážok. Sú to fotky priamo z mobilu - mms čo mi prišli. Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 16.4.2016 o 23:09

Duso2 ano som si isty orange a o2 je 640x480, telekom neviem nepouzivam. A firmwate to orezava aj pri gprs, kvoli velkosti jednak aby prenos netrval prilis dlho, lebo vtedy fotopasca nefoti a aby to zbytocne nezralo vela dat. Posielane foto maju sluzit ako nahlad, plna velkost je na karte. Tazko pocedat, ktora je najlepsia. Ja mam dobre skusenosti s uovision um 565 a teraz je celkom zaujimava Bunaty full hd gsm, nedavno som ju testoval. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 16.4.2016 o 14:21

Motaq si si isty ze MMS prenesie 640x480? Pokial viem telekom to orezaval.Mas to vyskusane? Na mail by so malo ist v plnom rozliseni,nechce sa mi verit ze firmware to orezava.Mail prinasa komfort,ja si na serveri potom dorobim program,ktory mi zoberie snimky a spravim z toho sekvenciu,alebo to dam do web stranky. Ktora fotopasca s emailom je podla teba najlepsia? Myslim aj kvalitu foto,IR a fotiek v noci. Dominik tak to mas nejaky zmrveny firmware,ked ti to tak skompresuje,vymen fotpascu/ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 15.4.2016 o 16:44

Duso2, fotopasca v rezime MMS posiela foto (na telefon alebo e-mail) v rozliseni 640x480. Pri odosielani cez gprs (na e-mail) je to u vacsiny fotopasci bezne 800x600 alebo u niektorych sa to nastavit. V kazdom pripade si treba uvedomit ze na SD kartu fotopasca ulozi foto v plnom rozliseni podla nastavenia fotopasce. Rozlisenie zmensuje len pre potreby odoslania zaberu (kvoli velkosti odosielaneho suboru). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dominik.t, 15.4.2016 o 11:47

duso2-praveze ja to mam nasavene na email a robi mi to take foto :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 15.4.2016 o 10:17

MMSky neni vitazstvo,pretoze MMSka ma obmedzene rozlisenie myslim na 320 x 240 pixelov. Operatori to jednoducho nepodporuju a orezu to.Vsak si ovorte MMS obrazok v nejakom irfane a pozrite rozlisenie.Lepsia vola je email,tak to uz nie je limitovane.Potazmo Motaq mas vedomost,ze by niektori operatori podporovali vacsie rozlisenie ako tych 320x240 pixelov?Mas to odskusane v reali? Inak to rozlisenie je o nicom,vidno prd najma v noci. S emailovymi prilohami je mozne ukladat foto na server,spravit z toho galeriu, sekvencne video a mnoho ineho.S MMS je clovek limtovany a musi to manualne otvarat kopirovat atd. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dominik.t, 14.4.2016 o 9:08

Potreboval by som radu....Mam fotopascu Scout guard SG 880 MMS.Niekedy mi to robí v noci takéto fotky ze tam nieje nic vidiet a aj cez deň su tie fotky občas rozmazane...viete mi niekto poradiť? Dakujem Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 9.4.2016 o 21:23

Reklamáciu rieši predajca a nie dovozca... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Polovnik1992, 8.4.2016 o 10:42

JozkoStredny viem si predstavit ten uspokojivy pocit ako si prave niekoho odhalil, musim ta vsak sklamat, predavam ich (vsimni si prosim mnozne cislo) z dovodu, ze sa mi podarilo kupit 10 kusov nepouzitych fotopasci za dobru cenu, a co je najdolezitejsie je tam zarucny list a este skoro plna zaruka dva roky takze neviem o com tocis, ked bude zla da sa reklamovat u dovozcu, kazdopadne staci si pozriet fotky alebo videa volne dostupne na nete z tejto fotopasce alebo recenzie na heureke pri tejto fotopasci a akekolvek dalsie debaty su zbytocne, a ano je to terno, za dva dni je polovica uz prec, ahoj ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off strednyjozo, 7.4.2016 o 15:48

Počuj polovnik1992 ta tvoja fotopasca musí byť neskutočné terno , keď hneď po rozbalení ju predávaš. A ani nám to viac neobjastnuj howg ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off Polovnik1992, 6.4.2016 o 19:20

Najlepsiu skusenost s fotopascou ktora odosiela MMS mam s Welltar 7310 MMS.Mam ju dokonca so SVK menu aj navodom.Mozem len odporucit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fubonaci, 2.1.2016 o 10:08

Ako to funguje? Je to dobíjacie? Ako sa to prípája? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 12.7.2015 o 15:25

Vydrží to približne pol roka ale záleží to hlavne od pomeru nočných a denných záberov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off renegade, 11.7.2015 o 19:24

sporko 1234, myslim za to vydrzalo nejakeho pol roka to zalezi aky pohyb tam je a kolko foti a posiela, momenatalne ju mam na chate a napojenu na zdroj. Strazi mi okolie chaty. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sporko1234, 14.6.2015 o 8:44

Borza to mas odskusane? Mne na klasicke baterie pri gprs vydrzi pasca naozaj len kratko ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 14.6.2015 o 8:31

Sporko dnes už to nie je podstatné, dokúpiš 6 V akumulátor a funguje to 3 - 4 mesiace aj pri GPRS prenose ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sporko1234, 10.6.2015 o 0:31

Renegade ako dlho ti vydrzia baterky ked ti pasca odosiela? Alebo kolko foto ti posle na jeden set baterii? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 9.6.2015 o 22:48

Vlado Keepguard by ťa svojim výkonom sklamal, osobne by som vyberal z ScoutGuard 982 k 12M alebo Acorn 6310 MG - sú to momentálne najvýkonnejšie fotopasce na trhu. Renegade na tvojom mieste by som prehodnotil operátora, dnes sa dajú programy na odosielanie neobmedzených MMS zohnať pod 10 Eur. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off renegade, 9.6.2015 o 21:54

Ja mam tiez instalovanu fotopascu s mms a tato foti kazdy jeden pohyb ale mms zasiela kezde 2 minuty ked je pohyb a to z toho dovodu ze po odfoteni este prebieha spracovanie fotky a nasledne odoslanie a to trva cca 2 minuty. Mam v nej T-mobilovu kartu za cenu cca 25 euro mesacne a posiela neobmedzene mnozstvo mms. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 9.6.2015 o 16:56

Uovision UM 565 mozem odporucit... spolahliva.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off valdo35, 9.6.2015 o 15:46

Zdravím Vás, vedeli by ste mi prosím Vás odporučiť nejakú kvalitnú-spoľahlivú fotopascu s funkciou odosielania MMS? Ja som sa zatiaľ dopracoval podľa parametrov k KeepGuard KG-870NV... Alebo??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off forester78, 1.6.2015 o 20:57

Neviete prosím, prečo mi fotopasca Welltar 7310 MMS aj po odlokovaní PIN kódu pri každom načítaní SIM karty od O2 píše hlášku: "No SIM". SIM karta je pritom vložená, MMS-ky po odfotení odosiela bez problémov. Vďaka za radu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off HighlanderSK, 16.3.2015 o 17:05

nemecka fotopasca bresser, posielanie mms internet v pohode. vyzera to skor na seriovy problem s prepinacom off/menu/on. chcel som len vediet ci sa niekto s touto poruchou stretol ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off borza222, 16.3.2015 o 16:00

Aký to je problém ? ....síce konkrétny model nepoznám a značka vo mne nevzbudzuje dôveru, ale skúsim poradiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off HighlanderSK, 16.3.2015 o 15:45

fotopasca Bresser mms/e mail - Priatelia, pouzivate niekto fotopascu BRESSER s posielanim mms a e mailov? mam so vsetkymi z nich specificky problem a chcel by som porovnat skusenosti s niekym z Vas ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riders, 23.1.2015 o 11:20

Dík bol to ten Pin už to šlape, ale mám další problém nejde mi nastavovat fotopasca cez SMS asi tam bude tiež nejaká zrada. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lesny muz, 17.1.2015 o 12:32

riders máš zrušenú ochranu PIN kódom?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off riders, 17.1.2015 o 7:28

Mám fotopascu Acorn guard a pri test GPRS mi píše NO SIM , nieje vložená sim karta popritom tam kartu od O2 mám vloženú. Nevie niekto kde je zrada Dakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 161-200 z 264 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM