Heming hunting
dnes je sobota,  18. máj 2024,  meniny má Viola,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:05,  dnes západ slnka: 19:20
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia

autor: off kaso79
pridané: 12.4.2012 20:57

Chcem sa opyta, ci niekto ma skusenosti s fotopascou odosielajucou pomocou SIm karty aktualne foto na email alebo ako MMS. Technicek parametre poznam, len ma zaujima tato funkcnost, ci to ma realne vyuzitie, a ako to "zerie" pausal na tej SIMke ;) a ci je to pouzitelne aj na dvojnohu skodnu ;)

počet zobrazení: 78 515
počet hlasov: 1
okruh tém: fotopasce
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off borza222, 13.4.2012 o 23:14

Ked najdeš v noci tú moju, tak ťa pozývam k nám na kopanice jednu fotopascu ti dám zadarmo a ešte ti pribalím aj flašu dobrej slivovice. A to myslím uplne vážne :-)

dať hlas príspevku | počet hlasov: 17

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-160 z 264 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off borza222, 31.1.2017 o 16:29

jednorázové, dobíjacie vôbec v zime nepoužívať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirek68, 31.1.2017 o 16:15

Borza222 a to su jednorazovkx baterky ci nie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 30.1.2017 o 17:24

V takom období ako je teraz je najlepšie napojiť fotopascu na externý zdroj, jediné baterky ktoré vydržia dlhodobé mrazy su Energizer ultimate litium Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off mirek68, 30.1.2017 o 13:11

Tak ja si idem kupit fotopascu um565 vo posiela mms takze neviem ci som mal kupit baterky radsej kupim drahsie baterky do nej ako jednorazovky diky marianmach65 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off zander, 30.1.2017 o 9:29

Samozrejme,uz som do aliexpresu pisal,chcu aby som im opisal moj problem atd.ale pytam sa aj tu,snad je aj toto diskusne forum.Fotopascu som uz jednu kupenu na slovensku mal a bol by som snou spokojny,aj ked neposielala mms,bol to zakladny model,len mi ju nejaky dobrak ukradol.Nikdy som nic take neinstaloval,preto sa pytam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marianmach65, 29.1.2017 o 21:54

Mirek a domsi,v prvom rade sa musis pozret do manualu fotopasce ci je 6V alebo 12V,podla toho si objednás napr.u Micronix.sk externý zdroj (bateriu)v kolonke "pristrojove VRLA baterie- Alarmguard,(su to uzavrete bezudržbove baterie),odporucam 12Ah (Volty podla fotopasce)cena okolo 15€.Odporucam prikupit aj nabijacku(aj ked sa daju nabijat aj z autonabijackou ale neodporucam!)Vojdes do "nabijacky a boostre"potom "VRLA nabijacky"a model MVA818-dobry pomer ceny a kvality 27€.Čo sa tyka prepojenia fotopasce s baterkou,niektore (hlavne MMSkove)maju vyvod na pripojenie externeho zdroja prekryty plastovou krytkou na ktorej je uvedena aj voltáž fotopasce,treba zalistovat na e-streankach a pohladat kabel na prepojenie baterka -fotopasca,na Scoutguardy je dostať za 15€,mne do jednej pasoval konector z NOKIA nabyjacky POZOR!!!na polaritu fotopasce(stred+okraj-alebo opacne,pokial to nieje nakreslene na krytke tak to musite dat odbornikovy urcit,lebo by ste spalili fotopascu)a druhy koniec si oblankujes,rozdelis póli a nalisujes obyč.el.svorky ktore sa nastrcia nabaterku.Pripadne dalsie otazky cez postu. Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off lesny muz, 29.1.2017 o 17:54

Ja používam Spromise s128 už dva roky a bez problémov som maximálne spokojný vraj už je na SK aj nová Spromise S358 ktorá odosiela aj video. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirek68, 29.1.2017 o 16:41

marianmach65 a to idu na hocijaku fotopascu ci to ide len na dannu znacku alebo model ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Domsi, 29.1.2017 o 13:51

Marian a este mi prosim porad ako si to k tej fotopasci pripojil a ako tonmas zabezpecene proti vlhkosti... dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marianmach65, 29.1.2017 o 13:16

Domsi,kupou exter.zdroja maš problem č.1 vyriešený.Mne chodi denne aj 220 foto pri 1minutovom intervale a baterka ani nepocíti ten odber prudu.Dával som ju tam pred 14 dňami a som si isty ze vydrzi aspon mesiac bez nabitia(overené kolegom).Investicia aj s nabijackou 50€ a mas na roky pokoj. Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Domsi, 29.1.2017 o 13:03

Ahojte. Uz dlhsie pozorujem tuto diskusiu a rad by som Vas poziadal o radu. Vlastnim dve fotopasce vybavene funkciou odosielania fotiek do mailu. Mam ale problem, ze mnozstvo zvery ktora mi v tomto rocnom obdobi navstevuje krmovisko je obrovske a zakonite fotopasca foti ako sialena. Denne mi pride aj 150 fotiek. Otazka teda znie: 1. ake baterie pouzivate vo svojich pristrojoch, 2. ako mate nastavenu citlivost senzora, 3. ake mate nastavene oneskorenie (interval) snimania medzi fotkami. Ak mate dalsie rady alebo odporucania aby sa mi baeteria nevybila kazde 3 dni. Dakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 29.1.2017 o 12:00

Co tak napisat do aliexpresu nech ti poradia? Toto je dan za nakup mimo sr. Ziadna podpora, poradenstvo.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off zander, 29.1.2017 o 9:56

Uz som zrusil ten pin kod,uz cita simku,ale stale neodosiela.zrejme nieco robim spatne....robim to podla navodu,ale stale sa neviem z toho vysomarit.poradte prosim,je to fotopasca z aliexpresu hc500. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 28.1.2017 o 14:44

Na sim treba v prvom rade zrusit zabezpecenie PIN. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zander, 28.1.2017 o 13:59

fotopasca lixada hc500 m/g - Dobrý deň, potreboval by som poradiť,kúpil som si fotopascu Lixada s posielanim mms a nechce mi načitať sim kartu novú zakúpenú v orange,vedel by mi niekto pomocť ako pascu nastaviť respektíve prezrieť co je s ňou? Za každú radu veľmi pekne ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martin1530, 18.1.2017 o 11:31

Zdravim chcem sa podelit o skusenosti ohladom spromise s128 po cca 4 mesiacoch pouzivanie mozem skonstatovat ze to boli asi trocha zle investovane peniaze.Fotopasca ma velmi oneskorenu uzavierku fotografie cca 3=4 sekundy co v praxi znamena ze na monitorovanie zvery nieje vhodna pretoze nestihne zachytit zver ktora prejde pred kameru.Dalej ma maly pozorovaci uhol a niekedy fotopasca nereaguje na prikaz aj ked baterky su nabite.Za tie peniaze som cakal kvalitu.Mozno lepsia volba by bola forestcan 880 druha generacia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 7.1.2017 o 13:13

Ako vám fungujú fotopasce v týchto mrazoch ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maburak, 29.12.2016 o 19:32

ja by som do fotopasce od ScoutGuard uz nesiel. Mal som dve (jedna z nich bola SG880) a obe sa pokazili... SG nikdy viac ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on janblha, 27.12.2016 o 13:27

Zdravím , mate niekto osobne skúsenosti s fotopascou SCOUTGUARD SG-880 MMS/GPRS , + ako vnímate ovládanie cez ovládač nieje sú tam niejake nevýhody ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off borza222, 26.12.2016 o 20:45

Slušná fotopasca za tie peniaze, nečakaj extra výkon ale pre bežného užívateľa stačí. Výhodou je neviditeľný nočný prísvit pomocou led diod čo podstatne predlžuje životnosť batérií. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off matko2403, 26.12.2016 o 19:08

Ahojte. Máte niekto z Vás skúsenosti s fotopascou ScoutGuard SG520??? Uvažujem nad jej kúpou. Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pirko, 23.12.2016 o 14:39

Zdravi chlapi,mam problem s fotopasti na mms. Chodi mi fotky na mail a z mailu sms na mobil ,ale asi od 23.00 do 8 rano mi prijde na mail fotka ,ale uz mi neprijde sms z mailu. Kde muze byt problem v nastaveni mailu? Ale tam je nastaveno oznamovat vsechny maily sms tak nevim ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peterD, 23.12.2016 o 4:22

weltar 7330 MC ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirek68, 22.12.2016 o 19:53

Dobrý deň rozhodol som sa že kúpim fotopascu no problém chcem fotopascu na sledovanie noci a cez deň mam taký typ weltar 7310 mms 940 nm problém je že robí slabé fotky cez deň a vraj sa kazí ďalšia je spider x7 940 nm ta robí krásne foto cez deň ale slabé a ďalšia je um 565 ta tiež robí krásne foto cez deň len slabšie v noci ale asi to vyzerá tak že si kúpim um 565 len poradte ktorá sa čo najmenej kazí ďakujem . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off denyz, 24.11.2016 o 8:16

Zdravím ,kúpil som si moju prvú foto pascu spromise s128 viacmenej len na stráženie chaty v lese a moje prvé dojmy sú no nič moc: nočné fotografie sú strašne nekvalitne či cez SMS alebo aj priamo s SD karty nerozoznám ani sám seba na pár metre , ďalšia vec SMS ovládanie sa mi vyplo po niekoľkých hodinách samo a SMS-kou to už nejde obnoviť.v nemeckom návode som zas našiel poznámku že zapnuté SMS-ovládanie má nenormálnu spotrebu energie, je to možné?napriek mojim zistenia si myslím že nie foto pasca ale ja robím ničo zle. Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off demo38ra, 16.11.2016 o 13:35

Máte niekto skúsenosti s fotopascou ForestCam LS 880? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off namor676, 10.11.2016 o 20:42

Áno aj na prima kartu a dá sa aktivovať program nekonečné MMS s pravidelnou aktiváciou za 2 € na sedem dní čiže 8 € za cca mesiac (28 dní), vzhľadom k pokrytiu orange asi najlepšia voľba. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off bullystafford, 10.11.2016 o 16:55

mozno trapna otazka...ale funguje fotopasca aj na napr. primakartu? dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 30.9.2016 o 23:07

A nastavil si SIM bez ochrany pinom? Musí sa to urobiť v telefone. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martin925, 30.9.2016 o 22:56

Zdravím prišla mi fotopasca SPromise S128 aj s pamaťovou kartou, dal som tam sim kartu z telefónu, ktorú bežne používam ale stále sa mi nedarí nastaviť aby mi fotky odosielalo na mail, môžte mi niekto poradiť ako by sa to dalo vyriešiť ? ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martin1530, 29.9.2016 o 19:26

Mysho22 - Áno to je ona ale kamoš ju ma a vraj je spokojný tak ale asi on ju moc nepoužíva čo viem a asi ju až tak netestoval ako ja. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysho22, 29.9.2016 o 10:18

Martin1530: myslíš túto? Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off martin1530, 29.9.2016 o 9:58

Fotopasce z alieexpresu neodporucam sam som sa oklamal HC 300M sa volala moja suntek firma smejd uzavierka fotky bola az za 7 sekund a stale posielala mms aj ked pred objektivom nic nebolo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Mysho22, 29.9.2016 o 7:41

Páni Aké máte skúsenosti s fotopascami z Aliexpresu? :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 28.9.2016 o 19:53

Borza ja sa podujmem rad.S mojim infradetektorom a nocakom bude najst tvoju fotopascu malina :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martin1530, 27.9.2016 o 19:45

Zdravim viete mi poradit aku fotopascu mam vziat? rozhodujem sa medzi spromise s128 a Welltar 7310 chcem to na pozorovanie zveri a aby odosielala mms len neviem aj aky prisvit zvolit . Dik ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 30.5.2016 o 22:59

Presna tak Peter,alebo najlepsie prerobit na LION,Lipoly. Tie su tvrde aj pri minus 20. Chladom baterie maknu najma NiMH.Na GSN moduloch je ochrana, ak zacne vysielat poklesne napatie,dostane sa pod uroven ochrany a vypne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peter68, 27.5.2016 o 16:51

Áno ak klesne napätie pod cca 1,3V prejde do šetriaceho režimu a vtedy neodosiela, len fotí na SD kartu. Stav batérie sa dá priebežne kontrolovať cez aplikáciu, alebo pomocou SMS kódov. Je dobré používať líthiové batérie, tie vydržia podstatne dlhšie ako alkalické a hlavne vydržia aj v mrazoch. Ale to tu už bolo myslím spomínané... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petrikk999, 18.5.2016 o 22:37

Zdravím, uvažujem nad SPROMISE S128. Máto prosím V8s niekto z Vás vyskúšané? Počul som, že keď poklesne napätie v bateriách pod nejakú uroveň odosielanie fotiek prestane fungovať. Viete niekto k tomu niečo blizsie? Dakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 15.5.2016 o 13:00

Ten prísvit nie je slabý ani zďaleka, povedal by som že jeden z najsilnejších na trhu až by som povedal že na blízko prepaluje ako fotopasca Browning. Zrnitosť na fotopascu je minimálna snímka hodne kvalitná, výkonovo by som ju prirovnal k fotopasci Forestcam. Fotopasca s odosielanim MMS - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 121-160 z 264 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM