Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

"PÁN POĽOVNÍK" - diskusia

autor: off fubonaci
pridané: 4.9.2011 8:26

Práve som sa vrátil z lesa (respektíve z poľa) a chcel by som sa s vami podeliť o zážitok s jedným "PÁNOM POĽOVNĺKOM". Odohralo sa to v PZ, ktorého názov neviem ale rozprestiera sa na poliach medzi dedinami Ďanová, Folkušová, Necpaly, v okrese Martin. O 4:00 som prišiel na miesto, sadol som si, vybalil statív a kameru, a čakal. Bola aj nejaká zver ale to v tomto príbehu nehrá rolu. S vychádzajúcim slnkom spoza mňa vyšiel aj automobil SUZUKI GRANT VITARA ZELENEJ METALĺZY a špz MT 781AF. Vystúpil z neho "PÁN POĽOVNĺK" (zrejme psychicky narušená osoba, ináč si to neviem vysvetliť) a začal mi nadávať až sa hory zelenali. Mimo iné som sa dozvedel, že som kokot (tak díky). Neostalo však len pri tom a "PÁN POĽOVNĺK" v záchvate svojej šialenosti popadol môj statív aj s kamerou. Tajne som dúfal, že ním nechce udreť mňa. Moje dúfanie sa našťastie potvrdilo, a tak som ho upozornil, že je to celkom drahá výbava. On na moje slová zareagoval v stýle, že to má v piči alebo také niečo. A v tom momente letel statív aj s kamerou na zem. Tento hod sa mu asi zdal príliš slabý, takže znova chytil moju výbavu a hodil ju druhý krát o zem. Pri dopade som zbadal ako zo statívu odletelo jedno rameno. Zrejme si to všimol aj on a usúdil, že tretí krát už hádzať nebude. "PÁN POĽOVNĺK" však v agresii neprestal a keď už nemal čo hádzať o zem, tak sa zameral na mňa a zaútočil mi na hlavu. Tento útok bol však (zrejme cielene) slabý, za čo "PÁNOVI POĽOVNĺKOVI" taktiež ďakujem a neutrpel som žiadnu fyzickú ujmu. Utrpeli však okuliare, ktoré skončili pokryvené. Ale dali sa vyrovnať, takže v pohode. Následne asi usúdil, že je dostatočne vyventilovaný, nasadol do auta a odišiel. Po celú dobu bola v aute aj druhá osoba, ktorá sa do tohto incidentu vôbec nezapájala a ďalekohľadom prečesávala okolie. Výsledok stretnutia je nepoužiteľný statív v hodnote cca 20 ojry a nepoužiteľná kamera v hodnote cca 250 ojry. O tom, že mi pokazil, tak pekne začínajúci deň sa tu nemusím baviť. Bohužiaľ nemám dôkazy takže "PÁN POĽOVNĺK" ušetrí.


Chcem upozorniť, že po celú dobu som bol slušný, pozdravil som sa, predstavil som sa, povedal som čo tam robím, ani raz som nezvýšil hlas a už vôbec som nenadával.


Mám vyštudovanú SLŠ Liptovský Hrádok a TU vo Zvolene odbor lesníctvo, som veľký fanúšik poľovníctva, divej zveri a prírody vôbec ale nie je mi súdené byť v žiadnom PZ. Tak mi to "PÁN POĽOVNĺK" prepáčte. Ja už budem radšej sedieť doma.

počet zobrazení: 65 410
počet hlasov: 50
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off Stagstalker, 1.11.2013 o 13:12

viktor. Keby som ťa nepoznal ešte z PID ako mnohí na tejto stránke a nevedel by som, kto si, čosi, do akej skupiny patríš a aký je tvoj všeobecný rozhľad a postoj k problematike najmä v tejto téme, resp. postoj k poľovníctvu ako takému, tak by som sa s tebou do diskusie aj pustil, len by určite nebola produktívna. Tu je jeden tvoj príspevok z PID, google mi ho vyhodil medzi prvými a vystihuje ťa, reagoval si v téme lov líšok "idioti. na tak bezbranne a krasne zviera musite ist s puskou.. co tak ju dobehnut? vrahovia zvierat" A navyše kedže viem, čo je tvojím cieľom a väčšina diskusií medzi tebou a inými skončila vzájomnými urážkami(tvoja prvá reakcia na mňa bola, že som nebezpečný človek :) ), lebo ty si proste niečo chápať odmietal, nebudem mrhať energiou a nenechám sa vtiahnuť úroveň, v ktorej sa ty cítiš ako doma :) Pekný deň a verím- a myslím to úprimne, že s tvojím prístupom nenatrafíš na osobu, ktorá bude labilnejšia a spraví z teba vozíčkara, les býva často bez svedkov a ty si proste chodiaci provokatér. Ja byť tvoja mama, sedíš doma a bojuješ od počítača ako to robíš väčšinu času.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 45

komentáre

zoradiť
zobrazené 361-400 z 456 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off MILI, 13.9.2011 o 17:51

Growler ten pan sa nijak nepreukazal ziadnym preukazom ani slovne sa nepredstavil a mi sme stali na krajnici, kedze to bol normalny asfalt a nie lesna cesta.Ale hned vyskocil z auta a uz do bitky ide s velkym krikom.Az ked na nas vytiahol paste potom sme odisli,to sme sa mali nechat zbit ako fubonaci???A hlavna vec,ze on neporusil zakon,ked je niekto na normalnej ceste smerom do lesa tak uz moze pan polovnik katoval hlava nehlava,oki tu to riesim nema vyznam... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 12.9.2011 o 21:21

Souhlasím, co se týče nějakých těch stráží, tak tam je situace jiná, každopádně by to mělo mít nějakou úroveň. Takže na nějaké "hej počekj" neslyším a proto většinou konverzaci zahajuji hláškou, že dotyčný zapomněl pozdravit, dále přecházím na oblíbené "pokud po mně něco chceš(te), tak se legitimuj(te)", následně si preventivně zapíšu jeho identifikaci ... a pak se případně prokáži já sám. Já když chci někoho "vyhodit" z lesa, tak napřed pozdravím, představím se a pak mu řeknu co je "špatně" (že např. nemá jezdit autem do lesa, že nemá krást dřevo ...) Jsme přeci lidi, tak se k sobě musíme chovat slušně a né po sobě řvát nebo se dokonce mlátit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sarky, 12.9.2011 o 20:24

..podotykam este raz.. siel som autom po statnej ceste.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off growler, 12.9.2011 o 19:32

bezny polovnik je rovnaky civilista ako kazdy iny navstevnik lesa s tym rozdielom,ze ma pravo lovit zver,nic viac.vobec mu nemusis ukazovat doklady,kufor ... a vysvetlovat,ked sa snim neda normalne dohovorit. co sa tyka lesnej-polovnej straze,tak to si nastuduj v zakone co vsetko moze ... aj u nas je zakazane jazdit po lese bez povolenia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 12.9.2011 o 19:27

Jen uvedu, že u nás v ČR je zakázáno Lesním zákonem jezdit po lese, tedy i lesních cestách, takže bacha na to, kde necháváte stát auto. Je to taková jedna z prvích věcí, na kterou vás může někdo nachytat, pokud nemáte povolení. Jinak les má jak produkční, tak i mimoprodukční funkce a k těm např. patří rekreace a na tu má nárok každý. Pak už se jen můžete dohadovat, kdo koho ruší při jeho zájmové činnosti :-) Pravdu budou mít buď obě strany nebo ani jedna (rekreace jako rekreace). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sarky, 12.9.2011 o 18:47

..taktiez som mal par podobnych prihod ako opisuje fubonaci...( nie vsak s takym zaverom, lebo to by som niekomu kosti ponapraval) .. ale nieco podobne to bolo.. 1 prihoda je z minuleho roku pocas jelenej ruje na Cergove.. kedy mna a brata z lesa vyhanal polovnik ( pravdepodobne sprievodca), lebo v aute sedel host z Ciech.. ze vraj tam nemame co robit a mame okamzite odist.. tak som mu este kludnym hlasom vysvetlil, kto sme, co sme, ukazal som doklady .. kufor.. vsetko pokojnym hlasom a s kludom.. ze sme dosli len popozerat a pofotit .. a ze ideme po turistickom chodniku smerom na Mincol.. no jeho to absolutne nezaujimalo.. a postupne panko zvysoval hlas... ze on tu nikoho nechce ani vidiet.. lebo mu vraj odplasime jelene.. este stale pokojnym hlasom som sa ho pytal, ze ktorym smerom maju v plane ist, aby sme sa rozdelili, a sli opacnymi smermi a tym padom si nic nebudeme rusit.. no on stale rezolutne namietal, ze toto cele je jeho revir .. a ze on si nezela aby tu niekto bol.. tak som sa ohradil na ten turisticky chodnik a ,,pan polovnik,, sa ma s krikom pytal, ci je normalne aby sli turisti do lesa rano o pol 5... a vtedy to uz trosku cloveka vytoci, ked na vas niekto 15 minut ziape a pritom trepe uplne bludy... tak po som pomaly ..ale stale relativne s kludom vysvetlil situaciu este raz, pomaly.. no pan to opat nepochopil... pomaly zacal zistovat, ze totu slovnu bitku nevyhra..a nasiel si iny dovod.. zacal tvrdit, ze parkujeme autom na jeho pozemku.. tak som sa ho opytal, ze ci aj ta cesta patri jemu...s udivom odpovedal, ze cesta je statna.. tak som to musel vyriesit tak, ze som auto preparkoval o 10 metrov dalej na stastnu cestu ..a zobral si veci a odkracal som z bratom po turistickom chodniku do lesa.. panka islo rozdrapit od hnevu... a ked sme sa po par minutach z bratom otocili .. tak sme videli oboch panov ako si svizne vykracuju uplne opacnym smerom do lesa.. a teraz mi povedzte vazeni.. stoji toto niekomu za to strapnenie? je taketo spravanie sa potrebne? Ake prava ma v lese takyto polovnik.. ? Ako mu oponovat v takom pripade? poradte?? 2. pripad je este cerstvy .. Odohral sa v byvalom vojenskom obvode Javorina pri Tichom Potoku... pokial ma informacie neklamu ..ako vojensky obvod bol zruseny k 1.1.2011... a pokial viem je verejnosti pristupny... opravte ma ak sa mylim... vybrali sme sa tam s kamosmi cez vikend, opat s umyslom fotografovania... tymto vojenskym obvodom prechadza cesta ( skratka ) do Levoce.. a denne po nej prejde relativne desiatky aut.. aj ja som tadialto prechadzal uz minimalne 50krat avsak taku prihodu som este nemal ..s kamosmi nas tam rano o 5 pocuvali jelene na jednej krizovatke, ked sa na nas vyrutil Defender Lesnej straze, s dialkovymi nam priam prepalil cele auto a vystupil z neho ,,drsny pan,,... okamzite sa preukazal odznakom.. spytal sa co tu robime a ani necakal na odpoved a vyzval nas aby sme okamzite odisli, lebo ze tam bol zakaz vjazdu a ze na nas zavola policiu... (tabulkA ZAKAZU VJAZDU tam ostala este po byvalom vojenskom pasme) ale kedze sa mi s nim hadat nechcelo, tak sme radsej odisli inde.. zaujimavost je ze den predtym som tam bol s manzelkou vecer poopekat a taktiez sa pri nas zastavil clen lesnej straze.. iny pan .. a spytal sa nas len ci tu ostaneme na noc, lebo ze im tam chodia pytliaci a ze si mame davat pozor a nasadol do auta a odisiel.. ja chapem, ze si lesna straz plni svoje povinnosti .. a nic proti tomu nemam .. ale niekedy im chyba ludsky pristup ..a kazdeho, kto vstupy z rana tej oblasti podozrievaju s pytliactva... nie som ani debil.. ani nejaky poondiaty pytliak.. v lese som vyrastal od mala .. a zveri by som urcite neublizil.. a fotak este strielat neviem pokial viem.. a pan si to ani vysvetlit nenechal.. kebyze sa som pytliak .. urcite nejdem vlastym autom po takej frekventovanej komunikacii, nepreukazem sa dokladmi, nenecham si skontrolovat kufor auta a vybavenie... ale ako sa vravi ,, neprije..s , nevysvetlis... ,, .. raz darmo .. s niektorymi sa proste neda... Preto sa opat pytam .. ako postupovat v takom pripade? Co smie a nesmie lesna straz? .. ake prava maju fotografy? da sa vybavit nejaky celoslovensky preukaz a fotenie v prirode ? .. ma niekto nejaky info o byvalom vojenskom obvode Javorina??? dakujem za info .. a Vsetkym prajem .. aby takychto ludi v prirode pocas svojich potulok stretli co najmenej... Fotolovu zdar.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fubonaci, 12.9.2011 o 18:18

dolina: veru keby, keby... Keby sa všetci ľudia k sebe správali slušne, keby on tam je sám a mi dvaja, kebyže mám o 20cm a 30kg viac, kebyže som majster sveta v thajskom boxe, keby tu platili zákony... Môžem ti garantovať, že sa to stalo tak ako píšem. A napíšem ti aj prečo som nereagoval, ako píšeš, adekvátne. Aj keď som to už písal nižšie. Mimochodom zaujímalo by ma ako by podľa teba mala vyzerať adekvátna reakcia. 1. Mám 178cm, 75kg (takže žiadny rambo)a v živote som sa nebil. Z toho usudzujem, že v tom nie som dobrý. 2. Tí páni tam boli dvaja. Z toho plynú dve veci. Aj keby som v sebe objavil bojovníka tak ich nedobijem a ak aj áno tak policajti asi uveria im. 3. Mám doma mále dieťa a nespravím z neho polosirotu kvôli nejakým hrdinstvám. A budem sa citovať, rozbiť mu držku, majetok alebo volať políciu by uškodilo len mne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dolina, 11.9.2011 o 22:09

fubonaci, ak je pravda co si napisal,tak normalny clovek by si svoj majetok branil.Clovek ktory ma hrdost nedovoli,aby len tak niekto cudzi ho tak slovne napadol.Myslim si ,ze tvojmu pribehu nieco chyba,nieco si nam zabudol spomenut - skutocny dovod reakcie polovnika.Ak by aj tvoj pribeh bol pravdivy,tak vyhladaj odbornu pomoc - psychologa! Pretoze ked pride niekto k tridsiatnikovi,poskodi mu stativ,kameru a este mu vulgarne nadava a tridsiatnik v danej chvili nereaguje adekvatne - nespravi absolutne nic,tak si myslim ze nieje vobec normalny,a nutne potrebuje pomoc.Keby si mal aspon trosku hrdosti tak mu tym stativom aspon raz jebnes po hlave. Keby,keby.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off horar1992, 11.9.2011 o 11:35

fubonaci Ked som to začal čítat,skoro ma vyvratilo zo stoličky čo sa ti stalo,len prečo si sa nebránil?Ked ti začal nadávat hned by som mu niečo povedal,uražat by som sa nenechal a kebyže mi ide hodit foták o zem tak to už určite nebude normálny človek a určite by som sa nepozeral...Ešte v živote som také niečo nečital ako je tento príbeh...na teba fyzicky zautočil špina jedna no nemám slov... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off growler, 10.9.2011 o 10:51

MILI - preco teba (a vacsinu slovakov) v prvom rade zaujima to co robia iny a nie ty.ty si porusila zakon s neopravnenym vstupom mot.vozidla do lesa a este sa citis dotknuta.co,ked dany pan bol lesna - polovna straz a snazil sa vas zastavit kedze ste reagovali utekom pri jeho zaregistrovani. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MILI, 9.9.2011 o 21:37

Preco odbocenie od temy?Vravim,ze nas zdrapil v rychlosti,keby som spadla tak by to asi dobre nedopadlo,je to tiez utok.A keby sa isiel kludne rozpravat tak urcite by sme rychlo nesli prec,ale on na nas paste vytahuje?Ktory normalny clovek by sa nedal na utek?Ale dobre tu to asi nevyriesim.Sme slusny,kazdemu sme sa pozdravili,a nekrizime lesne cesty krizom krazom,ako iny motorkari.A viem ze su aj slusny polovnici,ale to zavisi od cloveka... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 9.9.2011 o 7:19

Práva?? Tie poznáme iba tie svoje!! A povinnosti?? Iba tých druhých :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luBOSSco, 8.9.2011 o 22:12

Mila Mili, nezda sa Ti, ze trosku prehanas? A vobec, cela tato diskusia smeruje k indentifikacii a rieseniu fubonaciho problemu. Je jednoduche niekoho obvinovat, no horsie je zaujat objektivne stanovisko. Skus si predstavit par inych variant. Co ked si sa nachadzala v reviri, kde pytliacia na stvorkolkach a pan Vas chcel zadrzat za ucelom identifikacie a Vy ste mu unikli. Mozno si to cele vysvetlujes zle. Mozno to bol vazne jeden z tych kktov, co robia hanbu. Kazdopadne ries to inde a tymto z mojej strany uzatvaram toto odbocenie od temy uplne ineho problemu. PODLA MNA JE NEPOROVNATELNY PRIAMY UTOK NA FOTOGRAFA PRIRODY A ZATIAL NEZISTENY DRUH KONTAKTU SO STVORKOLKARMI V UZAVRETOM PRIESTORE LESNYCH CIEST. Lovu zdar! :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MILI, 8.9.2011 o 21:13

Horarik ja si nic nepletiem,isli sme po asfaltke a pes bol od nas na 2metre dalej sa sam aj boji,ale asi nevies citat a drzis s kazdym polovnikom.A zato na nas maju kricat a bit nas mas pravdu.A ked sa niekto objavi v zakaze vjazdu s jeepom tak je to automaticky polovnik,ktory ma povolenie a mam sa z neho pototo.A Growlerko mozno by sme mali pokutu nejakych 60eur ze sme v zakaze vjazdu a on by ju mal tiez ked nemal povolenie a plus by isiel na sud za ublizenie na zdravi,ale zbytocne sa tu budem rozpisovat kde su sami polovnici zabubaceny,a kazdy si drzi zo svojim.Jedine asi edu je trosku viac rozhladeny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fubonaci, 8.9.2011 o 20:28

touto témou som nechcel docieliť aby sa tu písalo o poľovníkoch ako o zlých ľuďoch. Poznám veľa poľovníkov, ktorí sú dobrí ľudia. Dokonca moji najbližší priatelia sú poľovníci. Chcel som aby sa vedelo konkrétne o tomto jednom a jemu podobných, či je to poľovník alebo niekto iný. A keby si aspoň jeden podobne zmýšľajúci po prečítaní uvedomil, že veci by sa mali riešiť slušne budem rád. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 8.9.2011 o 20:22

já bych dokonce řekl, že spousta lidí ani nezná pravidla silničního provozu, natož pak nějaký zákon :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cita, 8.9.2011 o 20:15

Spousta lidí asi neví, že existuje taky nějaký Lesní zákon...:))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off growler, 8.9.2011 o 20:05

MILI no mali ste skusit zavolat tych policajtov ako by ste sami dopadli. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off horarik01, 8.9.2011 o 20:01

gotrek nerozčuľuj sa,MILI si evidentne pletie jablká s hruškami.Najradšej by sa vozila po lese na štvorkolke a psa pustila na voľno. A tý j.....tý poľovníci majú voči jej konaniu výhrady. Ved ona nič zlé nerobí.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gotrek, 8.9.2011 o 19:50

Nechápem prečo hovoríte aký sú poľovníci. Všade ide len o konkrétnych ľudí a je jedno či je to poľovník alebo ochranár alebo Marťan. To ma vie vždy rozčúliť, keď spraví niečo nejaký konkrétny poľovník a vždy sa to zovšeobecňuje. Treba si uvedomiť, že medzi poľovníkmi je aj veľa slušných ľudí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MILI, 8.9.2011 o 17:49

Ja ti nato napisem len to co aj v inej diskusii,tentokrat to tu pasuje aky su mily pani polovnici:Neviem ci len ja mam take stastie,ale nepoznam osobne asi ani jedneho normalneho polovnika,isli sme pri roznave po lese zo 4kolkou,tam kde bol zakaz v jazdu tam boli x ine auta,lebo je tam aj chata,a jeden zeleny jeep,ktoremu sme dali prednost lebo sme pockali na krajnici aby presiel tak vyskocil z auta a uz nas isiel bit sa rozbehol na nas a pri rychlosti lebo sme sa zlakli tak priatel pridal tak nas trhal zo 4kolky,ktovie ci to nebol len nejaky pytiak a sa nam ide vyhrazat bitkou to mohlo skoncit ublizenim na zdravi.Iny motorkari su bezohladny chodia krizom krazom po lese,mi sme isli kludne po normalnej asfalte v lese a nas ide bit?No skoda ze sme nevolali policiu a este dobre ze na nas nevytiahol zbran...lebo je polovnik...ten moze vsetko...,jeden na nas reve,ked mame dva metre od seba psa na poli,druhy na nas paste ide davat,a tebe dokonca znici majetok?Tak na toto by som uz volala policiu,aj ked bez svedka je to o nicom,mi sme boli dvaja na dvoch a aj tak si myslim ze pani policajti by verili panu polovnikovi aj jeho blondinke v jeepe... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fubonaci, 7.9.2011 o 22:50

premvadasz: neboj sa nenechávam to len tak. ale zbrklé riešenia ako mu ísť rozbiť hubu, majetok alebo ho udať polícii by uškodili zas len mne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off xxxxx, 7.9.2011 o 22:45

to že kokot, také nariadenie zneužije to už je iná vec.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 7.9.2011 o 22:45

fubonaci ono to vobec nie je vtipne ked takyto exoti tam behaju ale keby sa kazdy postavil k tomu tak ako ty ze radsej bude sediet doma a nechat to len tak , budu robit aj dalej!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luBOSSco, 7.9.2011 o 22:44

Zavisi od okolnosti :) Moze byt poskodeny nos a stratene kluce od zapalovania, no nebudme silaci :) Vsetko sa da riesit konstruktivne no s poriadnou davkou pomstychtivosti a skodoradosti... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off xxxxx, 7.9.2011 o 22:43

samozrejme, že nemôžeš...žiadny orgán nevydá nariadenie, ktoré by takéto chovanie kokotov akceptovalo.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fubonaci, 7.9.2011 o 22:40

premvadasz: strašne vtipné ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 7.9.2011 o 22:35

len mozes dostat na hubu a mat poskodenu kameru:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off xxxxx, 7.9.2011 o 22:26

:) prakticky skoro nič ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luBOSSco, 7.9.2011 o 22:21

Co moze hrozit za porusenie tohto zakazu? Odobratie obcianskeho preukazu? Vezenie? Vyhostenie? Upalenie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off veverica61, 7.9.2011 o 22:19

Jemu by mali zakázať vstup do lesa! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fubonaci, 7.9.2011 o 22:12

tak "PÁN POĽOVNÍK" bol dnes na lesnom úrade v Martine a podal žiadosť o zákaze vstupu do lesa ( "JEHO" revíru ) počas jelenej ruje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luBOSSco, 7.9.2011 o 22:08

Silne,... zaujimave ako vyzaduju tieto organy spravodlivost a poctivost od nas a napriek tomu su preukazatelne vazby ich zamestnancov na rozne, nie prave poctive skupiny a lokalnych pseudo"mafianov"...Tomu sa hovori zneuzivanei pravomoci v plnom rozsahu...Je zase typicke slovenske, ze akonahle sa nejake chlapca dostane na dobru poziciu, prerasta mu to cez hlavu a dopadne to zle...ajaj, ako vravi jeden moj dobry priatel: Nikto mudry z neba nespadol, ale kkktov ako keby zhadzovali... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 7.9.2011 o 21:45

Moje čekovanie mi neva ale aby sa vrhol na niekoho a rozbil mu kameru ??? Nuž ja mu dám čo potrebuje !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 7.9.2011 o 21:42

Tak ako som to prezentoval. Každá kriminálka ma možnosť odpočúvať tvoj mobil . Samozrejme musí mať aj na to dôvod !!! SIS má k dispozícii všetky tvoje tele vyznania !!! Nie nepočuva ich iba spätne ked chce !!! Teraz to bolo dva mesiace bude dva roky !!! Neviem či je alebo bude ! Netrapi ma to a s telefonom narabam opatrne . Práve súdruh menovaný si nechal môj mobil u kriminálky odpočuť . Nech sa mu páči !!! To nie je výmysel ani veštenie to je pravda !!! Ja mu vrátim to čo si zaslúži !!! To mu slubujem !!! S Bubnom na zajace !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luBOSSco, 7.9.2011 o 21:20

Edu mozem sa opytat ako to myslis s tym odpocuvanym mobilom? Som to nejak nepochopil, tak sa pytam z cisteho zaujmu... :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 7.9.2011 o 20:59

koxo normalne ma tam checkoval tento kkt . Nuž aby si najal kovbojov čo mieria zbranami na mna na troch autách ok. Ale nech sa nepredstavuju ako kriminalka !!! Nuž asi niekto chce prísť za par euro o prácu !!! A aj príde !!!Nemam na to dnes čas ale som dlžníkom tomuto súdruhovi a ja mi to vrátim a 10x ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 7.9.2011 o 20:50

spito270 nemám rad zlých ludi tento zlý je !!! A ja ho vyliečim sám a netreba autobus :-D 1 minuta a je v poho . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 7.9.2011 o 20:48

Z bubnom na zajace sa nechodí , ale doprajem mu čakanie !!! Mám na tohoto cvrka kopec otázok !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off spito270, 7.9.2011 o 20:47

no ta nic no.... na sobotu objednam autobus z humenneho, pokial k dotycnemu dojdeme, dufam, ze bus bude plny... dajte vediet, kde koho vyzdvihnut :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 361-400 z 456 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov