Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

televízna relácia HALALI - diskusia

autor: off Pakôň
pridané: 8.8.2007 19:54
Mne sa už nepáči,v minulosti bola lepšia,teraz je tam sama politika.
Aký názor na ňu máte vy?
počet zobrazení: 35 700
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off 357AS, 29.11.2017 o 14:26

najsledovanejšia je preto,lebo každý čaká že už konečne tam predsa niečo zaujímavé bude,ale žial,zase prd.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-158 z 158 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Igor43, 11.5.2008 o 23:54

Súhlasím s názorom, že by tam malo byť viac poľovníctva. Pre lesníkov môžu urobiť samostatnú reláciu. Čo sa týka tém, myslím, že na každý mesiac by sa našla čisto poľovnícka tématika- rady, poznatky, skúsenosti týkajúce sa lovu a chovu jednotlivých druhov zveri,ich správanie sa v prírode, choroby a podobne, vábenie jednotlivých druhov zveri aktuálne podľa doby lovu( resp. s predstihom, aby si to mohli poľovníci aj vyskúšať),z poľov. kynológie- spôsoby využitia poľov. psov, ukážky z výcviku a práce,jednotlivé druhy a typy zbraní a streliva- zjednodušene poučiť o balistických hodnotách a kvalite streliva, doporučiť optimálne a cenovo dostupné druhy zbraní a streliva, ukážky z poľovníckeho umenia, umelecká úprava pažieb- drevorezba, nožiarstvo, história zbrojárstva a pod. Toto všetko mi tam chýba. V súčasnosti si to redaktori veľmi zjednodušili. A nehovorím o tej trápnej súťaži, kde možno vyhrať už niekoľko rokov len veľmi slabé ceny. Pamätám sa, že v začiatkoch sa dali vyhrať nože, ďalekohľady, a iné hodnotné ceny, ba dokonca koncom roka zo všetkých súťažiacich sa losovali aj výhercovia dvoch pušiek. Ale to je asi o sponzoroch. Ale aj tých vedeli kedysi zohnať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Solirov, 22.4.2008 o 17:35

Pakôň, ten pravopis by som neriešil.. ak by som si to mal všímať tak sa držím za hlavu pri čítaní každého druhého príspevku... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 14.4.2008 o 20:34

pakôn je to tak že ma slovenčina moc nebaví a počítač mi to ako chybu neoznačil ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pakôň, 14.4.2008 o 19:52

ako moze niekto napisat by s I :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 7.4.2008 o 18:06

posledná relácia ma za srdiečko moc nezobrala malo bi tam bit trochu viacej poľovníctva , v poslednom vydaní dávali ešte aj niake domčeky a turistov a ich vidanie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on vladoVT, 11.3.2008 o 10:57

...áno bolo o diviačaj zveri a konečne sa mi to pozdávalo, myslím z pohľadu poľovníka. Nebolo to už iba o lesníkoch, o škodách v les. porastoch a o práci v lesoch aj keď mi ani táto téma nie je cudzia. No mohlo by to byť aspoň vyvážené 50:50 (poľovníctvo:lesníctvo)... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off oko11, 10.3.2008 o 17:05

páči sa mi ako kritizujete reláciu o ktorej ani neviete kedy sa vysiela a či sa vôbec vysiela.....hmm....chcelo by to zamyslieť sa.....asi.... aj nad sebou.... posledné Halali bolo celé o chove diviačej zvere... :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sajba, 10.3.2008 o 16:53

Dobry den.HALALI bolo odvysielane vo stvrtok 6.3.2008 na STV 2 o 16.15 a repriza v nedelu 9.3.2008 nieco po 7.00,ale neviem na ktorom programe televizie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 10.3.2008 o 12:37

halali by malo byť ešte stále vysielané. najbližšie bude 20.3. o 14:30. aspoň podľa toho, čo píšu na webe stv ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 10.3.2008 o 9:55

neviete preco?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 10.3.2008 o 9:55

uz nedavaju halali???nevsimli ste si to?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 23.1.2008 o 21:00

ja im tiez drzim palce ale uz to nepozeram nemam preco ak ich niekto pozna mal by im povedat nech si to tu precitaju takyto je nazor na relaciu u polovnickej verejnosti ono je jednoduchsie zobrat prachy od jedneho sponzora ako zhanat viacerich ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bodo1948, 23.1.2008 o 20:37

Chlopi,Lesy SR si z toho spravili firemnu relaciu.Dotovanie je dotovanie.Aj Klúčik z Kaššákom a spol. potrebujú z niečoho robit relaciu aká tu dočasu nebola a aj oni potrebuju z niecoho žit.Ale ja proti nim nič nemám,držím im palce aj ich stále ked mozem pozerám.Len by sa to uz nemalo volat Halali. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off DIDI, 23.1.2008 o 14:17

martinhruska: moja rec je to iba o stromoch a lykozrutoch o nicom inom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhruska, 23.1.2008 o 13:36

je tam všetko, len nie poľovníctvo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off DIDI, 11.1.2008 o 21:37

petko: a mala by sa volat jelienky jelene jeleniska :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dalo00001, 11.1.2008 o 20:53

Zo 100% hodnotim tak na 15%, minulost o 100% lepsie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petko, 4.12.2007 o 18:33

Mali by si zobrat priklad z relacie Ryby rybky rybicky. To je relacia pre rybarov jak sa potri, aspon si myslim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 4.12.2007 o 17:38

Uz davno sa odtial polovnictvo niekam stratilo mal by sa toho chopit niekto iny ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj22, 4.12.2007 o 12:46

pomaly to upada castejsie su tam len smreky a smreky,potom zase huby ako ich vyuzit to je relacia venovana polovnictvu popripade nejake sokoliarstvo a nie o hubach a diskutovani o niecom inom.vacsinou sa na to tesim a ked vidim obsah co budu vysielat tak ma prejde chut a pozeram to zbezne.niekedy to je jak zahradkarska revue, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mayyo, 4.12.2007 o 10:55

co mne chyba je , ze kedysi , raz za cas, davali zaberi z polovačiek (napr na sluky alebo na morku divu) teraz je to stale uz iba o tom istom a zacina to byt dost nezaujimave. taktiez davaju malo veci ,ktorym by som sa mohol priucit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 4.12.2007 o 10:21

Skutocne je to slabota, same smreky....politika...ekovlacik separacik...sutaze pre deti..nie ze by to nebolo dolezite, ale trochu polovnictva by tam zaradit mohli... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Igor, 28.10.2007 o 12:35

Ja to pozerám stále, ale už to neni to čo to bývalo MIRO56 má pravdu už je to len pre lesníkov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 28.10.2007 o 8:48

Autori tejto relacie by mali chodit na tuto stranku tu sa dozvedia co ludi zuima. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 18.8.2007 o 21:59

ja to uz dlho nekukam , kedze vescinou nie som doma , nie ako kedysi ze som aj nahraval aby som to videl , teraz len nahodou ak akurat prepnem ked som doma ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 18.8.2007 o 17:36

Dnes som ju pozrel,po dlhšej dobe, štátne lesy maju dobrú neplatenú reklamu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miro56, 18.8.2007 o 15:21

Halali je pomali o ničom. Kedysi to bolo zaujimavejšie. Teraz je to len pre lesnikov. Nič o poľovačkách, zveri, zbraniach, kynologii, recepty. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 16.8.2007 o 19:35

tifo akurat tu cast s polovackou na dive morky mam zivo v pameti , vlastne si z toho pametam len to a tak dako by to malo vyzerat , nie ako teraz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blackowicz, 16.8.2007 o 11:44

Táto relácia je preto plná ludí z lesníctva,lebo jna nu dávajú peniaze Lesy SR!!! Inak musím podotknúť, že v minulosti bola lepšia, ale chcel by som vidieť niekoho druhého, kto by sa na to dal a začal robiť reláciu s podobným obsahom!Určite to nie je lepšie, a ked nie sú peniaze, nemôže byť ani poriadna relácia!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tifo, 16.8.2007 o 6:54

kľudne by už mohli používať len "Lesu zdar!", lebo pôvodné "Lovu a lesu zdar!" už nie je aktuálne, vzhľadom k tomu, že o poľovníctve je tam veľmi málo - sem tam urobia reportáž z nejakej výstavy trofejí a to je všetko. Kedysi tam boli aj recepty z divuny, reportáže z polovačiek (napr. na divú morku a pod.) Ani mňa to už nejak nebaví - je to celé o rozhovoroch ľudí s lesníckymi uniformami - nemám nič proti tomu, ale to poľovníctvo je tam minimálne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 14.8.2007 o 21:25

presne, je to skor zamerane na hospodarenie lesov a podobne podla mna ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Soldier, 14.8.2007 o 19:28

Už to nie je také dobré ako bývalo. Hlavne chýba poľovnícka tématika a je tam toho strašne málo o lesnej zveri. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 9.8.2007 o 18:09

suhlasim so vsetkymi , je to kratke a tiez nezaujmavwe , presne ako sa pokazili aj rybicky ale tam maju vzdy aspon jednu zaujmavu temu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bibik, 9.8.2007 o 12:31

ano jeto kratke a kedysi to bolo zaumavejsie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 9.8.2007 o 12:00

hlavne je to kratke ako hovori d4 a uz to neje ono co byvalo niekedy uz su tam take somariny mozno jedna tema z celeho vysielacieho casu sa da kuknut smola ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off atyla13, 9.8.2007 o 10:56

No nikedy su tam aj zaujimavé temy ,ale večšinov nič moc aspon pre mna . Hoci sa musim priznať ze to sledujem len velmi zriedka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 9.8.2007 o 10:28

No je to krátke - aspoň pre mňa :) Mohlo by to mať aspoň hodinu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 121-158 z 158 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM