Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

televízna relácia HALALI - diskusia

autor: off Pakôň
pridané: 8.8.2007 19:54
Mne sa už nepáči,v minulosti bola lepšia,teraz je tam sama politika.
Aký názor na ňu máte vy?
počet zobrazení: 35 762
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off 357AS, 29.11.2017 o 14:26

najsledovanejšia je preto,lebo každý čaká že už konečne tam predsa niečo zaujímavé bude,ale žial,zase prd.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 158 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off neera, 1.6.2012 o 0:40

Ahojte, súhlasím s "kaso79" !!! Nepoznám Halali, teda myslím firmu, ktorá to robí, ale držím im palce, pretože tak premyslený a decentný spôsob prezentácia poľovníctva som nevidel ani v Nórsku, kde som pôsobil. Videl som aj Tisíc let myslivosti v ČR, ale to je slabý odvar voči Halali. Snáď mi nechceš "dominek" povedať, že potrebuješ v televízii pozerať naivné reportáže o myslivosti, ktoré prezentujú poľovníctvo ako záujem prestárlych deduškov. Halali má šancu byť moderným magazínom. Poľovníci jej však musia pomôcť, ale to by museli vedieť čítať medzi riadkami... teda počúvať, čo v Halali rozprávajú a ako dômyselne bránia poľovnícky a lesnícky status. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off apple, 18.5.2012 o 18:09

kaso, dotácie, zmluvy a pod z spz... kdesi v uzneseniach som to videl, nemám dôvod si vymýšľať. a v taký pekný deň sa mi naozaj nechce hrabať sa v spz, no ak bude treba, aspoň čosi nájdem. a myslím že čosi o podpore halali je aj v snemových materiáloch. a súkr revír... kdesi, naozaj už neviem kde bolo, že ing. k. privítal vo svojom revíri hostí z spz. možno som to len zle pochopil, alebo to bolo nešťastne formulované, no čosi také bolo i obrazom. ak aj má, nezávidím, ani nemoralizujem... proste tak mi to ostalo v pamäti. samotnú reláciu vnímam tak, ako je koncipovaná a nie ako čosi pre poľovníctvo. to je a mala by byť podstata jej hodnotenia. a dokonca si ju občas i pozriem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 18.5.2012 o 17:57

mato, supaj od PC a chod sa ucit slovencinu...bYvalo...a pri veku 12 rokov pochybujem ze pamatas ake to bolo na zaciatku ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off matomatozhrinovej, 18.5.2012 o 17:11

uz to naozal nieje to co bivalo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 18.5.2012 o 17:07

Apple, velmi sa mylis...SPZ ani SPK nedava Halali ani korunu. Preto musia koncipovat niektore prispevky polokomercne, aby sa zavdacili aj tym, co ich podporia. A ani ta sukromna polovacka ci sukromny revir sa nekona...to ti mozem povedat na milion percent. Nie to v ponuke, a ani na to nemaju cas, kedze stale lietaju dakde po republike a aj mimo aby natocili material na relaciu. dominek...Tisic let ceskej myslivosti vzniklo za podpory CMMJ. Ako programovej tak aj financnej. A robila to CT1, verejnopravna televizia s profiludmi s predpisanym scenarom na dany pocet dielov a pod. Halali je uplne nieco ine. Mozme byt radi ze na nasom Slovensku, kde sa stale nieco len kritizuje ale nic sa neurobi, prezili a snad preziju s touto relaciou tak dlho a este dlhsie. A dalsia vec, preco nemozu davat zabery z lovu, aj ked ich archiv ich nepochybne obsahuje..verejnost predsa nema rada zabery ako padne nevinny srncek, alebo bazantik. Skusili to a bola velka vlna odporu...bohuzial take je povedomie naroda...o 16:00 hod. si pozriet masove vrazdy v detaile na Jojke neni problme, ale v neatraktivnom case vidiet lov na zver, to je PRILIS :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dominik.t, 18.5.2012 o 13:22

Skuste si pozriet Tisic let česke myslivosti.Je tam všetko o polovnictve a o všetkom čo sa polovnictva týka...je to super relacia...porovnajte ju z HALALI... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off apple, 18.5.2012 o 10:57

nie som istý, ale tuším halali nie je relácia o poľovníctve. poľovníctvo je pre nich len zdrojom príjmov, ako téma. veď načo ináč by boli dotovaní z spz a spk tisícami eur? je to súkromná spoločnosť, ktorá na základe zmluvy dostáva z stv peniaze za reláciu... a aby bolo im lepšie, prípadne aby sa súdruhovia mohli prezentovať aj tu, tak jej platia. a za odmenu idú do ich súkromného revíru na družobnú poľovačku. možno sa mýlim, vyveďte ma z omylu, ak áno. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milos34, 17.5.2012 o 19:00

Ja si myslim že je super" ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pacenko, 17.5.2012 o 18:48

ONVAL,no neviem či to tam mali až také hrozné..tiež som to sledoval a žiadny bordel som si nevšimol.zato,že nemali na 3cm pokosenú trávu a v strede dvora im chýbala obrovská fontána netreba podla mna nikoho súdiť,alebo rovno odsudzovať...a kde tam propagovala klub??ked už tak,tak podla mňa skôr propagovala svoju chovnú stanicu a ak by to tam aj vyzeralo tak,ako to tu ty opisuješ,tak by robila zlé meno len a len sebe :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jajo5, 17.5.2012 o 10:49

Ako si to už mohol vidieť ak to má ísť až Sobota 19.5.2012 09:05? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off onval, 17.5.2012 o 10:24

Konečne som sa ťešil že vidím naše národné plemeno Slov.kopov-šťeniatka - u Pavelkovcov v Lohyni pri Kalinky ako sa prezentujú na vonok cez reláciu Halali a čo som videl,bordel v kotelci a okolo neho!Pítam sa ako to mohli dať do vysielania? Ďakujem za takúto propagáciu klubu SK. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on lanus, 2.4.2012 o 8:29

"Halali" - je presne taká ako sa o ňu SPK/SPZ stará !!! A keďže sa vôbec nestará, tak je jej obsah prispôsobený širokej vrstve divákov, čo sa jej v rámci skromných možností darí !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off neera, 2.4.2012 o 7:41

Ad: Lubenko Poľovačka na losa nebola o polovníctve? Informácia o správnom a nesprávnom odtrele daniela nebola o poľovníctve? A chovatelská prehliadka nebola o poľovníctve? Témy, o ktorých hovoríš sú tiež zaujímavé, ale relácia (mám odpozeraných dosť podobných relácií o prírode aj v zahraničí) predsa nebude riešiť problémy poľovníkov na Slovensku. To nech riešia poľovníci, to sa treba ozvať na schôdzi, na sneme a nie cez médiá. Relácia predsa nemá charakter "Paľby" "Reportérov", ale chce, aspoň to tak cítim aj vzdelávať divákov, nie len ich naštvať alebo len zabávať. Na problémy máme, my poľovníci svoj časopis, alebo ho už nemáme: Na problémy máme schôdze, snemy, okresné a regionálne organizácie.. No každopádne, pozdravujem tvorcov relácie a držím im palce, aby pokračovali a takto informovali širokú verejnosť o význame hospodárenia v lesoch a o poľovníckej staroslivosti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 1.4.2012 o 9:21

tak dneska som to pozeral,užas ,10 minut polovačka na losa v Rusku o ničom,10 minut ukažky vyrobkou z dreva a 10 minut vystava pol.trofeji v Trnavskom kraji z toho dve min.ukažka nespravneho odstrelu danka.O čom to vlastne bolo,niečo o polovnictve? Nič z toho ake problemy su v polovnictve,nič z toho čo trapi slov. polovnikou,nejaka osveta,ako prikrmovat zver ,ako chovat zver,niečo o zakonoch,skusit rozdebatovat prijaty zakon o zakaze odstrelu mačky domacej a kopu inych veci,oni tam daju odstrel losa a vyrobky z dreva,pre polovnikou nič,ešte že tam nevystupuje Lukač z Balažom tak to by už bolo uplne super,no hlavne že moderator bol fajn ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off neera, 31.3.2012 o 8:59

Pozeráte Halali? Minule bola celkom fajn, poľovačka v Rusku, konečne reportáže, ktoré sú pre poľovníkov. Myslím, že zmenili aj grafiku, aj moderátor bol fajn. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 650525, 4.7.2011 o 16:30

Keby s toho funkcionári SPK a SPZ niečo mali. Propagácia poľovníctva zo strany orgánov SPZ a SPK veľmi slabá.Výstavy a prehliadky trofejí to viete ukazovať,ale celoročnú prácu poľovníkov staviate mimo.Potom pred verejnosťou vypadáme,ako mäsiari.Treba upraviť príspevky,aby sme mali na platy a všetko iné pre našich funkcionárov.Propagácia poľovníctva voči verejnosti je väčšia v mieste pôsobenia PZ,ale aktivity funkcionárov SPK a SPZ na vyšších miestach sú veľmi slabé voči laickej verejnosti.TREBA SA VIAC SNAŽIŤ PÁNI!!! LOVU ZDAR ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off conty, 24.6.2011 o 11:39

ak je to pravda discovery5, očom osobne nepochybujem, tak zasa tí vychcaní z SPZ a SPK potvrdili svoju chamtivosť a darmožračstvo od nas polovnikov a to uz naozaj nechapem kde tieto nase peniaze davaju!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Discover5, 23.6.2011 o 14:03

Tak ako píše Planovsky.Na výstave v Ba som sa rozprával s Ing. Kaššákom z Halali. Zmena štruktúry relácie nastala kvôli tomu, že sa zmenili hlavní sponzori relácie. SPZ a SPK na to nedajú ani korunu, STV platí približne 250€, za jednu vyrobenú reláciu, a tak si sponzorov zháňajú sami. Potom sa nečudujme, že je tam viac ochranárstva a lesníctva, keď najväčšími čiastkami prispieva MŽP a Lesy SR. Čo sa týka RRR, tak to už nefunguje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MG42, 23.3.2011 o 12:22

HALALI : Poľovníctvo je nádherná vec. Môžete do tej relácie vložiť neuveriteľné množstvo tém, skúsenosti, príbehov. /Lov zveri, chov, alchýmia okolo zbraní, streliva, história atď./ Všetko je hmatateľné. Nejde o vesmír. Treba osloviť aj obyčajných poľovníkov a lesníkov. Tí chlapi majú neuveriteľné skúsenosti. Napriek tomu je to úplná bieda. Nepraktická zaležitosť. Skoro súdružská. Hoci nerybarčim tak RRR, to je maximálna pohoda a vždy si to rád pozriem. Niet tam čo vytknúť... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Tominko, 9.3.2011 o 23:07

už by ju mohli dat aj do archivu stv ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off planovsky, 27.5.2009 o 19:53

Je to otázka financovania, SPZ dáva od toho ruky preč, pritom je to veľmi prospešná práca a nezaplatiteľná funkcia.

Odpoveď na tie Vaše informácie a požiadavky je len je dna, komercia, Halali je súkromná, čiže musí z niečoho žiť.

STV vôbec o to nejde, nič lepšie sama vyrobiť nevie, nemá odborníkov a nikto na Slovensku nebaží po odbornosti.

Ano v Čechách super, ale to urobila a vyfinancovala Česká televízia a v tom je ten hlavný rozdiel.

Čiže správne klaďte otázky ak Vám nie je niečo jasné a nad nikým navznášajte súdy a nehodnoďte.

Hádam ochrana prírody je to prvé čo máme ako poľovníci vykonávať, asi to ešte nevieme, preto je takýto dopyt v spoločnosti.

Tak buďme radi, že tu niekto takto odborne vysvetľuje širokej verejnosti o čo tu vlastne ide. S pozdravom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Igor, 22.4.2009 o 9:31

matusko22 mas uplnu prevdu furt volaka ochrana mali by tam davat viac veci o zbraniach a zvieratach ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dzidzi10, 20.3.2009 o 22:52

Aj ja si myslim ze by tam mali dat viac polovnictva ako lesnictva...Mali by si brat priklad od nasich susedov z ciech.

odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off matusko22, 20.3.2009 o 11:51

halali mi pripada viac relacia pre ochranarov ako pre polovnikou,sama ekologia a ja neviem co,jasne treba aj to ale nie tolko,ja to uz ani nepozeram ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlastimidurcik, 13.2.2009 o 17:04

Pozdravujem Vás a vrelo odporúča na ČT2 16 dielov relácie : Tisíc let české myslivosti. Je to aj na nete. Obsah : národné plemená , skúšky psov, chov zvierat, lov, umenie..... Majte sa. Vlasto. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ray20, 13.2.2009 o 14:42

aj kvoli tomu ako to vyzera v mediach vyzyvam vsetkych co natacaju zver v reviroch mna osobne viac bavi kukat take amaterske videa z lesa to viac vonia a dycha lesom.no tu sa tych videi pridava dako pomenej tak podme vsetci co tocia nech sa tu mame na co kukat ked halali slabne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off atyla13, 13.2.2009 o 14:23

Aj ja sa pridavam k názoru že tato relacia ma s polovnictvom spoločne už len velmi malo! A o urovni relacie netreba vela hovoriť ,stači si pozrieť kedy ju vysielaju ( skoro o pol noci ) asi preto že je taka sledovana :D !! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blackowicz, 28.1.2009 o 1:30

poviem vám len jedno, všetko je to o peniazoch, prečo je tam stále tematika Lesníctva, pretože im hlavným sponzorom sú štátne lesy, ktoré sa potrebujú zviditeľniť a našli si v tejto relácii dobré podmienky. Poznám jedného z tvorcov relácie a viem, ked to malo ešte tendenciu byť viac o polovníctve tak štátne lesy si vždy presadili svoje, pretože ved oni im dali peniaze, aby mohli vôbec existovat a STV to vôbec netrápi, ved ledva prežívajú, nemajú peniaze na tvorbu takýchto relácií ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 12.10.2008 o 18:14

gabielSO :-D super aj ja by som im to navrhol keď pol relácie zabrali tým že rúbali drevo do kozuba . Ja keď som to naposledy pozeral ešte sa to dalo nejako stráviť ale toto už je katastrofa čo ste teraz napisali ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 12.10.2008 o 17:41

Nech sa zamestnajú ,ako drevorubači v štátnych lesoch,pretože im to celkom šlo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 12.10.2008 o 17:26

gabrielSO - chudáci tvorcovia musia z niečoho žiť. viď reklama na menštruačný pohárik. Kto dá viac ten berie a potom už nezáleží ani na názve relácie:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 12.10.2008 o 15:53

Funguje,minule štvrť relácie pripravovali drevo do kozúba na zimu,pripadalo mi to, ako relácia pre deti Jajo a Pajo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 10.10.2008 o 20:58

pocuvajte to este funguje ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 14.8.2008 o 22:40

suhlasim s tebou pstruzik2 aj ked recepty davaju celkom dobre myslim jedlo:)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pstruzik2, 14.7.2008 o 15:06

Neviem ci ste videli posledne vydanie tejto relacie, ale bola to strasna bieda, bol tam rozhhovor s nejakym panom myslim ze bol historik a ked hovoril o vyzname dreva atd. povedal ze popol obsahuje min. latky pre pôdu a z dymu vzniknu mraky a tie sa premenia na dazd. Neviem ako mohli tvorcovia odvisielat takyto nezmysel. Dym moze akurat tak pomoct vzniku kyslich dazdov ktore vznikli z naakumulovanej vodnej pary. Neviem co sa deje ale v minulosti sa mi tato relacia pacila, no cim dalej tym je jej uroven nizsia, ale zacina mi to pripadat ako poucna relacia pre deti do 7 rokov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 20.6.2008 o 16:31

tajga - v niečom máš pravdu, no v niečom nie. Ja obdivujem tvorcov tej relácie, ale keby tam boli zaujímavé témy, tak by STV mala sledovanosť tej relácie, a nestiahla by ju na nepozeratelny termin. :( Viem si predstaviť čo je za tým roboty, ale ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tajga, 2.6.2008 o 16:54

Myslím,že nie je jednoduché presadiť sa s reláciu toho to zamerania na televíznom trhu, vopchat sa do (biedneho) vysielacieho času, vyhovieť sponzorom(alebo hlavnému sponzorovi Lesy SR š.p.), spraviť atraktívny scénar nielen pre polovníkov, ale aj mladsie genrácie,diváčky atd..., a popri tom mat taký počet tvorcov relácie a dokázať fungovať už neviem koľký rok.Myslím, že tí ktorí nie sú spokojní, by získali viac pripomienkovaním v STV a nie tu na tejto stránke.Moj názor je, že keď niekomu niečo vadí, alebo nie je s niečím spokojný, tak nech to rieši na kompetentných miestach.A verte keby si to uvedomoval každý ,inak by to vyzeralo.A nie len v polovníctve...Ľahko sa kritizuje, ale "hýbať vecami" už nevonia každému. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Igor43, 1.6.2008 o 15:25

teraz ju presunuli na nepozerateľný termín (zamestnaní ľudia práve sú na ceste z práce domov) a reprízu v nedeľu o 6.15h asi väčšina prespí. Preradenie na "nepozerateľný" termín tiež asi svedčí o kvalite a úrovni tejto relácie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 12.5.2008 o 14:18

igor 43 PRAVDA ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 12.5.2008 o 10:05

Igor43 úplne s tebou súhlasím. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-120 z 158 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov