Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

televízna relácia HALALI - diskusia

autor: off Pakôň
pridané: 8.8.2007 19:54
Mne sa už nepáči,v minulosti bola lepšia,teraz je tam sama politika.
Aký názor na ňu máte vy?
počet zobrazení: 35 740
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off 357AS, 29.11.2017 o 14:26

najsledovanejšia je preto,lebo každý čaká že už konečne tam predsa niečo zaujímavé bude,ale žial,zase prd.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 158 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off 357AS, 22.5.2017 o 15:45

kaso79,kto dostal za článok od časopisu honorár na Slovensku a ak tak aký ? :-) to isté platí o fotografiji,"sadarmo" to by sa im vydávalo,toť ! :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Hekler, 22.5.2017 o 11:48

časopis mi ponúkali, prelistoval som si ho a nekúpil ... podľa mňa viac ako Halali spravil herec Marko Igonda svojim "filmom" v TV ... no až na ten pisoár na posede (: ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off kaso79, 22.5.2017 o 11:16

Ad hubert2012, 17.5.2017 o 14:27: tak to ste teda velmi na omyle...je vidno ze neviete kde je sever v tejto otazke... nepaci sa Vam koncepcia? je v medzirezortnom konani a pripomienkovani, na webe sa da vyjadrit k obsahu... Ad ostatne prispevky: Na slovensku sa lahko kritizuje..ale kto napisal kedy prispevok do casopisu, z polovacky, z vystavy, z podujatia? nemozu traja /styria ludia pisat o vsetkom, co sa na SK deje a co by rado citalo 60-tisic polovnickov. Treba napisat clanok, poslat a potom sa bude dat aj citat. a casopis som videl v tescu v trafike a pod. isto sa da aj bezne zohnat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off hubert2012, 19.5.2017 o 9:21

Myslím si, že v dobe, akej žijeme vydávať seriozny časopis pre poľovníkov je dosť ťažké a náročné. Bez financií za reklamy to asi nejde a tie sa stále opakujú skoro vo všetkých časopisoch. Tiež je dôležitá aj cena a celkový obsah čísla.V súčasnej dobe sa naše poľovníctvo zvrhlo na obyčajný biznis, Samotná existencia SPK, čo priniesla nášmu poľovníctvu? Komu priniesla ?? Všetci to vieme a nič sa nedeje, teraz koncepcia..Prečítajte si ju, je dôležitá a myslím, že nie dobrá..Potrebujeme seriozny zákon, jasný, pre každého, aj zastrešujúcu organizáciu, aj seriozne časopisy, akcie, no nepotrebujeme výpalnícke organizácie, ktoré musíme zo zákona financovať.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off majko82, 18.5.2017 o 18:27

no reklama je v ňom slabá zato prevzaných zahraničných článkov o ničom je tam plno - okopíované Lovu Zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 18.5.2017 o 16:27

Ukáže čas či sa chytí alebo nie, ak tam bude polovicu tvorit reklama,tak ho nikto kupovať nebude,na to má každý letákov habadej ,čitatel hladá kvalitu,ak ju nájde tak má časopis úspech ak nie,čau.Nebudem predsa kupovať časopis preto že vydavatelia majú dobré úmysly.Musí ma zaujať obsahom,ak si chcem kúpiť terénne auto,tak si vezmem reklamný leták u predajcu,nebudem si ho predsa platit . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Ondrik, 18.5.2017 o 7:31

nevidel som ten časopis, nečítal som ho, ale podla mna to bude rovnaká kvalita a obsah ako tie, ktoré sú už u nas trhu. takže škoda penazí ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 18.5.2017 o 7:22

Podľa mňa má magazín a tv relácia spoločné len meno. Odkaz na magazín som sem dal, aby som nemusel zakladať nové diskusné vlákno. Ale asi som to mal urobiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off steyr, 17.5.2017 o 22:01

Časopis vraj zatiaľ ide do tlače v malom počte 2000-2500 výtlačkov, asi kvôli prieskumu záujmu. Články sú aj preklady zahraničných článkov, nehovorím zatiaľ na kvalitu nič, len začínajú a držím im palce aby sa im ich zámer podarilo zrealizovať. Kritika nie je moc na mieste, keď človek nevie čo všetko to obnáša a aká cesta vedie k vydaniu časopisu alebo odvysielaniu relácie. Verím, že zodpovední majú dobré a čisté úmysly. Keď si niekto myslí, že je to slabota, či už časopis alebo relácia a myslí si, že by to zvládol lepšie, nech sa páči pustite sa do toho, zdravá konkurencia je prospešná ako pre realizátorov tak i pre čitateľa a sledovatela. Ale len kydať a kritizovať bez konkrétnejších návrhov a vecných pripomienok na zlepšenie mi príde také...slovenské. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off hubert2012, 17.5.2017 o 14:27

Zdravím, myslím si, že televízna relácia je "tunel"na prepieranie finančných prostriedkov zo SPK...a možno aj časopis, nevidel som, bude financovaný s podporou SPK...v našom poľovníctve nás už nič nemôže prekvapiť.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off atyla13, 17.5.2017 o 10:28

Ja som ho kúpil v trafike (stánku), ale neviem podľa akého kľúča ho distribuujú lebo nieje dostupný v každej trafike. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 17.5.2017 o 9:57

Da sa kupit v stanku/trafike alebo len v polovnictvach? Neviete? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 17.5.2017 o 0:34

V Žiline v polovníckej predajni Traper ho majú,pozrel som to,ale na môj vkus nič moc,nekúpil som ho.(To je ale len môj názor.) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 16.5.2017 o 17:32

dostal sa niekto k tomu novemu casopisu HALALI? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lubenko, 20.4.2017 o 19:52

no ked to bude mat uroven taku ako v TV tak nič moc ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 20.4.2017 o 15:00

Ja som si ho všimol v predajni poľovníckych potrieb. Zdá sa, že bude mať úroveň minuloročného magazínu Lovu Zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off steyr, 20.4.2017 o 13:03

Už som ho zháňal, no v trafike bez šance. Chcel som si pozrieť obsah čísla aby som vedel či má význam zaplatiť predplatné... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 20.4.2017 o 12:58

všimli ste si? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 3.7.2014 o 16:44

Kde sa dá pozrieť archív TV Halali? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 2.7.2014 o 8:44

keď halali, tak halali odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dolina, 1.7.2014 o 23:57

len by som chcel pripomenut spravcovi diskuzie 2 ,ze zabudol zmazat este 12 prispevkov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.7.2014 o 17:18

Venujme sa prosím iba téme diskusie. Ďakujem za pochopenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off goret, 8.7.2013 o 14:34

a kto diriguje to najdôležitejšie - vysielací čas a kto platí za odvysielanie? Predpokladám, že ten, kto platí za odvysielanie, platí aj za výrobu relácie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 8.7.2013 o 13:44

Goret, neviem, ci som dobre pochopil ale v prispevku 10:24 naznacujes ze relaciu Halali vyraba STV? Ta relacia je robena na kluc, cize komplet sa doda do STV len na odvysielanie...STV neovplvnuje obsah..len diriguje co je nevhodne odvysielania...preto tak malo priamych loveckych zaberov... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 8.7.2013 o 12:39

vďaka za upozornenie, i keď správnejšie by bolo použiť slovo "dotácia", lebo samotné peniaze ťažko niečo ozdravia, či zlepšia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on lanus, 8.7.2013 o 12:03

goret - Citujem : " je asanácia našej ..." ; nie náhodou sanácia ?!?!?! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 8.7.2013 o 10:24

Asi nie som jedinný, kto si myslí, že reláciou si STV vylepšuje príjem a vypĺňa hluchý čas, pozri odkaz , príp. na odkaz . Tipujem, že peniaze do STV tečú z rozpočtu našeho ministerstva, t.j. z vreciek daňových poplatníkov a preto ani nikoho z kompetentných netrápi ako efektívne sa použijú, kedže ich hlavnou úlohou je asanácia našej verejnoprávnej TV. Možno sa mýlim :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 7.7.2013 o 23:05

Pakôn,nie si sám komu sa prestala tá relácia páčit,presne ako píšeš,nezaujímavá už dávno to nemá takú sledovanost ako na začiatku,ja napríklad ju už tiež nepozerám a v mojom okolí viem že nie som sám,písat im tam že sa mi to nepáči nebudem,ked to prestanú ludia pozerat,tvorcovia to potom postrehnú,alebo prídu na to až ked ju zrušia úplne pre nízku sledovanost. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hyperon, 7.7.2013 o 22:34

kaso79, podla fotiek na ktorych mate na odeve logo Halali sudim, ze k tejto relacii mate blizko, preto, pokial je to tak a ste do problematiky zasvateny, mohli by ste nam, co nevieme, nieco k veci povedat a aj nas trochu zasvatit, aby sme teda nesirili dezinformacie a relaciu zbytocne nehanili. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off kaso79, 7.7.2013 o 19:46

vzdy platilo, ze kto nic nerobi, nic neskazi...a ak sa niekomu nepaci, staci napisat do Halali a dostanete vyjadrenie...A kto nevie, nech radsej netlacha...Akurat sa v ociach tych co vedia sam zhadzuje... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 6.7.2013 o 14:35

netreba to vidieť zas až tak čierne a občas na nájdu svetlé okamihy odkaz a možno sú pre našu vec účinnejšie, ako nejaké TV halali chválenkársvo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jaruj88, 6.7.2013 o 11:26

Niekedy davnejsie braly ludia polovnika ako vazenu osobu ktora krmi zver stara sa onu a brala ju vo svetlej stranke teraz ludia beru polovnika za vraha a zabijaka vsetkeho ziveho kazdy druhy obyvatel Slovenska je vegetarian a kto ma na tom vinu? Ja si myslim ze televizia a internet ovplivnuje ludi a vrha na polovnikom tmavu stranku ved este som nevidel vo spravach nieco dobre o polovnikoch vzdy len pocujem ,,polovnik zastrelil polovnika,,polovnik zastrelil psa ,polovnik sa vyhrazal turistom , polovnik strelil srnku,uplne blbosti este so, nevidel nic take aby polovnik zachranil srnku , aby polovnik krmil zver .... media to uplne obratia ako ked polovnik zastrelil medveda v sebaobrane a mediam z tohozrobia ze polovnik upytliacil medveda ked to tak dalej pojde a budu nanas vrhat len tmu tak polovnictvo aj zakazu vsetko je naopak z lesnika zrobily anjela ktory krmi zver a ochranuje a z polovnika zrobily vraha ktory tuzi po trofeji a mese nikto nevie ziaden rozdiel minule som cital na internete nahodne ze citujem lesnici sa v zi me staraju o zver krmia ju kazdodenne a polovnici sem tam vysipu nejake jablcka a text bol pre deti teraz su polovnici v oci ludi len zabijaci ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 5.7.2013 o 20:00

vzťahy s laickou verejnosťou cez médiá vylepšíme ťažko, ľahšie to ide v realite pri osobných kontaktoch, len málokomu z nás na tých vzťahoch skutočne záleží ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hyperon, 5.7.2013 o 17:16

v mediach je o polovnictve toho dost... ale hlavne veci ktore stavaju polovnictvo a polovnikov do negativneho svetla, preto je polovnicka osveta velmi dolezita a pokial ju nase prezidium nebude tlacit blizsie k nezasvetenej verejnosti, stale budeme v ociach ostatnych masiari a vrahovia... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 5.7.2013 o 17:05

môj názor, trochu aj poznanie: halali je produkt, ktorý si objednáva rtvs. obsah sa riadi tým, aké sú a od koho peniaze. ale myslím, že je tam aj čosi pridanej hodnoty navyše. problém však vidím inde: my halali /názov relácie/ spájame s naším poľovníckym signálom... všimnite si, ako v tejto veci - propagácii poľovníctva správa subjekt, ktorý si dal do činnosti a rozpočtu propagáciu poľovníctva - spk. vedie rečičky na snemoch, poriada semináre.. a reálny výsledok? nula. alebo listy prezidentovi, organizované ideologické akcie typu "klamstvá versus realita". ... obávam sa, že tu nie je nik, kto by sa tou žiadanou osvetou zaoberal. máme za sebou mesiac poľovníctva, zachytili ste na túto tému niečo v médiach? na lokálnych úrovniach robia akcie zanietenci, ktorým to nie je ľahostajné a ktorým je treba za takúto činnosť verejne poďakovať. no to je všetko. zhrniem: od relácie halali neočakávajme, že sa bude poľovníctvu venovať viac, ako doteraz. myslím,že robia, čo môžu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off hyperon, 5.7.2013 o 16:40

Jaruj, na 101% s tebou suhlasim. kedysi som im aj do redakcie napisal ze za paniaze, ktore im prispieva aj SPZ by som tam rad videl (a nielen ja) viac vysielacieho casu tykajuce sa polovnictva a nie len lesnictvo a oni mi odpisali aby som im napisal co maju natacat, pozval ich do reviru atd... som ja alebo oni reporter? ja mam za nich robit ich roboutu, ked to nevedia, tak nech to nerobia. myslim ze ked prejavia volu a trochu snahy zaujimat sa aj o polovnictvo, pol. zdruzenia si ich aj zavolaju na oboznamenie s revirmi aj na ich akcie, a pokial si nevedia zadovazit nejake veci na recenzie (zbrane, auta, vabnicky...) tak su proste totalne neschopni a nemaju co robit ako reporteri v relacii, kde je to priam ziadane, alebo aspon netahat s SPZ peniaze a skryvat sa za "polovnicko"-lesnicku relaciu. ked to vedia spravit v relacii RRR, tak preco by to nemohli aj oni tak robit. mali by sa od nich ucit, ale stareho psa novym kuskom nenaucis a ked im doteraz ludia zrali, preco by to tak nemalo byt aj nadalej. priznam sa od urciteho casu tu relaciu uz ani nepozeram, ale co pocuvam od ludi ktori to este obcas pozru, tak je to stale o tom istom - lesnicka relacia a polovnictvo spomenute len s vystav a podobnych akcii. snad si vstupia do svedomia a spravia z toho relaciu aj pre polovnicku verejnost. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 5.7.2013 o 16:29

apple ďakujem, to som našiel ale tam sa nedá pozrieť žiadne video :( Jaruj88 súhlas ... a preto možno čoskoro také videá budeme vidieť tu na LovuZdar.sk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jaruj88, 5.7.2013 o 15:28

Ja si myslim ze halalii je len reklama pre Statne lesy malo by to byt o problemoch v polovnictve o zveri o krmivach chorobach,kynologii Rozpravat o zveri ako zije cim ju krmime kedy sa striela ake skody sposobuje o polovnikych zvikoch tradicii nejake ukazky zbrani ,sokoliarstvo nejake recepty na divinu a proste je toho vela a davaju tam take zbytocne veci skor to ludi odradi ako prilaka komu sa chce pozerat take hluposti ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 5.7.2013 o 11:53

niet ho, našiel som len toto, možno sa tam treba spýtať... odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 5.7.2013 o 11:48

Kde nájdem súčasný tohtoročný archív relácií Halali? Nikde to neviem nájsť. Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 41-80 z 158 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM