Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Rossler Titan 6 - diskusia

autor: off forgacl
pridané: 21.9.2009 19:06
Zdravim,
aky mate nazor na Rossler Titan 6. Ze vraj je minimalne tak dobra ako CZ 550. Ma ju niekto a ake ma skusenosti?
Dakujem
počet zobrazení: 86 053
počet hlasov: 3
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 416 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off mogonar, 29.11.2012 o 22:17

Edu neviem co ma strizna hrana spolocne s tym, ze sa mu zaver zasekava po vystrele...??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 29.11.2012 o 21:56

Matejj nevidím jediný dôvod prečo si kupuješ najhoršie strelivo na trhu , ktore sa ešte i zasekáva a to skoro v každej gulovnici . Ak chceš lavnejšie kup si S&B sierra napríklad . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Matejj, 29.11.2012 o 20:11

mám rosslera v prevedeni exkluziv je to vynikajuca zbran ( co sa tyka prestnosti, vahy a inych atributov az na ten nestastny zaverrr, to ze zasekava sa naboj so striznou hranou da sa to naucit opatrne nabijat, AAAle zacal som mat problemy pri prebijani zasekne zaver po vystrele ,,, Kto by vedel poradit co s tymto problemom... ide konkretne o to , ze po vystrele ked chcem okamzite prebit neda sa zaver povitiahnut jednoducho zaseknuty az po mensom manipulovani ho opät povitiahnem a prebijem ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off Edu, 13.10.2012 o 22:13

Bleiker lanus zistil ako je to s tým zoomom pri fotakoch tak sa proste už naozaj nemá chuť hádat to je fakt .Michal prosím ta vymenuj mi tie česke fora na tej vysokej urovni ! Je zaujímave že nie si na tých vysokourovnových forach,ale sa tu takto devastuješ . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 13.10.2012 o 21:39

Michal 89-bohužial máš pravdu,no je to chyba toho,že jednotlive sekcie nemaju administrátorov ,ktorí by davali pozor na to,aby sa diskutujuci ZASADNE pridržiavali témy a tvrdenia podložili priamymi dokazmi,alebo zdrojmi.Miesto toho tu mame odborníkov na všetko-skusenosti z netu a prax nulová.Taká je potom aj úroven vačšiny diskusií,aby som zas nehádzal všetky do 1 vreca.Najviac je to vidiet na chýbajucich príspevkoch od ludí ako LANUS a spol.,ktorí jednoducho nemaju chut hadat sa s niekým.END ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off michal89, 13.10.2012 o 20:51

v poslednom case si citam diskusie len na pobavenie a nie ze by som tu hladal nejaku dobru radu alebo nazory odbornikov :) bohuzial sa toto forum zdaleka nechyta na uroven českych for o polovnictve :/ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 13.10.2012 o 20:18

Edko-ja čakám na tie kontakty.drísty si nechaj,hlavne nekonzumuj divinu,čo napadli líšky!To sa nemusí skončit dobre-a potom že poskytujem polovnícke a lesnícke služby vEU-NO ZBOHOM!Ale to mi je ukradnuté,takže stále čakám na tie dokazy!!!Bude to,alebo ...? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off Edu, 13.10.2012 o 19:57

Bleiker v tom amoku sa ti preplo capslock a nie len to . Sleduj si čo píšeš :-D možem ti aj doložit :-D odkaz prebuď sa už a začni konečne pracovat na tej lesnej správe nie si len komentare moje čitat . Do krčmy nechodím túto pozíciu prenechám vďačne tebe .Ty si tam ako ryba vo vode . Daj pozor na ten fínsky šmejd nech ti neprehrdzavie hlaven durchom . Aby ti počas dažda netiekla ako krhla cez sitko. To " LEŽ DOKAZ " ma dostalo . To bude nejaký sleng pivničných muničiarov .-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 13.10.2012 o 19:43

Velky GURU EDU-Mogonar ma pravdu,lezieš tu na nervy peknej hrstke ludí,len nie su ochotní sa s tebou dohadovat.Všade si bol,všetkému rozumieš a všetci ostatní sú hlupáci,ktorí ničomu nerozumejú.Ty si dokonca dovolíš urážat Admina iného fora,ktorému nesaháš ani po paty!Velke reči to ano,ale skutek- utek.TAKžE OD TERAZ SA SNAž SVOJE BLA BLA PODKLADAT AJ DOKAZMI.aKO PRVE BY SI TU MOHOL DOLOžIT KONTAKTY NA MAJITELOV SAKA,O KTORýCH AKO SI VRAVEL ,žE IM HRDZAVIE.čakám!!Ale nie drísty,lež dokazy,ostatné si nechaj do krčmy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off lacik, 13.10.2012 o 19:38

kazdy chvali svojho boha,normalka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off Edu, 13.10.2012 o 18:45

mogonar zase len súdiš seba podla iných . Sako v porovnaní s tikkou je lepšej kvality to je fakt . Hrdzavejú však obe . To že strielaš zhčkom iba je iba dôkaz aký si odborník na zbrane .Dokonca sám seba považuješ za všetkých :-D to je naozaj zábavné ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off mogonar, 13.10.2012 o 13:27

Pocuj Edu este asi tak pred mesiacom si sa tu o saku vyjadroval ako tej lepsej kvalite na trhu, a od vtedy ako tu chlapca co nevie ako sa o flintu starat, a potom co ju supne zmoknutu na niekolko hodin do puzdra sa cuduje ako mu mohla chitit povlak na hlavni, ba vraj dokonca hlbkovu koroziu co je blbost na dvanastu... tu vehementne tvrdis ze sako je hrdzavi smejd...co si ty vlastne za osoba...???to len potvrdzuje ze si sako este na zivo ani nevidel... a ja si myslim ze ani toho Rosslera ktoreho tu neustale ospevujes ze to tu zacina vsetkym na nervy liest... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off Edu, 12.10.2012 o 22:12

bleiker všetky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 12.10.2012 o 20:26

Edo-1.si mimo tému-ako vždy.2.Kolko zbraní SAKO si videl na vlastné oči s koroziou,alebo len blá blá blá blá? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off Edu, 12.10.2012 o 19:29

bleiker nesranduj s tou vyváženostou .Sako sa všade chvasta so svojou excelentnou povrchovou upravou :-DDD V čom tá excelentnost spočíva som nejako nepochopil . Asi v špičkovej náchylnosti na koroziu . Všetky špičkové zbrane sa uberajú vývojom cez skladačky :-D To si naozaj nevedel ??? Blaser ,straser, merkel helix ,rossler atd . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off Eriann, 12.10.2012 o 18:11

To ano, dnes uz len malokto si pojde na strelnicu zastrielat si zo svojou gulovnicou a tak tych 3-4 tisic v praxi urcite nikto nevyskusa. Ale je pravdou ze starsie ZKKcky aj dnes ,,po 20-30 rokoch,, strielaju vcelku presne na svoj vek a opotrebovanie hlavne. Mam jedneho kolegu, ktory ma ZKK 7x64 a ten sa cuduj sa svete uz necistil zbran cca 5 rokov. Na moju otazku kedy ju naposledy cistil mi odpovedal, ze ona sa vraj cisti sama- teda vystrelmi :-))) Nuz uvidime, kedy zabije diviaka miesto strely vystrelena hrdza. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 12.10.2012 o 16:25

Eriann-až na to hrdzavenie s tebou suhlasím,tomu sa hovorí hodnotný príspevok a navyše k veci.Otázne je,kto kedy ten počet rán odskúša,ked dnes drvivá vaččšina polovníkov viac ako 2 krabice ročne nevystriela a aj to neviem,či som neprehnal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off Eriann, 12.10.2012 o 12:18

Neviem, aj na novych CZtach uz nie je hlaven to poctive zelezo ako niekedy na ZKKckach a pritom vyrobca udava, resp.odhaduju, ze hlaven by mala vydrzat cca 4-5 tisic vystrelov.A to si myslim ze hlaven na rosslery by mala vydrzat minimalne tolko vystrelov, ak nie viac. Hej, Sako je sice kvalitativne na vyssej urovni ale cena je viac ako polovicu vyssia. Nuz nech si kazdy vyberie to na co ma. Aj ja som zvazoval Sako Bavarian, ale pre nizku dostupnost som sa na to vykaslal. Aspon mi nezhrdzavie :-) pricom na rossler casom planujem dokupit nejaku ,,magnum raz,, alebo nieco tensie na dlhsie vzdialenosti, co je u Saka nemozne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 12.10.2012 o 7:34

Edu snažíš sa ,ale nejde to.Ešte raz-tá skladačka 930 a to pri pažbe ako veslo,SAKO 1590 bez duralu a famozne vyvážené.Správne poznamenal MOGONAR,každý rieši váhu,no podstatná je vyváženost,aby tažisko bolo medzi rukami strelca.A k hlavni len tolko-LW vyrába hlavne v kvalitatívnych triedach označenych písmenami od A až po H-najvyššia kvalita.A na Rossler sa dodavaju hlavne B.Takže dural plus skladačka s bežnou hlavnou asi zázrak nebude.Ono by stačilo sa pozriet dovnutra tomu Rossleru na poistku a spúšt a hned budeš v obraze.Zvonku to vyzerá super.Tomu zodpovedá aj tá cena.Dural a plast na zbrani je len snaha vyrobcu znížit naklady na ukor kvality. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off Edu, 12.10.2012 o 6:37

Ano bleiker správne si poznamenal rossler ktorý nezhrdzavie ,ma možnost výmeny hlavne a je lahší ako sako stojí 850 € a sako raz tolko čiže 1700€ asi taka je tá matematika . Mogonar nie je to o krajinach ako o firmách pre rosslera dodávava hlavne rovnaký výrobca ako pre blasera . ZKK je historická gulovnmica za tie desatročia prešli zbrane mnohým vývojom . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off mogonar, 11.10.2012 o 21:04

No ja neviem z Rosslera som strielal v 308W a spätný raz bol horsi ako ZKK v 30-06...Puska je to sice pekna ale ako povedal Eriann taka europskejsia, hlaven kuju nemci, pazbu robia taliani, ani kristus nevie kto roby zaver, a do kopi to montuju rakusaci...mna osobne koli tomuto tato zbran neoslovila... ked uz kvalitu tak skorej Steyr. Rosssler mi pripada nevyvazeny...tot moj nazor... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 11.10.2012 o 20:47

Edko-nielenže trepeš,ale bud umyselne zavadzaš alebo nevieš počítat.SAKO -1590,EUR a je jedno či BAVARIAN alebo HUNTER A Rossler cca 900-1300Eur-aktualne ceny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 11.10.2012 o 20:41

richard99-nemam dovod ti neverit a presne o tom to je.Nepíšeš sice aky typ pažby máš,lebo Exklusiv je už okolo 1300E,ALE TAK TO MA BYT,ABY ZBRAN SEDELA PO KAžDEJ STRáNKE.No neznášam glorifikovanie určitej zbrane len za to ,že to niekto tvrdí a myslí si,že vynašiel perpetum mobile-to nie je tvoj prípad.Kludne najdem a aj poznam par spokojných užívatelov Iž a nemam dovod im to vyvracat.vžDY TREBA POROVNAVAT POMER CENA-VYKON,RESP.užitková hodnota. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off Eriann, 11.10.2012 o 20:38

Ja som dnes kupil Rossler Titan Lux v kalibry 7x64. Na prvy pohlad vyzera velmi pekne, krasne drevo na pazbe, vsetko vyborne spracovane, ziadne stopy po hrubom opracovani, vynikajuca spust. Vyzera ovela krajsie ako moj byvali Browning X-bolt, taka europskejsia. Mam na nej montaz Recknagel Era s puskohladom Zeiss Diatal Classic 7x50 RD a cely komplet ma po hrubom odvazeni 3,7 kg. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off Edu, 11.10.2012 o 20:30

richard99to je tiež nemala výhoda rosslera že jeho povrchova uprava nie je šmejdácka ako u saka . Možnost dokupenia hlavne váha rosslera oproti nepodarku sako má navrch . Cenovo je to polovica ako hrdzavé sako . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off richard99, 11.10.2012 o 20:13

Ahoj , mám rosslera v kalibry 8 x 57js s 56 cm hlavňou nastrelenú RWS HMK asi 5 rokov a som s ním spokojný. Ide o veľmi presnú zbraň, príjemný spätný ráz, ktorý sa dá dobre zvládnúť. Napínačik mi absolutne nechýba, veľmi krátka akcia spúšte, nemáš kedy strhnúť výstrel. Aspoň mne vyhovuje, poloval som s Čz 531 s nemeckým napínačikom a gulobrokom Čz 584 s francúzkim napínačikom a niekoľko krát sa mi stalo, že napínačik cvakol a puška nestrelila. Povrchová úprava je taktiež dobrá, puška nehrdzavie, aj keď ju hneď neošetríš. Čo sa týka pomeru, kvalita a cena , tak mňa to uspokojilo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 11.10.2012 o 17:24

Edu-nemam rad otázky tohoto typu,hlavne ak to hodnotí teoretik ,ktorý SAKO NIKDY NEVIDEL!Velmi rád ta presvedčím,že SAKO nehrdzavie,ale žiadam potom verejnu omluvu tu na fore,ja s tým nemam problém a ty?SAKO ma aj xxxxx aj ARMY 9,TAK SA ICH KLUDNE SPýTAJME.S tým Rosslerom sa moc neohanaj,lebo ak základ stojí okolo 900Eur a odratam 20%dolu na DPH a minimalne dalších 20 ako maržu,tak mi vyjde cena zbrane 540Eur.Ak si myslíš,že si za to kupiš kanon rovnajuci sa kvalitou SAKO,kludne si ho kup.Netvrdím,že je to nepodarok,ale neplet hrušky s jablkami. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off sako80, 11.10.2012 o 7:13

Dá sa vybaviť všetko aj hlaveň ktorú nemajú vo výrobnom programe, len potom treba rátať s dlhšou dodacou dobou aj 6mes. Už som dával robiť rôzne hlavne aj 45cm a aj 70cm, samozrejme všetko niečo stojí.odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off Edu, 10.10.2012 o 20:21

Bleiker tebe sa páči hrdzavá flinta za dvojnásobnú cenu rosslera . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off lovecmiro, 10.10.2012 o 10:12

Ja mám rosslera v kalibri 308w . 56 cm hlaveň . som rád že som sa rozhodol pre tuto flintu , nemám hu sice dlho ale ak ti mozem poradit tak si ho zober nebudeš lutovat ..spetny naraz a korozia ziadna + celková spokojnost ...aspoň zatial a verim že aj nadalej :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 28.9.2012 o 21:40

archer-no super,tak som rad,že si si to našiel,kaliber si už musíš vybrat sam,niekomu sa páči blondína a niekomu bruneta..Oba su vhodne do 51cm hlavne,už len strelivo s kvalitnou strelou.Držím palce pri výbere. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off archer, 28.9.2012 o 21:20

ozaj dík.. s tým konfigurátorom som sa hral už dlho ale somár som si nikdy nevšimol že dolu je uvedený kaliber :DDDDDD.. super 51 cm hlaven sa robí aj v 308 aj 8x57.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off archer, 28.9.2012 o 21:17

som chlap ako hora spatný raz neriešim :D.. z tých kalibrov si neveiem vybrať preto lebo nemám dostatok skúseností.. nie je hanba si to priznať.. ak sa človek pretvaruje nič sa nenaučí..niečo som videl niečo som čítal, niečo som počul.. asi to bude 308 alebo 8x57.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 28.9.2012 o 19:24

archer-nič v zlom,ale daj si tu namahu ,chod na stranku toho polovnictva,čo som ti uvadzal,máš tam konfigurator,odtial zistíš aj dlžky hlavní aj to,ktore kalibre sa robia.Ale ak chceš kratku hlaven,tak na 270 by som zabudol,ta skor pasuje 308-kratka nabojnica.A až pochopíš,že nie je zlý kaliber,ale len zlý strelec,tak potom tieto veci už nebudeš riešit.Ak neriešiš spatny raz,tak vyberaj ráž s dostatočnym výberom kvalitných striel,a potom už len strielat a strielat-ale aj na strelnici. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off archer, 28.9.2012 o 17:10

díkes..neviete ako je to s tými rôznymi dlžkami hlavne?? ja osobne by som chcel čo najkratšiu.. aby som mal flintu čo najspratnejšiu, ked pôjdem na dohľadávku so psom nechcem so sebou vláčiť ani veľkú a ani ťažkú opachu.. len neviem či bude korešpondovať so zvoleným kalibrom.. neviem sa totiž rozhodnúť ktorý, páči sa mi 270 w, 308 w, 30 06 spring ale aj 8x57 js.. a do budúcna by som chcel kúpiť dalšiu hlaven, na škodnú.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 28.9.2012 o 13:56

archer-znamy ma Rossler model LUX,ale s hlavnou 61cm a bral to cez polovnictvo TEREM.Je tomu pol roka a bol tam za tú hlaven príplatok 100E.Takže to ide aj na Slovensku- cez dovozcu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off nofi, 28.9.2012 o 13:51

Archer, ja ked som riestil Titan, tak mi na Slovesnku nevedeli povedat nic- ci maju moj kaliber, kedy pride.... .Napisal som potom priamo do fabriky, na druhy den mi odpisal p. Rossler starsi a o tyzden bola puska v BB. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off archer, 28.9.2012 o 12:39

a ako je to vlastne s objednávkou toho rosslera? na ich stránke je konfigurátor, kde si každý môže vyskladať flintu aká sa mu páči.. ak to ukážem predajcovi na SR je schopný to takto objednať? alebo to treba riešiť priamo s výrobcom??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Rossler Titan 6 Exclusive (autor: Thomas27).

off BLEIKER, 28.9.2012 o 10:44

sumcar-maš pravdu-nebude treba čakat,do 270 nemaju ani naboje ,nie to ešte TIKKU-nemyslim to zle,ani škodoradostne,je to moja osobna skusenost.Ak by mal ten Rossler 60 hlaven,inu poistku,tak by som si ho v tej 270 vedel predstavit,kludne aj Standard s pažbou na mieru,i ked Excklusiv je fakt vydarena pažba. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-120 z 416 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM