Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Rossler Titan 6 - diskusia

autor: off forgacl
pridané: 21.9.2009 19:06
Zdravim,
aky mate nazor na Rossler Titan 6. Ze vraj je minimalne tak dobra ako CZ 550. Ma ju niekto a ake ma skusenosti?
Dakujem
počet zobrazení: 85 920
počet hlasov: 3
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 416 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

Príspevok presunutý z diskusie zasekávanie nábojov rossler titan 6 (autor: keny).

off nofi, 9.4.2014 o 22:47

Ak som dal do zásobníka iba jeden sauvestre (9,3x62), do komory siel bez problemov. Ak som dal 2 az 3, tak prvy isiel vzdy v pohode a druhy ani za boha. Ale robilo mi to len pri strelive sauvestre. Skusal som CDP, RWS UNI, SB a KJG bez problemov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie zasekávanie nábojov rossler titan 6 (autor: keny).

off citulik, 9.4.2014 o 21:02

Daj ho do šrotu a kúp si ZKK. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

Príspevok presunutý z diskusie zasekávanie nábojov rossler titan 6 (autor: keny).

off keny, 9.4.2014 o 12:27

ktovie ci to je fakt zasobnikom alebo treba dat puskarovi na to pozriet. ci ten nabeh tam je nejako blbo rieseny, ze ho tam vzprieči. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie zasekávanie nábojov rossler titan 6 (autor: keny).

off lovecmiro, 9.4.2014 o 12:25

Zdravím Pani, tiež vlastnim Rossler ale este sa mi to nestalo, aj ked už som o tom počul. Väčšina však tvrdi, že je to chyba v zasobniku. Par krát som už musel urýchlene prebíjať a žiadny naznak zaseknutia. Možno je to niaka chybná séria. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie zasekávanie nábojov rossler titan 6 (autor: keny).

off krajec, 9.4.2014 o 12:11

to iste sa stava kamaratovi v 8x57 bol som osobne pri tom ked sa to stalo. a hovoril ze to nebolo prvy raz... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie zasekávanie nábojov rossler titan 6 (autor: keny).

off keny, 9.4.2014 o 8:50

zbran nemá tyzden, cize je uz velakrat cistena. skor by to mohol byt ten zasobnik. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie zasekávanie nábojov rossler titan 6 (autor: keny).

off hunter2, 9.4.2014 o 8:21

Možno je chyba v závere kamarat tiež nemohol vytiahnuť zaver a bolo to plné pilín po sústruhu - odporúčam poriadne vyčistiť - od výrobcu práca od sekery. Alebo tvrdá pružina v zásobníku ktorá pri nabíjaní prieči náboje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie zasekávanie nábojov rossler titan 6 (autor: keny).

off pepies, 8.4.2014 o 23:10

Priatelu kupil som si medzi prvými na Slovensku Rossler v 308W a prvý som ho okamžite predal keď sa mi stalo na spoločnej že sa mi skrižil naboj a nedalo sa mi prebit a postrielany 120kg diviak sa rútil na mňa a flinta hneď išla z domu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie zasekávanie nábojov rossler titan 6 (autor: keny).

off nofi, 8.4.2014 o 22:22

Mne to robilo pri patronoch sauvestre 9,3x62. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nofi, 29.1.2013 o 12:48

Titan 6 v razi 9,3x62 podla mojich skusenosti dost kope. Je to na tuto raz lahka puska. Preto som z nej strielal 10 gramove KJG. S KJG to bolo bez problemov. Na strelnici po 40 ranach modre plece ak strielas s 18 a viac gramovymi strelami. :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off fero, 29.1.2013 o 11:37

OndrejP- na vysvelenie k Rosslerovi: ozub ktorý drží a spúšťa úderník zároveň z opačnej strany zaisťuje záver proti vytiahnutiu, stlačením spúšte sa uvoľní a vytiahne. Tak to funguje aj u iných výrobcov guľovníc. Môže sa stať, že niekto pri rýchlom prebíjaní nechtiac zľahka zatlačí za spúšť a záver sa vytiahne úplne. Alebo druhá možnosť ozub je nastavený nízko a záver pri dôraznejšom prebíjaní preskočí cezeň. Treba dať pozrieť zbrojárovi a nastaviť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubo123, 28.1.2013 o 21:30

Poprosil by som o skúsenosť,pocit pri strelbe a presnosť strelby s rosslerom v ráži 9,3x62.Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 18.1.2013 o 22:36

Preto lebo takého jedinca ktorý by mal obdobnú skúsenosť už nenájdeš . Čiže jeho výskyt bude prísne endemitného charakteru . Teda ak naozaj existuje . Myslím že fotku určite nedoložil . Takže je to iba virtuálna rovina . Klávesnica toho znesie veľa . Neverím že sa nájde majiteľ rosslera . Čo dokazujú kluci v téme okolo kalacha je na zamyslenie sa . Normálne uvažujem či ich je viac ,alebo je to len jeden človek s viacero nickami . tvrdenie ako kalacha narve do 5cm na 100m druhý aká je kalach sakramentsky přesná zbraň! a nakoniec príde pacient Václav Sedláček ktorý vraj vystrielal z kalacha na vojne tisíce nábojov :-D to už bolo naozaj moc :-DDD karel zvářal dokonca samopal zastreloval ako špagát . No blud za bludom :-DDD taká hustota bludov a klamstiev je nezvyčajná . Nakoniec ma to združenie totál klamárov obviní ,že z toho delám frašku :-D a Vašek sedláčkú prohlásí větu : " tady lidi napsali svoje názory a zkušenosti a ať jsou nebo nejsou pravdivé." !!! Tak to je sila :-DDD odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off OndrejP, 18.1.2013 o 21:24

Edu: Těžko říct. Taky jsem ještě neslyšel, že by někdo přebíjel tak rychle, že až vyrval závěr. Neumím si to moc představit. Proto jsem to postnul sem, abych zjistil, jestli má takovou zkušenost i někdo další. Proč zrovna endemitovi? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 18.1.2013 o 21:00

OndrejP rákoskou po paprčiach . Teda ak sa to naozaj stalo :-D lebo ono sa to stať nemuselo . Keď sa chce aj hlaveň v sveráku do praveho uhla ohne . To sa stalo určite nejakému endemitovi :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off OndrejP, 18.1.2013 o 19:59

Dotaz z loveckehofora.info ze dne 18.1.2013 týkající se Rössleru Titan 6: Re: Rossler Titan 6 od Pepele » pát 18.1.2013, 18:15 Chtěl bych se zeptat zdali jste se někdo setkal s tímto problémem a když tak jak jste ho řešili. Jedná se o to když jsem na naháňce přebijel v rychlosti tak jsem vytrhnul závěr ze zbraně. Jedná se o kulovnici s levym závěrem v ráži 8X57JS. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 4.12.2012 o 22:33

Ano je to zaujímavé tvrdenie od sumcara . Pobavil ma nesmierne :-D fero ho trafil presne :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 4.12.2012 o 22:07

rossler je dobra puška a ked sa ti podobá rossler na sauer tak neviem veru... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 4.12.2012 o 20:56

Franto- takých ako popisuješ je tu viac... taktiež čakajú kým zo srnca bude jeleň... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fero, 4.12.2012 o 18:56

zasa jeden čo držal v ruke iba vzduchovku a už je odborník na všetky zbrane ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sako80, 4.12.2012 o 18:52

a vôbec sa na Sauer nepodobá :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sako80, 4.12.2012 o 18:51

Rossler je dobrá puška, predal som ich xy a nastreloval tiež, vôbec by som ju nehádzal do žita. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sumcar, 4.12.2012 o 18:41

pretoze to vyzera ako lacna cinska napodobenina saueru.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off igoret, 4.12.2012 o 18:34

sumciar a prečo ? ani zadarmo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 4.12.2012 o 18:34

sumcar každého vec čo si kúpi aj ja si kúpim sauer alebo blaser no nie prvý den po absolvovaní strednej školy :DD ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sumcar, 4.12.2012 o 18:28

ani zadarmo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 4.12.2012 o 18:26

tomulino info. potrebuje kamarát,rossler: prečo nie videl som niekolko rosslerou ktoré by som hned bral.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tome83, 4.12.2012 o 16:22

jozef dufam ze neuvazujes o tom ze by si kupil rosslera? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 4.12.2012 o 15:49

Jozef nedá sa käpiť bez pažby, aspoň dva roky dozadu to nevedela p. Teremová doniesť. Vieš si urobiť skladačku na stránke výrobcu, ale bez pažby to nešlo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 4.12.2012 o 15:37

napíš Tomášovi nick sako80. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 4.12.2012 o 15:33

Jozef, do SR to vozi Polovnictvo Terem, skus sa na nich obratit :-) obavam sa vsak ze bez pazby sa ti to neoplati kupit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 4.12.2012 o 14:59

Edu a dováža to niekto alebo treba kontaktovať priamo firmu?no to sa asi načakám..dovozca pre SR to vie zohnať? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 4.12.2012 o 14:51

ano dá sa všetko sa dá ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 4.12.2012 o 14:50

Neviete či sa dá kúpiť rossler aj bez pažby? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 1.12.2012 o 15:12

skus nabíjať napríklad normu vulkán a uvidíš sám či to bolo strelivom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Matejj, 1.12.2012 o 9:49

no Edu takze, mam to chapat s tvojho uhla pohladu tak, ze zasekavajuci zaver PO VYSTRELE je chyba streliva? a inak pouzivam SB strelivo ... moze to byt tym? Kto ma este nejake rady a skusenosti s tymto problemom , ocenim kazdy prispevok a radu dakujem ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mogonar, 29.11.2012 o 22:37

Ved v poriadku, ale to uz potom nieje vecou pouzitej strely, ale vyrobcu nabojov... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 29.11.2012 o 22:28

Mogonar ja to viem opýtaj sa nicku borobradaty ten ti zodpovie túto speklitú otázku :-D Natrelovali sme jeho novú guľovnicu RWS všetko išlo normálne po vložení S&B spce nešiel otvoriť záver na rem 770 spr 3006 . Ďalší náboj tam ani nevkladal pre istotu . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-80 z 416 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov