podnalov.sk
dnes je utorok,  27. september 2022,  meniny má Cyprián,  spln: 9. október 2022,  dnes východ slnka: 06:44,  dnes západ slnka: 18:30
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Dámske legíny TETRAO zelené s motívom listy M - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Dámske legíny TETRAO zelené s motívom listy M
novinka
počet:                  cena: 54,90 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Vyrobené na Slovensku
  • Gumička na zadnej strane a V-čkový strih pre tvarovanie pozadia
  • Flexibilný materiál prispôsobený pre záťaž
  • Elastický a vysoký pás pre ideálne priliehanie
  • Kreslené slovenskou maliarkou 
  • Inšpirované prírodou 
  • Technológia Perfect fit

Nové dámske legíny TETRAO s jedinečnými vzormi, kreslenými slovenskou maliarkou, inšpirované prírodou. Naše nové legíny TETRAO budú vďaka starostlivému výberu kvalitných recyklovaných materiálov, plochým švom a pohodlnému strihu vašou druhou kožou. Hrubý elastický materiál neťahá no perfektne tvaruje postavu a umožňuje každý pohyb. Dvojitý vysoko šitý pás so spevnenými bočnými švami nie len vyformuje bruško ale aj ochráni citlivú oblasť krížov. Zadná strana s V-čkovým strihom v kombinácií so zakomponovanou gumičkou vám vytvaruje dokonalé pozadie. Tieto ľahké a maximálne priedušné legíny sú doplnené technológiou Perfect fit, ktorá sa postará o to, že tieto ultra pohodlné legíny TETRAO už proste nebudeš chcieť dať dole. Materiál sa vyznačuje vynikajúcim spevnením, nepresvitaním a vysokou odolnosťou voči oderom.

Parametre produktu: 

Motív: listy
Farba: zelená
Veľkosti: S/M/L
Technológia: Perfect fit
Materiál: starostlivý výber kvalitných recyklovaných materiálov

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

kategória:

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov