Heming hunting
dnes je streda,  19. jún 2024,  meniny má Alfréd,  spln: 22. jún 2024,  dnes východ slnka: 04:49,  dnes západ slnka: 20:46
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pánske funkčné tričko TETRAO Alkanna s dlhým rukávom XL - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Pánske funkčné tričko TETRAO Alkanna s dlhým rukávom XL
novinka
počet:                  cena: 34,93 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Najlepšie prispôsobenie sa telu
  • Najvyšší komfort počas celého nosenia
  • Dokonalé odvádzanie potu
  • Dostupná cena pre každého 
  • Maximálny odvod vlhkosti z povrchu pokožky

Náš TIP: Skombinujete so spodnou časťou - funkčné spodky TETRAO Alkanna 

Štýlové funkčné termo prádlo, slúži ako prvá alebo druhá vrstva, zaistí odvod potu aj pri veľkej záťaži, vďaka materiálu s príjemným jemným počesom vhodný do nepriaznivých klimatických podmienok. Príjemný na telo vyrobený z hydrofylného polyesterového vlákna, ktorý vďaka svojmu profilu a vylepšenej vláknovej technológii dokáže odvádzať enormné množstvo vlhkosti z povrchu pokožky na vonkajšiu stranu textílie. Vlhkosť odvádza do plochy a tým zefektívňuje jej odparovanie anatomický strih sa prispôsobí každej postave a zaistí nie len dokonalé priliehanie, pohodlnosť ale aj štýlový vzhľad vďaka svojej funkčnosti je vhodné na celoročné nosenie. V lete zaistí odvod potu, v zime príjemne zahreje. K vzniku Alkanna funkčného oblečenia viedla nádherná cesta. A to prostredníctvom jedinečného druhu rastlín Alkanna. Pod týmto názvom rozumieme dokonalosť, jedinečnosť, plnosť farieb či využiteľnosť. To všetko ponúka jedine Alkanna.

Parametre produktu:

Použité materiály: 100% PES
Veľkosť: S-3XL

Materiál PES - jedná sa o syntetické vlákno, ktoré je vyrobené z lineárnych makromolekúl. PES vlákna sú ľahké, nestláčajú sa a nepohlcujú veľa vlhkosti. Vďaka tomu sa s obľubou používajú napríklad na výrobu funkčného oblečenia. Materiál PES je možné veľmi ľahko recyklovať.

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

kategória:

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM