Heming hunting
dnes je pondelok,  17. jún 2024,  meniny má Adolf,  spln: 22. jún 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 20:46
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pánske nohavice Merkel Gear ILEX Pro - olivové 50 - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Pánske nohavice Merkel Gear ILEX Pro - olivové 50
novinka
počet:                  cena: 199,95 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Extrémne odolné nohavice
  • Materiál odpudzujúci vodu
  • Príjemné na nosenie

Merkel Gear hrdo predstavuje druhú generáciu populárnych pracovných nohavíc ILEX Pro. Trvalo takmer rok, kým sa našla látka, ktorá by mohla konkurovať robustnej látke predchodcu. Okrem toho má druhá generácia nižšiu hmotnosť tkaniny s rovnakou odolnosťou aby ste ich mohli nosiť aj v teplých krajinách. Nakoniec našli to, čo hľadali v Cordura tkaninách, ktoré sú v Európe prakticky neznáme a ktoré boli vyvinuté pre oblasť taktického a pracovného oblečenia a sú asi trikrát odolnejšie ako bežné bavlnené tkaniny. S pôsobivou hmotnosťou 270 g sa látka ILEX Pro skladá zo 75% vysokokvalitnej bavlny a 25% Cordura® Nylon® (vojenský štandard nylonu T420).

Výsledkom je extrémna pevnosť, veľmi vysoká odolnosť proti oderu a mimoriadne pohodlné nosenie. Okrem toho má ILEX Pro vylepšenú povrchovú úpravu DWR (bez PFOA a PFC), ktorá umožňuje odkvapkávanie vody, ale súčasne nezhoršuje priedušnosť. Pomerne konzervatívny dizajn starého ILEX bol kompletne prepracovaný: nový strih, inovatívne línie a ďalšie vylepšenia švíkov by nemali sklamať fanúšikov starých ILEX. Všetky švy, ktoré sú vystavené mimoriadnemu namáhaniu, sú teraz navrhnuté ako trojité švy. Dve bočné vrecká ponúkajú veľa priestoru s veľmi hlbokými a robustnými vreckami na vpredu a v vzadu je zadné vrecko so stabilným zipsom YKK®. Všetky zipsy sú obzvlášť tiché bez kovových častí. Kolená ILEX Pro sú predtvarované pre prirodzený strih. Obzvlášť namáhané vnútorné švy v oblasti lemu boli usporiadané ako žraločia plutva, ako to bolo v prípade MNTN II. Diskrétne logo na pravej nohe a vľavo na vrecku dotvára obraz nového modelu ILEX Pro, ktorý s vynikajúcim pomerom cena / výkon má skutočne reprezentatívne vybavenie pre náročné každodenné použitie.

Tieto mimoriadne robustné a celoročné poľovnícke nohavice v sebe spájajú všetky atribúty, ktoré sú spájané so značkou Merkel už viac ako 120 rokov: dlhá životnosť, kvalita, odolnosť s pomerom veľmi priaznivej ceny a výkonu. Za pozornosť stojí, že sa jedná o čisto európsky produkt, pričom výroba oblečenia v Európe už dnes nie je samozrejmosťou.

  • Materiál: 75% bavlna a 25% polyamid
  • Veľkosť:  48 – 60
kategória:

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov