podnalov.sk
dnes je utorok,  5. júl 2022,  meniny má ,  spln: ,  dnes východ slnka: 03:56,  dnes západ slnka: 19:45
elektronická kniha revíru

Dámska zimná bunda Merkel Gear Expedition Winter M - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Dámska zimná bunda Merkel Gear Expedition Winter M
novinka
počet:                  cena: 499,95 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Bunda do exptrémne chladného počasia
  • Vetru a vodeodolný materiál
  • Prepracovaná do tých najmenších detailov
  • Intergrovaná membrána Merkel Gear 37,5
  • Vybavená množstvom vreciek

Dámska zimná bunda Merkel Gear Expedition Winter je zimná bunda superlatívov pre zimnú sezónu a severské extrémne poľovačky. Bunda ponúka celoročné využitie v horách. Mäkká a pružná, doplnená o 3-vrstvový laminát s integrovanou membránou 37,5, chráni pred vetrom a dažďom. Vo vlhkom počasí odoláva vďaka špeciálne vyvinutej membráne. V kombinácii s merino vrstvami vás bude bunda sprevádzať v tých najdrsnejších podmienkach. Bunda je úplne odolná proti vetru, nepremokavá a je lemovaná najlepšími materiálmi, ktoré v súčasnej dobe možno nájsť na trhu. Špičková bunda Merkel Gear ponúka 2 hrubé vrecká s vodotesným zipsom pre GPS. Ďalej 2 mimoriadne veľké vrecká, ktoré môžu byť uzatvorené bezhlučným zipsom. 2 veľké vrecká na klapky - uzatvárateľné pomocou gombíkov - sú určené na použitie s kazetovým systémom Merkel GEAR. Vnútri bundy sú dve veľmi veľké bočné vrecká, ktoré sú uzavreté tichými zipsami. Vonkajšia tkanina bundy, ktorá je vybavená časticami 37,5, robí túto bundu absolútne tichou.

Nepochybne má bunda Merkel s membránou 37,5 zďaleka najlepší pomer medzi teplom a hmotnosťou! Táto bunda je absolútne prepracovaná a veľmi teplá. Napríklad, ak nosíte bundu WNTR okrem trička Merkel Merino nemusíte mať na sebe už žiadnu inú vrstvu. Vonkajšia vrstva bundy je matná, olivovo sfarbená a mikrovlákna sú vyrobené z robustného nylonu. Vonkajšia tkanina je tiež vybavená zdokonalenou povrchovou úpravou, ktorá umožňuje, aby sa voda neudržiavala na povrchu bundy.

Výhody membrány 37,5: extrémne dobrý pomer tepla/hmotnosť, extrémne rýchle schnutie, extrémne malá veľkosť balenia. Pre tých, ktorí oceňujú vysoko funkčné, ľahké a všestranné vybavenie, odporúčame našu bundu Merkel Gear.

Priedušnosť: 20.000 g/m²/24h
Vodný stĺpec: 20.000 mm

kategória:

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
ehunter.sk