Heming hunting
dnes je streda,  21. február 2024,  meniny má Eleonóra,  spln: ,  dnes východ slnka: 06:46,  dnes západ slnka: 17:13
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Dámske poľovnícke tričko TETRAO srnec veľký - hnedé XS - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Dámske poľovnícke tričko TETRAO srnec veľký - hnedé  XS
novinka
počet:                  cena: 11,94 €

Veľkosť

M S XS
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Nadizajnované na Slovensku
  • Motív sa nevyperie ani nevybledne
  • Kúpou podporíte ohrozený druh Hlucháňa hôrneho 
  • Vyrobené z kvalitnej česanej bavlny
  • Produkt vyrábaný so srdcom a dobrou myšlienkou 

Moderné dámske poľovnícke tričko TETRAO s kvalitnou nehmatateľnou potlačou, ktorá je vyrobená pomocou moderných tlačiarní, čo zaručuje bezchybnú priedušnosť trička. Potlač sa ani po viacerých praniach nezničí alebo nevybledne. 

Tričko je vyrobené zo 100 % česanej bavlny, čo je vynikajúci a vysoko kvalitný materiál, z ktorého je vyrobená rada našich výrobkov. Na rozdiel od lacnej bavlny, ktorá zle saje vlhkosť a je tvrdá na dotyk, je klasická froté 100 % česaná bavlna jemná ako pierko a aj po mnohonásobnom vypraní si ponechá svoje kvality. Materiál je vyrobený z egejskej bavlny a táto rastlina je charakteristická tým, že má dlhé vlákno. Bavlna je získaná česaním na moderných strojoch čo zaručuje maximálnu kvalitu pre naše výrobky. Tričko odporúčame prať na 40°C. 

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

kategória:

reklama

Poľovníctvo TEREM