Heming hunting
dnes je sobota,  11. máj 2024,  meniny má Blažena,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:14,  dnes západ slnka: 19:11
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia

autor: off hurky
pridané: 13.4.2017 9:10
Pred Vianocami som si od pána nick – fleshled objednal baterku aj s celou sadou – nabíjačka, diaľková spúšť, akumulátor Panasonic, magnetický držiak Olight na hlaveň. fleshled v telefonickom rozhovore sľúbil všetko a dodnes mi v ušiach znejú slová –hurky buď seriózny a prosím Ťa preber si zásielku. To som aj urobil, čo som vzápätí oľutoval. Telo baterky má taký rozmer, že sa do toho držiaku jednoducho nevojde. Namiesto sľúbeného akumulátora Panasonic 3400 mAh mi poslal nejakú noname šunku. Baterka má iba diaľkovú spúšť hoci mne treba na 99 % iba klasický vypínač na baterke, ktorý tam nie je. Obratom som teda pánovi na druhý deň volal, že mu to pošlem naspäť. Výhovoriek že prečo nie som si vypočul až až. Nakoniec sme sa teda dohodli, že mi pošle tenšie telo, aby sa baterka vošla do držiaka, sľúbený akumulátor Panasonic 3400 mAh a klasickú koncovku s vypínačom. To bolo v januári. Odvtedy som si vypočul toľko výhovoriek.... Príklady niektorých uvádzam: Som v Čechách, Brat má trombózu musím ísť za ním do Bystrice, nemám teraz peniaze, som v skúšobnej dobe. Taký klenot že: akurát jem, keď dojem idem na poštu a posielam prvou triedou, rozbil som auto a mnoho mnoho ďalších. Svoje peniaze už asi neuvidím, ale týmto chcem aspoň ostatných užívateľ fóra varovať pred „charakterným človekom“ nick – fleshled. Dôkazy o jeho jednaní cez poštu lovuzdar viem poskytnúť. Tomu človeku sa nedá veriť ani to, že má nos medzi očami.
počet zobrazení: 26 579
počet hlasov: 7
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off tanak, 14.4.2017 o 12:29

hunter4321 to by musel admin ,alebo kto ma na starosti webovu stranku pridat jednu kolonku do stlpca na lavo napriklad pozor podvodnici na fore . napriklad TAKTO Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 16

komentáre

zoradiť
zobrazené 241-280 z 332 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off mibe74, 16.4.2017 o 14:24

Dede ja som v živote nelovil osvetlením zveri a následným strieľanim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 16.4.2017 o 14:21

Mibe- ja sposom lovu ,, osvietenim ,, nerealizujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 16.4.2017 o 14:16

Dede, nestrieľam po nich z balkóna a ze utekajú, len keď sa na nich strieľa a potom svieti, tak to je asi podľa tvojho príspevku tvoja vlastná skúsenosť. Pre jaro1 diviaky to neboli. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 16.4.2017 o 12:55

Mibe 74- baterka na plašenie ? Zver ak nemá skusenosť, že po zasvieteni nasleduje vystrel ostane stať a pozera, nevie vyhodnotiť dany moment. Tie ktore si osvetloval a frčali preč dostatočnu skusenosť mali, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jaro1, 16.4.2017 o 12:41

mibe74- si to nerozoznal tou baterkou, to ti tam diviaci chodili, nie jelenice. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 16.4.2017 o 10:26

Ešte dávam screenshot. Vzdialenosť odmerana z miesta, kde bývam až po les nad dedinou 870 metrov cez Google mapy. Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 16.4.2017 o 10:15

Áno fleshleda, mám ju od teba. K čomu taký výkon....Nad dedinou sme mali posadené zemiaky a chodili tam jelenice. Stačilo na nich zablikat a ušli. S tým svietidlom som osvetlil celé pole z domu z balkóna. Dede, nezapalis s tým nic. Dávam fotku, aby si mal predstavu, ako vidno na les cez deň. Fotil som to teraz mobilom. Porovnajte si fotky z noci a teraz. Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 16.4.2017 o 9:57

dede to ma ani nenapadlo že na prežitie . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 16.4.2017 o 9:07

Tanak - keď posvietiš, všetko na čo posvietiš horí, teda na rozloženie ohňa.Baterka na prežitie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 16.4.2017 o 8:29

mibe74 svieti paradne a vlastne k čomu sa da použit alebo využit taka lampa ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 16.4.2017 o 8:09

Mibe a to mas baterku odomna ze? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 16.4.2017 o 1:12

Pridavam sem fotku, robil som ju o jednej hodine v noci. Je to fotene mobilom, takze kvalita kus blba. Dosvieti az na les nad dedinou cez google mapy odmerane 870 metrov. Inak pokial to chce niekto vidiet nazivo, nie je problem. Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off mibe74, 15.4.2017 o 22:05

A komu on predava svietidla, tak to naozaj neviem. S mojim som spokojny... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 22:03

Ja dleshleda osobne nepoznam a svietidlo sme riesili telefonicky. Kolkowat ma neviem, ale na strankw cree vyrobcu to urcite bude. Myslim, ze je tam u3 cip teply odtien... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maburak, 15.4.2017 o 21:50

ja som sa pytal kolko WATT ma ta LED... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter4321, 15.4.2017 o 21:50

mibe74, dobre teda ale nechapem keď si s ňou úplne spokojný tak prečo chceš ešte viac. Každopádne si myslím že fleshled mohol predať baterku čo je dobrá, ale takisto je podla mňa viac ľudí ktorých odrbal. Čo tu ide vypisovať komu on dodáva baterky keď nedokáže vrátiť peniaze 1-2 ľudom. On má zrejme problémy z peniazmi a je to jasný notorický klamár. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off maburak, 15.4.2017 o 21:49

fleshled alias duso2, ak si taky renomovany dodavatel pre naj puskarov v BA a bohatich polovnikov. malo by ti zalezat na tvojom mene a akukolvek reklamaciu risit promptne a k spokojnosti zakaznika, aj keby to malo znamenat ze mu vratis peniaze ak nie je spokojny s tym co si mu dodal. A je uplne jedno ci si e-shop alebo nie si, ci si firma alebo nie si. Ale asi ti na dobrom mene nezalezi.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 21:48

Cez google mapy...1200 ma samotna led, po srratach pocitam, ze ma cca 1000 lumen. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maburak, 15.4.2017 o 21:44

mibe74, a meral si to krokomerom pri com si si svietil tou baterkou. Sorry ale jednoducho je to neuveritelne. A este otazka kolko WATT ma ta LED co ma 1200 Lumen? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 21:18

Existuju aj svietidla, ktore dosvietia aj dalej a su to rucne svietidla ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 21:17

Naozaj tolko dosvieti, je tam soso ka, ktora kopiruje samotnu ledku a nedava rozptyl svetla do stran. Sustreduje svetlo do bodu. Proste je tak spravena ci veris, alebo nie. Ono mne je jedno, ci tomu niekto veri. Proste tak svieti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maburak, 15.4.2017 o 21:00

mibe74, prepac ale tomu ze rucne svietidlo ma realny dosvit 1km nejak neverim. Uz len ked si zoberiem dialkove svetla u mojho auta tak by som netvrdil ze maju taky dosvit, a to tie xenony svietia trosku inak ako nejake rucne svietidlo s ciny.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maburak, 15.4.2017 o 20:58

fleshled, a ktorym najvacsim puskarstvam v BA dodavas? a ktorym bohatym polovnikom? sorry ale ked trepes tak skus aspon tak aby to nebolo evidentna loz. Chcem vidiet to puskarstvo co od teba nieco odoberie bez faktury, a ak tak by to znamenalo ze nie len ty neopravnene podnikas ale este aj tie najvacsie puskarstva v BA, co silne pochybujem ze by sa niekto na to dal. Par bohatych polovnikov v BA poznam a neviem o nikom co by mal od teba svietidlo...a vyhrazat sa pravnikom, ze za chvilu ma zalobu od tvojho pravnika. vies toto mozes pisat detom v MS alebo tomu co travu zerie. Keby si mal aspon malu predstavu ako funguje nas pravny system tak takuto hovadinu nevyplodis. Hrat sa na velkeho odbornika na svietidla, nocne a termo ci uz pod nickom flashled alebo duso2 je pekne ale skoda ze ti uz pomaly nik neveri. A ak by si mal potrebu podat s tvojim pravnikom zalobu aj na mna kludne si posluz len si musis byt vedomy toho, ze poniektory tych pravnikov naozaj mame. A ak by si mal potrbu si to prist osobne vydiskutovat, kludne si to zarad do tvojho kalendar na obdobie ked prave nebudes v zahranici alebo mat ine neodkladne povinnosti. Majko2 sice nepoznam osobne ale kludne ti usetrim cestu a mozeme sa stretnut pri jednej prilezitosti. Nenavidim podvodnikov, a ani odbornikov co sa hraju na nieco na co nemaju.... a to mi stacilo precitat si niekolko diskusii do ktorych si sa zapojil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off shoogo, 15.4.2017 o 19:49

Asi to tu nepatri ale naco je komu baterka co dosvieti 1km. Pri baterka sa strielat nesmie, a kukat na 1km co tam je.... mozno len zle rozmyslam. Ja mam cinu za 10 oci svietit pod nohy to svieti a nestalo sa zeby ma sklamala. Ale pravda je za niektore veci si potrpim a teda aj priplatim, hold som snob. Ale k teme ak duso alias fleshled plni slubi tak ako s tym foto strapcov... zbohom rodina ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 18:35

Hunter4321 chcem výkonnejší, pretože výrobca taký vyrobil a dá sa v svietidle vymeniť. A bude svietiť ešte jasnejšie a ďalej... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter4321, 15.4.2017 o 18:32

tanak, tušim by naozaj bolo najlepšie dať tu kolonku " podvodnici na fóre". Chlapci tie peniaze tuším už neuvidíte, je to šmejd. fleshed - takto sa vyhrážaj akurát tak malým deťom. Trepeš 5cez9, furt sa iba chváliš, vymýšlaš si a to čo píšeš nedáva žiadny zmysel. A písať adminovi môžeš kolko chceš ten by mal teba zablokovať. mibe74 - keď píseš že si maximálne spokojny, prečo chceš este vykonnejsí čip? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 18:11

Tak potom je všetko v najlepšom poriadku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 17:56

Ja ich ani nepredavam ani nikomu nenukam , ja ich mam ako spotrebny material pre vlastnu potrebu . Zatial plnia svoj učel a som spokojny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 17:44

Tanak tie svietidlá, čo si dal sem sú pre mňa nepoužiteľné z dôvodov: nemajú ochranu proti prepolovaniu, nemajú tepelnú ochranu a nemajú udržateľný 100% výkon až do vybitia akumulátorov a nie sú odolné voči poškodeniu a určite nie sú 100% vodotesné. každý má svoje priority inde... Pokiaľ tebe slúži svietidlo za 6 eur v poriadku, ja proti tomu nič nemám, ale pre mňa to nie je. Nemôžem sa naň spoľahnúť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tanak, 15.4.2017 o 17:38

najlepšie je že ked to každy zoberie do ruky kukne ochyta a kolko poviem cenu TAK HEEEEJ boha A OBJEDNAJ AJ MNE a ja že dobre. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 17:35

mibe74 ja sa nehadam najlepšie porovnat v reale len nie som ochotny platit 25 eur za dobijaciu baterku alebo 500 eur za rampu na auto ked zaplatim 120 eur.URčITE si kupil dobre aj dobre funguje len podla mna draho. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 17:33

Tanak, to nie je pre mňa. Kvalita vyzerá inak a platí sa za ňu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 17:29

dalšia dufam ze stači na prehlad VšETKO JE čINA . Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 17:27

Tanak ten akumulátor, čo si teraz tu dal nemôže mať v žiadnom prípade 4900 mah. To je len reklamný ťah. Najvýkonnejšie pokiaľ viem sú 3600mah originály Panasonic jadro pre typ 18650. Ta baterka na tvojom screenshot má určite plastovú šošovku a nahovno elektrický obvod, nie je ani chránený a určite nemá ochranu proti prepolovaniu. ja sa v tme v lese potrebujem spoľahnúť na svietidlo a nie, aby mi niekde bliklo a koniec... Mám tri kusy armytek a pozri si ich stránku. To je kvalita. Svietidlo čo mám od fleshleda presvieti aj armytek xpl hi. Xhp35 už ale nepresvieti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 17:23

dalšia objednavka led rampa na auto 2 kus + spinač na palubovku Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 17:16

mibe74, tu mala ukazka lampa + baterka dobijacia Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 17:05

Tanak tieto akulatory dva kusy stali 50 eur. Mam ich v armytek svietidle. Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off soson, 15.4.2017 o 17:04

fleshled ked ma prides navstivit aj s pravnikom tak pridte rozcviceni ja nemam moc casu :-)))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off hurky, 15.4.2017 o 16:59

Fleshled ja nemám žiadne finančné problémy. Ja som len chcel za svoje peniaze adekvátny tovar. Ty peniaze máš, ja mám nepouzitelnú baterku. Tri mesiace sú myslím dosť času na to, aby si mi poslal čo si mi sľúbil. Viac ti k tomu nemám čo povedať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 15.4.2017 o 16:58

fleshled ty si videl pravnika tak v sudnej sieni na markize :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 241-280 z 332 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov