Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia

autor: off hurky
pridané: 13.4.2017 9:10
Pred Vianocami som si od pána nick – fleshled objednal baterku aj s celou sadou – nabíjačka, diaľková spúšť, akumulátor Panasonic, magnetický držiak Olight na hlaveň. fleshled v telefonickom rozhovore sľúbil všetko a dodnes mi v ušiach znejú slová –hurky buď seriózny a prosím Ťa preber si zásielku. To som aj urobil, čo som vzápätí oľutoval. Telo baterky má taký rozmer, že sa do toho držiaku jednoducho nevojde. Namiesto sľúbeného akumulátora Panasonic 3400 mAh mi poslal nejakú noname šunku. Baterka má iba diaľkovú spúšť hoci mne treba na 99 % iba klasický vypínač na baterke, ktorý tam nie je. Obratom som teda pánovi na druhý deň volal, že mu to pošlem naspäť. Výhovoriek že prečo nie som si vypočul až až. Nakoniec sme sa teda dohodli, že mi pošle tenšie telo, aby sa baterka vošla do držiaka, sľúbený akumulátor Panasonic 3400 mAh a klasickú koncovku s vypínačom. To bolo v januári. Odvtedy som si vypočul toľko výhovoriek.... Príklady niektorých uvádzam: Som v Čechách, Brat má trombózu musím ísť za ním do Bystrice, nemám teraz peniaze, som v skúšobnej dobe. Taký klenot že: akurát jem, keď dojem idem na poštu a posielam prvou triedou, rozbil som auto a mnoho mnoho ďalších. Svoje peniaze už asi neuvidím, ale týmto chcem aspoň ostatných užívateľ fóra varovať pred „charakterným človekom“ nick – fleshled. Dôkazy o jeho jednaní cez poštu lovuzdar viem poskytnúť. Tomu človeku sa nedá veriť ani to, že má nos medzi očami.
počet zobrazení: 26 437
počet hlasov: 7
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off tanak, 14.4.2017 o 12:29

hunter4321 to by musel admin ,alebo kto ma na starosti webovu stranku pridat jednu kolonku do stlpca na lavo napriklad pozor podvodnici na fore . napriklad TAKTO Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 16

komentáre

zoradiť
zobrazené 321-332 z 332 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off tanak, 14.4.2017 o 12:29

hunter4321 to by musel admin ,alebo kto ma na starosti webovu stranku pridat jednu kolonku do stlpca na lavo napriklad pozor podvodnici na fore . napriklad TAKTO Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 16

off hunter4321, 14.4.2017 o 11:43

Tanak, dôležité je aby sa to každý dozvedel, lebo nie všetci tu čitájú diskusiu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 14.4.2017 o 8:45

Tak maju alebo ma / FLESHLED inak nazývaný DUSO2/ bohužial smolu tu už nepreda/ju nič . Pošramotena reputacia sa tažko naprava . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off soson, 14.4.2017 o 8:03

Upozornujem ze osoba s nickom FLESHLED je ta ista ako DUSO2... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off hunter4321, 13.4.2017 o 16:00

Ako to tu tak čítam, toto treba riešiť aby neoklamal ďaľších ľudí. Nejaký špekulant vypatlaný, už podľa jeho komentárov vidieť že je to osierač. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off mamilittt, 13.4.2017 o 9:28

Precitaj si diskusiu nocne videnie tam je o nom napisane az az ja som tiez mal zaujem o baterku ale po jeho troch telefonatoch sa my pokusal predat baterku na silu som ho poslal kade tade a normalne sa urazil ze ju nechcem figuruje tu pod viacerimy prezivkamy tak velky pozor p.s-karma je zdarma a na kazdu svinu sa da voda uvarit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off duso2, 12.4.2017 o 2:43

Tanak nikto tu nikoho neoklamal o 200 euro, len soson chce vratit to co mohlo fungovat, keby som poslal, opravil komponent lampy...on trval na vrateni, ako eshop to co som mu mal predat. Pani pisal som Panovi administratorovi, pretoze Vase prispevky nesuvisia s temou nocne videnia. Poprosim sa venovat teme a nezasierat to tu nerelevantnymi prispevkai...pekny den...D....mal som krasne nocne zabery z noktakov na imageshack.com, ale spoplatnili to z dna na den a ja som si to nestihol zaplatit a zmazali mi vsetky nocne zabery...mam zalohy, ale som momentalne v zahranici, takze ked sa vratim nahram Vam take zabery z litona 4 gen, ze padnete na zadok...lovu zdar...duso ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 11.4.2017 o 20:09

majko82 ak niekoho odrbal o 200 eur tak to bude podvodnik. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off majko82, 11.4.2017 o 19:22

dusko všetci ti veríme , :) a ako to bolo s tými baterkami pre sosona , tých 200 eur už máš ? či vrátiš mu až keď predáš nočák a zarobíš ? daj vysvetlenie lebo momentálne si tu za hlúpeho ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off borgeo, 11.4.2017 o 10:15

Dusko, ty si ale veľký nezbedník! Že ty nám niečo tajíš? Aké tajomstvo to v sebe skrývaš? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Hekler, 10.4.2017 o 7:47

že s takým hlupákom a zrejme aj podvodníkom strácate čas ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off soson, 9.4.2017 o 15:12

K duso 2 alias fleshled alias Andrej K. Je to človek ktorý ma opakovane kontaktoval cez mail, Messenger a poštu LZ s tým že má špičkové baterky na svietenie. Navrhol mi že mi pošle, odskúšam a ked nebudem spokojný môžem vrátiť. Všetko platilo len do okamihu keď dostal zálohu 200 E a poslal po kamaratovi na odskušanie 2 baterky. Prva mala byť klasicka do ruky s extrem dosvitom, prišla poškrabana s dialkovou spúšťou , ktorá navyše nesvietila... Druhá mala byť zase zoomovateľná s extrem výdržou, keď som si ju dal do vrecka že ju idem vyskúšať, tak hrkala lebo tie nabíjacie články neboli natesno. Z týchto dôvodov som dotyčnému oznámil že mu baterky doveziem do Bratislavy, že ich nechcem. Napriek opakovaným výzvam, že baterky nechcem a že ich chcem vrátiť, tak to zrazu nebolo možné, nakolko p. Fleshled alias duso2 zazračne musel odcestovať do čiech, potom do polska, nemal na svojom osobnom učte 200 E, že až na výplatu, v bratislave nemal nikoho komu by som odovzdal tie jeho bučory poskladané z čínskych komponentov. Navrhol som mu že ked teda nemá 200 €, nech sám dá termín kedy ich bude mať. Samozrejme že sa viac neozval.. Pôvodne som zvažoval podať trestné oznámenie za podvod, avšak nemám čas riešiť takéto sprostosti. Dajte si pozor na tohto špekulanta. PS: Ked budem mať čas založím tému. POZOR ZLE SKÚSENOSTI - PODVODNE JEDNANIE , doložím moju komunikáciu s dotyčným ako aj foto tých poškodených bateriek čo poslal ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

zobrazené 321-332 z 332 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM