Heming hunting
dnes je nedeľa,  28. apríl 2024,  meniny má Jarmila,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:34,  dnes západ slnka: 18:53
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia

autor: off hurky
pridané: 13.4.2017 9:10
Pred Vianocami som si od pána nick – fleshled objednal baterku aj s celou sadou – nabíjačka, diaľková spúšť, akumulátor Panasonic, magnetický držiak Olight na hlaveň. fleshled v telefonickom rozhovore sľúbil všetko a dodnes mi v ušiach znejú slová –hurky buď seriózny a prosím Ťa preber si zásielku. To som aj urobil, čo som vzápätí oľutoval. Telo baterky má taký rozmer, že sa do toho držiaku jednoducho nevojde. Namiesto sľúbeného akumulátora Panasonic 3400 mAh mi poslal nejakú noname šunku. Baterka má iba diaľkovú spúšť hoci mne treba na 99 % iba klasický vypínač na baterke, ktorý tam nie je. Obratom som teda pánovi na druhý deň volal, že mu to pošlem naspäť. Výhovoriek že prečo nie som si vypočul až až. Nakoniec sme sa teda dohodli, že mi pošle tenšie telo, aby sa baterka vošla do držiaka, sľúbený akumulátor Panasonic 3400 mAh a klasickú koncovku s vypínačom. To bolo v januári. Odvtedy som si vypočul toľko výhovoriek.... Príklady niektorých uvádzam: Som v Čechách, Brat má trombózu musím ísť za ním do Bystrice, nemám teraz peniaze, som v skúšobnej dobe. Taký klenot že: akurát jem, keď dojem idem na poštu a posielam prvou triedou, rozbil som auto a mnoho mnoho ďalších. Svoje peniaze už asi neuvidím, ale týmto chcem aspoň ostatných užívateľ fóra varovať pred „charakterným človekom“ nick – fleshled. Dôkazy o jeho jednaní cez poštu lovuzdar viem poskytnúť. Tomu človeku sa nedá veriť ani to, že má nos medzi očami.
počet zobrazení: 26 530
počet hlasov: 7
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off tanak, 14.4.2017 o 12:29

hunter4321 to by musel admin ,alebo kto ma na starosti webovu stranku pridat jednu kolonku do stlpca na lavo napriklad pozor podvodnici na fore . napriklad TAKTO Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 16

komentáre

zoradiť
zobrazené 281-320 z 332 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off tanak, 15.4.2017 o 16:57

mibe74 dobijacie akum. kupujem ako na pase z čINY PO 2 EURA uz si dam namahu urobim SCREENY z mojho učtu a dam sem foto .l ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 16:55

SIAD , FINANčNA sprava neurobi nič jeho postih je tak max 300 eur na obvodnom urade a to je všetko za neopravnene podnikanie to je cele ,pri opakovan zisteni možno mu zoberu podporu z uradu prace . A TO TREBA VšETKO DOKAZAT nechcem sa ho zastavat ale to je REALITA dneška. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 16:55

Tanak, len akumulátor original stojí 20-25 eur 3400mah. Okrem toho svietidlá mám aj oveľa drahšie cca 200 eurové svietidlá ale original fabricke... s fleshledovym svietidlom som maximálne spokojný. Svieti dodnes a uvažujem na ňom vymeniť čip za ešte výkonnejší... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 15.4.2017 o 16:53

Soson za chvilu ti pride zaloba od mojho pravnika za ohovaranie a pokazenie dobreho mena a reputacie. Moj pravnik uz ma podklady. Som ti bol ochotny vsetko opravit a poslat gratis, aby si si to odskusal, len ty si spekulativne tlacil na pilu a chcel si nieco vratit ked som bol mimo v Polsku a Cechach. Volam ti nedvihas! Navstivim ta coskoro aj s pravnikom!! Ty a Tanak ste vynimky. Predal som ich desiatky ani jedna reklamacia. Kupuju znami puskari, bohati polovnici, hospodari a teraz najnovsie ak airsoftaci!!! Nemas lampu co by presvietila moje svietidlo!! Pekne sviatky...O. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off SIAD, 15.4.2017 o 16:48

Soson nerozčuluj sa. Podľa toho ako sa pán správa svoje peniaze už neuvidíš. Ak máš kontaktné údaje na dotyčného pošli ich na finančnú správu a tý si ho už preklepnú. Môžeš tak urobiť aj anonymne ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tanak, 15.4.2017 o 16:46

mibe74 ta tvoja lampa na fotke + parametre čo vraviš realna cena do 30 eur ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 16:31

fleshled tak prave preto ked dodavaš najvacsim puskarstvam v Bratislave nie že opravit obratom poslat novu to je gesto poriadneho obchodnika velkorysost predavajuceho .To sa ceni a garantujem ti ze predaš 100 krar viac kusov ,lebo ta každy doporuči že je na taba spolahnutie a bez akych kolvek problemov uznaš reklamaciu a pošleš novy tovar TO JE PREMNA TOP PREDAJCA .SAMOZREJME ANI MERCEDES UZ NIEJE TO čo bol . Všetko sa posere. ALE POSRATA REPUTACIA SA UZ NEDA NAPRAVIT TO UZ POTOM IDE VSADE STEBOU. UROB GESTO AKO TOP OBCHODNIK. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 15.4.2017 o 16:30

Fleshled ty chmulo ja som od teba nic nekupil ty si ma otravoval ze nech vyskusam oproti zalohe. Poslal si 2 hrkalky z toho 1 nesvietila. A opakujem ak ma budes srat tak zistis kde je sever ty smejd zlodejsky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 16:25

Pre Tanak... Svieti to ozaj parádne, koľko lúmenov to ma to teda neviem, ale predpokladám okolo 1200, svieti do diaľky ako čert...Je tam vypukla asfericka šošovka a ta kopíruje samotnú ledku. naozaj ma parádny výkon a svietil som s ňou už aj cez 800 metrov a môžem zodpovedne prehlásiť, že kilometer dosvieti určite... Celé to stalo tuším 130 eur aj s akumulátorom Panasonic a nabijackou., Pokiaľ sa dobre pamätám. Svietidlo má dva režimy a to slabší a plný výkon. Stroboskop mne osobne je nahovno... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off fleshled, 15.4.2017 o 16:19

Mibe dakujem som rad ze si spokojny a nemal si problem. Svieti to spickovo. Len Soson a Hurky spekuluju a chcu len peniaze naspat a pomylili si ma s eshopom,ktory vracia bezplatne objednany tovar do 30 dni. Aj Lubo Klema kupil 2 lampy, nikdo sa nestazoval este okrem Sosona a Hurkyho. Pekny den. F. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 16:19

ok . ako to svieti ? kolko to ma lm. a kolko to stalo ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 15.4.2017 o 16:17

Tanak ja nie som podvodnik preboha, svietidlo som poslal, navrhol bezplatnu opravu,poslat vypinac, len soson je spekulant a hurky ma nejake finacne problemy tak to chcel vratit.Dodavam najvacsim puskarstvam v Bratislave, bohatym polovnikom a airsoftakom a nikdo mi este nic nereklamoval...len soson je problematicky aj hurky...pekne sviatky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 16:14

Ok, idem dat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 16:07

mibe74 tam je len foto s predu ako to svieti ,ale fotku celej baterky z boku ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 15:49

Tanak kukni na môj odkaz v diskusii poníže a uvidíš tam moje fotky... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 15:44

mibe74 urob uz foto tej lampy . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 15:41

majko82 nemaš nejake nočne požičat, lebo mam len kača lampu neviem či to na 150m stači. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 15.4.2017 o 15:40

No ja mám od fleshleda svietidlo a nemôžem nan povedať nič zlé. Prišlo aj s nabíjačkou a akumulátorom ako sme sa dohodli a svieti ozaj impozantne. Mám tu v niektorej diskusií ohľadom svietidiel aj fotky. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 15.4.2017 o 15:37

ok Rasťo , budem ťa kontaktovať , Tanak aj ja mám v pláne sa ísť po strapcoch poobzerať , tak Lesu a Lovu Zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 15:36

majko82 no a maš sa po p.p.č. a ja idem dnes tie strapce pokukat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 15.4.2017 o 15:34

majko ked by mal prist tak sa hlasim na stretko :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 15.4.2017 o 15:29

momentálne mi písal dusko dosť tvrdú poštu , obsah hodný tak štvrtej cenovej , ale vyberám jednu perličku , sere sa on na nás na sedlákov on ide predávať lampy bohatým airsofťákom po 500 eur :) chudáci airsofťáci :) a už nemám nič písať lebo hneď je u mňa a mám po pi.i :) asi sa už vrátil z toho zahraničia . tak ja končím a prajem vám pekné sviatky . a ozaj ten tovar má origoš made in USA žiadny šmejd ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 15.4.2017 o 13:57

ja som temu nezalozil ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hurky, 15.4.2017 o 13:47

Ja som mu núkal, že mu ten jeho nepodarok pošlem späť o 20€ lacnejšie ako ho poslal on mne. Odpoveď bola že nie, ale pošle mi tenšie telo aby sa vošlo do držiaku, pošle mi aj akumulátor a aj koncovku s vypínačom. Len nech počkám. A čakám už od januára. V piatok písal že nemôže poslať, lebo majú sústružnici dovolenku. Dnes už písal že by to aj všetko poslal, ale je zatvorená pošta. Asi nejaký sústružník zrušil dovolenku? Neviem. Čo ja som si vypočul rozprávok. Andersen sa nechytá.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off tanak, 15.4.2017 o 13:33

fleshled prosim Ta vrat sosonovi 200€ . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jaro1, 15.4.2017 o 12:49

fleshled - navrhujem vratit sosonovi 200€, ospravedlnit sa mu a sosonovi temu zrusit.Zavolaj mu a dvomi vetam sa definitivne dohodnete. Co je to take tazke? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 15.4.2017 o 11:34

páni ja pridám ešte jeden postreh , tu spomínaný predajca bateriek a nočných videní v svojej inzercii udáva že na tovar poskytuje záruku , som zvedavý akú záruku vám dá keď neni zapísaný ako obchodná spoločnosť , záruka je asi len jeho pekné slovo !!!!! to je po prvé a po druhé vždy ma pri kúpe niečoho zaujíma pôvod tovaru , ano baterky tvrdí že sú z čínskych komponentov , ale od kade má nočné videnie , pochybujem že ich kúpil od nejakého predajcu alebo z velkoobchodu , takýto ,, obchodníci ,, maju tovar zvyčajne z troch zdrojov : tovar kradnutý (napr. z kamionov alebo od bezpečnostných zložiek ) alebo tovar vrátený predajcovi ako reklamácia alebo je to kvalitná napodobenina ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lubenko, 15.4.2017 o 10:55

nič netreba mazat,len nech ludia vidia akých tu máme šmejdov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off hurky, 15.4.2017 o 10:45

Fleshled už je nervózny a už aj telefonuje že prečo ho ohováram na fóre. A zase sľubuje že všetko pošle len nech zmažem diskusiu. Chudák, od januára sa na poštu nedostal... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hurky, 15.4.2017 o 10:07

Odfotim a foto tu pridám v utorok. Som vo Vítkovciach a ten nepodarok mám doma na Šuňave. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 15.4.2017 o 9:57

jedno nechapem,fleshled je Ondrej F 43 rokov a duso2 je Dušan Pavlik 47 rokou a je to jedna a ta ista osoba,kto tu vlastne ojebává?????????????dotyčný tu odrbává ludi a ešte píše adminovi aby zmazal prispevok tak to už je vrchol arogancie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 15.4.2017 o 9:52

Hurky urob už foto toho zazraku a daj sem na plochu .Ak si uz ten zázrak nezahodil. Koľko ze to stalo 200 eur? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hurky, 15.4.2017 o 9:35

Fleshled neklam. Hneď pred Vianocami som Ti chcel tu nefunkčnú haraburdu vrátiť. Tak netrep že si mal iba jednu reklamáciu. Od januára sa iba vykrúcaš ako slizký had. Vrchol bol keď si mi predvčerom napísal že ľutuješ že si mi niečo predal. Tak ja som ti zaplatil, ti peniaze máš a ja mám baterku ktorá mi je vieš na čo... A ty niečo ľutuješ. Na to neexistuje slušné slovo. Nechcem byť vulgárny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 15.4.2017 o 8:02

Pani tento prispevok je plny lzi a polopravd a pisal som administratorovi LZ, aby ho vymazal a upozornil Sosona, aby si riesil sukromne problemy na sukromnej poste. Sosonovi som navrhol vymenu komponentov, doskrabane telo a nefukncy vypinac, co odmietol, pretoze je to iba spekulant. Ja nie som eshop, ze mam povinnost vratit tovar do 30 dni. Verim, ze slusni ludia to pochopia. Predal som uz desiatky svietidiel polovnikom na Slovensku a nemal som ani jednu reklamaciu okrem Sosona. Je to aj v clanku svetidla na LZ. Pekne sviatky. O. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peterber, 14.4.2017 o 23:17

Zle som to napisal, ten pan to predava ako znackove veci, samozrejme fakturu nema, alebo trepe ze to dostal ako nejake predvadzacky z renomovanej firmy. Kym nepride niekto divoky a panovi to vysvetli pastami. Aj ja si odtial kupujem, aj pre znamych, ale upozornim ich, ze je to sikovna kopia. Dvoch kamaratov natiahol na dvojnozku "Harris" s klbom za 70€, povodna cena okolo 26$ na Aliexpresse. Toto ta privedie do zurivosti, doplati na to dobrak. Sikovnym patri svet. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 14.4.2017 o 19:14

peterber Z AliExpress.com.com som par veci objednal pre vlastnu potrebu. Nie je zase všetko šmejd čo sa da stade kupit len musiš sledovat hodnotenie predavajuceho a naozaj sa da stade kupit za lacno dobre veci . Najdrahšiu vec čo som stade bral bola led rampa 5D na strechu auta čo tu stoji 500 eur stade bola za 113 eur bonus bol že prešla bez cla. Za dalšie 2 už bolo aj clo + 40 eur ale za 5 dni bola doma . NEOBHAJUJEM PANA Z POVAžIA ALE ALIEXSSPRES že sa stade oplati objednat stranka sa da prepnut do českeho jazyka a je tam 100 percentna garancia ze nepridete o peniaze pokial vam tovar nepride domov tak ALIESSPRES nezaplati shopu pokial nepotvrdite objednavku atd..... ak ma niekto zaujem o objednavanie z toho shopu rad poradim a nemusite NIEKOMU PLATIT ZA NIEčO čO SA DA KUPIT za polovicu . pridam aj foto aby niekto nepovedal za mlatim pantom naprazdno Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peterber, 14.4.2017 o 18:37

Aj na inom fore o zbraniach, odkaz, nechcem to menovat, je jeden pan z Povazia, co predava braky z Aliexpresu, a dari sa mu doteraz. Bohuzial, vzdy sa niekto najde, kupi. .s 100% marzou. Od kolimatorov, bipodov, puzdier, svetiel...ja teraz neviem, mozno je to ten isty clovek. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 14.4.2017 o 16:27

a na facebooku podniká pod menom Androsman Andrejevič :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 14.4.2017 o 14:26

Zvýraznené červeným !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 281-320 z 332 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov