Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Terénne auto pre poľovníka - diskusia

autor: off riso11
pridané: 13.12.2008 22:25
Každý z nás navštevuje revír na nejakom tom aute. Podľa Vás aké auto je najlepšie do hory a aké máte s ním skúsenosti???
počet zobrazení: 221 738
počet hlasov: 7
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off dusanbe, 27.3.2015 o 20:09

Najlepšie je ak má človek zdravé nohy.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 41

komentáre

zoradiť
zobrazené 1041-1080 z 1117 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off ivkej, 13.3.2009 o 17:53

srdiečko neposlúcha......... ale čo už narobíme.... občas je mi zle a odpadnem...ale potom idem hodnú chvíľu ďalej v pohode ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.3.2009 o 17:49

Fiha a čože máš za ťažkosti ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivkej, 13.3.2009 o 17:35

no to by som potom musel byť poriadne zdravý... no bohužiaľ nie som :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.3.2009 o 17:34

smiech je zdravý ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivkej, 13.3.2009 o 17:26

hahahaha ja sa musím smiať.....dneska už druhýkrát ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.3.2009 o 17:26

robím sčítanie ľudu . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivkej, 13.3.2009 o 17:24

ideš to vyplniť do nejakého dotazníka? alebo k čomu je ti to? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.3.2009 o 17:23

Ivkej ok ďakujem za odpoveď :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 13.3.2009 o 17:23

Tak potom Ta musel 10 rokov vozit Tata v mesci po lese a tie kilometre by si nemal pocitat sebe :o))))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivkej, 13.3.2009 o 17:22

no keď ste všetci takí múdry že nemám pravdu mohol by si si z toho vyvodiť že mám asi fakt 15 rokov :) je to pravda.....ak chceš napíšem si aj môj dátum narodenia....ak sa tu v profile nezobrazuje ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.3.2009 o 17:22

Ešte raz sa opýtam je pravda ,že máš 15 rokov ??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.3.2009 o 17:21

Ivkej neodpovedaj mi na otázku otázkou ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivkej, 13.3.2009 o 17:18

koľko by som mal mať podľa teba? asi že mám toľko koľko som uviedol v profile.....nemám rád lož a preto vždy všade napíšem pravdu rovnako ako v tomto fóre! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 13.3.2009 o 17:16

Ja ho odhadujem na 33-35 max Zaregistrovany je syn a pise tata. Podla nazorov ho mal velmi skoro, alebo je druha moznost, ze veeelmi neskoro :o))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.3.2009 o 17:14

ivkej Ty máš 15 rokov ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivkej, 13.3.2009 o 17:11

ja som povedal že to je jediné čo mi na springfielde vadí a nazval som to len malým háčikom......prosím Vás, prečítajte si pozorne aspon čo napíšem a nehovorte také bludy ako napríklat to že nemám rád springfielda lebo ho vyrobili američania..... tým mudrejším za porozumenie ďakujem :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.3.2009 o 17:09

ivkej mercedes je keď tak americká značka automobilov . Ale tvoje argumenty sú naozaj veľmi zaujímave .Mercedes je zlý lebo sa na nom vozili fašisti spriengfild nenávidíš lebo ho vymysleli američania . Vlastne sa mi vidí že miluješ iba komunistické kvalitné výrobky :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivkej, 13.3.2009 o 17:00

jediné Emko čo sa mi páči je UNIMOG.....a to je pán stroj....nie G-čko :D:D:D hehehe to ani nie je auto....a to že ho vymeniť za dáciu a podobné kydy...to si si mochol nechať..... radšej si mohol poremýšľať než zvoliť rýchly útok, rýchlu streľbu.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivkej, 13.3.2009 o 16:59

smejdiacky nacistický mercedess......ďalší dôvod nenávidieť ho ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 13.3.2009 o 16:57

Asi preto si ho Nemci a Rakusania dali do armady, ze je to taky nemozny hnily shit. Suhlasim s Tebou, kazde Tvoje slovo by mali zapisovat. Co slovo to perla :o)))))))))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivkej, 13.3.2009 o 16:53

nemudruj.... no ten mercedess by som nechcel nai zadarmo...je to totálny hnilý shit čo sa týka terénu......a v teréne si za 10 rokov asi nenajazdil ani dopredu to čo ja dozadu za desať rokov denno denného jazdenia po lese tak sa neozývaj ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.3.2009 o 16:29

:))))) Ale na dácii by si si pripadal ako čaučesku :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 13.3.2009 o 16:26

Tak tiez uz zacinam o tom uvazovat, ked je ta kriza..... Daciu mozno aj dakde najdem :o)) A mat peniaze v Pajere je blbost podla Ivkeja, skoda ze ho tata skor nevyrobil, mohol mi poradit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Edu, 13.3.2009 o 16:13

Blaser a neuvažuješ že by si toho tvojho terenáka predal a zakupil si dáciu ? :))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 13.3.2009 o 15:56

Edu, preto je lepsie taku debatu ukoncit, lebo argumenty pre takehoto majstra sveta v sulozi od zadu, jednoducho nenajdes. Myslim toho Ivkeja. Ja som tolko nacuval, co on najazdil dopredu, ale poucovat bude :o)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.3.2009 o 15:26

Solirov ok len keď niekto napíše ,že pick up a dácia je v terene lepšia ako mercedes G to už je asi naozaj silná káva :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Solirov, 13.3.2009 o 15:08

raz ked vyrastiem a budem bohaty tak si take kupim. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Solirov, 13.3.2009 o 15:08

a Hummer - pjekne ale do nasich hor nic moc... prilis velke... osobne sa mi velmi pacia rovery... z mercedesov G-cka, vedel by som si vybrat nejaky ten model aj z nissanu, mitsubischi a toyoty ci jeepu... v kazdej sa najdu modely ktore maju daco do seba.. a su to vsetko znacky s poriadnymi skusenostami v tomto segmente.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Solirov, 13.3.2009 o 15:04

Edu a ostatni - najlepsie do lesa su dve zdrave nohy... :) ak uz auto potrebujes ked ides pre zver - u mna sa osvedcilo klasicke aro 240 - je to sice stara herka, ale motor takmer neznicitelny a jednoduchy a ked si ho niekde v kopcoch v lese medzi stromami poskriabal tak ta to tak nestvalo ako lak na mercedese G. :) Zaroven sme pouzivali klasicky Zetor lesny za ktory sme zapriahli vlecku a priviezli zver. Ano nove terenne vozy su vyborne - komfort, krasa, vsetka elektronika a soft, ktory zabezpeci ze aj menej skuseny vodic sa v divokom terene pohybuje relativne bezpecne... Ale ak by som mal s takym autom lietat po takych miestach ao som bol niekedy nuteny s nasim arom tak si to sakra dobre rozmyslim... Samozrejme ked pre niekoho je par desiatok tisic hore dole na novy lak a opravy skrabancov buchancov v pohode tak nech si tam jazdi aj na Lamborghini Murcielago. je mi to fuk. Ja osobne z praktickeho a financneho hladiska uprednostnim skor take aro v dobrom stave ako rover, nissan, mercedes, ci jeep... ked si predstavim ze by som do takeho auta nalozil 5 diviakov a 4 polovnikov zablatenych az po usi tak sa mi az stikuta.. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.3.2009 o 14:09

Ano ivkej ako povedal Blaser máš v tom super prehlad súhlasím pic up a dácia je lepšie terénne auto ako mercedes G . :)))))))))))))))))))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivkej, 13.3.2009 o 13:33

a nepotrebovali sme nikdy žiadne špeciálne gumy...boli to klasické cestné gumy, jedine zimné......kdežto o takíchto gumách niva ani necekla....musel som sa smiať keď chlani vyšli ďalej s daciou ako my s nivou na ktorej boli cestné gumy :D:D:D jednoducho nezíska si to u mňa sympatie tie ťažké autá.... je to fakt tak na cesty a maximálne tak na vybehnutie pod horu, kde ho odstavíš a ideš pešo....tiež si neviem predstaviť, pobehovať po lese medzi stromy s nejakým pajerom alebo "géčkom" keď ideš pre zver....alebo s krmivom....to si môžem potom kúpiť aj V3Sku a nie hento ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivkej, 13.3.2009 o 13:29

mne stačí ak ti samuraia či už benzínovú desinku alebo trinástku, alebo aj dieselelového pick-upa porovnám s tvojim G-éčkom :D:D tak sa musím smiať...keď tu boli na zdvihnutom géčku tak v našom teréne (kde je samý íl, na ktorý keď naprší je z toho maslo a voda stojí na ňom hore) ktorý je prevažne rovinatý tak zapadli aj na rovine....to auto je jednoducho neschopné ako všetky ťažké suky... jedine to oceníš pri ťahaní väčšieho bremena po rovine a na suchom podklade....a k tomu videu čo si poslal v tích kalužiach......samuraie som videl väčšie brodenia prejsť....tiež sme sa brodili dokliaľ to povolovalo sanie po potoku a neznalo to prekážky....proste auto s ktorým vyjdem všade, nedorýpem cestu ako keby tam padol ručný granát a nemám vír v nádrži keď idem hore kopcom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnyk, 13.3.2009 o 11:13

tou skodovkou som to myslel samozrejme ironicky inak v tomto s tebou suhlasim ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.3.2009 o 10:49

lesnyk samozrejme ,že humer je velke auto + velka spotreba a aj dosť veľká cena . Defender je tiež tuhé špičkové auto ja si myslím ,že na tej úrovni ako mercedesa G. Škoda 120 je veľa hudby za malo korún . Jediné čo je absolútne na nič je to že škoda má poloos ako prst ktorá se uplne bežne zlomí aj na ceste . V terene a zo šípami ktore z klzka prídu zrazu na suché je to oveľa pravdepodobneješie. Tiež pohon jedneho kolesa ešte k tomu 13 palcoveho maličkeho je naozaj dosť málo . Potom take maličké suzuky alebo daihatsu bez čísla majú veľmo ale veľmi navrch . Mini a ľahučké autíčka aj keď to pohodlie pri vozeni je doslova katastrofické hlavne pre čoloveka 192 cm ako som ja. Nasáčkovanie sa do zadu je uplná pohroma :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnyk, 13.3.2009 o 9:26

a co taky defender si myslim ze tiez neni na zahodenie a tie hummery su isto spickove auta ale na moj vkus su privelke opakujem na moj vkus. Ale ak prihliadnem na fin. situaciu slov. polovnikov ta asi ostaneme pri skode 120 so sipakmi vzadu :-))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 12.3.2009 o 22:56

Pre tých čo chcú vidieť najlepšie terenne auto na svete.

odkaz />
odkaz />
odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 12.3.2009 o 22:36

ivkej nebuď smiešny porovnávať mercedes G s komunistickými vrakmi :))))))))))))))))))))))))))

odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bodo1948, 12.3.2009 o 22:21

ivkej si mi to teraz potvrdil,že si ojeb.... doteraz si tu nebol a teraz píšeš ako nebohý Milan Rúfus,a ten systém od niekoho poznám..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivkej, 12.3.2009 o 22:14

blast..... ten tvoj mercedess zapadne aj na rovine....pozri si na youtube saigon 4x4 :D:D:D nemôže sa pohnúť pri suchom podklade do kopečku v ktorom by ho nechal veľmi ďaleko aj ten "bicykel ako si to nazval ehhehe tie mercedessy nemajú šancu....riadil si niekedy terrano(dlhšiu verziu) myslím že to bola už dvojka trojliter...to nemalo šancu...utápalo sa to do bahna, rovnako ako pajero, L200, dokonca som sa stretol aj s mierne vlhkym kopcom kde niva sa zahrabkala a samurai ju tam nechal :D:D a kopa iných prípadov......ja som sa po lese nabehal viac autom ako pešo tak niečo zhodou okolností o tom viem.....zie ťažké chujoviny to nemá šancu....s váhou 2 tony na 4 kolesá moc neuspeješ....to sú džípy ale tak na zasnežené komunikácie nie terén......ak ti niečo hovorí fyzika tak by si pochopil o čom hovorím...neraz sme s ťažkým autom zostali visieť niekde......a hlavne tam kde lahké auto išlo ďalej...a kde išlo to ťažké, tak tam išiel aj ľahký samurai.....aj nivu mám dosť dobre odskúšanú...aj dieselovú a aj benzínového nenažranca......tažké k.... a zbytočne...na tích autách je jedinečné iba to že majú vír v nádrži...nič viac ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 1041-1080 z 1117 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM