Heming hunting
dnes je nedeľa,  28. apríl 2024,  meniny má Jarmila,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:34,  dnes západ slnka: 18:53
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Hľadám PZ - diskusia

autor: off Riki
pridané: 16.9.2008 19:53
Chcel by som sa stať členom PZ v blízkosti Košíc, ale žiadne nepoznám. Vie mi niekto poradiť???
počet zobrazení: 18 881
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-103 z 103 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Riki, 24.6.2009 o 10:44

Skúšal som už rodinu aj známych, ale nikto koho poznám nie je dosť vplyvný nato, aby mi vybavil miesto v nejakom PZ. Veď preto je aj táto diskusia. Dúfam že Vaše rady mi aspoň trochu pomôžu a ďakujem za ne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Riki, 24.6.2009 o 10:36

Môj najväčší problém je, že nemám tú správnu povahu nato aby som sa niekomu tlačil do riti a nepoznám tú správnu riť, ktorá by ma do PZ vedela dostať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 20.6.2009 o 12:44

Súhlas, je to tak, teda s tým hlasovaním. V tom druhom mi moja česť a hrdosť nedovoľuje zaoberať sa rektálnym alpinizmom!!! Také veci som nikdy nerobil a ani robiť nebudem!!! Ani za cenu prípadných výhod pre mňa!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 20.6.2009 o 12:40

tak aj takto ale možnože i inak vieš niekam už dôjde =D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 20.6.2009 o 12:27

Obyčajne sa hlasuje tajne . Aby nikto nevidel čo sme za hajzlov pokrivených . Druhý význam to má že ten čo Ti hlas nedá ti pekne príde požalovať na toho čo Ti ho dal že za teba nehlasoval :) Nuž aj toto je výsledok a politika v PZ na Slovensku . Osobne nemám problém vyjadriť sa verejne nie sa ako úchylak schovavať za tajné hlasovanie . Podobne nemám problém sa prezentovať svojím menom na nete a niesť zodpovednosť nie ako virtuálna osoba za svoje konanie a slová či v dobrom alebo zlom . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Edu, 20.6.2009 o 12:17

Orol len cez riť a rektální aplpinizmus vedie cesta do PZ prajem veľa zdaru :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 20.6.2009 o 12:07

riso11, tým si chcel povedať, že aj tak sa dostane do riti a nie do združenia? Či ako to myslíš. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 20.6.2009 o 10:26

No ale ved dakde sa uz dopracujes Riki ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 20.6.2009 o 10:16

Pri priemernej cene 1 000 000 sk za Ha by tento revír stál miliardu :))) Musel by mať však prirodzenú hranicu /rieka atd / nemohol by to byť revír horský atd . Toho pacienta by som rád videl čo by dal miliardu za revír a ešte by som rád videl ako by to legislatívne vykúpil od všetkých vlastníkov :))
Riki ja ti poradím iný spôsob : Tlač sa členom do prdele ,uplácaj ich pros lebo len oni sú vyvolený rozhodnuť či Ty poľovať budeš alebo nebudeš ! Určite ťa to bude stať menej ako miliardu . Treba sa zmieriť s tým ,že takto to proste je 60 rokov a vypadá to tak ,že to tak zostane i nadalej . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 20.6.2009 o 10:05

solimkenaj Ty poznáš taký revír na Slovensku kde by si niekto kúpil 1000ha za účelom aby si tam urobil poľovný revír ??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Riki, 28.4.2009 o 16:54

Už som nad tým uvažoval a nieje to zlý nápad len kde na to vziať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 24.4.2009 o 13:18

riki je to uplne jednoduche kup si 1000 HA a mozes ho mat aj sam !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Riki, 15.4.2009 o 17:14

Aj keby sa dajaký strelil alebo stratil v lese určite má veľa príbuzných, ktorý ho radi nahradia :D Ale diki za rady ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 13.4.2009 o 19:09

Riki choď na Fakultu veteriny napáľ tam do niekoho trochu olova alebo zaveď niekoho z veteriny do stredu lesa nechaj ho tam samého a možno sa už nenájde.. =D ale nieže to vezmeš vážne! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Culko, 13.4.2009 o 0:01

Musis pockat kym sa streli nejaky paprdak do zadku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 9.12.2008 o 18:28

suhlasim s gabrielSO ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Riki, 9.12.2008 o 15:30

Ja viem veď v Košiciach je vraj okolo 500 poľovníkov čo nemajú revír, ale dajak sa do združenia musí dať dostať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bodo1948, 9.12.2008 o 8:38

Tak,tak ak nenáš veľa lóve,alebo dobrých známych,prípadne pozemky,urbár budeš to mať sakrametsky ťažké,a ako pozerám Košice-pri veľkých mestách tohto typu duplom.Ale som ťa potešil,čo.Bohužial taká je realita.Ja som mal šťastie do 3 mesiacov od vydania poľ.lístka som bol v združení,nemám ani lóve na rozhadzovanie,ani pozemky,ale poznal som tých správnych ľudí,a predtým som si spravil na seba predvolebnú kampaň,no nevyhral som na 100%.Do revíru mám 80km,ale čo už,nemože byť všetko ružové,želám veľa šťastia......Boďo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 9.12.2008 o 8:01

Riki, nájsť voľné miesto v pz, je ako hľadať ihlu v kope sena. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Riki, 8.12.2008 o 17:33

Spýtal som sa a veľmi mi to nepomohlo. Čo tak nejaké konkrétne PZ kde by ešte prijali niekoho medzi seba? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 17.9.2008 o 14:55

Spýtaj sa na OKo -Ke,mesto alebo Ke vidiek,tam sú všetky registrované pz a ich sídla a že sa chceš stať členom to je pekné , držím Ti palce. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-103 z 103 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov