Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Všetko čo sa týka Bavorských a Hanoverskych farbiarov - diskusia

autor: off max
pridané: 25.7.2008 22:13

Všetko čo sa týka bavorského a hanoverského farbiara. Vaše rady postrehy a skúsenosti s týmto plemenom

počet zobrazení: 28 746
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off mlsrb, 13.4.2014 o 20:58

Ahoj na toto môžeš dostať len takuto odpoved,ostrosť je povahová vlastnosť psa a je jedno akého plemena vždy záleží na konkrétnom jedincovi.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 9

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 294 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off kormp, 11.1.2017 o 18:00

Vigvi sa mi zdá, že nevieš čo vlastne chceš....v SK máme kopec dobrých chovných staníc, len sa treba popýtať medzi farbiaristami čo majú skúsenosti a trochu posleduj, kto má najviac dohľadávok a víťazí na súťažiach. Samozrejme za to primerane zaplatíš... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 9.1.2017 o 9:39

Páni držte sa témy, nesúvisiace príspevky blokujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vigvi, 8.1.2017 o 10:15

Neviete o nejakej dobrej chovnej stanici na BF ale mimo SK ? Hladam uz od vcera ale nic poriadne som nenasiel. Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kormp, 14.12.2016 o 9:09

Najlepší pes, je osobne vycvičený pes, tiež som sa učil a stále sa učím.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Vigvi, 13.12.2016 o 22:26

Kormp dakujem hladam chovatela co by mi psika aj vycvicil ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kormp, 13.12.2016 o 11:50

Klub chovateľov farbiarov, tam nájdeš čo potrebuješ... odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vigvi, 12.12.2016 o 22:09

Zdravim vas prosim poradte mi nejakych dobrych chovatelov BF je na case si kupit polovneho psa. Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off kormp, 21.9.2016 o 12:04

peto366 ma na to kopec času,keď začne štekať riadne vychváliť /do ničoho ju nenúť/, je šteňuch preto ju všetko zaujíma..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peto366, 20.9.2016 o 19:45

Ahoj...chcem sa opytat mam sucku Bf ma 4 mesiace len sa jej nechce moc hlasit ked aj zacne tak ju zaujmu ine veci napr.suchot listia,zranie travy atd..ma nato ako 4 mesacna este cas ze sa rozsteka ? Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kormp, 9.2.2016 o 9:00

Tak ako napísal tibor112.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ypsilon, 4.2.2016 o 6:11

Keď je v koterci, tak zbrechne po mačke aj po susedovie ovciach , ale ratice a kožu ani nemukne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tibor112, 3.2.2016 o 21:38

...klietka-mačka-ratica... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ypsilon, 3.2.2016 o 18:12

Aj keď mu zavesim raticu na strom a povzbudzujem aby hlásil, tak len vyskakuje a behá okolo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 3.2.2016 o 16:55

môj má tiež presne 10 mesiacov, a rovnaký problém zver iba šklbe a nehlási...ale predpokladám že to musí prísť samo, vekom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ypsilon, 3.2.2016 o 15:22

Zdravím páni, mám 10 mesačného bavorskeho farbiara, ale akosi sa mu nechce hlásiť. Dalo by sa to nejako naučiť? Vďaka za každú radu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off michalisko, 11.1.2016 o 0:24

Zdravím všetkých. Viem že to tu už bolo.Chcem si zadovážiť svojho prvého psa BF. Neviem sa rozhodnúť či suku alebo psa.Prosím o radu. Vopred ďakujem... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off patrikseven, 12.12.2015 o 15:25

Záleží od toho či už si členom združenia alebo sa doň iba chystáš,ak to druhé tak oni ti sami určia akého psa potrebujú do stavu,ak nie tak určite farbiara.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off 300WinMagGeco, 12.12.2015 o 13:21

skuseny chovatelia poradte - KOPOV alebo BAVORSKÝ FARBIAR ... do Oravského revíru polu je sa tu na diviaciu, jeleniu, srnciu zver, líšku .. revir ma rozlohu 4000 ha jedna stvrtina sú luky (na kopcoch ) zvysok je horský terén .. vdaka za radu a prosim admina aby mi nepresmeroval temu do inej diskusie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on lanus, 5.12.2015 o 17:53

janci1955 - Je síce pekné čo píšeš ( aj ja som mal vyše 30 r. sučky v takej búde) len nechápem súvislostí s predchádzajúcimi príspevkami " skrátka čo tým chcel básnik povedať " ??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off janci1955, 5.12.2015 o 16:12

Mám bavorského farbiara a jeho búda je dvojmiestna a dvoj stená uteplená polystyrénom a zima či leto mu dava miesto sucha a tepla.Nebol držaný v teple od malička každú zimu je vonku.Je to pes na zimu odolný, vyváľa sa v snehu voda ľadová je pre neho normálna vec.Ochotný pracovať na farbe a stope. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off miki1913, 4.12.2015 o 20:33

takze mozne to je.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavian, 4.12.2015 o 20:26

Mne to kedysi dávno zvládol 6-7 mesačný jazvečík, našťastie sliepky boli moje, prežil len kohút bitkár a pes mal ešte dlho pred ním rešpekt... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miki1913, 4.12.2015 o 15:43

lanus - dakujem za nazor, aj podporu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on lanus, 4.12.2015 o 15:28

miki1913 - Teoreticky vzato to môže sučka zvládnuť rovnako dobre ako aj iné predátory; takže ak nie sú dostupné na ňu jednoznačné dôkazy tak sa " nepriznávaj " a bráň !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off miki1913, 4.12.2015 o 15:07

dobry den, mam prvykrat polovneho psa/fenku/ bavorskeho farbiara a riesim neprijemnu zalezitost so svojim susedom, ktory na zahrade pri lese chova sliepky.v podstate sa len chcem opytat ci je schopna 8 mesacna fenka pochytat a podusit mu 10 sliepok naraz, kedze nikto navokol to nevidel a nepotvrdil..samozrejme si odo mna ziada nahradu skody, kedze v okoli nikto nema psa..dakujem za vase nazory ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off slovhunter, 27.9.2015 o 19:25

Nie, staci dat peciatku od veterinara z RVPS na bod 10 uradne overenia, ze v okrese nie je ziadna epidemia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off HORAR87, 21.9.2015 o 11:40

bonitácia farbiarov -
chcem sa opýtať čo znamená táto podmienka pri bonitácii farbiaro
Predvádzateľ je povinný predložiť veterinárne osvedčenie z miesta bydliska (okresu) nie staršie ako 5 dní od vystavenia

je to nejaké špeciálne osvedčenie ?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 300WinMagGeco, 16.8.2015 o 10:01

borza222 podla čoho ste sa rozhodol pre suku ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 15.8.2015 o 22:37

Túto otázku som riešil nedávno, rozhodol som sa pre suku ale až čas ukáže či to bolo správne rozhodnutie. Zatiaľ som z nej nadšený aj ked má ešte len 5 mesiacov. Všetko  čo  sa týka  Bavorských a Hanoverskych farbiarov - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off 300WinMagGeco, 15.8.2015 o 21:24

pes alebo suka - Dobrý den chcel by som sa opytat a poradit vo vybere mam zaujem kupit si bavorskeho farbiara ale neviem si psa alebo sučku prosim vas poradte mi napiste mi nieco podla coho sa mám dobre rohodnut a ty ktory ste mali aj aj tak sa vyjadrite vdaka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kormp, 22.7.2015 o 14:54

Mám bavorského a celý rok aj v zime je v koterci, má zateplenú budú a cez zimu mu dávam na podlahu deku alebo kombinujem seno a na to deku, na vstupe do búdy má v zime koberček, ktorý zakrýva vchod. Pri preprave z revíru a do má v aute v kufri svoju suchú deku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off 300WinMagGeco, 20.7.2015 o 16:37

bavorský farbiar chovatelska stanica - dobrý den zaujimali by ma vaše názory a skusenosti na chovatelske stanice bavorských farbiarov poprosil by som vás keby ste mi tu nejake postrehy skusenosti odporucania a niečo o vasich farbiaroch napisali ...vopred dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj22, 10.2.2015 o 12:55

fishundpanter a riesit ci bude hlasic alebo oznamovac je podla mna jedno reci o tom ci je lepsi hlasic alebo oznamovac su uplne zbytocne pretoze vsetky dohladavky budes robit so psom na remeni.cize vo vacsine pripadov prides so psom ku kusu ktory bude zhasnuty.ine je ked pes bude zver durit a stavat tam musi hlasit aj oznamovac aj hlasic.cize aj pf ky budes sice robit s tym ze psa vypustis ked ti da rozhodca pokyn a schovas sa aby ta pes nevidel pes pride ku kusu zhasnutemu a budes cakat. pes da bud oznam bude hlasit alebo hlasity oznam popripade nacinat.len nechapem jednu vec naco mas vypustat psa ked tam lezi zhasnuty kus.zameraj sa radsej na stopovu robotu to je alfa omega farbiara.je jedno co bude nakonci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off juraj22, 10.2.2015 o 12:40

fishundpanter.prirodzene hlasenie je vrodena vlastnost.podporuj to vnom a pes ti casom sam ukaze ci bude hlasic oznamovac alebo hlasity oznamovac tych vela nieje.samozrejme musis ho spravne viest.ten postup je dolezity a kazda chyba sa ti vrati.neviem ake je to stena stare.skus to napisat.ale myslim ze nic neuponahlas. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Stopinko, 27.1.2015 o 5:47

Ako staré je to šteňa? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fishundpanter, 26.1.2015 o 12:21

mam taku otazku , ako precvicovat hlasenie u stenata BF ? ako prinutit aby stekal ? viem ze je to mozno skoro ale ako ho mam zacat cvicit na hlasenie ? ...som zaciatocnim takze budem vdacny za kazdu radu :) prosim vas o niake tipy a rady ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mozaik, 13.4.2014 o 22:59

Viděl jsem na velké celodenní naháňce velššpringršpaněla, co byl ostřejší a makal líp než 2 kopovi, co tam byli. Byla to sice vyjímka, ale potrvdilo to, že je to individuální. Přesto, že je ostrost vlastnost vrozená, vliv má i výchova, hlavně pokud pes vyrůstá ve společnosti ostrých psů. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off mlsrb, 13.4.2014 o 20:58

Ahoj na toto môžeš dostať len takuto odpoved,ostrosť je povahová vlastnosť psa a je jedno akého plemena vždy záleží na konkrétnom jedincovi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 9

off miro09, 13.4.2014 o 20:19

Ahoj... ono mi to príde ako by si chcel porovnávať hrušky a jablká .... durič je durič a farbiar je farbiar.... takže odpoveď je jasná..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off top1, 13.4.2014 o 18:03

ostrost plemena - kopov vs bav farbiar - Ktore s tychto plemien ma vadsiu ostrost pri zivej a postrielanej zvery? Dik za skusenost ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-80 z 294 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov