Heming hunting
dnes je nedeľa,  19. máj 2024,  meniny má Gertrúda,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:04,  dnes západ slnka: 19:21
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

fotosúťaž - diskusia

autor: správca admin
pridané: 2.7.2008 13:40
Sem píšte vaše dotazy, pripomienky a návrhy k fotosúťaži.
počet zobrazení: 35 899
počet hlasov: 4
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off 357AS, 30.4.2019 o 18:03

Bikerov,štvorkolkárom,motorkárov ste si do hôr dotiahli sami. Už je po horách viac zvážnic ako dialnic.Niekedy sa čistili polovnícke chodníčky ,(NIE TURISTICKÉ) a polovníci sa po nich tichučko po svojich pohybovali a boli viacmenej jediní.Teraz si založíte krmovisko blízko zvážnice ,obsadíte ho fotopascami a myslíte si naivne že o ňom viete len vy . A fotopascí pribúda ,už nie je čas chodiť pešo revírom,aj darebných polovníkov je hojne,len nastavit fotopascu a potom prísť autom a bác.A veľmi sa divíte že vás tam vidia a rušia bikeri,štvorkolkári,turisti atď.Už je málo skutočných polovníkov,oni tu ale neplačú ,plače len ten čo sa mu nechce ,nevie a potom sú na vine všetci ,len nie on :-) A nefrfli na fotografov,oni chodia po hore najtichšie zo všetkých,ak by vŕzgali na tereňákoch ako niektorí polovníci,tak by odfotili prd.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 30

komentáre

zoradiť
zobrazené 321-360 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off goret, 24.3.2010 o 15:15

1.4. deň ftákov :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.3.2010 o 12:56

lesnica1 ;-) neboj aj nad tým sa už uvažuje a plánuje sa spustiť 1.4., malo to byť prvoaprílové prekvapenie ... no čo už ... už je to vonku ;-) Čiže bude súťaž o hodnotné ceny i pre nefotografov.
P.S. - ale to už prosím v tejto téme nerozoberajme ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 24.3.2010 o 12:07

EVICKA a na mna si zas zabudla : ((( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 24.3.2010 o 12:03

milank, soson- dakujem za podporu, som rada, že mi niekto uznal za pravdu. Lebo ozaj sa mi niekedy až rozum zastavil nad tým, ked tu vidím pretrčajúce sa dievčatká, ktoré si sem pridávajú fotky len preto, aby im chlapi vypisovali aké sú úžasné. No-ved každý máme svoju úroveň.
admin- dakujem, že si niektoré fotky už odstránil.

admin-tak mi napadlo, že prečo práve fotosúťaž? tým pádom sa vlastne veľmi podstatne zužuje okruh možných súťažiacích. Takže by som skôr navrhla takú obyčajnú súťaž-otázka-odpoved. Pri prvej zlej odpovedi súťažiaci vypadáva. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 23.3.2010 o 22:51

Tak ak môžem vyjadrím sa aj ja :-)
Odborná porota pozostávajúca z užívateľov tejto stránky,ktorí sú top fotografi nielen na tejto stránke,ale aj na špeciálnych fotoserveroch nie je až tak od veci.Prečo?Pretože, keď už je to fotosúťaž mala by teda prebiehať ako fotosúťaž,čiže aj po odbornej stránke.Pri všetkej úcte k užívateľom tejto stránky si dovolím tvrdiť,že 95% z tých 13500 zaregistrovaných nemá ani základy o fotení.Čo ale samozrejme neznamená,že by nemohli dať hlas svojmu favoritovi.Moje návrhy sú teda takéto:
1.Nechať porotu tak,ako to bolo doteraz a umožniť ostatným užívateľom,ktorí majú pred začiatkom súťaže min.10 fotografií,pridať hlas 3 fotkám.Hlasy od užívateľov sa budú rátať ako jeden hlas porotcu (tak to bolo do teraz).
2.Vybrať porotu,ktorá sama vyberie 10-15 top fotiek do určitého termínu.Po tomto termíne budú hlasovať už iba užívatelia,ktorí sa zaregistrovali pred začiatkom súťaže a majú min. 10 fotografií,opäť za tri fotografie.Čiže o víťazovi rozhodnú hlasy užívateľov,ale len z top fotiek,ktoré vyberie odborná porota.
3.Alebo to proste nechať od samého začiatku len na užívateľoch...

Osobne by som bral variantu 2.Nech je trošku zmena oproti predchádzajúcim kolám.Vo finálnom kole by sa hlasovalo za fotky,ktoré by boli na najlepšej úrovni a zabránilo by sa tak špekuláciám.
Ešte podotknem...rád by som, aby celé toto kolo prebiehalo v duchu keď bola súťaž "Jesenné poľovačky" t.j...aby si každý súťažiaci pridal foto samostatne a nie klikaním na tlačítko "pridať do súťaže" pod už nahratou fotkou v galérií, ako tomu bolo pri predchádzajúcom kole "Jelenia ruja" a aby sa samozrejme hlasovalo za fotky samostatne,teda aby sa nezapočítavali hlasy odkedy bola fotka pridaná na stránku.
K tým pochybnostiam,že si niekto spraví xy nickov kvôli fotosúťaži.....súhlasil by som keby bola prvá cena milión :-) A za ďalšie - stačí sa pozrieť koľkí ľudia sa zapojili do tejto debaty,tak asi toľkí vedia,že sa niečo chystá :-) Potom,keď my 5-10 rozhodneme ako to bude celé prebiehať,sa ozvú múdrlanti a všetku našu snahu zdegradujú :-) To len tak,aby ste vedeli vopred, ako to bude ;-)
A ešte mi nedá... som rád,že tu opäť niekomu začína zaležať na tom ako stránka funguje a čo sa tu robí,že Lesnica? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.3.2010 o 22:42

Edu - nie tí ktorí pridajú fotky do súťaže majú mať niečo za sebou ;-) ale tí ktorí budú rozhodovať o tom, ktorá fotka vyhrá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 23.3.2010 o 22:09

lesnica1 absolútne s Tebou súhlasím, fotky tých násťročných majú s poľovníctvom spoločné akurát to, že poniektorí zaregistrovaní chytia akútnu ruju a trepú sprostosti. Ale to majú z odkrvenia mozgu a následného prekrvenia iného orgánu. (Vieme o čom je reč.) Pre mňa bol TOP tá čiernobiela slečna s tým parohom. Držala ho a tvárila sa pri tom tak že keby jej niekto ten paroh vymenil za "niečo" iné tak móže isť na titulku do magazínu pre pánov. Aleluja ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 23.3.2010 o 20:34

edko-priznaj farbu, že ich toľko nie je ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 23.3.2010 o 20:01

Dobre teda ja navrhujem aby museli mať súťažiaci viac ako 487 fotiek . Tým pádom som vyhral a pošlite mi cenu :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 23.3.2010 o 19:44

admin-s tým počtom fotiek pre hlasovanie. Tak ja neviem. skús to skôr opatriť počtom hlasov za fotky alebo takým niečím. S tým zaregistrovaním po začatí súťaže-to je OK. Ale-súťaž sa chystá už teraz a kým začne, každý si môže vytvoriť xy nickov (mi tak napadlo) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 23.3.2010 o 19:37

Miloš, myslím, že si to napísal dosť jasne. Sú tu fotky, ktoré patria akurát tak na pokec.sk Ved nemám nič proti tomu, ked si sem dá niekto fotku svojej osoby. Ak s nim niekto komunikuje, má predstavu o čo koho asi ide. Lenže v poslednej dobe sa to naozaj zvrháva do dákej inej strany. Ak si sem 17-ročné dievčatká dávajú svoje fotky a čakajú len na to, čo im budú chlapi vypisovať. Asi každého chlapa poteší pohľad na peknú ženu, ale takéto fotky môžu nájsť na iných forach, preto som za to,a by sa sprísnili kriteria pridávania fotiek.

admin- ok, idem na to-som zvedavá, koľko ich zmizne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 23.3.2010 o 17:52

ADMIN evicka mysli na to ze sa tu zacinaju davat vo velkom fotky zien ktore sem nepatria to znamena ako povedala ( zoznamka ) mne sa to osobne paci ale bohuzial sa to sem nehodi o chvilu tu budeme mat len same zeny pokial sa budu fotit v polovnickom a podobne nemam nic proti tomu ale takto nam to prerastie cez hlavu bud vytvorme novu kategoriu alebo to treba rusit bohuzial bude mi to luto ale tato stranka napreduje uz trochu niekam inam neviem ci som to napisal zretelne ale asi vieme o com je rec : (( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.3.2010 o 17:06

lesnica1 - k tým nevhodným fotkám, pod každou fotkou je možnosť poslať tip, alebo nad fotkou je tlačítko na to ... tým mi pomôžete
A ten počet foto, ktorý by mal každý mať ak chce hlasovať, navrhni konkrétne. Samozrejmosťou je, že nemôže hlasovať nikto, kto sa zaregistroval po začatí súťaže. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 23.3.2010 o 15:32

uhm, jasné, plne súhlasím. Lenže aj tých 5 fotiek nie je nič moc. To sem niekto v priebehu 3 dní nahádže ako nič. A v poslednej dobe ako je vidieť sa sem pridávajú fotky, ktoré s poľovníctvom nemajú ale absolutne nič spoločné!!! To by bolo tiež vhodné na to admina upozorniť, lebo v poslednej dobe mám pocit, že sa tu z LZ (stránke venovanej poľovníctvu a prírode) robí akurát tak zoznamka. Takže ak bude hodnotenie v súťaži vychádzať z počtu fotiek hodnotiteľov, tak by som navrhla vyšší počet fotiek ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 23.3.2010 o 15:05

Evička ja som za to aby hlasovali registrovaní ,ktorí majú aspoň 5 fotiek . Minimálne preto aby si ludia nezakladali desiatky podvojných kont a nedávali bodíky . V tom vidím spravodlivosť . Kto nevie fotku urobiť a pridať nemusí ani hodnotit iných . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maros17, 23.3.2010 o 13:40

To ako to napisal admin si myslim ze to bude najspravodlivejsie, aby sutaz hodnotena tymi, ktori su registrovany a maju nejake fotky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 23.3.2010 o 12:24

nech hlasujú registrovaní, nie porota ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 23.3.2010 o 11:48

Ja sa prikláňam k tvojmu návrhu admin nech hlasujú ludia ktorí tu majú fotografie . To priebežné by bolo fajn aj spravodlivé. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.3.2010 o 11:40

A ešte sa chcem spýtať, či necháme aby vyhodnocovala porota výsledky ako to bolo vždy doteraz, alebo to necháme IBA na registrovaných? - tak ako spomínal Edu, že by sme videli i priebežné poradie. Môžeme dať napr. možnosť hlasovať iba tým, ktorí tu majú napr. aspoň 5 fotografií.
Čiže necháme vyhodnocovanie ako bolo doteraz alebo to prerobíme iba na registrovaných? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.3.2010 o 23:01

milank je to naopak ! ďakujeme ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 22.3.2010 o 22:29

Ok ľudkovia :-))) Ďakujem za podporu ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petere, 22.3.2010 o 21:10

Milanko to bude nejaka telepatia alebo co. prave som sa odhodlal, ze sem idem pridat navrh na fotosutaz.a mal som na mysli presne to same co ty. a to bez toho aby som vedel ake navrhy tu uz padli. som toho nazoru, ze po tak dlhej zime by fotosutaz s jarnou tematikou bola to naj. takze Minov napad sa mi vidi najlepsi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 22.3.2010 o 20:21

milank...súhlasím. Zatiaľ sa mi tvoj návrh najviac páči!!! Dúfam, že aj ako téma súťaže uspeje ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.3.2010 o 20:10

milank maximálne sa stotožnujem !!! Pekne si to ! Tvoje slová boli vždy prínosom pre túto stránku a to si vážim *! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 22.3.2010 o 19:17

Ja myslím,že určiť tému fotosúťaže len na jeden druh zveri,keď prichádza jar,bude dosť obmedzujúce.Ja by som jednoducho zadal tému "Príchod jari" a je jedno,či to bude fotka záružlia,kvetu,zveri,mláďat,zhodu,prírody atď.Išlo by o to,čo najkrajšie,najlepšie a najvýstižnejšie zachytiť príchod jari z pohľadu našej prírody a zveri. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.3.2010 o 19:01

Túto temu by som však osobne daroval najkrajšiemu obdobiu roka a to je jednoznačne pre mňa JAR !!! Na iné kolá je samozrejme čas . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.3.2010 o 18:58

cyrko69 to som už dávno navrhol je tu kopec fotografov čo majú šelmy sfotené či už v BL alebo vo volnej prírode kde síce kraluje Godi ale ked kraluje nech vyhrá ! Alebo nech sfotia lepšie iný . Admin má obavu že bude málo foto . Ja tú obavu nemám . Faktom je že toto nie je server špecializovaný na fotografiu a hodnotí sa tu trocha inak čo je uplne v poriadku . Osobne nebudem pridávať iba poľovnícku fotografiu , zver a zhody aby som bol v top. Príroda je rozmanitá a patrí sem aj motýl,chrobák ,krajina ,pekné dievča a ostatné veci podľa tém . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cyrko69, 22.3.2010 o 18:13

noo thakk supis tema by bola to co navrhuje edu nase selmy myslim sii ze to by boli velmi zaujimave foto.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 22.3.2010 o 17:12

mame tu asi len 5 zajacou tak neviem či ich najdem :):):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maros17, 22.3.2010 o 16:16

Tema zajace by bola super. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.3.2010 o 15:35

Mohla by tam figurovať tá jar i zver . Zajačie párenie je tiež super. Keď bude širšia téma bude len lepšie . Fotky by sa dali vyhodnotiť automaticky podľa počtu páči . Či si už niekto porobí kontá a podáva si body to by som neriešil . Tak by sa dalo priebežne pozrieť ktoré foto vedie atd. Keby sa ešte poradie automaticky stále menilo bolo by to uplne super a využitie by to našlo i v ďalších súťažiach . Okrem toho by už odpadla práca pri vyhodnotení a výsledky by boli známe ihneď on line po zastavení súťaže. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fito99881, 22.3.2010 o 15:26

Ja by som navrhoval:
1.Jar pre zver
2.Zajačie parenie
3.Mlade diviaky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maros17, 21.3.2010 o 13:12

Suhlasim s navrhmi co napisal edu, tema jar si myslim ze by bola celkom dobra. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 21.3.2010 o 11:23

Ja by som navrhol :
1, Jar v prírode
2, Naše šelmy
3, Jarná krajina ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.3.2010 o 9:01

Plánujem spustiť ďalšiu fotosúťaž (predbežne 1.4.). Akú tému fotosúťaže navrhujete? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.3.2010 o 8:58

milank - podľa mňa nepatria. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 30.11.2009 o 19:50

Otázka: "Patria snapshoty z videokamier do fotosúťaže?" ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozin, 22.11.2009 o 20:20

zdravm chtěl jsem si přidat fotky id 26616,29573,29572 piše mi to :you have an error in your sql syntax,check the manual that corre sponds to you my sql server version for the right syntax to use near 29661 limit at line 1, ale neoběvila se mi ani jedna s těch 3 fotek co jsem si tam skoušel dat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.11.2009 o 17:30

jozin - aky je konkretny problem? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 321-360 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM