Heming hunting
dnes je streda,  8. máj 2024,  meniny má Ingrida,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:18,  dnes západ slnka: 19:07
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

fotosúťaž - diskusia

autor: správca admin
pridané: 2.7.2008 13:40
Sem píšte vaše dotazy, pripomienky a návrhy k fotosúťaži.
počet zobrazení: 35 804
počet hlasov: 4
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off 357AS, 30.4.2019 o 18:03

Bikerov,štvorkolkárom,motorkárov ste si do hôr dotiahli sami. Už je po horách viac zvážnic ako dialnic.Niekedy sa čistili polovnícke chodníčky ,(NIE TURISTICKÉ) a polovníci sa po nich tichučko po svojich pohybovali a boli viacmenej jediní.Teraz si založíte krmovisko blízko zvážnice ,obsadíte ho fotopascami a myslíte si naivne že o ňom viete len vy . A fotopascí pribúda ,už nie je čas chodiť pešo revírom,aj darebných polovníkov je hojne,len nastavit fotopascu a potom prísť autom a bác.A veľmi sa divíte že vás tam vidia a rušia bikeri,štvorkolkári,turisti atď.Už je málo skutočných polovníkov,oni tu ale neplačú ,plače len ten čo sa mu nechce ,nevie a potom sú na vine všetci ,len nie on :-) A nefrfli na fotografov,oni chodia po hore najtichšie zo všetkých,ak by vŕzgali na tereňákoch ako niektorí polovníci,tak by odfotili prd.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 30

komentáre

zoradiť
zobrazené 361-400 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off jozin, 22.11.2009 o 16:51

chci se zeptat proč mi nejdou přidat fotky do fotosoutěže diky za odpověd zdravim, stranka je supr přes překonane problemy uš funguje perfekt. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 19.11.2009 o 22:49

hups:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 19.11.2009 o 20:15

uhm ok !
Admin tak by som ta dojebal :)) ale nemam za čo !
Dobre to robíš . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 19.11.2009 o 17:29

Pri pridaní fotografie na stránku máte možnosť zaradiť túto fotografiu i do aktuálne prebiehajúcej fotosúťaže. Ak chcete zaradiť fotografiu, ktorá sa už na stránke nachádza, postupujte nasledovne: Otvorte si jej veľký detail - náhľad. V sekcii pod fotografiou, kde môžete upravovať názov, miesto a čas fotenia, je kolonka zaradenia fotografie do fotosúťaže. Táto možnosť sa vám nezobrazí, ak ste už do fotosúťaže zaradili povolený limit fotografií pre jednu fotosúťaž. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 5.3.2009 o 12:50

Boli vymazané spolu s ostatnými fotkami. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavelb, 5.3.2009 o 11:51

Čo sa deje, kde sú foto....? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off xbajnox, 1.12.2008 o 21:18

ok..uz je to vyjasnene :D...zle som to pochopil...a teraz som zistil ze som nemal pred zacatim sutaze 5 fotiek :)... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off xbajnox, 1.12.2008 o 21:13

problem je v tom ze tam nemam ziadnu volbu \"Dajte hlas tejto fotografii...\" ...je tam len fotka a napisane detail fotografie..a potom reklamny banner..nic viac ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 1.12.2008 o 20:25

xbajnox - nad každou fotkou v súťaži je napísané "Dajte hlas tejto fotografii..." toto by si tam mal mať uvedené. stačí kliknúť na túto vetu a tým zahlasuješ za tú konkrétnu fotografiu. max. môžeš takto kliknúť na 3 fotky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off xbajnox, 1.12.2008 o 19:56

zdravim...dnes mi prisiel mail ze mozem hodnotit fotky vo fotosutazi...a ze tam bude nejaky link na ktory mam kliknut...avsak ten link tam nemam... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Solirov, 28.10.2008 o 9:24

no, u mna vyhrava foto "v pohone vieme aj lietat". Krasne su aj "polovacka na zajce" prva aj druha, ale mozno preto ze som poloval v lese tak mi ten diviak so psami zahral spravne na city a hned sa mi vybavilo x zazitkov.. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 27.10.2008 o 20:41

No mňa dorazila dnes táto fotka s káčerom :)))
ID : 89 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off godi, 17.10.2008 o 11:25

Súhlasím s Edu. Autori by si mali uvedomiť že sa jedná o súťaž a zaraďovať do nej fotografie ktoré sú obsahom ako aj technickou kvalitou súťaže hodné! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 16.10.2008 o 12:54

Pozrel som dnes súťažné fotografie . Zatiaľ je to na moje oči do slovne tragédia . Dúfam že bude lepšie . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 11.10.2008 o 13:49

jaj no to je celkom dobry systém len škoda že sa súťaže nezúčastním ale nevadí držím palce ostatnym ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 11.10.2008 o 11:22

riso11 hlasovanie prebieha zaslaním 5 vybraných foto adminovi. Takže admin by to videl že niekto si uprednostnil svoju fotku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 11.10.2008 o 8:06

Edu veď aj ja im verím maximálne,že nebudú hlasovať za svoju fotku a to máš pravdu ja tu hľadám nejakých tých kamarátov ale takých s ktorými nás niečo spája ako si už napísal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 10.10.2008 o 22:48

Riso11 určite čo sa týka porotcov minimálne tak za tých dám kľudne ruku do ohňa. Ale ja verím že na tejto stránke je veľa super ľudkov .Ktorí hľadajú to čo ich spája nie čo ich rozdeľuje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 10.10.2008 o 15:58

Edu máš pravdu je to tak vidno že niekto tu pozná i morálku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 9.10.2008 o 15:48

D4 ano je to tak ako hovoríš . Či môže alebo nemôže za seba hlasovať neni ani dôležité. Určite by to bez zákazu nik s komisie ani neurobil už len preto že by to bolo nemorálne !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 9.10.2008 o 13:56

Ja si myslím, že ak by porotca fotku do súťaže poslal, tak je samozrejmé, že nemôže hlasovať za seba. On má vlastne nevýhodu, že môže dostať o jeden hlas menej. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 9.10.2008 o 13:45

Ono to zakázané nebolo ani v prvom kole .Tak pohoda. Morálne je to odobrené verejným hlasovaním v ankete.Tak by žiaden problém nemal byť .Samozrejme že keby som fotky pridal ,ako porotca si nedovolím poslať do výsledkov svoju fotografiu adminovi . To by som asi od ostudy račej zomrel :))))))))Takže by som sám seba nútene poškodil určite nie naopak . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 9.10.2008 o 10:22

Aby nenastal ziaden pruser je tu admin a ostatni porotcovia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 4.10.2008 o 18:50

no admin ja rozhodne nemam nic proti tomu aby pridavali fotky do sutaze aj porotcovia ale ako hovoril Edu aby nahodou nenastal nejaky pruser :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 2.10.2008 o 11:16

stred - oprava stret* ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 2.10.2008 o 11:15

admin ide o to aby to nebol stred záujmov . Respektíve prúser by bol keby všetky ceny rozobrali porotcovia . Už dopredu však viem že by to asi tak aj bolo nie preto že sú porotcovia ale preto že by mali asi naozaj najlepšie fotky :)
To by mohlo vyvolať nevôľu ostatných prispievajúcich. Poznam to dobre s fotoportálov kde sa ľudia žeru pre obyčajne body a nieto o ceny . Ja si myslím že sa zapojiť môžu a v pripade ziskania ceny ju môžu oželieť a posunuť ďalej . Nerád by som bol obvinený s nejakých naddržačiek alebo kamaratstva .Kedže porotcov poznam s iných najčastejšie fotoserverov:)

Na druhej strane by mali byť prezentované kvalitne fotografie od Godiho,Oriolusa,Duduska,Martina Hodona,Lapky a iných.
Avšak hodnotiť by mali ľudia ktorý tomu aspoň trocha rozumejú.
Prípadne nech hodnotia všetci členovia kto získa najviacej hodnotení.
Osobne ked nedajú fotky iný porotcovia nedám ani ja . Bolo by to odomňa neferové . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 2.10.2008 o 9:10

Môžu sa do fotosúťaže zapojiť i porotcovia? Veď sme nakoniec všetci amatéri, tak prečo ich o prezentáciu ukrátiť?
Porotca, ktorý by pridal fotografiu do fotosúťaže, by samozrejme za svoju fotku nemohol hlasovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 1.9.2008 o 16:33

tiež sa pripájam ku gratuláciám :-) a všetkým zúčasteným želám veľa ďalších krásnych fotiek a dobré svetlo.
no a môžme sa tešiť na ďalšie kolo ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 1.9.2008 o 15:29

gratulujem vsetkym víťazom :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 1.9.2008 o 12:13

gratulujem víťazomm! fotky sú výborné ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 31.8.2008 o 19:51

Takže tipy nevyšli ale bol som velmi blísko :)))
Gratulujem víťazom adakujem všetkým zúčastnením ,sponzorom a hlavne adminovi ktorý mal najviac práce zo suťažou . Na prvotinu to nebolo zlé :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mia, 31.8.2008 o 19:48

Gratulujem víťazom! :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 26.8.2008 o 10:24

Som mal dnes sen že súťaž dopadla tako:
1miesto ID 44
3miesto ID 61
3miesto ID 58
Teraz už len počkám na vyhodnotenie . Uvidíme či sa sny môžu vyplniť :) Každopádne to neberte za vyhlasene výsledky len taký môj tip. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 8.8.2008 o 13:42

"fotoku"..."fotkou" ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 8.8.2008 o 13:40

Nesúhlasím s postupom,ktorý sa urobil v súťaži s fotoku užívateľa "dama".Podľa mňa boli porušené pravidlá rovnako ako v prípade p.Macku.Keď pridávam niekde do súťaže fotku tak si ešte pred tým premyslím či som si tým istý a nie potom to chcem zmeniť.Keby sa fotky posielali vytlačené tak by to ako riešil? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 7.8.2008 o 14:11

:)nj ostrielaný aj sem tam ostrelovaný :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 7.8.2008 o 9:29

Edu> tak si tu teraz citam, co som popisal ... samozrejme som to myslel vseobecne, teda vobec ma nenapadlo ci fotis na jpeg alebo raw a ako to zoberies ;-) ale sak uz si webom ostrielany :-D
Ja tiez vacsinou fotim na jpeg a tiez kvoli lenivosti ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.8.2008 o 15:08

Samo ja fotim do JPG čiže nejde mi o to obhajovať RAW. Je fakt že v RAW sa da vytiahnuť nejaký prepalčok . Ale moja lenivosť vyhrala :) Nuž konkurencia je velká a na diaky sa fotit už z môjho pohľadu ani nedá . teda ked chcem fotiť na urovni a nie len v nejakých nostalgických dôvodov . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 361-400 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov