Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

fotosúťaž - diskusia

autor: správca admin
pridané: 2.7.2008 13:40
Sem píšte vaše dotazy, pripomienky a návrhy k fotosúťaži.
počet zobrazení: 35 430
počet hlasov: 4
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off 357AS, 30.4.2019 o 18:03

Bikerov,štvorkolkárom,motorkárov ste si do hôr dotiahli sami. Už je po horách viac zvážnic ako dialnic.Niekedy sa čistili polovnícke chodníčky ,(NIE TURISTICKÉ) a polovníci sa po nich tichučko po svojich pohybovali a boli viacmenej jediní.Teraz si založíte krmovisko blízko zvážnice ,obsadíte ho fotopascami a myslíte si naivne že o ňom viete len vy . A fotopascí pribúda ,už nie je čas chodiť pešo revírom,aj darebných polovníkov je hojne,len nastavit fotopascu a potom prísť autom a bác.A veľmi sa divíte že vás tam vidia a rušia bikeri,štvorkolkári,turisti atď.Už je málo skutočných polovníkov,oni tu ale neplačú ,plače len ten čo sa mu nechce ,nevie a potom sú na vine všetci ,len nie on :-) A nefrfli na fotografov,oni chodia po hore najtichšie zo všetkých,ak by vŕzgali na tereňákoch ako niektorí polovníci,tak by odfotili prd.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 29

komentáre

zoradiť
zobrazené 521-532 z 532 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off kacenka1975, 2.7.2008 o 16:45

Vy teda viete s tymi svojimi zabomysimi vojnami s prepacenim dokaslat aj ten najlepsi umysel.. tak ci onak sem davate fotky.. odporucam adminovi zrusit tuto sutaz,lebo si ju nezasluzite.. nech da tie vyherne veci niekam do decaku,alebo nejakej skole,kde si to budu vazit a nech vam prestane vychadzat v ustrety,lebo vzdy si najdete nieco,do coho sa mozte cely vlozit a pripadne to aj rozlozit.. Slovensky polovnici? asi nie,pripadate mi jak Materskej skole,kde sa deti biju o hracku az kym ju nepokazia.. nechapem.. na vas moje IQ asi fakt nesiaha.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 2.7.2008 o 15:43

nie samo, nesúhlasím. vybrať najlepšiu fotku je cieľom súťaže. princípom je, že ide o súťaž. súťaž v ktorej rozhoduje komisia. neviem si predstaviť (a nikdy som o takom prípade nepočula) že by sa v nejakej súťaži rozhodovalo o tvorbe/výkonoch/čomkoľvek niekoho z porotcov... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kurt, 2.7.2008 o 15:34

Ja som bral úplne automaticky, že porotca nemôže pridávať fotky do súťaže, aj bez toho, aby to bolo niekde napísané. Z toho, že je to možné som mierne zaskočený, ale čo už. Na prvé miesto je mojím favoritom jednoznačne oriolus. Nie preto, že je v porote, ale jednoducho má sú srnčiu premakanú. No uvidíme či nakoniec naozaj niektorý členovia poroty niečo pridajú. Ak áno tak ostatný sú v podstate bez šance. Jednoducho preto, lebo na oriolusa, martinahodona a godiho sa ostatný neťahajú. Myslím si však, že dotyčný páni spolu s ostatnými členmi sú tak nad vecou, že si nepotrebujú nič dokazovať a súťaže sa nezúčastnia. Už sa teším na súťažné fotky. ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 2.7.2008 o 15:31

Princip je vybrat najlepsiu fotku :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 2.7.2008 o 15:02

ale veď vôbec nejde o nejaké ceny podľa mňa. ide o princíp ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 2.7.2008 o 14:50

Jasne, uz sme sa dohodli a ceny si rozdelime. Aj s adminom a vlastne teraz ani neviem naco sa ta sutaz vobec vyhlasovala, sak sme si to vlastne mohli rozdelit aj bez nej ...
"Hodnotiaca komisia" nie je jeden clovek, admin povodne nechcel aby sa mohol porotca zucastnit, ale fakt na to nevidim dovod. Ak ta fotka bude najlepsia nech vyhra, bez ohladu na to ci ju dal porotca alebo nie. Keby bol niekto naozaj taky zakerak, moze sa zaregistrovat pod inym nickom a nikomu by to nevadilo.
Takze co by ste chceli? Aby Edu a Martinhodon dali fotky a hodnotil to napriklad Jakubson a Brend?
Ci mne sa podari vyfotit fotku hodnu tejto sutaze neviem, ale prosim ostatnych hodnotiacich, aby sa nedali odradit. Sme uz hadam vsetci velki, tak sa predsa na vyhercovi urcite dohodneme. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Cilan, 2.7.2008 o 14:36

nie je to divne, je bezne ze porota sa sklada z ludi ktori sa tomu rozumeju, je len na porotcoch ci foto pridaju alebo nie, ked aj tak musi ziskat kladne hodnotenia od ostatnych aby nieco vyhral , a myslim ze ceny nie su take ze by s tymto boli dake problemy, takze porota je dobra a je len na ich etike ci daku foto do sutaze daju alebo nie kedze v tomto nie su obmedzeni ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 2.7.2008 o 14:19

"lepka" určite nevyhrá :-D pretože som nikdy nemala v pláne poslať fotky do súťaže. nielen tejto ale ani v ďalších kolách... ja s vašim názorom súhlasím... je to trochu "divné"... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jakubson, 2.7.2008 o 14:03

Správne tak je to správne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lanstiak, 2.7.2008 o 14:00

Podľa mňa by sa členovia hodnotiacej komisie nemali zúčastniť súťaže! Nemám osobne proti žiadnemu z porotcov nič, sú to perfekt borci, ale bolo by to niečo podobné ako keby zápas Košice-Slovan pískal Košičan! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 2.7.2008 o 13:51

presne tak urcite to bude jeden s porodcov! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jakubson, 2.7.2008 o 13:47

VYHERCOVIA SUTAZE = martinhodon, oriolus, edu , godi , a možno aj lepka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 521-532 z 532 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov