Heming hunting
dnes je štvrtok,  9. máj 2024,  meniny má Roland,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:17,  dnes západ slnka: 19:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

fotosúťaž - diskusia

autor: správca admin
pridané: 2.7.2008 13:40
Sem píšte vaše dotazy, pripomienky a návrhy k fotosúťaži.
počet zobrazení: 35 811
počet hlasov: 4
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off 357AS, 30.4.2019 o 18:03

Bikerov,štvorkolkárom,motorkárov ste si do hôr dotiahli sami. Už je po horách viac zvážnic ako dialnic.Niekedy sa čistili polovnícke chodníčky ,(NIE TURISTICKÉ) a polovníci sa po nich tichučko po svojich pohybovali a boli viacmenej jediní.Teraz si založíte krmovisko blízko zvážnice ,obsadíte ho fotopascami a myslíte si naivne že o ňom viete len vy . A fotopascí pribúda ,už nie je čas chodiť pešo revírom,aj darebných polovníkov je hojne,len nastavit fotopascu a potom prísť autom a bác.A veľmi sa divíte že vás tam vidia a rušia bikeri,štvorkolkári,turisti atď.Už je málo skutočných polovníkov,oni tu ale neplačú ,plače len ten čo sa mu nechce ,nevie a potom sú na vine všetci ,len nie on :-) A nefrfli na fotografov,oni chodia po hore najtichšie zo všetkých,ak by vŕzgali na tereňákoch ako niektorí polovníci,tak by odfotili prd.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 30

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-160 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
správca admin, 19.6.2018 o 23:21

Reakcia na príspevok od goret, 19.6.2018 o 22:13 :
Nerozumiem, chceš byť tak veľmi vtipný že to je až trápne alebo sa za každú cenu snažíš o zosmiešnenie všetkého čo na tomto portáli urobíme? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

off goret, 19.6.2018 o 22:13

Reakcia na príspevok od admin, 18.6.2018 o 21:50 :
Mohol by to vyhrať nejaký pytliak odfotený od chrbta (fotolovkou). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off posed33, 18.6.2018 o 23:00

Reakcia na príspevok od admin, 18.6.2018 o 21:50 :
Konečne dobrá súťaž.... palec hore ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on Ondrik, 18.6.2018 o 21:56

Dobrá téma. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

správca admin, 18.6.2018 o 21:50

Prinášame Vám prvú fotosúťaž o poľovačku na diviaka. Názov súťaže je Najkrajšia fotka úlovku.

Termín súťaže: 18.06.2018 - 15.08.2018

Téma: fotografia ulovenej zveri (nie trofej, nie preparát, nie zhody)

Do súťaže sa môže zapojiť každý registrovaný LovuZdar.sk. Do súťaže nemôžete pridať fotografie, ktoré sa už na LovuZdar.sk nachádzajú. Do súťaže môžete pridať i viac fotografií, najviac však 3. Nie je možné svoje fotky zo súťaže kedykoľvek vymazať a nahradiť ich novými. Ak fotku do súťaže pridáte, zostane v súťaži až do jej vyhodnotenia. Každý má možnosť pridať max. 3 fotografie.
Stále platí anonymita autorstva fotografie. Komentovanie fotografií je povolené, je však vyslovene zakázané komentárom akýmkoľvek spôsobom čo i len naznačiť autorstvo fotografie. Taktiež pri každom takomto komentári sa počas trvania súťaže nebude zobrazovať login autora príspevku. Po skončení súťaže budú mená autorov fotiek i komentárov zverejnené tak ako i pri ostatných fotkách.
Prosíme o rešpektovanie a dodržiavanie týchto pravidiel. Chceme tým podporiť myšlienku aby vyhrala najlepšia fotografia a aby výsledky neboli ovplyvňované sympatiami k autorovi. Fotografie zaradené do súťaže budú po skončení súťaže preradené do vhodných kategórií portálu LovuZdar.sk v sekcii Fotografií a vodoznaky autorstva doplnené.

Odmenení budú autori fotografií, ktoré získajú do 15.08.2018 (vrátane) najviac hlasov.

Autori fotografií ktoré získajú najviac hlasov budú odmenení:

1.cena: poľovačka na diviaka v okolí Liptova
2.cena: šiltovka LovuZdar.sk
3.cena: termo podkolienky LovuZdar.sk

Hlasovať v súťaži môžu iba registrovaní pred začiatkom súťaže, čiže registrovaní do 18.06.2018.

Výhercovia súťaže budú vyhlásení na portáli LovuZdar.sk v sekcii Oznamy koncom augusta 2018.

Tešíme sa na Vaše fotografie! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 15

správca admin, 3.6.2018 o 21:59

Víťazom súťaže na tému Jarné prebúdzanie prírody sa stáva miskom s fotografiou ID 331548 s názvom Druhý jarný deň. s počtom hlasov 233. Gratulujeme!

Autor víťaznej fotografie získava od maliara prírody a zvierat Mareka Zimku ručne maľovaný obraz.

GRATULUJEME!

2. miesto: počet hlasov 228, ID 333412 Medveď hnedý, autor: jaro64 (získava šiltovku LovuZdar.sk)
3. miesto: počet hlasov 170, ID 331626 zašitá krása 7,20kg, autor: xdarox (získava termo podkolienky LovuZdar.sk)

GRATULUJEME! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 17.4.2018 o 7:26

Reakcia na príspevok od Lysec, 17.4.2018 o 7:01 :
S využívaním fotolovky je to podobné ako s využívaním iného technického prostriedku - dobrý sluha, ale zlý pán. Pán v zmysle - čím lacnejšia (jednoduchšia) cesta k úspechu, tým lacnejší (menej vzácny) úspech. Pomocou fotolovky si môžeme otestovať náš vzťah k poľovníctvu a naše poľovnícke priority. Schválne píšem technického prostriedku, aby si niekto nemyslel, že aj psa, no cítim, že nie je ďaleko doba, keď nám po revíroch začnú pobehovať psy vybavené kamerami :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Lysec, 17.4.2018 o 7:01

Reakcia na príspevok od posed33, 2.4.2018 o 8:15 :
Neviem či to bol najhorší nápad, ale zamyslime sa nad reakciou našej fotobce : ak mám niekde nainštalované 2 fotopasce a chcem v súťaži uspieť, nainštalujem ešte dve ,tri naviac.Ved čím viac fotopascí, tým väčšia šanca "uloviť" ten najzáber...Veď nie sú drahé ...A tie fotopasce treba občas aj kontrolovať a cestou k nim môžem pri zakrádaní sa revírom "uloviť" niečo ešte aj klasicky - foťákom, či kamerou.Ved som len fotograf,ja tej zveri fyzicky neubližujem...Maximálne ak tak niečo cestou vyplaším...Tento druh sebectva "čistých" fotografov ešte chápem - ved máme anarchiu (pardon "demokraciu".I ked sa už bez obáv zo záberu na fotopasci v revíri hádam ani nevys...me...).Ale ak sa takto správa poľovník a využíva navyše sieť fotopascí k lovu (podľa mňa skôr k "poprave") zveri ,to už hraničí s hrubou neúctou k zveri a začínam pochybovať, či sa dá vôbec ešte o nejakom poľovníctve v týchto prípadoch hovoriť...A píšem to navzdory tomu ,že viem akú reakciu to u niektorých dotknutých vyvolá...Pragmatizmus je dobrá vec ,ale lov bol vždy o tom, že aj zver má mať šancu...Dúfam,že mi aspoň pár ľudí rozumie ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

off Geronimo11, 4.4.2018 o 7:21

Prajem Všetkým dobré ráno, nie som typ čo by cítil potrebu všetko komentovať. Radšej si komenty prečítam. Ná túto stránku chodím často a rád a fotosútaž ma vždy poteší. Najlahšie je kritizovať, ja by som to ale tak kriticky nevidel. Ja osobne komenty každodenných kritikov prebehnem v rýchlosti alebo ich vôbec nečítam. Vnímam ich ako telenovelu, stačí vidiet prvú a poslednú časť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

off goret, 4.4.2018 o 6:57

Reakcia na príspevok od MMasska, 3.4.2018 o 21:59 :
Pre niekoho je úsmevná kritika, pre iného vyhrážky :) Kritika i vyhrážky však môžu byť nielen úsmevné, ale aj motivačné. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca MMasska, 3.4.2018 o 21:59

Je to až úsmevné, že kritizovať vie každý. Ale poradiť, podporiť, navhrnúť niečo dobré, to nie. Veď skúste navrhnúť niečo vy, akú súťaž máme spraviť? Radi by sme sa spýtali tých pár ľudí, ktorí neustále len kritizujú, čo oni spravili pre to aby zlepšili portál? Čo ste pre portál spravili vy, píšete len všetci že portál ide dolu vodou, čo ste spravili pre to aby nešiel? Jedinú podporu, ktorú sme dostali, máme od jaro1. Aj napriek tomu, že mu neraz bol zablokovaný komentár alebo zmazaná fotka, vie sa nad to povzniesť a nestranne vyjadriť svoj názor, a nemá problém nás aj napriek tomu verejne podporiť. Ostatní len zhadzujete každú našu snahu alebo ste mlčky ticho. Všetci píšete že to tu ide dolu vodou. Prosím každého z vás čo ste za posledné dni v tejto diskusii túto vetu napísali, predtým ako niečo napíšete, povedzte, čo ste pre stránku urobili aby to tak nebolo!!!! Kritizovať je ľahko! Dajte konečne nejaký návrh, ktorý bude podľa vás osožný pre túto stránku. Najviac kritizujú práve tí, ktorí boli riešení za prehrešky proti pravidtlám portálu, a nie je toto práve to, čo potápa LovuZdar.sk? (MMasska+admin) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

off IvanPB, 3.4.2018 o 21:27

No jo... Ubúda kvalitných fotiek, hlasov, komentárov... Diskusie sú už biedne... Veľa hádok, urážok a celkovo sa javí, že s LZ sa niečo deje a nie práve to pozitívne. Aby sa za hlasovanie za rok, dva nedávala gulovnica ako spôsob za sledovanie a návštevnosť tejto stránky... Fotopasca bude možno malo... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off ViloPolonec, 3.4.2018 o 14:07

Na jednej strane je fotosúťaž pekné spestrenie, pamätám si keď tu vznikla prvá fotosúťaž, zapojil som sa do nej a fotky v nej boli veľmi kvalitné. Ale s tými hlasmi to asi nie je vymyslené najlepšie. Na druhej strane chápem adminov, že to tu chcú rozbehnúť a zvýšiť aktivitu ľudí, pretože tu hlasy naozaj ubúdajú. Ale to je aj tým, že dnes už fotí každý a fotiek na internete je doslova milión. Rozumné riešenie by podľa mňa bolo spraviť nejaké hlasovanie ohľadom akej témy by sa fotosúťaž mala týkať. Lebo keď sa aj niečo vymyslí, ako teraz, veľa ľudí to ofrfle.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off posed33, 3.4.2018 o 13:18

Reakcia na príspevok od jaro1, 3.4.2018 o 11:42 :
Jaro1 ... si zabil .. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 3.4.2018 o 12:12

Reakcia na príspevok od jaro1, 3.4.2018 o 11:42 :
Som rád, že sa našlo pár mladých fotičov, ktorým záleží na kvalite záberov publikovaných na tomto portáli. Mám za to, že to ich "dole vodou" treba chápať ako pokles kvality a neseriózne je zamieňanie kvality s kvantitou. Ak nejaký politik machruje koľko máme na Slovensku vysokých škôl a koľko ročne vyprodukujú absolventov to ešte neznamená, že naše školstvo je skutočne kvalitné a produkuje kvalitne vzdelaných ľudí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off jaro1, 3.4.2018 o 11:42

Ano, ide to tu dole vodou. A co ma to tu ist hore vodou, proti srsti? To sa da? PS- navrh zo strany majitela stranky ( odmenit uzivatela (gratis) fotopascou, ktory da najviac hlasov fotkam a videam na tejto stranke) a spravcov je viac nez seriozny a kto to nechape, nech sa radsej stisi a neprezradza svoj chorobny stav pisanim hluposti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off mincol, 3.4.2018 o 10:44

Ako píše Vilo a xbajnox ide to tu riadne dolu vodou a táto súťaž tomu isto nepomôže skôr naopak. Paradoxne by nepmohlo ani keby cenu dostal ten kto dostal najviac hlasov a komentov lebo zas by to vyhral len niekto čo tu sype jednu fotku za druhou. Je to v prvom rade poľovnícke forum a od toho sa od odvíja všetko, kvalita fotiek je tu druhoradá čo sa dá pochopiť,ale aspoň v kategóriach lesná zver a v vtáctvo v prírode by fotky mali byť posudzované v prvom rade podľa kvality, kompozície a dákej hlbšej myšlienky. Pár rokov dozadu bola frajerina byť v prvej desiatke, ale dnes už nikoho nemusí trápiť že tam nie je, lebo to nemá absolútne žiadnu výpovednú hodnotu. Takže rozmazaným, prípadne presaturovaným jeleňom a srnkám v repke a kríkoch Zdar a veľa hlasov! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off ViloPolonec, 3.4.2018 o 6:16

Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale súťaž s fotopascou je mimo. Aby vyhral ten, čo dá najviac hlasov je pre mňa smiešne. Ešte keby ten, čo najviac komentuje, tak nepoviem, pretože mám pocit, že tu ubúda komentovanie fotiek, a keď aj nejaký komentár je, tak z neho vzniknú hádky.. naozaj to tu ide dole vodou... :-( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 9

off dede, 2.4.2018 o 10:34

Aj tu to tak frčí zdieľaj, lajkuj ...odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off 357AS, 2.4.2018 o 10:30

Reakcia na príspevok od goret, 2.4.2018 o 9:55 :
no ja chvála Bohu také "uznanie" nepotrebujem a ak by správca dbal viac na kvalitu ako kvantitu,tak by nemusel slúbiť fotopascu za hlasovanie,za pár rokov ani fotopasca nebude dostatočná inšpirácia ,a vraj ja znevažujem túto stránku,admin,to myslíš vážne,čítaš čo píšeš ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 2.4.2018 o 9:55

Reakcia na príspevok od 357AS, 2.4.2018 o 9:40 :
Nefrfli, však aj tvoje. A možno nad fotolovkou zvíťazí estetické cítenie, veď sa ani nevie o aký typ kráča. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 2.4.2018 o 9:40

Reakcia na príspevok od admin, 2.4.2018 o 7:28 :
A že : správca admin, dnes o 7:28 goret o kvantitu nám nikdy nešlo :-))) Ako prvo aprílový žart ,dobréééé. Teraz to tu bude vyzerať :-)Náhodný návštevník bude žasnúť aké fotky tu budú ohodnotené 100-vkami hlasov :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 2.4.2018 o 8:32

Reakcia na príspevok od posed33, 2.4.2018 o 8:15 :
nekaz mi kšeft som na dôchodku:):):):):): ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off posed33, 2.4.2018 o 8:15

Reakcia na príspevok od admin, 2.4.2018 o 7:28 :
Keď si niečo také vymyslel tak si to nemal vôbec dávať do éteru ale vyhlásiť to na konci roka ... neviem či chcete vyvolať zvýšenie návštevnosti stránky alebo aký to má význam . .. takýto nápad mi skôr pripadá vymyslený od mečiara dzurindu lipšica sulika matoviča alebo fica ... toto si myslím že bol najhorší nápad za celú existenciu stránky LOVU zdar... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off posed33, 2.4.2018 o 8:08

Reakcia na príspevok od admin, 2.4.2018 o 7:28 :
No... nič horšie si nemohol vymyslieť... teraz tu budú poniektorí sedieť a denne dajú 1000 hlasov fotkam ktoré by inak nedostali ani hlas ...len aby vyhral fotopascu.... zdá sa mi to nadmieru scestné... !!! A detinské.... !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 11

off ferko1, 2.4.2018 o 8:01

Reakcia na príspevok od admin, 2.4.2018 o 7:28 :
Super nápad. Chválim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 2.4.2018 o 7:46

Reakcia na príspevok od admin, 2.4.2018 o 7:28 :
OK, fotolovku získa ten, kto tu rozdá najviac hlasov. Mnohých autorov to poteší. Možno by ste niečo podobné mohli zaviesť aj pre diskusné príspevky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 2.4.2018 o 7:28

goret o kvantitu nám nikdy nešlo, práveže fotky do fotogalérie sú pridávané často, sú i sledované, len nás trochu mrzí, že sa ľudom akoby nechce hlasovať za fotky a videá, a dať tým najavo autorovi, že sa im fotka alebo video páči. Preto aj vďaka tvojmu podnetu sme sa rozhodli, že ten, kto za rok 2018 dá fotkám aj videám najviac hlasov, bude od nás odmenený fotopascou. (admin + MMasska) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off goret, 31.3.2018 o 21:29

Reakcia na príspevok od jaro1, 31.3.2018 o 19:26 :
Ahoj, ak ťa to zaujalo môžeš si tipnúť, pri akom počte sa to dostane do stavu nasýtenia. Takéto niečo, kde záleží prioritne na kvantite by malo rásť logaritmicky. Súčasný stav 82. Cez dni pracovného voľna a pokoja i tesne po sa dá očakávať prudší nárast. Tvojej poznámke o objektivite nemlátok. Snáď tu nechceš robiť reklamu iným, konkurenčným, portálom. To by nás správcovia hnali. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jaro1, 31.3.2018 o 19:26

Prave 80 a 80 je viac ako 0 . PS- goret, je nejaka takato sutaz, alebo podobna na ostatnych polovnickych strankach? Ak ano, urob bilanciu,statistiku aj z tych stranok pre porovnanie kvoli objektivite a daj na plac, vdaka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 30.3.2018 o 9:59

V súťažienke pre každého je práve 71 záberov. Je to dosť alebo málo za 10 dní? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 29.3.2018 o 15:51

Reakcia na príspevok od Ondrik, 29.3.2018 o 15:24 :
No ja som nezačal ,staraj sa do toho čomu rozumieš,fotografovanie to určite nie je,čau. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Ondrik, 29.3.2018 o 15:24

Reakcia na príspevok od 357AS, 29.3.2018 o 15:21 :
Áno. Nemôžem kvôli tomu spávať. No dobre nemám za potrebné tu viesť jalové hádky s niekým čo zrejme celý deň cumakuje do PC a hra sa na rozhodcu aj sudcu zároveň.Caw ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 29.3.2018 o 15:23

Reakcia na príspevok od Ondrik, 29.3.2018 o 15:17 :
Ja problémy chvála Bohu nemám,zdá sa že ty máš problémy s mojimi fotkami :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Ondrik, 29.3.2018 o 15:17

Reakcia na príspevok od Ondrik, 29.3.2018 o 15:01 :
Mať tak Vaše problémy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 29.3.2018 o 15:13

Ondrík,vymazávam a pridávam moje fotky ,teba je prd po tom :-) A vždy lepšie pridať tu fotku aj 5x ktorá sa páči,ako mať tu 538 fotiek a 99% z nich je o ničom,brak. A ak tu bude pán správca znevažovať skutočnú fotografiu a vyzdvihovať záznam z fotopasce,ako o tom píše v jeho príspevku dnes o 10:03 ,tak to tu skončí tak ako píše xbajnox, dnes o 11:58 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Ondrik, 29.3.2018 o 15:01

Reakcia na príspevok od 357AS, 29.3.2018 o 14:49 :
357as vy ste už toľko krát zmazali a znovu nahrali svoje fotky, že je to až smiešne, že sa aj obtazujete na túto stránku furt ,,chodiť,, keď vás tak sere...ale zase asi nemáte nič lepšie na robote akú tu pridávať tie vaše bohovske príspevky. Čudujem sa že jeden dospelý človek toto stvara ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off 357AS, 29.3.2018 o 14:49

Reakcia na príspevok od admin, 29.3.2018 o 10:03 :
admin,za seba,už nikdy si nedovolím znevážiť ŽIADNU TU VYHLÁSENÚ FOTOSÚŤAŽ nejakou mojou fotkou ! ! ! Urobil som obrovskú chybu že so sa odvážil nejakú dať,preto bude dobre a budem rád,ak sa v dohladnej dobe budeš vééélmi nudiť,vymaž mi tie moje 2 cvakance aby to tam nehýzdilo,ďakujem ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off xbajnox, 29.3.2018 o 11:58

Reakcia na príspevok od admin, 29.3.2018 o 10:03 :
"Veď práveže záber z fotopasce je znevýhodnený, pretože je to horšia kvalita a každý kto fotí foťákom si väčšinou aj tak dolepší fotku cez photoshop." Uz dlho som sa tak dobre nezasmial :D. Kto brani upravit fotku z fotopasce/telefonu/diapozitivu v akomkolvek editore? :) Mam pocit ze niektori ludia maju utkvelu predstavu, ze ked sa spomenie uprava fotky v editore, tak to znamena ze sa jelenovi dokresli 5 vysad, pozadie sa stiahne z internetu a voala, paradna fotka je na svete :D BTW. ide to tu riadne dole vodou. Zlate dobre stare LZ. Posledny nech zhasne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca admin, 29.3.2018 o 10:03

Pre znevažovanie súťaže a našej práce tu na portáli sme chceli súťaž zrušiť, ale po spoločnej dohode sme sa rozhodli, že nebudeme rušiť súťaž kvôli pár jednotlivcom, bolo by to nefér voči tým čo sa zapojili do súťaže. Už sme to tu písali v príspevku z 27.3.2018 o 19:13, že sme chceli dať možnosť zapojiť sa každému do súťaže a preto nebola súťaž obmedzená iba na fotky urobené fotoaparátom, aby mal každý možnosť zapojiť sa. Niekto vie fotiť foťákom, niekto nie a tak fotí cez fotopascu. Tak ako tu už bolo popísané aj to je umenie vedieť správne nájsť miesto, uhol, a podobne nebudem sa opakovať tým čo tu už bolo napísané. Takže posledný krát a pre všetkých: Aktuálna súťaž je určená pre všetkých a je jedno či záber bol urobený foťákom alebo fotopascou! Veď práveže záber z fotopasce je znevýhodnený, pretože je to horšia kvalita a každý kto fotí foťákom si väčšinou aj tak dolepší fotku cez photoshop. Ešte sa vrátim k vašim pripomienkam k fotkám úhynu. Mám si to vysvetliť tak že závidíte že má viac hlasov ako vaše fotky a preto s tým máte problém? Tak ako sme sa už vyjadrili, jedným z jarných prekvapení jari keď sa roztopí sneh môže byť i nájdený úhyn ale nepredpokladám že by niekto chcel fotku úhynu dávať do súťaže. Fotka úhynu pridaná do súťaže je obohatená rysom ak ste si nevšimli. Keby nebolo toho rysa na fotke neverím že by ju autor pridal do súťaže! No naopak, vaše niektoré fotky úhynov s nemiestnymi komentármi sú pridané z čistej recesie k vášmu názoru. No nie ste tu od toho aby ste si z LovuZdar.sk spravili zábavný portál, nie ste tu od toho aby ste znevažovali a znechuťovali ľudí, ktorí sa zapojili v dobrej viere do súťaže a už vôbec nie ste tu od toho aby ste vašimi posmešnými rečami útočili na nás správcov a zosmiešňovali nás. My sa nebránime konštruktívnej kritike, ale toto z vašej strany je cieľavedomé zosmiešňovanie. Ak sa neviete stotožniť s aktuálnymi pravidlami súťaže, nikto vás nenúti zapojiť sa do nej, ale rešpektujte to! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

zobrazené 121-160 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM