Heming hunting
dnes je sobota,  27. apríl 2024,  meniny má Jaroslav,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:36,  dnes západ slnka: 18:51
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

fotosúťaž - diskusia

autor: správca admin
pridané: 2.7.2008 13:40
Sem píšte vaše dotazy, pripomienky a návrhy k fotosúťaži.
počet zobrazení: 35 737
počet hlasov: 4
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off 357AS, 30.4.2019 o 18:03

Bikerov,štvorkolkárom,motorkárov ste si do hôr dotiahli sami. Už je po horách viac zvážnic ako dialnic.Niekedy sa čistili polovnícke chodníčky ,(NIE TURISTICKÉ) a polovníci sa po nich tichučko po svojich pohybovali a boli viacmenej jediní.Teraz si založíte krmovisko blízko zvážnice ,obsadíte ho fotopascami a myslíte si naivne že o ňom viete len vy . A fotopascí pribúda ,už nie je čas chodiť pešo revírom,aj darebných polovníkov je hojne,len nastavit fotopascu a potom prísť autom a bác.A veľmi sa divíte že vás tam vidia a rušia bikeri,štvorkolkári,turisti atď.Už je málo skutočných polovníkov,oni tu ale neplačú ,plače len ten čo sa mu nechce ,nevie a potom sú na vine všetci ,len nie on :-) A nefrfli na fotografov,oni chodia po hore najtichšie zo všetkých,ak by vŕzgali na tereňákoch ako niektorí polovníci,tak by odfotili prd.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 30

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off goret, 7.5.2019 o 7:34

Reakcia na príspevok od Lysec, 7.5.2019 o 6:24 :
Kto si pozrie obrázky uverejnené v tejto fotosúťaži, tomu neunikne, že drvivá väčšina je z pola. A tam sa okrem poľovníkov a fotografov pohybujú aj iné osoby a medzi nim vynikajú milovníci mulčovacích strojov. Oni sa vedia skvele postarať, aby srnčiu zver nikto nevyrušoval. Jednoducho jej zničia príbytky a zver sa stratí. A keď sa zver straní už nikto nikoho nemôže obviňovať, že by ju vyrušoval, ani že by sa nejaká otrávila z repky, alebo ju zabili kosačky. Kua, ale nás v súvislosti so srnčou zverou najviac trápia fotografi prírody a po nich možno diviaky a líšky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lysec, 7.5.2019 o 6:24

Reakcia na príspevok od MMasska, 6.5.2019 o 16:12 :
Myslím (možno neskromne), že som minimálne jeden z posledných ,ktorému by sa dala vytýkať pasivita v reagovaní - a to aj publikačnom - na to, čo nás poľovníkov trápi (tí čo ma poznajú to môžu potvrdiť).Lenže podľa Vášho výkladu,môže za žabomyšiu vojnu považovať hocikto hocičo -dokonca aj tie Vami načrtnuté problémy.Každý správny poľovník vie o čo mi v tomto prípade ide...Kedysi keď chcel niekto fotiť zver musel mať niekoľkokilogramový objektív s aspoň 300 ,alebo ešte lepšie až 500 mm ohniskom (cena okolo 6.000 až 10.000 Kčs + fotoaparát, napr.Practica za 2.500 Kčs,či Pentacon Six TL za 4.250 Kčs- keď priemerný plat v čistom bol okolo 2.500 Kčs).Dnes kúpite slušnú digitálnu mašinu už za nejakých 300 Euro a to rady fotografov zveri dvíha priam geometrickým radom.Najlepšie to vidíte na hlasovaní k tejto téme (viď najlepšiu odpoveď - silne pochybujem, že by to boli hlasy "čistých" poľovníkov).Navyše tie nešťastné fotopasce...Áno ,v prírode sa aj v minulosti pohybovali iní ľudia.Lenže buď to boli ľudia ,ktorí to potrebovali k živobytiu (drevorubači,pastieri, roľníci,zberači lesných plodov - často samotní vlastníci pozemkov..),alebo turisti ,ktorých však veľa nebolo (lebo sa grupovali väčšinou z málopočetnej strednej a vyššej vrstvy a tí dnešní,ktorých už je nepomerne viac, sa pohybujú ,takmer bez výnimiek len po značkovaných chodníkoch).A hlavne : títo ľudia nepotrebovali prikrádať sa ešte ,alebo už za tmy v "hejkaloch",či inak maskovaní ku zveri a tým rušiť nielen ju ,ale aj výkon práva poľovníctva.Niekomu to možno nevadí a ten nech si teda na vstupoch do revíru vylepí tabuľu že fotografovanie zveri je dovolené, či dokonca vítané.Ja som len proti tomu, aby sme my ,poľovníci ,takéto konanie ešte samotní podnecovali vyhlasovaním a sponzorovaním súťaží. Jasné, každý môže mať svoj vlastný názor.Môj je taký aký je... A žiadny poturčenec mi ho nevyvráti... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off 357AS, 6.5.2019 o 20:37

Reakcia na príspevok od Lysec, 5.5.2019 o 18:55 :
Táto súťaž zdvihla žlč len tebe,mne určite nie ,srandista :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 6.5.2019 o 17:00

Reakcia na príspevok od dede, 5.5.2019 o 21:21 :
Miro nieje problém prečítať si aj iný názor len osobne si myslím že táto debata nepatrí do tejto diskusie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 6.5.2019 o 16:12

Reakcia na príspevok od Lysec, 5.5.2019 o 18:55 :
Lysec jasné chápeme aj tvoje pohnútky ale od pradávna boli v lese aj iní, nielen poľovníci. Treba hľadať ľudskosť a kompromis, nie je to len o jednom. Aj v mojom okolí sa pohybujú fotografi a netvrdím, že mi svojou prítomnosťou nepokazili poľovačku ale ... snažím sa to takto nevnímať ale vnímam to ako súčasť tohoto celku. Dokonca sa snažím s nimi vychádzať často sa s nimi porozprávam o tom čo stretli a fotili, podelia sa o svoje stretnutia. Neraz aj vďaka nim som sa dozvedel o tom čo som nevidel ja. Treba to brať z tej ľudskej stránky veď keď ti niekto pokazí poľovačku nejde o život, skôr mi vadí kam sa uberá celkové poľovníctvo, zbytočná SPK a nefunkčná SPZ, čo sa sľúbi a nerobí, ako hľadia len na seba a skláňajú funkcionári hlavy pred problémami, ako sa prideľujú revíri, ako sa strácajú hodnotné trofeje, že nerobia nič a rezignujú nad ochranárskymi organizáciami, a čo sa robí v štátnych lesoch a katastrofálna ťažba dreva. Toto trápi moje poľovnícke srdce, nie to, že mi skrížil cestu fotograf ktorý potichu kráča lesom aby si urobil pekný záber napríklad aj konkrétne pre to, aby ju pridal do súťaže. Kým budeme viesť žabomyšie vojny a budeme hľadať problém kde nie je, tak o poľovníctvo ako také prídeme a nebude to kvôli fotografom, ale presne pre tie nefunkčné veci, ktoré som tu opísal. Mrzí ma len jedno, že z poľovníctva a lesníctva sa vytráca to pravé, to srdce, a prevalcováva ho len komercia, biznis a korupcia. Len toto nie je téma tejto diskusie . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 13

off Lysec, 6.5.2019 o 7:19

Reakcia na príspevok od lubenko, 30.4.2019 o 7:36 :
Myslím si, že to nie je také hrozné. Aj ja mám fotoaparát (a údajne celkom slušný),ale ak niečo odfotím ,tak len príležitostne,lebo ako poľovníkovi mi ide hlavne o to ,aby som niečo ulovil.V ostatnom čase už ho do revíru ani neberiem, lebo nie je najľahší a dokonca sa bojím ,že ho poškodím (už párkrát som sa strhol, že na ňom sedím,lebo pri postriežke na zemi sedávam na ruksaku).A pri zostave :palica, flinta,triéder,diaľkomer,ruksak a pes mi foťák chýba len dodatočne.A to keď si uvedomím ,že bola príležitosť odfotiť niečo čo som uloviť nechcel ,alebo nemohol. S tým však žiť dokážem ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 6.5.2019 o 5:52

Reakcia na príspevok od Lysec, 5.5.2019 o 18:55 :
fotosúťaž však oživuje tento portál ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 5.5.2019 o 21:21

Admin - prečo je problem si prečitat nazor ? Aj v škole maju deti nazor !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dede, 5.5.2019 o 21:17

357 Anton Vy ste sa tu zachranoval niekolkokrat v sucinnosti s tunovanou hviezdou a Mičom a napiste kolko fotografov sa vytesovalo okolo Vlkolinca ..? Urcite sa nepriznate!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Lysec, 5.5.2019 o 18:55

Nie ,že by som chcel mať za každú cenu posledné slovo.Len som chcel upozorniť slušne na to, že fotosúťaže sa zúčastnia hlavne čistí fotografi, ktorí (a hlavne v súčasnom drzom "prevedení") predstavujú pre poľovníkov vlastne nežiadúcu priestorovú konkurenciu a teda ,že vyhlasovanie takýchto súťaží poľovníkmi je pre poľovníctvo kontraproduktívne...Že to niekomu (napr.357AS) natoľko zdvihlo žlč,že začal urážať všetkých poľovníkov a lesníkov (hoci sám je údajne lesník!) - za to ja už nemôžem ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

správca admin, 2.5.2019 o 21:16

Páni toto snáď nemyslíte ani vážne. ... Dočasné zablokovanie príspevkov bolo dočasné riešenie, nakoľko sme boli pracovne mimo, a chceli sme aspoň narýchlo zastaviť tieto nezmyselné hádky. A museli byť zablokované všetky príspevky doradu, inak by to nedávalo zmysel ak by tam boli len niektoré reakcie. Ale ak by sme ich aj nechali naďalej zablokované, bolo by to v poriadku, pretože sú všetky mimo tému diskusie. Lysec toto je téma diskusie FOTOSÚŤAŽ! FOTO!!! Čiže ako inak sa má niekto zapojiť ak nebude fotiť? Celý prvý príspevok ktorý to spustil je nezmyselný. Načo potom máme na portáli sekciu FOTOGRAFIE? Kde majú ľudia získať fotky ak nie v lese? Celé to nedáva logiku, je to úplne mimo, fakt nechápem o čo vám išlo. Vyliať si zlosť na realite ohľadom štvorkolkárov, bikerov, turistov a neviem kom ešte na našej fotosúťaži je maximálne scestné. My za to predsa nemôžeme! Týmto vás žiadam neriešiť nesmrteľnosť chrústa, venujme sa vždy iba téme diskusie a nie nezmyslom. Lysec ak chcete danú problematiku riešte v správnej diskusii, tu v téme fotosúťaž to nemá čo robiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

off lubenko, 2.5.2019 o 19:19

fotopasca v poľovníctve je jedna z najhorších vecí ktorá ničí poľovníctvo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off 357AS, 2.5.2019 o 18:40

Tu sa naozaj neoplatí nič pridávať. Taký Lysec to tu zachráni ,len viac takých ,potom to bude OK. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off 357AS, 2.5.2019 o 18:22

Aj ten môj komentár bol odpoveďou na komentár od Lysec,ktorý túto fotosúťaž zpochybňoval,tiež by som rád vedel dôvod vymazania. Potom si mal vymazať aj tento : ///off Lysec, 17.4.2018 o 7:01 Reakcia na príspevok od posed33, 2.4.2018 o 8:15 : Neviem či to bol najhorší nápad, ale zamyslime sa nad reakciou našej fotobce : ak mám niekde nainštalované 2 fotopasce a chcem v súťaži uspieť, nainštalujem ešte dve ,tri naviac.Ved čím viac fotopascí, tým väčšia šanca \"uloviť\" ten najzáber...Veď nie sú drahé ...A tie fotopasce treba občas aj kontrolovať a cestou k nim môžem pri zakrádaní sa revírom \"uloviť\" niečo ešte aj klasicky - foťákom, či kamerou.Ved som len fotograf,ja tej zveri fyzicky neubližujem...Maximálne ak tak niečo cestou vyplaším...Tento druh sebectva \"čistých\" fotografov ešte chápem - ved máme anarchiu (pardon \"demokraciu\".I ked sa už bez obáv zo záberu na fotopasci v revíri hádam ani nevys...me...).Ale ak sa takto správa poľovník a využíva navyše sieť fotopascí k lovu (podľa mňa skôr k \"poprave\") zveri ,to už hraničí s hrubou neúctou k zveri a začínam pochybovať, či sa dá vôbec ešte o nejakom poľovníctve v týchto prípadoch hovoriť...A píšem to navzdory tomu ,že viem akú reakciu to u niektorých dotknutých vyvolá...Pragmatizmus je dobrá vec ,ale lov bol vždy o tom, že aj zver má mať šancu...Dúfam,že mi aspoň pár ľudí rozumie ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Brut, 2.5.2019 o 16:08

MMasska,prečo bol moj komentár ktorým som reagoval na 357AS ked som napísal že je to komentár roka označený za nevhodný,čím som porušil pravidla?Nemusíš odpovedat a ani poštou,poprosím aby boli fotografie čo som dal do sutaže odstranené a urobte si ju ako pisal Lysec len pre polovníkov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lysec, 2.5.2019 o 15:42

Reakcia na príspevok od 357AS, 1.5.2019 o 20:59 :
S bezohľadným človekom , ktorý neuznáva ani základné spoločenské konvencie sa ozaj nemám prečo baviť.Inak by ste vedeli, že vek nie je kritériom pre to či niekomu tykať ,alebo vykať.Veru stopercentne platí, že hlupák Vás stiahne na svoju úroveň a tam Vás svojimi "skúsenosťami" prevalcuje.Len pre poriadok : pre poľovníkov je totiž ilegálnym fotografom človek, ktorý vykonáva svoju činnosť napr. v chránenom území,kde je možné sa pohybovať len po turistických ,ergo značkovaných chodníkoch .A dúfam, že čoskoro takým bude každý, kto tam bude -mimo turistických chodníkov- fotiť bez písomného povolenia užívateľa revíru. A svojim výstavníckym chválenkárstvom len potvrdzujete, že nie ste nič iné len obyčajní exibicionisti, škodiaci navyše nielen zveri,ale aj poľovníkom, ktorí si za užívanie revíru platia.Na rozdiel od vás...A dovolím si Vás upozorniť ,že tvrdiť bez dôkazov o hociktorom poľovníkovi ,že zatajuje chovné trofeje je trestným činom ohovárania.Lenže kde končia argumenty tam začína osieranie však ?! A mimochodom : nepíše sa s " s tebov" ,ale s "Tebou". Lenže nielen spoločenské konvencie ale ,ako vidno aj slovenský pravopis, sú takým "teleobjektívovým grobianom" ako Vy samozrejme cudzie...Takže ak sa na niektoré moje argumenty nedá normálne reagovať,poradím Vám - jednoducho nereagujte a myslite si, že ste najmúdrejší na svete. A my si tiež budeme myslieť svoje ...A ubezpečujem Vás, že aj keď dostanete za svoje "duchaprázdne" výplody neviem aký vysoký počet hlasov, vôbec ma to nevyvedie z miery, pretože viem dobre, že nie sú od poľovníkov ,teda aspoň nie od normálnych poľovníkov. Dúfam, že si túto našu korešpondenciu všimne aj admin a uvedomí si ,že akákoľvek takáto fotosúťaž je hlavne javiskom pre exibicionizmus fotografov a pre poľovníctvo nie je prínosom ,ale skôr hrubou medveďou službou !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 1.5.2019 o 20:59

Reakcia na príspevok od Lysec, 1.5.2019 o 16:40 :
Po prvé a posledné: nemáš v profile ani meno ani vek,nemám dôvod ti teda vykať,mne tiež nemusíš,píšeš samé táraniny: /ilegálne hordy fotografov/ to je čo za výraz,"ilegálny fotograf"??? to si ma pobavil :-)Na to sa nedá vážne reagovať.///kým fotograf len preto ,aby získal "jedinečný" záber - ktorý však môže byť drvivej väčšine ľudstva ukradnutý///Ďalší blud.Taký fotograf sa môže naopak s pekným záberom pochváliť kdekomu a na jeho výstavu príde pozriet oveľa viac divákov ako na tvoju trebárs rozpáranú jelenicu.A to už nehovorím ak strelíš chovného jeleňa ,čo aj omylom,to sa potom radšej nepochváliš nikomu,jednoducho trepeš bez rozmyslu,škoda sa ďalej s tebov o tom baviť.A ak máš potrebu sa separovať,čo ti bráni založiť si vlastnú stránku výlučne len pre takých polovníkov ako si ty,a máš pokoj,nebude ti tam nikto nič pridávať ani oponovať a ked niečo niekto napíše čo sa ti nepáči ,vymažeš a basta. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off Lysec, 1.5.2019 o 16:40

Reakcia na príspevok od 357AS, 1.5.2019 o 15:57 :
Po prvé : ja Vám netykám a tak mi teda teda netykajte.Ste zrejme "fotograf". Takže : je mi úplne jedno či sa jedná o fotopascu ,alebo nie,zvlášť ked sa to nedá dokázať.Môžem Vás ubezpečiť ,že prezradený plaziaci sa fotograf vyvolá u zveri rovnaké zdesenie ako prezradený "plaziaci" sa poľovník.Po tejto stránke je pre zver dokonca prijateľnejší hlučný hubár ,lebo zver sa aspoň dokáže včas zorientovať a zvoliť optimálne riešenie ústupu, či zatajenia.Lenže poľovník sa k zveri zakráda hlavne s úmyslom ju uloviť (napr. ako potravu ) kým fotograf len preto ,aby získal "jedinečný" záber - ktorý však môže byť drvivej väčšine ľudstva ukradnutý.Nemám nič proti poľovníkovi, ktorý príležitostne spraví nejaký ten záber.Pre poľovníkov sú dokonca skôr prijateľné zábery kde je odfotená trofej či úlovok. Najlepšie s pekným popisom situácie. Ale ,aby sa nám po revíroch tmolili a navyše -samozrejme- ilegálne hordy fotografov,napr.aj preto aby získali záber živej zveri pre súťaž - na to teda nemám žalúdok.Tým skôr, že dnes je "fotografom" pomaly každý ...A dúfam, že nie som sám ...Takže ak nejaká súťaž,tak na tejto stránke by mala byť prístupná len poľovníkom, ktorí aj fotia a nie fotografom, ktorí "Len" fotia - a rušia pri tom nielen zver ,ale aj poľovníkov samotných ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 1.5.2019 o 16:17

Reakcia na príspevok od Lysec, 1.5.2019 o 15:48 :
Lysec,kto tu píše od veci ? Asi si ani nové pravidlá tej súťaže nečítal,tu máš kúsok: /// Na fotografii nesmie byť fotená trofej ani úlovok a nesmie byť fotografia odfotená pomocou fotopasce.///! ! ! Tak čo si tu začal splietať o fotopasciach. A oprav ma ,v čom nemám pravdu ? Ty možno fotopascu nepoužívaš,ale ďalších nespočet POLOVNÍKOV áno, premňa-zamňa môžeš streliť brokom do každej ktorú nájdeš,ja to nepoužívam :-)A so zvážnicami a teda možnosťou pre mototuristou a bikerov voziť sa po nich to je fakt,tak som zvedavý v čom sa mýlim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Lysec, 1.5.2019 o 15:48

Také niečo "OD VECI" som už dávno nečítal...Koniec koncov ,od nepoľovníka sa ani nič iného nedá očakávať . A vy,vyhlasovatelia súťaže ,nože si všímajte ,kto takéto komentáre dáva a kto ich hodnotí pozitívne.Poľovníci to asi nebudú...A my, somári, im ešte poskytujeme priestor,ba ich k tomu ešte podnecujeme ! Prirovnal by som to k píleniu si konára, na ktorom sami sedíme! A len tak mimochodom- ja nemám a ani nechcem žiadnu fotopascu a ani ich využívanie pre lov zveri neuznávam. Ovšem ,takých ako ja asi veľa nebude. Dokonca som si dovolil navrhnúť MPaRV , aby sa do nového zákona o poľovníctve dostalo ustanovenie, že fotopasce bude možné inštalovať len s písomným súhlasom užívateľa revíru .V opačnom prípade to budeme nútení riešiť dobre miereným výstrelom - do fotopascí .Veď koniec koncov -ako som počul -už sa to tak aj pomiestne rieši... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off mirko2, 30.4.2019 o 19:34

Reakcia na príspevok od lubenko, 30.4.2019 o 16:12 :
Nereagoval som na Váš príspevok, ale na príspevok od goreta, ktorý bol v zápätí vymazaný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 30.4.2019 o 18:36

Reakcia na príspevok od 357AS, 30.4.2019 o 18:03 :
357AS,komentár roka ktorý sa tu ale nestretne z pochopením. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dede, 30.4.2019 o 18:10

Anton súhlasím, vývoj pozitívny či negatívny prináša doba. Taktiež nefotíte na kinofilm a nečarujete vo fotokomore... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 30.4.2019 o 18:03

Reakcia na príspevok od Lysec, 30.4.2019 o 7:10 :
Bikerov,štvorkolkárom,motorkárov ste si do hôr dotiahli sami. Už je po horách viac zvážnic ako dialnic.Niekedy sa čistili polovnícke chodníčky ,(NIE TURISTICKÉ) a polovníci sa po nich tichučko po svojich pohybovali a boli viacmenej jediní.Teraz si založíte krmovisko blízko zvážnice ,obsadíte ho fotopascami a myslíte si naivne že o ňom viete len vy . A fotopascí pribúda ,už nie je čas chodiť pešo revírom,aj darebných polovníkov je hojne,len nastavit fotopascu a potom prísť autom a bác.A veľmi sa divíte že vás tam vidia a rušia bikeri,štvorkolkári,turisti atď.Už je málo skutočných polovníkov,oni tu ale neplačú ,plače len ten čo sa mu nechce ,nevie a potom sú na vine všetci ,len nie on :-) A nefrfli na fotografov,oni chodia po hore najtichšie zo všetkých,ak by vŕzgali na tereňákoch ako niektorí polovníci,tak by odfotili prd. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 30

off lubenko, 30.4.2019 o 16:12

Reakcia na príspevok od mirko2, 30.4.2019 o 11:29 :
já nereaguju na žiadnú fotosútaž,reaguju na fotopolovníkov a admin pridal novú z dátumom 28.4.2019 tak neviem o čom píšeš ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirko2, 30.4.2019 o 11:29

Reakcia na príspevok od goret, 30.4.2019 o 11:12 :
Myslím, že reagujete na súťaž z roku 2018, ktorá dávno skončila. Lysec pred vami tiež. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 30.4.2019 o 7:36

Reakcia na príspevok od Lysec, 30.4.2019 o 7:10 :
svetá to pravda,doteraz bolo treba dávať pozor na fotografa nepoľovníka ,ale teraz ako keby sa vrecie roztrhlo s fotografmi polovníkmi a tí sú ešte horší ako nepolovníci,pretože majú povolený vstup do revírov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lysec, 30.4.2019 o 7:10

Keby bola cena hodnotnejšia ,tak do súťaže by sa určite zapojilo viac fotografov.Tým pádom by sa ich mohlo aj viac pohybovať v teréne a mohla by sa aj viac zahustiť sieť fotopascí. A to by mohlo účinne zdvihnúť aj intenzitu tak potrebného vyrušovania revírov, v ktorých sa pohybuje tak zúfalo málo ľudí a je tam nainštalovaných tak zúfalo málo fotopascí , až sa z návštevy revíru stáva nenormálna nuda...Ešte šťastie, že nikoho nenapadlo obmedziť súťaž len na poľovníkov...Možno by bolo dobré porozmýšľať ako by sa dali nejakým podobne vhodným spôsobom aktivizovať aj iné neškodné a poľovníkom naklonené záujmové skupiny ,napr.bikeri,motokrossári,štvorkolkári a pod...Ironizujem ? Nie .Myslím to úplne vážne ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca admin, 28.4.2019 o 20:53

V spolupráci s IBO POĽOVNÍK (odkaz) vyhlasujeme novú Fotosúťaž na tému Srnčia zver v prírode.

Termín súťaže: 28.04.2019 - 30.06.2019

Do súťaže sa môže zapojiť každý registrovaný LovuZdar.sk. Témou fotografie je živá srnčia zver fotená vo voľnej prírode. Fotografie fotené srnčiu zver v zajatí nebudú zaradené do vyhodnotenia súťaže a budú zo súťaže vyradené. Na fotografii nesmie byť fotená trofej ani úlovok a nesmie byť fotografia odfotená pomocou fotopasce. Takéto fotografie budú zo súťaže vyradené. Do súťaže nemôžete pridať fotografie, ktoré už na LovuZdar.sk máte. Do súťaže môžete pridať i viac fotografií, najviac však 3. Nie je možné svoje fotky zo súťaže kedykoľvek vymazať a nahradiť ich novými. Ak fotku do súťaže pridáte, zostane v súťaži až do jej vyhodnotenia. Každý má možnosť pridať max. 3 fotografie. Taktiež v súťaži dodržujme anonymitu autorstva fotografie. Komentovanie fotografií je povolené, je však vyslovene zakázané komentárom akýmkoľvek spôsobom čo i len naznačiť autorstvo fotografie. Taktiež pri každom takomto komentári sa počas trvania súťaže nebude zobrazovať login autora príspevku. Po skončení súťaže budú mená autorov fotiek i komentárov zverejnené tak ako i pri ostatných fotkách.
Prosíme o rešpektovanie a dodržiavanie týchto pravidiel. Chceme tým podporiť myšlienku aby vyhrala najlepšia fotografia a aby výsledky neboli ovplyvňované sympatiami k autorovi. Fotografie zaradené do súťaže budú po skončení súťaže preradené do vhodných kategórií portálu LovuZdar.sk v sekcii Fotografií a vodoznaky autorstva doplnené.

Odmenení budú autori fotografií, ktoré získajú do 30.06.2019 (vrátane) najviac hlasov.

Autori fotografií ktoré získajú najviac hlasov budú odmenení:

1.cena: Svietidlo OLIGHT R20 Javelot 900 lm (od IBO Poľovník)
2.cena: tričko LovuZdar.sk
3.cena: termo ponožky LovuZdar.sk

Hlasovať v súťaži môžu iba registrovaní pred začiatkom súťaže, čiže registrovaní do 28.04.2019.

Výhercovia súťaže budú vyhlásení na portáli LovuZdar.sk v sekcii Oznamy začiatkom júla 2019.

Tešíme sa na Vaše fotografie! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off keke, 28.3.2019 o 7:19

Prichádza jar a s ňou spojené nové prírastky. Čo tak dať tému "Nový život"?. Keď už mohla vyhrať fotka z fotopasce, tak by to bola podľa mňa príjemná zmena. Sú to sympatické fotečky s tými drobcami. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 27.3.2019 o 11:19

teraz je aktuálna "Pomoc prírode a čistenie revírov." ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off MiroSR, 27.3.2019 o 8:15

A čo tak fotosúťaž najkrajšia raritná trofej. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.3.2019 o 20:13

Pripravujeme pre vás novú fotosúťaž. Chcete sa zapojiť do jej príprav? Môžete navrhnúť tému fotosúťaže. Napíšte váš tip (návrh témy) na najbližšiu fotosúťaž a ak váš tip na tému súťaže bude zrealizovaný, prvého, ktorý danú tému navrhne sem do komentára bude odmenený malou drobnosťou od nás. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 28.8.2018 o 6:01

Reakcia na príspevok od MMasska, 27.8.2018 o 21:36 :
4. až N-tá cena: zapichnutie hlavou do záveja (pre tých, ktorým sa to bude zdať nespravodlivé) Fotu zdar! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 27.8.2018 o 21:36

Reakcia na príspevok od dede, 26.8.2018 o 10:04 :
No Miro berem Ťa za slovo, čiže tretia cena obojstranná poľovnícka vesta, druhá cena brokový automat a prvá cena nahá poľovníčka ;). Dúfam že to dobre chápem? Ak áno tak súťaž bude o najkrajšie poľovníkové parohy. Prvú cenu po odskúšaní osobne odovzdám víťazovi. ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off dede, 26.8.2018 o 10:04

Spravca - mam sponzorsky dar do sutaze, rozhodnutie o aku sutaz pojde, necham na Vasom slobodnom rozhodnutí... fotosúťaž - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

správca admin, 16.8.2018 o 16:15

Víťazom súťaže na tému Najkrajšia fotka úlovku sa stáva autor: Ranto s fotografiou ID 336127 s názvom Tak ako zhasol s počtom hlasov 214. Gratulujeme! Autor víťaznej fotografie vyhráva poľovačku na diviaka. GRATULUJEME! 2. miesto: počet hlasov 194, ID 336367 Úspěšné ráno, autor: eldi (získava šiltovku LovuZdar.sk) 3. miesto: počet hlasov 189, ID 337434 Bělokarpatský kanec..., autor: Begi (získava termo podkolienky LovuZdar.sk) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 21.6.2018 o 10:30

Reakcia na príspevok od dede, 21.6.2018 o 8:46 :
.. a nakoniec som to foto aj sám vymazal :) dovi a dopi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 21.6.2018 o 8:46

Goret - všetky fotky sú verejne prístupné. V utajení ste sa zapojil do súťaže a potom ste odskočil, že ,, požičali si fotku ,, ."Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží." Jan Werich dáko sa toho motta nedržíte !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 20.6.2018 o 7:03

Reakcia na príspevok od admin, 19.6.2018 o 23:21 :
Zosmiešniť ani nie. Bola to otázka, či sú dovolené aj takéto zábery úlovkov? No a aké by to bolo poľovníctvo bez vtipu a bez pomyslenia na pytliactvo? Nudné a suché. Apropó, mohol by si mi zistiť kto do fotosúťaže pridal foto s názvom "Pokora" odkaz- ? Ja som to nebol a je to moja profilovka a niekto si ju požičal bez môjho súhlasu. Obrázok porušuje pravidlá súťaže minimálne v tom, že je už je na tomto portáli publikovaný. Nežiadam, aby bol zlodej potrestaný, možno si len chcel zasúťažiť o "vtipnejší vyhráva". Stačí mi, ak bude zverejnený, alebo aspoň mne oznámený. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 81-120 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM