Heming hunting
dnes je sobota,  4. máj 2024,  meniny má Florián,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:24,  dnes západ slnka: 19:01
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Broková Kozlica IŽ-27EM-1C Nikel cal.12/76 - diskusia

autor: off Drobeccc
pridané: 14.6.2012 0:04

Nakolko som cerstvy polovnik chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti s brokovou kozlicou IZ-27EM-1C Nikel 12/76 pripadne poradit a vas nazor na tuto znacku a zbran....Dakujem..

počet zobrazení: 30 293
počet hlasov: 2
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-130 z 130 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Blaser300VM, 6.7.2012 o 9:46

Tazko moze niekoho vzrusovat argumentacia trapkov, ze ziadne rozdiely nevidi. Mna to skor rozculuje, ked "chytrak" sa hra na sikovneho ako strasne usetril, ked si kupil IZ, ktorej je on hodny. Som presvedceny, ze trafim viac, s vacsim komfortom, s mensim servisom a v dlhsom casovom obdobi, ako Ty s IZ-kou. Ked to nevidis, chod sa liecit. Som zvedavy, kolki spokojni by ste si vybrali IZ, keby ste mali nejaku inu moznost vyberu. Nerobte tu z nudze cnost. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 5.7.2012 o 23:40

blaser300vm drží svojho vtáka v ruke nad týmito svojimi komentármi a má úsmev na tvári :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 5.7.2012 o 21:37

blaser, udivuje ma, aký si odborník, hlavne na hulvátstvo. mám tiež takú zbraň, povedz mi, aký je rozdiel medzi ňou a napr browningom, alebo naozaj výstavným merklom.? komfort streľby rovnaký, pukoce to na nerozoznanie. máš dojem, že s inou, drahou zbraňou trafíš na poľovačke viac? poskúšal som kadečo, no nejaké srdcervúce rozdiely som neobjavil. možno si len sa len netrafil na pravú stránku, skús pohľadať niečo pre manekýnov so slovníkom pohoniča. maj si zbrane aké chceš, každý nech má aké chce. uvedom si, že takou neúctou sa vyjadrovať o slušných ľuďoch je tvojím obrazom, a nie vlastníkov zbraní, ktorých ani nie si hodný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 650525, 5.7.2012 o 11:46

Ďalší zbohatlík,ktorý si myslí,že drahé zbrane sú naj!!Nie ste od BA,alebo TT? Majitelia zbraní IŽ sú z druhej vlny Slovenska!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 650525, 4.7.2012 o 7:42

Ja mám starší typ bez problémov.Kolegovia ich majú a sú spokojný! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hranostaj, 3.7.2012 o 19:50

ja mam zase brokovu dvojku ale nedam na nu dopustit ide jak hodinka kde ju založim tam idu broky krytie ma super ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sony, 23.6.2012 o 8:43

mam ju aj ja a som snou spokojny,su ku nej aj vymenne coky,,pazba je trochu neopracovana dala bi sa vylepsit,,ale co chceme za tu cenu.su to rusi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 14.6.2012 o 15:14

je to sice take ohreblo surove a najdes vela nedoladenych chybiciek ale je velmi spolahliva a v celku slusne krytie tak to chce len sa snou vzit a budes spokojny za tie prachy je to super zbran ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 14.6.2012 o 14:48

osobne ju vlastním , ruská spolahlivá , využívam ju aj na drobnú aj na spoločné polovačky na diviaky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 121-130 z 130 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM