Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

topánky Meindl obuv - diskusia

autor: off maverick
pridané: 29.1.2008 19:16

pozdravujem chcel by som sa opytat ake mate skusenosti s touto znackou,u nas je este stale malo obchodou s touto obuvou....ci mi niekto nieco neporadi, prip. nejaku priaznivejsiu cenu????Dakujem

počet zobrazení: 67 490
počet hlasov: 1
okruh tém: poľovnícka obuv
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 305 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Jager68, 4.11.2016 o 18:52

Stopinko to dal na 100%.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vigvi, 4.11.2016 o 17:01

Chod neolutujes ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Fehir, 4.11.2016 o 15:57

Tiež sa mi páčia tie zimné Alasky a bol by som zvedavý na skúsenosti s nimi, v porovnaní s Antarktis majú oboje zateplenie 400g. Alasky sú o trochu nižšie,nemajú toĺko okopovej gumy a ani Vibram.. Ale ja pôjdem zrejme do Antarktisov:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vigvi, 3.11.2016 o 20:26

Fehir Alasky mam aj ja je v nich uz chladnejsie ked sedis to je pravda. Antarktis su fakt dobre ja vnich chodim velmi vela mam aj tajgy a velky rozdiel vnich nevidim ale radsej mam Antarkist. Mna by prave tie zimne Hanwagi zaujimali. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Stopinko, 3.11.2016 o 10:31

Hirko, tajgy majú podľa mňa lepšiu podrážka teda mne viac vyhovuje ich Bckova tvrdosť podrážky. Islandy sú na podrážka B/C pri dlhšom chodeni tj viac ako 4 hodiny ma v nich začali bolieť nohy. Ale to je len môj subjektívny názor. Celkovo mi vyhovuje mäkšia podrážka nakoľko sa nepohybujem v skalách. S mäksou podrážkou sa mi ide tichšie a vyhovuje mi aj výška a celková pevnosť topánky Tajga. Ak ich budeš využívať sezónne u mňa je to jeseň, zima a začiatok jari tak pri dobrej starostlivosti ti vydržia veľmi dlho. Prvé som mal presne 10 rokov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Fehir, 3.11.2016 o 10:01

Vigvi, od Hanwag mám tie Alasky ale v tých mi je už teraz chladno a zimné boty Hanwag moc nemá.. Tieto ešte vyzerajú dobre hanwag-alaska winter gtx, ale tieto sa mi už nepáčia hanwag fjall extreme gtx, takže určite niečo od Meindl. topánky Meindl obuv - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Hirko2, 3.11.2016 o 7:38

Zdravím Páni , rad by som sa opýtal či ma niekto osobnú skúsenosť s Meindl taiga pripadne porovnanie s Islandom ... ďakujem pekne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vigvi, 2.11.2016 o 18:33

Fehir a od Hanwag si nepozeral nic ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off michalisko, 2.11.2016 o 8:34

Mám antarktisy a spokojnosť, nosím ich jeseň,zima, jar,dobre sa vnich chodí,ani na posede není vnich zima. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Fehir, 2.11.2016 o 5:17

Presne také niečo potrebujem, na dlhé chodenie. Tiež sa skôr prikláňam Antarktisom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vigvi, 31.10.2016 o 18:44

Fehir zober Antarktis mam ich rok a su super aj na dlkhsiu chodzu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 31.10.2016 o 14:38

Sherpa je trieda kat. "C" podobne napr ako Meindl superperfect...pokial nelovis vyslovene v skalnatom tazkom horskom reviry minaju sa ucinku a je to len ciste image zalezitost ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Fehir, 31.10.2016 o 10:29

Zdar.. Idem kupovať zimnú obuv a neviem sa rozhodnúť medzi Meindl Garmish GTX a Meindl Antarktis GTX.. Máte niekto skúsenosť alebo ich porovnať ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off heimdall, 31.8.2016 o 9:11

(Makara Sherpa)...Maximálna spokojnosť a podpora domáceho vysoko kvalitného výrobku s perfektným, aj pozáručným servisom...odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off MarekPO, 26.8.2016 o 9:36

Zdravím, aj ja si plánujem kúpiť nejakú "lepšiu" obuv. Doteraz som používal obuv z Bardejova. Dva - tri roky vydrží, nepremokne, keď sa o ňu človek ako tak stará. Ale zdá sa mi ťažká a taká nepoľovnícka. Preto špekulujem.... Samozrejme že meindl, hanwag a lowa sú podľa mňa topky (čo som počul od kolegov, ktorí ich roky používajú). Ale, pozdávajú sa mi aj churica a pozeral som aj na mammut. Majú viac druhov, myslím tie rady s okopovou gumou. Aké máte skúsenosti? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 25.8.2016 o 14:34

ja mam 2 druhy, Meindl Island MFS Wide a Meindl Island MFS Lite a som max spokojny, tie lite som zobral hlavne na obdobie ked nie je sneh, koniec jari, leto a jesen (babie leto) su lahsie. K ostatnym sa vyjadrit neviem nemam skusenost. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pepes33, 25.8.2016 o 13:39

Zdravím Vás, 7 rokov mi slúžili topánky Goratexy LOWA, no teraz plánujem kúpiť nové – aké sú vaše praktické skúsenosti s Hanwag Alaska, Meindl Island či Lowa Tibet Pro? Poľujem v zmiešanom revíre pole / les. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Merkel201E, 11.7.2016 o 17:23

Mysho22, dakujem za komentar. Nieco podobne som si myslel, ako si napisal.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysho22, 11.7.2016 o 7:31

Merkel201E: Ano je to na úkor materialu a podrážky ... Odolnosť neni taká ako u Islandov lahko sa poškodia aj pri nanesení vosku mal som ich 3xkrát na spoločnej a vyzerali ako Islandy po 2 rokoch radšej som ich nechal do mesta či momentálne na ryby tam nie sú také drsné podmienky. Navyše majú makkšiu podrážku a uplne rozdielny typ ako Islandy pri prešlapovaní na mieste mi bola vačšia kosa. Skorej mi prijdu ako základny low cost model ktorý neurazí ale ani nenadchne. Polovať v poľnom revíri kludne idem do nich no v horskom či naročnejšom teréne ich rychlo odpíšeš. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Merkel201E, 10.7.2016 o 7:50

Zaujima ma posudenie tohto modelu od uzivatela. Je tam znacny cenovy rozdiel v porovnani s Meindl Island, Perfect, ci je to na ukor materialu - kvality??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysho22, 9.7.2016 o 21:43

Merkel: a čo by si chcel vedet ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Merkel201E, 9.7.2016 o 19:24

Ma niekto skusenosti s Meindl Kansas? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Fehir, 28.1.2016 o 19:15

V pohodičke Vigvi , je to nemalá investícia do kvalitnej obuvi, tak som chcel poradiť aby si nespravil chybu a čo sa týka kvality obuvi od Harkily tak obrovské sklamanie... Mne sa zo začiatku tiež páčila obuv od Harkily a uvažoval som o kúpe , no táto skúsenosť ma hneď odradila. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 4.12.2015 o 11:11

Ono je možné si všimnúť okrem jemnosti kože aj zväčša inú konštrukciu obuvi u Harkily, viac prešití, viac dielov, stehov a pod a to sú všetko veci, ktoré nerobia dobrotu po čase. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vigvi, 3.12.2015 o 19:35

Ďakujem za tvoj prispevok Fehir. Bol som prevažne rozhodnutý pre Meindl s dôvodu, že na fotke ma práve spomínaná koža Harkila nepresvedčila o kvalitách a týmto si ma ujistil v rozhodnutí. Ešte raz ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Fehir, 3.12.2015 o 18:16

Zdravím , s kamarátom čo chodíme do hory tak má obuv Harkila , dal za to 300€ a topánky vydržali tak 1,5 roka a rozpadli sa na kusy , ono tá koža je na nich veľmi jemná a ľahko popraská a roztrha sa, používané boli v horskom teréne, už druhý rok má Meindl Island a sú ako nové, samozrejme o oboje sa pravidelne staral.Toľko moja skúsenosť , možno niekto bude mať opačnú. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vigvi, 30.11.2015 o 18:17

Topanky Meindl vs Harkila - Dobrý deň. Plánujem si kúpiť novu obuv pravdepodobne na zimu alebo celoročne. Neviem sa rozhodnúť medzi tymito dvoma značkami. Kvalitou sú asi na tej istej úrovni ale zaujimali by ma osobné skúsenosti,ak niekto má. Ktoré sú kvalitnejšie ? Vopred Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off blyskac1, 3.1.2015 o 22:20

TUCKLAND Cave.....viem o nich, su to posledne kusy z dopredaja zo starych zasob, maju min 5 rokov, hacik je ale v tom, ze z dovodu chemickeho zlozenia podrazky - prisady v gume ako napr sira sa ti podrazka po urcitej dobe rozpadne bez ohladu na to ci ich denne nosis v hore ,alebo ich mas v skrini. A pri vyrobe bola pouzita technologia,ktora neumoznuje vymenu novej podrazky, Ale topanka to bola k nezaplateniu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 2.1.2015 o 22:41

blyskac1 odkaz, odkaz ktoré? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off blyskac1, 2.1.2015 o 21:29

Ja mam Meindl Island zatial maximlna spokojnost, kupil som ich priamo v Grube za vybornu cenu. Je to B/C bota cize je dost tuha a pevna, doteraz som mal TUCKLAND to bola bezkonkurencna bota makucka pohodlna s odpruzenou podrazkou, 12 -14 hodinove tury a Tatrach ci Alpach nebolo citit, ako v papuckach po koberci. Len po 11 rokoch sa mi na ture rosypali obe podrazky , kupit sa uz nedaju lebo firma uz par rokov neexistuje, ten Meindl je dobry hoci na spanielov nema odporucam ti ju, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Silentwalley, 29.12.2014 o 20:58

Ja nosím trekové topánky dennodenne a ja osobne som velmi spokojný so značkou Planika.Už mám tretie a som spokojný -pri tej zataži akej ich vystavujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

on pavol68, 27.12.2014 o 21:09

Meindl Solden mám odskúšané, dobre sa v nich chodí a aj na štande v snehu sa dá vydržať. Odporúčam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 27.12.2014 o 16:15

A este jedna dolezita vec pri troch paroch ponoziek, topanka nesmie tlacit lebo na tych miestach kde tlaci ti bude urcite zima. A ako napisal urssus na stand a postavanie su urcite aj lepsie topanky. Islandy su dobre pri aktivnom pohybe... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off urssus, 27.12.2014 o 13:44

Nuz, ked si das troje ponoziek do trekovych topanok, tak sa nemozes divit, ze ti je zima ;) Spoti sa ti noha a ostane ti zima. Tento typ topanok ma odvetranie vyriesene len pri pohybe. Akonahle stojis, nevetra sa ti noha. Urcite to nie je topanka na stand pri minusovych teplotach. Inak je to podla mna vynikajuca obuv. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off agbar, 27.12.2014 o 10:06

Ktore z tychto by ste viac odporucili odkaz alebo odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off greenwood, 26.12.2014 o 22:26

Ja nie som s tými Meindl Island vôbec spokojný, ktoré tu tak vychvalujete. Uz pri teplote -2 nevydrzim na jednom mieste viac ako 2 hodiny. Samozrejme ze mam aj troje ponožky a aj tak to nepomoze. Nato ze sa o nich starám a natieram ich original kremom aj tak mi praska koza v prednej časti po bokoch nad prstami a to nie len mne ale aj kolegovi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off motaq, 19.12.2014 o 8:36

ja som si na prechodne obdobia zaobstaral Island Light MFS, kedze som s Island max. spokojny tak tento model Light mi prisiel uplne vhod. Je lahsi, ale je to stale island. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on cagi, 19.12.2014 o 8:21

Jeges, skus Prabos Condoriri gtx. Mam ich pol roka a som s nimi velmi spokojny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off steyr, 19.12.2014 o 7:18

Ja používam na nubuk i semiš tento krém a zatiaľ max spokojnosť, topánky treba pomaly nahriať aby sa vpil a vydrží pár týždňov, podľa používania, ak nie sú topánky nahriate pred i po aplikácii tak krém v ohyboch vytláča z kože von... topánky Meindl obuv - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 19.12.2014 o 7:08

Turbiak- vosk meindl. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 81-120 z 305 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM