Heming hunting
dnes je utorok,  23. apríl 2024,  meniny má Vojtech,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:43,  dnes západ slnka: 18:46
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

topánky Meindl obuv - diskusia

autor: off maverick
pridané: 29.1.2008 19:16

pozdravujem chcel by som sa opytat ake mate skusenosti s touto znackou,u nas je este stale malo obchodou s touto obuvou....ci mi niekto nieco neporadi, prip. nejaku priaznivejsiu cenu????Dakujem

počet zobrazení: 67 412
počet hlasov: 1
okruh tém: poľovnícka obuv
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 281-305 z 305 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off juraj22, 28.1.2009 o 22:27

mam meindl island pro velmi dobra obuv neprepustia ani kvapku vody,mozem odporucit mam ich uz druhu sezonu a velka spokojnost ,mozno keby mali vyssie na spici topanky ochrannu gumu bolo by to lepsie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off leviesrdce, 28.1.2009 o 20:09

Zdravim vsetkych. Prikláňam sa k názoru Edu a Lovecc...Ja mám doma topánky Salomon,Prabos-Predator, Planika a spomínané Garmonty konkrátne Dakota...sú veľmi pohodlné, nepremokavé, je na nich kvalitná podrážka....drapák ako sa patrí, dajú sa dať aj mačky....ale tá podrážka je na nezaplatenie....po mokrom snehu sa možno len málinko kĺže pretožeje vysoká päta.....a veľmi dobre je ešte navrhnuté aj to šnúrovanie pretože ti nohu stiahne na troch miestach čo je aj dobré pre moju chudú nohu.....ale na konci to kusnedoriešili pretože zvyknú sa mi rozväzovať ale riešim to dvojitým viazaním....a má ich ešte aj jeden poľovník a je toho istého názoru......no celkový dojem veľmi dobré...stáli 5500sk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.1.2009 o 19:47

kasari za 2500 sk to isto aj s dopravou a 6% clom stojí . U nás take stoja okolo 8000 sk . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kasari, 28.1.2009 o 19:02

Ale nevím, jestli se to vyplatí, protože třeba u nás v Čechách dost často otvíraj obchodní balíky a přijde to už i s vyměřeným clem. Nehledě na to, že reklamovat je prakticky nejde... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kasari, 28.1.2009 o 19:00

Edu : odkaz je super. Ale to jsou boty pro ženský. Pro chlapi je to - odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovecccc, 28.1.2009 o 15:15

ja na ošetrovanie používam klasický inpregnačný sprej - kombinovaný na kožu aj iné povrchy - pred ošetrovaním ich očistím nechám preschnúť na impregnujem a pokoj. A takto to opakujem vždy ked dostanú poriadne na frak :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.1.2009 o 11:36

kožu treba ošetrovať voskom aby nepraskala a spravne ošetrovať ,nesušiť na radiatore ani nie rýchlo tiež neprať neavivážovať . S Garmontom som zatiaľ najspokojnejší . Faktom je že link čo som poslal na USA obuv je minimálne na zamyslenie sa nad objednávkou . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovecccc, 28.1.2009 o 10:22

Edu - presne tak ta membrána ije žiaden zázrak :) Garmonty su zatiaľ moje prvé "Horské topánky" -peknej zeleno - hnedej farby :) takže ich nemôžem veľmi porovnávať - ale za dva roky čo ich mám a nosím ich "celučký rok " len v lete ich občas vymením za čižmy a v zime zavše tiež . Nosím ich -ako do lesa tak aj do mesta zhruba 90% z celého roka ich deriem na nohách a to ich vôbec nešetrím . Do dnešného dňa na ne nemôžem povedať jediné "zlé " slovo . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.1.2009 o 9:43

No lovecccc asi sme mali podobý vkus pri výbere :)) mal som techniky,salamony ale garmont sa najviacej osvečil. Dobre je pri výbere uvažovať s tým že membrána raz aj tak prdne . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovecccc, 28.1.2009 o 9:30

Aj ja mám Garmoty a nedám na ne dopustiť - cenu si presne nepamätám ale bol to do 5000sk . A dajú sa zohnať aj lacnejšie - kámoši majú po 2500 a tiež sú spokojný .myslím že veľmi dobrý pomer cena -kvalita . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.1.2009 o 9:24

Meindl sú klasicke topánky no lesa . Doporučujem použivanie podrážky typu C , goretexová membrana sa veľmi často nesprávnym sušením ,praním a podobne poškodí vtedy príde k prepúšťaniu . Mne sa osvečili topánky garmont ktoré su celokoženné a majú uplne málo švíkov ktore sa často potrhajú alebo prepúšťajú . Preto radím pri výbere rôznych značiek pozerať koľko je tam šitého . Iná možnosť veľmi výhodná je objednať si parádne topanky z USA cez net . Nech sa páči :odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off kuba12, 18.1.2009 o 20:02

Diky za radu.... asi je to tou impregnaci protože jsem mel Meindl Island jeste predtim .... ten starsi model,ktery jsem voskem naimpregnoval moc a ta kuze potom byla na povrchu jako plastelina... ale nepromoknou.Tak na techto jsem daval vosk ale jen s mirou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off m98, 18.1.2009 o 12:38

kuba 12- Ja mám 3 meindly, ale mokro nemám. Aké ponožky do toho používaš?Môže to byť aj nevhodnými ponožkami. Ja Meindl, Bridgedale a Moira. Vynikajúca je vložka od Moiry. Dá sa kúpiť samostatne, alebo keď si kúpiš ponožky Moira Thermo, tak tie vložky sú súčasťou. Dám si najprv vložku, tá odvádza od nôh vlhko, tak sú suché a aj teplé a na ňu si dám potom teplé funkčné ponožky.BOMBA!
K mokrej hornej spici. To je tlakom vody. Vlhne nubuk, len povrch, membrána je pod tým. To sa stáva, ak neimpregnuješ obuv, alebo keď impregnuješ sprejom. Ak tam dáš vosk je po probléme.
Alebo máš chybnú membránu. No to už je na reklamáciu.
Skúsiť to s tými ponožkami vrelo odporúčam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kuba12, 17.1.2009 o 21:02

Zdravim Lovu,Lesu mam takovi problem mam Meindl Island Pro boty jsou užasně pohodlné,ale po celodenim noseni např. na honu,nebo jinych aktivitach mam v botach vlhko.Hlavně vložky a horni stranu špice.Nemuzete mi poradit co s tim??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lcerny, 31.12.2008 o 15:54

vlani na jesen som si kupil meindl Nordkap GTX perfektne topanky na stand alebo zimny posed, taktiez velmi pohodlne na zimnu vychadzku aj do hlbokeho snehu, nedam ich za nic! maju vynimatelnu kapcu, kvalitne ponozky do nich a chlad nema sancu...lovu zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off franko, 23.12.2008 o 8:30

hallo,moje meindl air revolutiun,som kupil pred 6 rokmi vlete ich nosim do hor,v zime ako zimnu obuv len ponozky menim podla rocneho obdobia,stali vtedy 200eu=8000sk,kurz isiel dolu cena ostala teraz som pozeral island=200ue pri dnesnom kurze 6000sk.na meindl nedam dopustit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off arlien, 22.12.2008 o 12:19

obuv Meind
Island PRO MFS,ISland Pro MFS WIDE,Taiga GTX,Antarktis,Solden, thermo ponožky,thermo prádlo môžte teraz kúpiť aj v Zlatých Moravciach,predajňa POĽOVNÍk ,Janka Kráľa 14.oproti COOP Jednota
VIANOČNÉ ZĽAVY,
viac na odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Marek88, 3.12.2008 o 8:01

zdravuim Meindl je super znacka ja ich totiz predavam predali smeich dost a zatial ziadna staznost na ne nebola ja sam mam jedny Meindl Island a hovorim vam to je spica.ak chcete poslem vam katalok z cenikom napiste mi adresu kde to poslat a zadarmo vam poslme katalog a cennik. lovuzdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off arlien, 24.10.2008 o 10:58

A obuv Tuckland,na ňu hovoríte čo? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off aliosa003, 16.4.2008 o 20:32

Lovuzdar! Tiež som si zaobstaral topanky o ktorych som donedavna iba sníval a počul Meindl Island su velmi dobrý pomocník pre poľovníka ,ved nohy nás nosia po celý život treba im to dopriať . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj22, 18.3.2008 o 8:54

este k tym meindl island pro,maju podrazku typu b-c co je dost tvrda podrazka cize po viac hodinovom chodeni chodidla bolia,aspon mna a viac ludi co maju tieto topanky to potvrdilo,ale inak chodil som 6hodin po lese po skalach cez potoky a mokru travu a ani kvapka vody sa nedostala dnu,sucha noha.cize nepremokavost 100%na,a to som jak som ich kupil este ani neimpregnoval.super obuv ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off diviakll, 17.3.2008 o 18:35

ahoj maju ich v Bratislave vyhradny dovozca a su asi o 300 sk lacnejsie ako v polovnictve dymax

Generalvertretung
T-Fan spol.s.r.o.
Mr. Vlado Ceniga

Mileticova 3/a
82108 Bratislava
Telefon: + 421 2 55644801
Telefax: + 421 2 55644802

vladoc@posta.sk


ch v bratislave vyhradny dovozca ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fatran, 14.2.2008 o 18:45

ahoj ja som tiež hľadal topánky goretexy u nás v martine nešli pod 7000 meindly sú perfektné ale tiež drahé tak som objavil na odkaz topánky značka predator objednal som si ich na dobierku a som s nimi spokojný skús pozrieť aj túto stránku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj22, 12.2.2008 o 23:33

ahoj mam meindl island pro stali 7600sk,som s nimi velmi spokojny super obuv,a daju sa unas zohnat uplne v pohode maju ich.odporucam ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 281-305 z 305 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov