Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Svietidla - diskusia

autor: off Kanny202
pridané: 28.11.2011 15:26

Dobrý deň prajem,


chcel by som sa poradiť, tu s prítomními poľovníkmi, o pár faktov o svietidlách. Mám záujem si kúpiť nejaké výkonne svietidlo, mal som Nextorch Z9, ale to bolo slabé. Máte prehľad, alebo ste vlastníkom niekto nejakého kvalitného LED svietidla s vykonom nad 500 lumenov?

počet zobrazení: 45 795
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off soson, 28.4.2017 o 6:57

Po negatívnych skúsenostiach s výrobcom „špičkových bateriek“, ktoré vyrába na kolene ... som klikol na e-shop čo má reklamu na tejto stránke vpravo dole. Vybral som si lampu nabijatelna-wolf-eyes-ranger za nejakých 119 € bez dane mi prišla na druhý deň perfektná lampa dosah cez 500 m zoomovateľná, s mini USB nabíjaním vrátane nabíjačiek do siete aj auta plus šnúrka, záruka 5 rokov. Ku tej baterke si môžete vybrať aj darček, ja som si vybral led baterka tank . A to som teda čumel ako to malé čudo svieti, má aj zoom, ako záložné núdzové svietidlo paráda. Akurát som si pri objednávaní baterky nevšimol že sa dá vybrať ešte aj režimy aké chcem. A prišla mi baterka s jedným módom max. Tak som klikol na stránku, kde majú online poradňu. Pán okamžite navrhol že nie je problém, že vymenia. Po dotaze že by som mal záujem aj o nejakú čelovku, po upresnení mojich požiadaviek mi navrhol niekoľko variant. Nakoniec som si vybral led celovku armytek-wizard 10 ročná záruka, USB nabíjanie plus klip na opasok vynikajúce intuitívne ovládanie režimov. K tomu zase darček vybral ďalšiu led baterku A priobjednal som si aj originál nylon puzdro k tej Wolf eye. Celá komunikácia mi zabrala cca 5 – 10 minút, kde som aj všetko dostal vysvetlené čo som chcel ohľadom svietidiel bateriek údržby atď . Nakoniec som nemal žiadnu starosť ani s výmenou a poslaním baterky, pretože mi navrhli keď mi príde čelovka, aby som kuriérovi dal tu baterku s jedným módom . Vybavené. Tomuto poviem služby a NÁŠ ZÁKAZNÍK – NÁŠ PÁN platí v tomto e-shope na 100 %. V skratke zhrnuté za nejakých 166 € bez dane som dostal špičkové baterky s komplet original príslušenstvom vrátane náhradných tesnení, s dvoma ďalšími záložnými baterkami a orig. púzdrom . Pokiaľ chcete akékoľvek svietidlo poradia vám a určite si vyberiete a na druhý deň máte doma. Môžem len DOPORUČIŤ . Svietidla - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 9

komentáre

zoradiť
zobrazené 201-212 z 212 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Kanny202, 3.12.2011 o 20:15

potrebujem to len na osvietenie, skontrolovanie... to je uplne vsetko.. ziadna strelba... neoblubujem to, zver nema ziadnu sancu.. potrebujem vykonne svietidlo.... vyborny rozhlad aby som mal.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 3006sprg, 3.12.2011 o 11:03

ja sa tiez opytam naco ti bude svietidlo s vykonom nad 500 lumenov ak s tym nechces loviť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off snipko, 2.12.2011 o 21:42

Celkom dobre su svietidlá ako: Olight M3X Triton, Olight M 20S-X ,M21X, EAGLETAC T20C2 XM-L MKII HO, a tiež FENIX. Sám ich mám otestované tak viem posúdiť. Záleží na čo konkrétne to svetlo chceš použiť: vzdialenosť osvietenia, sila-intenzita, veľkosť svetla, a najčastejšie využitie.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off semjan, 2.12.2011 o 8:23

jasne, kazdy hlada svetla silnejsie ako 500lumenov na dohladavku a na to aby ste trafili domov v noci ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fatran, 1.12.2011 o 20:55

najlepšií je ten reflektor čo používajú na letiskách na osvetlenie dráhy to je iná bomba len potrebuješ dobré auto lebo je to aj s prívesom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 1.12.2011 o 19:43

Ja používam petrolejovú ,, lampu ,, , výkon po strate 800 lumenov, iba 2 režimy ( zap. , vyp. ) a som nadovšetko spokojný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off igelit, 1.12.2011 o 19:21

mam olight m3x triton,ma okolo 700 lumenov po stratach na optike,ma 3 rezimi a je to pecka,nevidel som zatial silnejsi lampas,tod vse ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Kanny202, 29.11.2011 o 17:41

tak ako uviedol motaq, uviedol som niekde, ze to potrebujem na lov? ziadal som o radu pri kupe svietidla neurceneho na sposob pouzitia.. tak ak niekto by chcel tu rozvadzat temu: pouzitie svietidla na strelbu v noci, tak si moze vytvorit diskusiu a polemizovat tam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rimo, 29.11.2011 o 17:40

nechcem sa zastavat svietidiel a ani to neschvalujem ale aj mne osobne raz chybalo ked som za sera strielal na diviaka, odbehol do lesa a bolo potrebne ho dostrelit. A za certa som ho nemohol dostat na musku, tma uz bola v lese... Musel som cakat na kamarata kym mi posvieti... V takom to dostrelnom pripade svietidlo na pusku ano, inak v ziadnom pripade ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 29.11.2011 o 8:27

3006sprg: a kde je napisane, ze to chce pouzivat na lov. a okrem toho keby aj su krajiny ako napr. Madarsko kde je lov s svetlom povoleny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 3006sprg, 28.11.2011 o 21:34

ktory zakon alebo vyhlaska umoznuje puzitie svietidiel na lov? to uz zver fakt nebude mat nikdy pokoj? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Sokolik, 28.11.2011 o 21:25

Radšej používaj svietidlo "SPLN MESIACA" !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 201-212 z 212 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov