Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

GRANULE pre psa - diskusia

autor: off jozef
pridané: 6.10.2011 20:46

Dobry Den hladal som aj v predošlich diskusiach ale nič potrebujem poradiť granule pre štena slovenskeho kopova ma 4 mesiace.dajte aj link Dakujem

počet zobrazení: 30 704
počet hlasov: 2
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 158 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Peter10, 11.5.2019 o 16:45

Reakcia na príspevok od Steffan, 11.5.2019 o 10:45 :
Podľa mňa taký lepší štandard, za prijateľnú cenu. Ja osobne mám s nimi veľmi dobré skúsenosti. Kŕmim s nimi dospelé psy, aj šteniatka a pokiaľ mám možnosť, spestrujem stravu psom vareným mäsom, vajíčkom, tvarohom atď. Psy mám vo výbornej kondícii, s peknou lesklou srsťou. Teraz som prešiel na Eminent Gold- superpremiové krmivo. Sú síce o niečo drahšie, ale je v nich väčší podiel mäsitej zložky a neobsahujú lepok /pšeničnú múku/. Za mňa palec hore. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Steffan, 11.5.2019 o 10:45

Má niekto skúsenosti s granulami "eminent" ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dolfi, 6.4.2019 o 17:59

Krmim prevažne mäsom a ryžou.Podla mna v ziadnych granulich nieje kvalitne mäso,alebo je ho tam malo,mäso je mäso,ked nestiham dam granule ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lct-S, 6.4.2019 o 15:07

Reakcia na príspevok od Finist, 1.4.2019 o 21:30 :
Finist - pozeral som to krmivo na nete. /krmiva Hulín/ Maju aj 30kg balenia. Ked som siel do obchodu , ratalo mi to akesi čudne ceny, aaaa trocha čudne ceny za dopravu (ku kazdemu vrecu rataju novu cenu za dopravu) Mate niekto skusenost ako objednavat s tejto stranky? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LuboT, 1.4.2019 o 23:06

Ja kŕmim svoje psy mäsom z 80% ale pridávam aj české granule značky fitmin a super.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Finist, 1.4.2019 o 21:30

Reakcia na príspevok od miroo, 1.4.2019 o 20:56 :
Krmiva Hulín ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miroo, 1.4.2019 o 20:56

Reakcia na príspevok od Finist, 1.4.2019 o 10:40 :
Poprosím značku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Finist, 1.4.2019 o 10:40

Reakcia na príspevok od Fehir, 1.4.2019 o 10:10 :
ano môžem GRANULE pre psa - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Fehir, 1.4.2019 o 10:10

Reakcia na príspevok od Finist, 31.3.2019 o 21:29 :
O akú značku granúl sa jedná ? Vedel by si mi hodiť link alebo názov ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Finist, 1.4.2019 o 1:02

Reakcia na príspevok od pebak, 31.3.2019 o 21:38 :
jediné čím som si istý je,že ak je na prvom mieste zastupená obilnina a navyše tam nie je uvedené jej množstvo v % bude jej tam viac ako 50% potom tak 20% akejsi bielkoviny a nakoniec este 3X zastupene obilniny zhruba po 10% nám dáva 100%vysledneho produktu zlozeného z 80% obilnin vhodneho tak pre sliepky. V prvom mojom prispevku je odkaz na recenziu tych granul a tam to jasne píšu ... podpriemerné granule z podpriemerným pomerom masa založene na rastlinnej báze ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pebak, 31.3.2019 o 21:38

Reakcia na príspevok od Finist, 31.3.2019 o 21:29 :
Si si 100% istý, že to čo je tam napísané je aj reálne v granulach? A ak to vyhovuje tvojím psom tak je to ok. Našiel si si to svoje orechové. Presne to o čom som sa zmienil na začiatku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Finist, 31.3.2019 o 21:29

Reakcia na príspevok od pebak, 31.3.2019 o 20:55 :
navyše je tam chemická konzervácia a pridaná sol,také granuly majú u mňa stopku hneď ako prvé. Pre zaujímavosť sem pridám zloženie kvalitných granúl bez konzervantov,ktoré stoja 35eur/15kg ... GRANULE pre psa - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pebak, 31.3.2019 o 20:55

Ja osobne neriešim zakon, čo a ako má byť uvedené na obale. Nie je to v mojej kompetencii. Píšem o svojich skúsenostiach s granulami. Budem sa opakovať. V žiadnom prípade nejdem presviedčať nikoho. Každý chovateľ pozná svojich psov najlepšie,predsa vidí v akej sú kondícii, stav srsti, jej lesk a pod. Žiadny zákon ti to nepovie, predsa to musis vidieť sám. Máš na výber xyz značiek granúl, konzervy a v neposlednom rade aj mäso. Jedným slovom, je z čoho vyberať. Moje psí si už vybrali. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Finist, 31.3.2019 o 16:36

Zákon hovorí, že zložky musia ísť zostupne, podľa zastúpenia. Najzastúpenejšie zložky sú prvé, najmenej zastúpené posledné. Kvalitné granule nikdy nemôžu mať v zložení na prvom mieste pšeničnú múku na druhom mieste tuk a až na treťom mieste sušenú kuraciu bielkovinu a na štvrtom mieste hovadziu múčku a ďalej zas jačmeň pšenica,kukurica!!! A navyše za to pýtať cez 35Eur,keď krmivo s podobným zlozením sa dá zohnať za 20eur za 15kg. Za 35eur za 15kg sú na trhu ovela kvalitnejsie krmivá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 31.3.2019 o 11:47

Reakcia na príspevok od pebak, 30.3.2019 o 8:25 :
Môžem potvrdiť tvoje skúsenosti, Happy Dog je jedno z najlepších krmív, môj vyberavý psík ich zbožňuje a je v skvelej kondičke, mám kúpené aj Happy Dog vločky a tie miešam so surovým masom, prípadne konzervou pre spestrenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukas01315, 30.3.2019 o 22:17

Ja mam csv krmil som množstvom granúl naj. Boli asi puffins vreco 60e..teraz som prešiel čisto na surové mäso (BARF) a je to bomba..!! Stojí to menej ako nejaké drahé granule a pes využije každý gram.. Ak má niekto záujem kľudne napíšte ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pebak, 30.3.2019 o 17:41

Reakcia na príspevok od Finist, 30.3.2019 o 11:44 :
Finist napísal som svoju skúsenosť. Nejdem presviedčať nikoho, každý nech si nájde to svoje orechové. Každý podľa svojich možností. Mojim psom vyhovuje Happy Dog. Keď myslíš že Happy Dog je rastlinna zmeska tak je to tvoj názor. Neberiem ti ho. A ešte len pre zaujímavosť. Čím krmis ty? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Finist, 30.3.2019 o 11:44

Reakcia na príspevok od pebak, 30.3.2019 o 8:25 :
za tie peniaze sa dá kúpiť aj vrece dobrého krmiva a nie rastlinná zmeska happy-dog-profi-line-26-16-sportive ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pebak, 30.3.2019 o 8:25

Zdravim. Pridám zopár svojich skúseností. Chovu psov sa venujem už pár rokov. Je pravda,že voľakedy som kŕmil Royal Canin Energie 4800, čo bolo asi naj krmivo čo sa týka granúl. No akonáhle to začali vyrábať poliaci, je to obyčajný šrot. A to si ani nechcem ani predstaviť čo musí byť v granulach nižších tried od Royalu. No čo už. Prešiel som množstvom granúl a ozaj na cenu som nikdy nepozeral , ale na kvalitu. Nakoniec po rade od kamaráta, ktorý sa zaoberá služobnou kynologiov som skúsil Happy Dog. A tu som aj ostal. Kvalitné krmivo, dobrá cena. Po týždni viditeľný výsledok u psa. Mne osobne sa tu potvrdilo, že kvalitné krmivo nerobí reklama a obal ale to čo je v ňom. A cena ani nehovoriac. 20 kg vrece 36e. Nevravím že nie sú aj iné super kvalitné krmivá, no mne vyhovuje spomínané krmivo na 100%. Samozrejme všetko závisí aj od psa. Každý pes je iný a každému chutí niečo iné. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Viki22, 29.1.2019 o 19:37

Ešte ten Fitmin je fajn, ale Royal Canin teda neobsahuje absolútne žiadne mäso. To už môžeš kŕmiť šrotom a ušetríš. :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Aris, 22.1.2019 o 21:40

Ahoj, ja pravidelne kupujem ,asi by som ti odporučil ROYAL CANIN pre šteniatka. 15kg za 45eur. Troška možno drahšie, ale veľmi kvalitné. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Huntyman, 4.12.2018 o 16:02

za naše šteniatka brit monoprotein kupujeme cez mall a je to mylsim rozumna cena tusim 1,73e to je teraz a naše štence ho hlušia jedna radosť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fisherman, 25.9.2018 o 9:30

Za mna sa u nas najviac osvedcili fitmin-maxi-puppy15-kg pre stena je vzdy drahsie o troska krmivo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off SimBa, 4.11.2017 o 23:59

Odporúčam ;) GRANULE pre psa - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Viki22, 14.8.2017 o 20:23

Ja som skúšala rôzne granuly pre psy, ale najviac sa mi osvedčil jednoznačne Brit Care. Moju 3 ročnú retrieverku kŕmim s BC Adult Large Breed Lamb & Rice a obmieňam to so Salmon & Potato (v zime). Kondíciu má perfektnú. S tým istým kŕmim aj svoju 11 ročnú foxteriérku. Odporúčam. Samozrejme, každému psovi - jedincovi sadnú iné granuly, treba sa riadiť celkovým zdravím a kondíciou. Nie som proti ani kŕmeniu BARFom, určite je to prirodzenejšie pre psa, no kým mne vyhovujú tieto granuly, nemám dôvod meniť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off andy8, 3.8.2017 o 23:17

Stopinko- také ešte nikto nevyrobil ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Stopinko, 3.8.2017 o 15:03

Ku granuliam asi tolkoto ...ziadna granula by nemala obsahovat ani gram sacharidov a skrobov . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off heimdall, 3.8.2017 o 13:57

Zdravím...ja s úspechom používam tieto za studena lisované granule lukullus adult v kombinácii s tymito konzervami animondaa moja inak dosť preberavá slečna daxelka ich skutočne obľubuje ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off andy8, 31.7.2017 o 23:51

Ak už granule tak by som začal od značiek Brit care,Calibra,Profine,pripadne Saurus.Sú bez pšenice kukurice sóje,maximálne je tam ryža,bez chemickej konzervácie.Vsetky spomenuté mám odskúšané,spokojnosť.12-15kg balenia stoja cca30-40 EUR,treba si odsledovať viac stránok,vždy majú na nejaké z nich niekde akcie,takze sa dá aj lacnejšie..Pri dnešných možnostiach kúpy kvalitného mäsa za relatívne lacný peniaz mám ale granule len ako doplnok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off hunter4321, 30.7.2017 o 21:29

Nie každý si to môže dovoliť ale mäsu sa nič nevyrovná. No keď čítam tie recenzie o tých granulách tak sa čudujem že to niekto kupuje. Nemám aktuálne psa, ale keď už tak kŕmiť SUROVÝM mäsom. Varením sa skoro všetky výživné látky zničia. Samozrejme treba nejaké to vajco, niečo mliečne, rastlinné ale hlavne vhodné množstvo. Perfektne vidím na psovi kvalitu potravy. Hlavne na srsti a forme to vidno. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Finist, 30.7.2017 o 17:24

Fortify v zloženi okrem iného majú aj kukuricu,kukuričný glutén a dokonca chlorid sodný a to sú pre psa absolútne nevhodné ingrediencie navyše sú granuly chemicky konzervované,takže o kvalite sa tu hovoriť nedá. No a k velmi kvalitným granuliam z "mauntfíldu" Vivavita asi tolko odkaz. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dolfi, 29.7.2017 o 21:20

fotify som kupaval po 20eu 15kg, 45eu je veľa,velmi kvalitne granule su v mountfilde na prekvapenie vivavit a cena okolo 21ek za 15kg,odchovavame na tom štence ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dolfi, 29.7.2017 o 21:18

Fortify su perfektne granule ale lepšie som mal skusenosti prave spuppy so žltym pre male plemena,dlho som ich kupoval kym rapidne nezdraželi a to mame veľa psov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off slotik, 9.9.2016 o 22:10

fortify-puppy má niekto skúsenosti s tými to granulami ?.. kúpil som ich pre svojeho 3,5 mesačného kopova ... 15kg-45eur GRANULE pre psa - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FarbiarkaTara, 22.6.2015 o 21:42

Dospelý 3 rocny pes ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 13.6.2015 o 22:30

kolko má mesiacov tvoj pes ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FarbiarkaTara, 13.6.2015 o 22:08

Granule pre farbiara - Zdravím Vás, poraďte mi prosím aké granule dávate svojím farbiarom ? Berte ohľad na to že nie som poľovník a teda mäso nie je jediným zdrojom jej potravy. Vopred vďaka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off adoxxx123, 21.10.2013 o 16:19

Ahoj cucka119 nemal som tú česť spoznať ťa ale ak sa dobre pamätám stretli sme sa na Modrom Kameni kde sme predvádzali psov. No tie konzervy určite vyskúšam ďakujem za radu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cucka119, 21.10.2013 o 13:57

Taktiež psom varím mäso... A hlavne v sezóne :) Keď potrebujú veľa energie. A ako alternatívu, keď nestíham variť mám odskúšané tieto psie konzervy odkaz (je tam naozaj 100% mäso, nie ako v iných kde píšu 4% živočíšnych produktov) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off adoxxx123, 18.10.2013 o 22:19

Myslel som len spoločné poľovačky a hlavne ma zaujímalo akú značku granúl mám používať mám Border terriera ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 158 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov