Heming hunting
dnes je streda,  15. máj 2024,  meniny má Žofia,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:09,  dnes západ slnka: 19:16
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Poľovnícke oblečenie - diskusia

autor: off jozef
pridané: 22.8.2011 20:03

Zdravim.


Poradte kvalitne odskušane polovnicke oblečenie za prijatelne ceny (bundy,nohavice,klobuky)Atd. NIE rozne camo veci ale zelene,hnede kombinovane farby .


Dakujem.

počet zobrazení: 74 250
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-160 z 339 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Fehir, 3.6.2013 o 18:00

Zdravím máte niekto skúsenosť s kompletom Pinewood Wapiti ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 24.5.2013 o 21:57

turbiak aj tebe ich teda vyrobili na čierno.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 24.5.2013 o 21:56

Grandl su super...to su gate na ,,nezaplatenie" a v ime ani nehovorim. Dal som odkaz..tam su aj novinky..fajn nohavice. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 24.5.2013 o 21:55

Pozri...keby neodrbavali..tak nemozes mat nohav ice z Presova...ako ti ich asi mohli predat-vyrobit atd atd???Pan Strigl tam posle material...slovenska vynalezavost ako odrbat niekoho,to im doveruje je nekonecna... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Turbiak, 24.5.2013 o 21:51

Jager68 : ako to myslis ze odrbavaju na materialoch? ako ze davaju nejaky smejd namiesto toho co by mali dat ?? Ja mam jedne Grandl a celkom drzia, vynikajuce nohavice na cely rok inac , strih mi sedi aj prijemny material , odolne , nepustaju farbu , proste su dobre a pohodlne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 24.5.2013 o 20:43

najlepšé je sadarmo :-)))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LESLOV, 24.5.2013 o 20:41

Jager68: možno ako pre koho. Ľudia sú rôzny a najradšej by kúpili oblečenie Swedteam za cenu ako v armyshope. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 24.5.2013 o 20:17

130€ je za kvalitne nohavice o.k. cena....ludia davaju bezne 100 vku za uplne sprostosti..cena je o.k.....len zarobky su male.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off LESLOV, 24.5.2013 o 20:15

Bohužiaľ pravda je taká.. ale čo už človek narobí??Dnes je výber naozaj veľký a človek niekedy už nevie čo si vybrať. Každý máme iné nároky na oblečenie obuv, zbrane... takže nedá sa jednoznačne povedať že to alebo ono je najlepšie. Výhoda je v tom človek si má z čoho vybrať.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 24.5.2013 o 20:10

Ano..niektore veci tam siju....ale to je zle??..lepsie ako keby to robili v Cine..ci nie??..kolko za to dostanu šičky je vec slovenskeho majitela...a kde sa sije Härkilla,Fjäl Reven a podobne?..a tam su ake ceny....a to ze sa to oblecenie v Presove z firmy kradne alebo ze este aj toho Rakusana odrbavaju na materialoch..tym sa uz akosi nik nechvali.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LESLOV, 24.5.2013 o 20:01

Turbiak: je to tak ako píšeš...Ale podstata je tá že stačí impregnačný sprej a môžem mať nohavice napr. aj z armyshopu a rannú rosu neprepustia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Turbiak, 24.5.2013 o 19:07

Najvacsia sranda je to ze ASTRI sa siju v Presove za par € a Rakusaci chcu za take nohavice 130-150 € , je to zvratene..Slovenky tam siju za par € a potom ti isty Slovaci si maju kupit to oblecenie x krat predrazene ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 24.5.2013 o 18:46

Myslim,ze take materialy ani nemozu byt ,,lacne"...ja mozem povedat ze podla mna su niektore severske znacky predrazene... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LESLOV, 24.5.2013 o 18:00

Jager68: je to super oblečenie a aj značka no značne je cena predražená.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 24.5.2013 o 16:54

odkaz ja nosim veci od tejto firmy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LESLOV, 24.5.2013 o 13:54

Najlacnejšie riešenie je kúpiť si impregnačný sprej a postriekať nohavice, účinok je naozaj prekvapujúci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 24.5.2013 o 6:18

aj niektoré gate z Kysúc znesú rannú rosu a sú cca o 50 eur lacnejšie odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rip-curl, 23.5.2013 o 20:07

Zkoušel jsem různé značky, a vyšlo mi z toho následující - nedoporučuji AFARS a doporučuji BANNER. Jedná se dražší značku, ale na kvalitě je to znát...Jinak určitě neznám všechny značky, takže může být i něco lepšího... odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off yegi, 22.5.2013 o 8:21

jeges,skús sa zastaviť na M.Lapáši, fy. z Polytanu robí podobné veci a tuším,že lacnejšie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jeges, 22.5.2013 o 7:59

Čo vy na tieto odkaz nohavice mate stým skúsenosti alebo poradte niečo na leto volačo čo aj znese rannú rosu. Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off m98, 21.5.2013 o 11:59

dede - Ja tričko samostatne nenosím, takže s tým problém nemám. Ak ti nevyhovuje veľkosť vzorky, toto je výhodnejšie odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 20.5.2013 o 21:20

m98 - nevýhodou trička je, že pri dlhšom nosení pušky alebo zaťaženého ruksaka máš vzorku na ramenách, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 20.5.2013 o 16:11

Nejaký letný set?Odporučte...dik ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off m98, 20.5.2013 o 12:47

Už viac ako 10 rokov k plnej spokojnosti používam počas teplejšej časti roka odkaz a odkaz Výhody : veľmi ľahké, vzdušné,tiché, komáre si nepichnú, rýchloschnúce, odolné Nevýhody : cena, vode neodolné. Na teplé dni počas srnčej ruje a času voňavých strnísk, ako stvorené. Pod košeľu ešte odkaz Odporúčam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off keny, 16.4.2013 o 11:44

s tymto kompletom niekto nemate skusenost? aky je vas nazor? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlados, 5.4.2013 o 19:42

nohavice zn. FOREST mám taktiež, odporúčam odkaz výber je dostatočný odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off snipko, 5.4.2013 o 13:19

ale napr. aj zn. FOREST je veľmi dobrá a šijú to Slováci v prešove odkaz a odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 5.4.2013 o 12:40

agbar mám od nich len nohavice..vcelku slušná vec, myslím že to robia podla Fjällräven vzoru,páči sa mi strih a prevedenie.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off agbar, 31.3.2013 o 17:36

Mate niekto skusenosti so zn. Shooterking? LZ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 31.3.2013 o 16:54

Neviem či to správne napíšem značka il Lago mate niekto skúsenosť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zajac33, 23.2.2013 o 22:29

klasické prešívané nohavice a kabát )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off snipko, 23.2.2013 o 20:54

jozef: presne tak, myslim si ze je to lepsie ako vesta ale aj drahsie, ked vestu kdesi v hustine rozthas tak si kupis druhu ale ked si potrhas budnu tak to je horsie. Ja som tiez z HART -om spokojny je sice drahsi ale stoji za to. Jahti ako som uz spomenul mne osobne postacuje. Na vyber je dost naozaj znackovych veci, len aby € boli a clovek by si vedel kadeco vybrat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 23.2.2013 o 20:49

snipko tá značka HART je naozaj dobrá volba ja osobne mám niekolko setov od jahtijakt otec od HART-tu je to kvalitné a estetické oblečenie..a to camo na spol.polovačke ak ste mysleli blazercamo mám takú bundu a je to paráda..lepšie ako cestárska vesta! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Fehir, 23.2.2013 o 20:40

premvadasz: asi sú aj kamenné predajne ale ja som si stých stránok iba objednával . Ale keť si kukneš na tej stránke že kontakt tam tam ti ukáže mapu. A marko1935 bude teraz predávať svoje výrobky v Bratislave odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bobo1, 23.2.2013 o 20:29

archer ja som mieril najmä proti klasickým maskáčom ako som už bol uviedol..Tie majú ďaleko ku CAMO.. Plne súhlasím s Tvojim názorom snipko, že CAMO je skôr reklamný tah. Pre bezpečnosť honcov je podla mňa lepšia reflexná vesta. A píšem len o tom, čo som v zahraničí videl na vlastné oči. Inak archer, úprimne lukostrelbu obdivujem. To je pravý lovecký kumšt podla mňa.:-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 23.2.2013 o 20:23

fehir v tom hrubom sure je aj obchod alebo sa da objednat iba cez net ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Fehir, 23.2.2013 o 20:02

Ja nosím oblečenie z odkaz a odkaz a som veľmo spokojný môžem len doporučiť , mne sa tiež viacej páči tradičné zelené oblečenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off snipko, 23.2.2013 o 17:56

ja tiez pouzivam JAHTI JAKT a som spokojny. Tiez sa mi dobre osvdcila zn. HART hlavne model IRATI, potom Swedteam ja sama o sebe naozaj kvalita ktora aj nieco stoji.Pre bezneho polovnika je Jahti Jakt dobre riesenie. Co sa tyka toho maskovacieho oblecenia , ja osobne by som ho uvital na spolocnej polovacke ale len v prevedeni BLAZER aj to len napr. vestu, ciapku alebo obojstranny kabat. Na individualny lov je to na kazdom ako a co si zvoli za oblecenie. Urcite su specificke lovy kde sa polovnicke CAMO osvedci a vyuzije. Skor si myslim ze CAMO je viac reklamny tah, lebo dolezitsie je byt bez pohybu ako mat camo oblecenie. Inym druhom je zase SCENT LOOK ale to si zase vyzaduje pripravu pred lovom..Este aby som nezabudol, naozaj dobrou volbou a nie ani prilis drahou je pouzitie proti pachoych sprejov a pripravkou. Jednoduche pouzitie a ucinok je lepsi a nevyzaduje si obliect CAMO. Dostatocne eliminuje ludsky pach ktory prekryje ci uz ako vona hrabanky alebo neutralna vona ktora pohlti ludsky pach. Najlepsie je pokial si to clovek vsetko vyskusa a urobi si svoj vlastny nazor, potom ho nemoze oblbnut nejaky predajca spekulant. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 23.2.2013 o 17:08

Jahti Jakt môžem odporučiť.. naozaj ma to oblečenie veľmi milo prekvapilo..Mam aj membranové bundy (goratex aj windstoper aj iné) či flysky či softshell či klasiku.. no musím povedať že bunda od jahti jakt mi prišla lepšia než tá goratexova.. ten goratex je proste jak pršiplášť.. :D.. mokrý som zvnútra nie zvon.. jak taký igelit.. pri jahti jakt membrana pekne slúži.. bunda je praktická má vela vreciek a je aj pohodlná.. nezavadzia ani pri lezení na posed nikde neťahá.. zakryje kríže.. proste super.. takže za tie peniaze super.. samozrejme nehovorím že neexsitujú aj lepšie bundy.. každý podľa svojej penaženky.. Mne osobne toto oblečenie sedí som spokojný.. K štýlu.. mne osobne sa najviac páči klasika.. na spoločnú polovačku by som ja osobne nešiel v camo.. proste môjmu oku to nesedí.. ale samozrejme ak by som bol honec tak tú oranžovú camo bundu/vestu v pohode.. ide predsa o bezpečnosť.. Snipko to dobre napísal v príspevku dnes o 15:05.. Ja proti camo oblečeniu vôbec nič nemám nakoniec som lukostrelec :D.. ale ked môžem tak uprednostnujem tradíciu.. ale nikoho pre výber oblečenia neodsudzujem.. je to každého osobná vec.. Inak bobo1 trochu s tebou nesúhlasím.. ani v nemecku nie je camo žiadne tabu! Aj konzervatívny angličania už začínajú nosiť toto oblečenie.. takže nie je to len výmysel amerických lovcov.. má to svoje opodstatnenie a využitie.. ale chápem aj to ako si to myslel.. Ked sa pozerám na úlovky tiež mi viac pasuje ked je na fotke chlapík pekne ustrojený v zelenom či hnedom oblečení s pekným klobúkom.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bobo1, 23.2.2013 o 16:58

neviem...ale v kraji čo sa tam zvyknem pohybovať som až prekvapený že "skoro každý" tam je poľovník... ber ma obrazne prosím... určite tam poznám viac poľovníkov ako nepoľovníkov...a máš určite pravdu, nemali tam 50 rokov " ľudového poľovníctva " :-DDD to ano! :-D normálne sa nedá neuroniť slzu za Rakúsko - Uhorskom :-DDD ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 121-160 z 339 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM