Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Zmazanie uživateľov ktorí sem nechodia - diskusia

autor: off HUMMER
pridané: 2.9.2010 19:57

Na stránke Lovuzdar.sk je registrovaných cez 13 000 používateľov. Ale pravideľne sem chodí iba dajme tomu že 500 až 1000(môj odhad) ... a tak ma napadlo či by sa nemohli odstrániť uživatelia ktorí sa na stránku neprihlásia viac ako 1 rok. Podľa mňa je tento spôsob lepšie riešenie ako mazanie fotiek ktoré nemajú až taký poľovnícky význam ale sú tu pre potešenie...... Čo vy na to?????

počet zobrazení: 19 541
počet hlasov: 6
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-159 z 159 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Zigi9, 20.1.2011 o 10:35

Myslím, že vymazáním uživatelů, kteří tu např. už rok nebyli ani přihlášení, by se nic nestalo. Jen by si admin udělal menší pořádek na svých stránkách. Nás nikoho by se to nedotklo, a kdyby to někoho štvalo z těch už rok nepřihlášených, tak by se mohli registrovat znovu. Prostě jim poslat email, že už rok nebyli přihlášení a jestli se do měsíce nazapojí, tak bude jejich login vymazán. Co se týče kategorií, tak mi některé připadají zbytečně, některé méně zbytečné a na těch zbývajících to tu stojí. -já osobně bych se úplně obešel bez kvítek a chrobáků, zbytek se dá tak nějak v souvislosti s chozením po lese pochopit. A pak si myslím, že by neměly být mazány fotky s mysliveckou tématikou některým uživatelům, kteří jsou zřejmě nepohodlní někomu na těchto stránkách např. i kvůli tomu, že jim tam jiný uživatel pod fotkou blbě kecá a uráží. Měla by se řešit příčina a né důsledek. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 20.1.2011 o 10:02

benelli asi si si to neprečítal pozorne. My nehľadáme riešenie problému pomalosti alebo nefunkčnosti stránky. Technik nastavil inak parametre servera a všetko funguje tak ako má. Máš pocit, že by stránka stále išla pomaly? Práve to som písal, že nehľadáme riešenie problému, preto nevidím dôvod vymazať staré fotky. Prečo nezlúčiť kategórie sme písali myslím nedávno v inej téme. Ja som iba reagoval na príspevok HUMMER a MSmarian. Používatelia, ktorí tu boli prihlásení iba raz a aj to iba pred viac ako 2 rokmi, zrejme nemajú záujem a také registrácie môžeme zmazať. Boli zrejme iba "nakuknúť", nezaujalo ich, tak už neprišli. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 20.1.2011 o 9:54

HUMMER - takýchto môžem vymazať, nie je problém. Som za. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 20.1.2011 o 8:14

nie som za pokial si myslite ze to pomoze tak asi ste na zlej adrese !!! co keby ti uzivatelia boli aktivny ? potom zacneme co mazet ? preco ostatne stranky funguju a tato nie ? myslite si ze vtomto je problem ? ha ha ha rad sa zasmejem :) DODO sam si pisal minule ze spravca ti povedal ze server ide na minimum !! alebo nie ? preco neodstranime kategorie ktore su na hovno ktore nik nepozera preco sa niektore kategorie zas nezlucia ako som pisal minule preco ? preco ? hladate vinnikov na zlej strane ? hladajte tam kde je to potrebne !! zamozrejme ze mate pravdu asi ked tu niekto nechodi rok a viac tak asi nema zaujem o stranku ktora pred rokom fungovala trosku inak a teraz nesplna podla uzivatelov na 70 % to co od nej ocakavate ! ja osobne nevidim chybu v tom ze tu niekto nechodi a preto stranka nefunguje ale niekde inde !!! uz som tu pisal viac krat ohladom stranky preco ? zaco ? ale nikto to neberie do uvahy takze asi je tu zbytocne nieco pisat :( takze VYMAZTE z 13 000 uzivatelov 12000 a stranka vam urcite pojde !!!! dobra vec !!! a problem je vyrieseny !!! skoda ja osobne myslim ze treba zacat uplne niekde INDE !!!!!!!!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubto, 20.1.2011 o 7:06

Staré fotky nemazať! Možno ich nikto nepozerá v konkrétnej kategórii, do ktorej sú pridané, ale existuje spústa užívateľov, ktorá si prezerajú aj fotky staršieho dátumu pridania prostredníctvom profilu autora. Mazanie starých neaktívnych fiktívnych používateľov schvaľujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUMMER, 20.1.2011 o 6:52

Hej to máš pravdu Admin. Ale sú tu aj taký registrovaný ktorí sa registrovali a iba raz sa prihlásili a to niekoľko rokov do zadu....a vôbec nič nepridali ani nenapísali a to mi príde zbytočné... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 19.1.2011 o 22:13

MSmarian - tiež si nemyslím, že by sme mali mazať fotky staršie ako pol roka. Majú svoju hodnotu i s odstupom času. A je tu možnosť odporučiť fotku, a týmto spôsobom sa dávajú opäť do povedomia i staršie fotky. Pokiaľ nie sú problémy so serverom a toto ako dôvod serveru pomôcť, nevidím dôvod na mazanie starších fotiek ako pol roka. Teoreticky by som bol za, ale za dlhšie obdobie a museli by ste sa za to vyjadriť viacerí s nejakým odôvodnením prečo. K mazaniu registrovaných - je pravda, že ak tu niekto nechodí, načo je vedená registrácia. Ale problém pri mazaní účtu je ak majú nejaké fotky, komentáre pod fotkami a podobne. Preto mazanie užívateľov si neviem technicky predstaviť. Jediná možnosť je, vymazať im i fotky, videá, komentáre, diskusie. Len tu vidím problém, že sa stratí vlákno diskusie. Napr. si predstav že tvoj login by sa vymazal a s tým i tvoje diskusie. Prečítaj si túto konkrétnu diskusiu a predstav si že by tvoje komentáre tu neboli. Na čo by sme my reagovali? Ako by toto čítal nový registrovaný? Chápeš čo myslím? Nemôžem mazať komentáre, pretože by sa startil súvis diskusie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tome83, 19.1.2011 o 21:29

pardon nevšimol som si Váš vek, takže sa ospravedlňujem že Vám tykám ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tome83, 19.1.2011 o 21:29

odkiaľ vieš že si ich nikto neprezerá? potom aký má zmysel vkladanie fotiek keď aj tak budú všetky zmazané?! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 19.1.2011 o 21:19

vysvetli mi, k čomu sú tam staré fotky, ktoré si už aj tak nikto neprezerá ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tome83, 19.1.2011 o 21:12

Chcel by som vedieť dovod prečo by sa mali mazať fotky staršie ako pol roka???!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 19.1.2011 o 19:59

Bolo by dobré zamazť staré fotky, videa (6 mesiacov staré) a používateľov, ktorí sa neprihlásia pol roka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUMMER, 18.1.2011 o 18:49

Tak Admin bude sa s tým niečo robiť....??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 6.9.2010 o 19:38

Teraz pozerám štatistiky a teraz je tu presne 13 788 registrovaných, 59 497 fotiek, 1 371 988 hlasov fotiek. Ťažko povedať čo presne najviac zaťažuje stránku, i keď je jasné že fotky v kombinácií s počtom registrovaných je asi najväčšia záťaž. V najbližšej dobe sa tým budem zaoberať detailnejšie nakoľko nechcem, ako tu i bolo spomínané, prísť k situácii, že by stránka nešla resp. šla pomaly. Určite sa však prikláňam k názoru, že fotky čo nemajú s našou stránkou nič spoločné, by tu nemuseli byť. Nie sme zberňa fotografií! Chceme prezentovať poľovníctvo a našu krásnu prírodu. Narážam najmä na časté fotky domácich zvierat ako napr. mačiek, domácich kvetov, odtrhnutých húb, nepoľovných psov, traktorov a iných prostriedkov ktoré sú skôr vhodné na nejakú poľnohospodársku stránku a iné fotky. Áno dá sa povedať že i to súvisí s poľovníctvom - ale to by sme potom museli povedať na každú fotku, že súvisí s poľovníctvom lebo napr. i nahá baba poteší oko poľovníka, čiže súvisí, nie? :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Martin75, 6.9.2010 o 19:28

:o)dik za prianie orol,NAPODOBNE. Ale aby sme sa venovali teme: Ak adminn a kompetentna osoba nim poverena posudi,že fotky prirody z inych krajin ako CZ a SK su nepripustne pre tuto stranku, nemam nič proti ich vymazaniu.Som ZA riešenie tohto problemu, preto som sa zučastnil tejto diskusie.(vymazal som dalšie) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.9.2010 o 18:32

Proti Tebe ako osobe NEMÁM absolútne nič, ba naopak - všimol som si podľa niektorých komentárov, že si kamarátsky a zrejme aj zodpovedný, čo ale ešte neznamená, že Tvoje fotky sú na tejto stránke OK. Proti nim mám výhrady. Sú to fotky, ktoré zrejme patria do skupiny tých uvedených asi 450 kusov "zmätočných fotiek", ktoré brzdia chod stránky a určite ju neprofesionalizujú, ale naopak. Práve takýmito sa podľa všetkého zaoberá nielen admin., ale aj ním poverený správca fotiek na tejto stránke. Povedal som len svoj názor, od riešenia veci veci je tu kompetentná osoba. P.s- a nech sa Ti teda dobre darí v tej práci na Cypre - veľa zdaru. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Martin75, 6.9.2010 o 17:28

K tomu či spomaluju stranku,alebo či to pomože by sa mohol vyjadrit admin. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Martin75, 6.9.2010 o 17:24

orol, maš niečo proti mne?Nepotrebujem sa ničim chvastat(ak si bol) som na Cypre už piaty rok.Nie na dovolenke ale v praci, a možem ja snad za to že tu nič ine k foteniu nenajdeš :o))) ? Kvalita? Aku fotku by si požadoval od telefonu pri zapade slnka, aby nezapadala do kategorie mizerne? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUMMER, 6.9.2010 o 17:21

isco99 .. Veď ale iba tých ktorý sa 1 rok neprihlásia..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off icso99, 6.9.2010 o 17:04

dobre beriete do úvahy ľudí ktorý nemajú internet doma? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 6.9.2010 o 16:54

vymazat a punktum,načo zaberaju miesto ,soson ma pravdu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUMMER, 6.9.2010 o 15:31

Preto som vytvoril túto diskusiu lebo ja si myslím že tí čo sem nechodia spomaľujú stránku..lebo stránka si ich údaje musí pamätať aj keď sem nechodia...... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.9.2010 o 10:49

Martim 75 a čo tie fotky 77614, 77473, 77168 ??? Tieto fotky sú úplne na HovN., to sa nimi iba chvastáš, že si bol ( ak si bol ) na Cypruse a videl si priehradu alassa??? Tie fotky sú veľmi mizerné aj po technickej stránke veci... :-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 6.9.2010 o 8:59

Jediný problém vidím v prípade, že spomaľujú chod stránky ak vôbec spomaľujú, (nevyznám sa v tom). V tom prípade by som ich vymazal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 6.9.2010 o 7:16

čím a ako vadia tí, ktorí sem nechodia ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 6.9.2010 o 7:14

Ja myslím že vymazať užívateľov treba bez upozornenia, lebo podľa mňa po upozornení sa polovica z nich proforma prihlási a zase ich to nebude zaujímať. Keď tu niekto nebol rok tak asi nemá záujem... Možno sa mýlim ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Martin75, 6.9.2010 o 6:03

Ja som to čital,aj aj tam už ked sa to tam objavilo, takže tiež nič nove :o) A už som si aj fotky preriedil,urobili to aj ostatni? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 5.9.2010 o 23:16

Martin 75, v sekcii : vytvorme spoločné pravidlá pre pridávanie fotiek je príspevok správcu – fota ( 30.07. 2010- 23:56 ). Následne treba prečítať ODKAZOVAČ, kde je odkaz od správcu fota ( 20.08. 2010 ). To, čo píšeš, že treba označiť nevhodnú fotku 3x, či 5x, to vieme. Problém je ale, ako sa zdá väčší. Už teraz stránka znovu občas zle načitáva a nechceme sa hádam dožiť toho, čoho sme ešte prednedávnom boli svedkami, že stránka nešla, alebo išla na hOvNo, alebo nešla aj jeden, dva, či tri dni. Kôš s odpadkami treba vysypať, pretože už je zdá sa plný. Ale to vie najlepšie administrátor a správca fotiek, čo treba a netreba urobiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 5.9.2010 o 22:45

Ja tiež súhlasím, ak to pomôže k hygiene stránky samozrejme. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Martin75, 5.9.2010 o 21:33

No pokial to stranku zatažuje a pomože jej tento krok tak prečo nie? V tom pripade sa stotožnujem s navrhom Zigiho.Pokial ide o mazanie fotiek,nieje problem,upozornit admina na nevhodnost fotky kliknutim na nevhodna a admin to prehodnoti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off basta, 5.9.2010 o 20:49

Taky myslím,že je to dobrý nápad,někteří a je jich docela dost se ještě ani jednou nepřihlásili,co jsou spuštěné nové stránky... Pokud to pomůže lepšímu chodu stránky,tak je to dobrý nápad,postup bych volil třeba jako Zigi9 :). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off adam70, 5.9.2010 o 19:41

súhlasím so zigi9 , myslím že je to dobrý nápad a ak to pomôže ešte aj stránke tak potom podľa mňa nieje čo riešiť . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 5.9.2010 o 18:58

Súhlasím so všetkými príspevkami podo mnou + vymazať už konečne všetky fotky, ktoré nespĺňajú kritéria a zaťažujú, znefunkčňujú a znehodnocujú stránku + upozorniť dlhodobo neaktívnych užívateľov - nepoľovníkov ( dva - tri roky a viac ) s nulovými výsledkami na nečinnosť a pri nerešpektovaní vyvodiť potrebné. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 5.9.2010 o 14:42

Dobrý nápad, ak to odľahčí stránku som za. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Stopinko, 5.9.2010 o 14:33

suhlas, kludne zmazat ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 5.9.2010 o 13:33

asi by to nebylo moc naškodu, prostě rok tu nejsi přihlášený, tak poslat informační email a když se do měsíce neozve, tak smazat :-) Nebo to nějak jinak vymyslet, napište i ostatní, co si myslíte ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bracho, 5.9.2010 o 12:38

ak by to strankam pomohlo...suhlas ale nova registracia je rychla... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 5.9.2010 o 12:14

pokial je to technicky možne suhlasim ,len zas ked to nema vpliv na chod stranky mne tu nezavadzaju ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 5.9.2010 o 12:04

Čo na to ostatní? Prosím vyjadrite sa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 121-159 z 159 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov