Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Zmazanie uživateľov ktorí sem nechodia - diskusia

autor: off HUMMER
pridané: 2.9.2010 19:57

Na stránke Lovuzdar.sk je registrovaných cez 13 000 používateľov. Ale pravideľne sem chodí iba dajme tomu že 500 až 1000(môj odhad) ... a tak ma napadlo či by sa nemohli odstrániť uživatelia ktorí sa na stránku neprihlásia viac ako 1 rok. Podľa mňa je tento spôsob lepšie riešenie ako mazanie fotiek ktoré nemajú až taký poľovnícky význam ale sú tu pre potešenie...... Čo vy na to?????

počet zobrazení: 19 564
počet hlasov: 6
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 159 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off lesnica1, 24.1.2011 o 21:17

ako môžeš byť najlepší fotograf, ked na ...(neviem koľkých) fotkách, čo tu máš, si ty sám? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 24.1.2011 o 21:15

Lesnica1 a ja som bol presvedčený že ma považuješ za najlepšieho fotografa.Teraz som stratil všetky ilúzie:-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 24.1.2011 o 21:04

V tom případě stačí tu tabulku přejmenovat :-) "nejoblíbenější uživatelé podle hodnocení jejich fotek ostatníma uživatelama za poslední půlrok" -nebo tak nějak :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 24.1.2011 o 20:56

ok zkusím to nějak sepsat u některých uživatelů až bude čas, ale bude to zdlouhavé a na tužku a papír, pak to kdyžtak pošlu interní poštou. Označovat fotky za nevhodné by bylo rychlejší, ale obávám se, že správce by mačkal jen delet a nepřemýšlel, aspon z některých jeho výmazů mám takový pocit. Tím nechci daným uživatelům škodit, jen by měl být každý soudný (aspon tímto směrem, když už je to napsáno i v pravidlech) a doufám v citlivé jednání vedení, že to prostě s uživatelem proberou a nebude znechucen :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 24.1.2011 o 20:55

tak aby sme sa vrátili k téme-navrhujem vymaazť najlepších fotografov :-)))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.1.2011 o 20:53

lesnica1 - ok viem že to nie je poradie najlepších fotografov, ale je to tabuľka ľudí, ktorí dostali za posledných 6 mesiacov najviac hlasov za svoje fotky. Ako by to podľa vás malo správne byť? Podľa čoho? P.S. - neviem či toto nie je už rozoberané v inej diskusii a mali by sme sa ohľadom tohoto presunúť do inej diskusie, pretože odbočujeme od témy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 24.1.2011 o 20:49

tiež si myslím, že najlepší fotograf je blbosť. Teraz sa to ukázalo veľmi pekne, kedže katarina84 určite najlepší fotograf nie je :-))) Ani operak ním nie je. Zato sú tu naozaj dobrí fotografi, lenže sú na spodku tab. Takže bud to zrušiť alebo pravidlá umiestnenia v tab prehodnotiť, pretože momentálne je teda riadne klamlivá! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.1.2011 o 20:49

alan správca foto určite nehľadal tvoje fotky. Určite ich niekto označil ako nevhodné. lubenko - pri vzniku tejto info sa poradie top20 vyhodnocovalo úplne iným spôsobom a malo to symbolizovať najlepších fotografov na stránke. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 24.1.2011 o 20:40

Dodo vo všetkej ucte ,načo je tu kategoria najlepši fotograf ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off alan, 24.1.2011 o 20:33

Admin ja som mal dve fotky ktore tu nepatria a spravca foto ich našiel a vymazal tak si nemyslím,že pri konkretnom prípade katarina84 to správca foto prehliadol a nevšimol si tolkú duplicitu stejnych fotiek. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.1.2011 o 20:23

Zigi9 súhlasím, len by ste najskôr museli označiť takéto fotky, aby sa k nám dostali. Potom nemáme problém to riešiť ako píšeš. Je to správne riešenie. Len pokiaľ ich niekto neozančí - neupozorní nás na to, ako som písal, nemáme šancu pozerať všetky fotky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 24.1.2011 o 20:21

lubenko,už sa z toho nevyvlečieš :-))))) Ved jasne že neide o život,len o princíp a je to smiešne okaté. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.1.2011 o 20:21

Pokúsim sa vyjadriť k všetkému, ak na niečo zabudnem, pripomeňte: orol správne vravíš o duplicitných témach, včera som spravil vyhľadávanie v diskusii, čo by malo predísť k vytváraniu duplicitných tém, pretože každý si najskôr skúsi nájsť, či tu takáto téma už nie je. Je to i teraz v oznamoch v úvode stránky aby sa ten vyhľadávač dostal do povedomia. Čo sa týka ľudí, čo sem nechodia a či ich vymazať alebo nie ... je problém ak niekedy v minulosti boli títo aktívni a zapájali sa do diskusií, komentovali fotky - videá alebo tu mali svoje fotky a videá. Ak by som nejakého užívateľa vymazal, musel by som vymazať i jeho celú aktivitu na stránke. Lebo napr. ak by som vymazal seba, koho by zobrazilo teraz ako autora tohoto čo píšem? To je i problém, že tu nie je možnosť zrušiť účet. Je to problém zrušiť účet. Nie je to problém ak by ten užívateľ nebol vôbec aktívny. Ak by sa toto nejako vyriešilo (neviem ako) a prišlo by k mazaniu neaktívnych na stránke napr. za posledné 2 roky tu neboli vôbec, určite by som postupoval podľa postupu ako navrhuje orol. janK v pravidlách je napísané vybrať len njalepšiu fotku zo série, čiže nie že podarilo sa mi odfotiť srnca a pridám všetkých 20 záberov čo sa mi v tú minútu podarilo odfotiť. A prečo sa pýtaš čo robí správca? Myslíš, že je reálne aby tu sedel celý deň a kontroloval každú pridanú fotku? Nie je to možné. A je to človek, ktorý to robí úplne zadarmo silou vlastnej vôle. Čiže chápal by som, že dať mu to na starosť ak by za to mal zaplatené. Ale úprimne, som rád, že mi pomáha v tomto smere tak ako pomáha. Na tento účel, aby každý mohol pomôcť je možnosť pod každou fotkou označiť ju za nevhodnú. Ak správca foto alebo ja budeme vidieť rovnaké zábery od tej istej osoby označené, poriešime to. hawk3 poradie top 20 fotografov je robené na základe počtu hlasov, ktoré dostali fotky dotyčného za posledných 6 mesiacov. Čiže stránka nemôže za to, komu ste dali hlasy. Robí to stránka automaticky. Nikdy sa podľa mňa nenájde najspravodlivejší systém hodnotenia. Tento sa mi však zdá najsprávnejší. Čím viac dobrých foto pridáš, tým väčšiu šancu máš byť v top20. janK áno súhlasím, že každý by si mal spraviť vo svojich fotkách poriadok, aby sme my nemuseli nič vymazávať, pretože určite nikoho nikdy ešte nepotešilo ak mu bola nejaká fotka vymazaná. A nás to vymazávanie určite nebaví, nerobí nám to radosť, ale je to nutnosť pre zachovanie akej-takej kvality fotogalérie stránky. lubenko navrhni lepší a spravodlivejší spôsob, nemám problém to prerobiť, ak uznáme, že to tak bude lepšie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 24.1.2011 o 20:18

no tuším že včera se stala nuber 1, myslím, že operakovi je to srdečně jedno :-), stejně jako je to v té tabulce jedno více lidem - kdo to trochu sleduje, tak ví, kdo je tu opravdu fotograficky zdatný. Ale je fakt, že někteří uživatelé zde dají 10x fotku jedné srny a to bud v téměř totožené poloze a nebo v úplně stejné, jen je to ořezané na větší detail - tím nemyslím jen katarinu - Já sám tu mám třebas jeden kus zvěře vícekrát, ale aspon se snažím o jiné momenty z toho setkání a nebo zcela odlišné, ale určitě né 10x nebo ořezanou 3x stejnou - doufám že mě chápate. V tomto případě by správce nebo někdo mohl napsat, že si autor má udělat pořádek a nechat jen ty své "nejlepší" než to hned promazat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 24.1.2011 o 20:17

to nieje pravda ,len neuznavam nezmyselne temy a sutaže,ženy ja lubim:):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 24.1.2011 o 20:14

lubenko,teraz Ti niekto napíše že nenávidíš ženy,ako aj mne :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 24.1.2011 o 20:10

Správca v tomto smere na to s.re :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 24.1.2011 o 20:09

myslim že kategoria najlepši fotograf je uplny nezmysel ,pretože niektorych fotky nemaju žiadnu hodnotovu kvalitu,viz fotky katariny84 a len za to že jej daju hlasy tak je najlepšia,treba to zrušit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off janK, 24.1.2011 o 19:56

Myslim,ze Katka by sa mala na tie svoje fotky pozriet a trocha to preriedit, inak neviem co robi spravca foto? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 24.1.2011 o 19:46

janK,to tu už tak je,ja som mal vymazané fotky ,vraj ten istý medved,aj X dalších fotiek,na srnky to neplatí,táto dievčina je No 1 v tabulke 20fotografov,jurčo,godi atd. by si to zaslúžili (aspon z môjho pohladu) ovela viac,o nič strašné neide,oni poznajú svoju cenu,ale je to sranda,takže tak to tu funguje :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off janK, 24.1.2011 o 19:33

Dnes som si len tak nahodou pozrel profil katarina84,nic proti nej nemam je to pekne dievca a je to len ako priklad ale z 383 fotiek je možno 200 neratal som to skoro rovnakych fotiek srncej,tak v takychto pripadoch by malo byt nejake obmedzenie poctu fotiek. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 23.1.2011 o 18:49

Všetci chcete aby bola stránka kvalitnejšia, len nikto neche zmenu. Táto cesta k ničomu nevedie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 23.1.2011 o 17:22

Veď ono máš určite pravdu Lubo, dá sa aj tak, je to cesta, no len vieš, treba sa pridŕžať podľa mňa aj istých princípov... Radšej by som išiel touto cestou, ale to už vie najlepšie admin., čo a ako má robiť. Možno pôjde tak, ako navrhuješ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 23.1.2011 o 17:10

Jaro suhlasim s tebou až na jedno ,prečo by mal admin niekoho, kdo už tu rok nebol upozornovat na to, že ho vymaže.A ešte by tu mala byt jedna vec ,keby sa dalo že už na tejto stranke nechcem byt aby som sa mohol vymazat sam a nie o to žiadat,prave preto je tu hodne takych ktory tu už delšiu dobu nechodia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 23.1.2011 o 17:08

Vymazať užívateľov s dlhšou absenciou ako napr. rok je podľa mňa dobrý krok. Samozrejme pred takýmto krokom je NUTNÉ takéhoto užívateľa písomne VOPRED pred zamýšľaným "zmazaním" UPOZORNIŤ správou a dať mu príslušný čas, napr. mesiac na prípadné vyjadrenie sa. Pokiaľ sa nevyjadrí, vymazať. P.s- častým nedostatkom čo vidím je tiež "bezhlavé" zakladanie nových tém a pritom už takéto témy existujú. Vzniká duplicita a najmä neprehľadnosť stránky. Výsledkom je tiež fakt, že pri duplicitných témach je aj málo príspevkov, pretože tieto sa "trieštia" do viacerých duplicitných tém ( osobne tiež nerád prispievam príspevkami do založených "rovnakých" tém). Treba dať viditeľný oznam pre tých, čo zakladajú novú tému, aby si ešte pred pridaním témy zalistovali v témach dozadu, či už takáto, resp. podobná téma existuje, kde môžu dať svoj príspevok a nezakladať zbytočne novú tému. Alebo treba duplicitné témy vymazať a príspevky presunúť len do jednej témy, čím sa vytvorí poriadok. P.s- len to je roboty podľa mňa na 2-3 týždne, či ako povieš administrátor? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jager-Matusko, 23.1.2011 o 16:45

ja s tym suhlasym ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 23.1.2011 o 16:16

MSmarian,podla tvojich pravidiel by tu zostal admin sáma . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 23.1.2011 o 15:11

Ahoj, diskusie o tom či majú byť používatelia, ktorí vlstne používateľmi nie sú, sú zbytočné. Admin mal už pri otvorení tejto stránky uviesť pravidlá. 1. - ak sa používateľ neprihlási 6 mesiacov bude vynmazaný 2. fotky a videa budú vymazané po 1 mesiaci 3. ak používateľ použije vulgárne slovo bude okamžite vymazaný atď. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 21.1.2011 o 17:18

HUMER dik za odpoved ale tvoja odpoved je maximalne nedostacujuca !!! ja som myslel ze pre stranku je napriklad prioritou vyriesit ako zmiernit napetie medzi ludmi ktory sa stale osocuju alebo ako spravit stranku prehladnejsou alebo co robit z fotkami ktore sem nepatria veci ktore stranku by pozvniesli ale nie riesit veci ktore lezia ladom a sranke niak neublizuju podla mna je uplne posledne ci sem niekto chodi raz za rok alebo nie :)inak nakoniec stebou suhlasim ale nesuhlasim len zjednou vecou a to je riesit veci ktore su podla mna NEPODSTATNE !!! pokial to stranke pomoze tak MAZTE !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUMMER, 21.1.2011 o 16:57

Na čo sú tu keď aj tak pre stránku nemajú žiaden praktický význam.... ?? Na čo sa potom registrovali keď sem nechodia...? a zbytočne zaberajú nicky ktoré by mohol niekto iný použiť kto by mal záujem sem chodiť...Na čo sa sem registrovali keď sem teraz nechodia....?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off BystraLovec, 21.1.2011 o 8:23

Ja stým súhlasím ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 21.1.2011 o 8:17

HUMER este raz ! preco ti vadia uzivatelia ktory sem nechodia !!! dovod ??? co ti na tom vadi ??!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marco8811, 20.1.2011 o 18:48

s tým emailom ej to relatívne tak ako napísal soson ... ale zas zo slusnosti :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marco8811, 20.1.2011 o 18:45

presne tak súhlas s hummerom ... ak sa niekto neprihlási rok tak zmazať konto mesiac pred naplnením jedného roka poslať informačný email tí ktorí budú chcieť tak budú môcť reagovať a používať svoje konto ďalej ...toto dať nejak zreteľne na vedomie aj pri registrácií ... čo sa týka toho že čo tu tí užívatelia komentovali a podobne .... tí čo sem prišli raz a potom nikd viac asi moc komentárov mať nebudú .. a ak aj no jeden ten komentár pod fotkou ak zmizne si myslím že nie je až taká strata ... a diskusie by bolo dobré nejak zachovať ... môžu byť prínosné aj keď tu bol užívateľ iba kôli jednej diskusií .. samozrejme záleží od toho čo sa dá zachovať z toho účtu aj bez jeho existencie ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 20.1.2011 o 18:35

Ja myslím že vymazať užívateľov treba bez upozornenia, lebo podľa mňa po upozornení sa polovica z nich proforma prihlási a zase ich to nebude zaujímať. Keď tu niekto nebol rok tak asi nemá záujem... Možno sa mýlim. ( toto som napísal v tejto téme myslím 5.9 tj pred 4 mesiacmi a stalo sa niečo?. Nekonečný príbeh ) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUMMER, 20.1.2011 o 18:08

Tak pozri sa na to takto....niekto sa registruje na stránku napríklad 12.1.2007 raz sa prihlási a od vtedy sem ani raz nepríde...aký má úžitok pre túto stránku..??? Iba si server zbytočne musí pamätať jeho údaje...a nemá to žiaden význam.....! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 20.1.2011 o 15:26

precital som si tvoj prispevok HUMMER ale nepochopil som stale preco ???? chcete vymazat uzivatelov ktory sem nechodia moze mi to niekto napisat ?????? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUMMER, 20.1.2011 o 15:03

Presne pre toto som urobil túto diskusiu...!!! Ja nechcem aby sa mazali fotky ale neaktívny užívatelia....Tak nech sa to urobí tak že každý kto sem nepríde 1 rok bude vymazaný...!! a mesiac pre mazaním sa mu môže poslať mail...!! A pri registrácii bude uvedené že ak sem registrovaný užívateľ nepríde rok jeho nick bude zmazaný...!..Takto to funguje na veľa serveroch a nie je tam problém..:! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cita, 20.1.2011 o 14:15

Přesně jak lubto dnes v 7:06 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 20.1.2011 o 14:12

DODO sorry nie som tu kazdy den a preto nemam precitane vsetko :)ale pokial viem bola tu debata o rychlosti ?! to bol vas problem alebo nie ? pokial nie tak preco vam vadia ludia ktory su zaregistrovany a sem nechodia ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-120 z 159 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov