Heming hunting
dnes je streda,  1. máj 2024,  meniny má ,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:29,  dnes západ slnka: 18:57
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

SPZ, Slovenská poľovnícka komora - diskusia

autor: off vlavar
pridané: 12.11.2009 16:12

Je ohrozená existencia SPZ vznikom SPK?

počet zobrazení: 92 231
počet hlasov: 4

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off hubert2012, 27.2.2016 o 15:21

Zdravím priatelia, v dnešnom denníku SME je článok o poľovníctve. Nedá mi nereagovať na stanoviská.P.Šuba, prepáčte, že to píšem sem, ale určite to čítate, možno aj prispievate.Vy máte v poslednej dobe smolu,či je to už výzva na odstrel vlkov, určite dobre myslená, obráti sa to proti Vám.Zastupovanie "maďarských poľovníkov" zo Slovenska, zase nejaký maďarský novinár sa chcel ukázať, no smola.Ale to čo zase teraz, no musim reagovať. Vy ako riaditeľ SPK nepoznáte par.5, čl.1..fyzické a právnické osoby?? je SPK profesná komora??? odkedy?? no Vy máte prácu a komore ako profesionál, z našich členských príspevkov..to, že to má SPK v stanovách?Tuším to už chcete meniť???r.2003 petícia..viete o čom bola?? asi nie, určite nie o žiadnej komore..aj ja som ju podpísal, aj celá moja rodina, aj chlapi v krčme..aj ženy z kostola...no ešte ste nebol riaditeľom..tak tu nepíšte hlúposti..náklady na SPK..asi pred tromi rokmi ste v denníku Pravda tvrdil, že komora potrebuje na svoju činnosť cca 150 000 eur, pred dvomi rokmi p.Lebocký, jeden večer v telke cca 350 000, na druhý deň to bolo vyše miliona, teraz zase vy 535 000 eur..Páni Vy si robite z nás srandy, vy ako riaditeľ SPK nás neviete presne informovať???P.Šuba vyzývam Vás odstúpte....čo najskôr, protestujem, aby ste bol za takúto prácu odmeňovaný aj z mojich členských príspevkov...A na záver, my chceme anarchiu???My máme návrhy na riešenia, na zmeny, pre 60 000 poľovníkov, ktorí musia prispievať do SPK.Len nikoho v SPK to nezaujíma....TOTO je ANARCHIA ČO TU PREDVÁDZATE ....teraz som si uvedomil, že asi máte toho veľa..riaditeľ SPK, SPZ, preto sa občas na hlavičke SPZ podpisujete ako riaditeľ SPK, podnikateľ v poľnohospodárstve ako SHR, majiteľ a prevádzkovateľ penziónu, zástupca poľovníkov v rôznych medzinárodných organizáciach, služobné zahraničné cesty, poľovačky..no skutočne v dobrom, seriózne, nie je toho trochu veľa??? A na záver, kedy už budú za SPK dávať aj nejaké stanoviská oficiálny zástupcovia..prezident, viceprezidenti??čo tak napr. p.Supeková, čo to vlastne robí v SPK??? A nie úradník, ktorý to nezvláda...

dať hlas príspevku | počet hlasov: 50

komentáre

zoradiť
zobrazené 721-726 z 726 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off hornet22, 19.11.2009 o 11:15

opravujem SPK ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hornet22, 19.11.2009 o 11:15

Akonáhle začne fungovať SPJ je SPZ naprosto zbytočnou organizáciou, neviek kto bude dobrovoĺne aj naďalej jej členom, ja isto nie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 19.11.2009 o 10:38

presne ako si napisal vlavar, u nas je to presne tak isto ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlavar, 18.11.2009 o 20:50

Na snemoch Reg.org. SPZ práve prebiehajú voľby kandidátov do SPK. Ako prvý bol za prezidenta SPK zvolení terajší prezident SPZ Ing. Lebocký. Máte pocit, že sa dá prezidentovať na dvoch "stoliciach"? Do SPK vačšinou kandidujú zástupcovia ,ktorý jednotlivé RgO reprezentujú v SPZ. Ako by sa funkčne prelievali. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 18.11.2009 o 15:08

spz bude nadalej fungovat ako jedna zo zloziek spk, myslim, ze tu jeho existencia ohrozena neni ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hornet22, 18.11.2009 o 9:31

nie, môže naďalej existovať, je len na SPZ ako sa rozhodnú, môj názor ale je, že keby zajtra zanikli bolo by už min. 10 rokov pozde, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 721-726 z 726 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM