Heming hunting
dnes je pondelok,  6. máj 2024,  meniny má Hermína,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:21,  dnes západ slnka: 19:04
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Rossler Titan 6 - diskusia

autor: off forgacl
pridané: 21.9.2009 19:06
Zdravim,
aky mate nazor na Rossler Titan 6. Ze vraj je minimalne tak dobra ako CZ 550. Ma ju niekto a ake ma skusenosti?
Dakujem
počet zobrazení: 86 061
počet hlasov: 3
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 361-400 z 416 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off milanko12, 4.1.2010 o 18:50

forgacl a edu ja som nehovoril a blaseri ale o rosleri ale to nic:)))ja som sa vyjadroval k teme:)))to ze je blaser gulovnica na inej urovni je vyjadrene aj cenovo to chape asi kazdy... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 4.1.2010 o 18:34

Milamko je to Tvoj názor. Nemusí Ti Blaser vyhovovat. Ja som s nim velmi spokojny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 4.1.2010 o 17:32

Milanko12 Ty si mal zostať pri tej tvojej ospievanej zetke a SPCE od S&B strelive nemal by si problém ! Tebe do rúk nepatrí blaser . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milanko12, 4.1.2010 o 15:47

forgacl-nekupuj to na pohlad pekne ale inak je to iba skladacka ktora nieje dotiahnuta do konca!ma vela vychytavok ale niesu moc podarene....mal som a sklamal som sa riadne prvy dojem uf parada ale ked som vykriezvel tak som zistil co som kupil...racej prisetri na sauer alebo manlicher alebo kup starsie to je lepsia cesta ako rosler... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 22.12.2009 o 20:37

Blasser je optimálna zbraň. V porovnaní s inými kvalitnými značkami nie je až taká drahá. Poľujem s Blasserom už skoro dva roky a skutočne to stojí zato. Mal som CZ550, je to tiež dobrá puška, no Blasseru sa nevyrovná. Ľutujem, že som si ju nekúpil hneď ako som začal poľovať. Blasser je najlepšia puška akú kto vyrobil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.12.2009 o 18:40

čítajúci čestmír :)odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 22.12.2009 o 17:16

uz som ho cital : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.12.2009 o 15:56

Ale vrátim sa k téme " Rossler Titan 6. Ze vraj je minimalne tak dobra ako CZ 550"
Ano je to možné ale to znamená ,že Rossler Titan 6. Ze vraj je minimalne tak zlá ako CZ 550 ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Edu, 22.12.2009 o 15:52

solimkenaj ano známe to komunistické heslo kto nekradne okráda svoju rodinu alebo oni sa tvária že nás platia a mi sa tvárime že pracujeme . V prípade porušovania mojich autorských práv okradli tú rodinu slušne :) ešte ,že nie moju :) Inak máš mail :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 22.12.2009 o 15:42

ako to je ? kto nekradne okrada vlastnu rodinu : (( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.12.2009 o 15:30

solimkenaj ja som ani na spoveď nemusel ísť, lebo nemám žiadne hriechy . Už mi krídla rašia na chrbte taký som bol anjelik . A hovno hovno . Budem rád ak dostanem nožík rybičku zo sekáča. čo si nekúpim nemám . Faktom je že len za ukradnuté fotky som zinkasoval v decembri 2009 tak pol blasera .:)) Takže dúfam ,že sa bude kradnúť i naďalej :)) Preto ľudia kradnite moje fotky i naďalej ak máte so mnou socialne cítenie :))Za túto som už skásol veľa € a veľa krát . Najnižšia suma bola 100€ takže nič nie je nereálne . Kto hladá fotky na nete nech skúsi napríklad : odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 22.12.2009 o 15:09

EDU to bude niecim inim : )) malo si posluchal : )) mas co dohanat vianoce 2010 to istia : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.12.2009 o 15:03

solimkenaj som rád ,že mám zletované hlavne na mojej sabatti :))) Ježiško asi nie je militantne založený. Budem musieť počkať až mu narastú fúzy a stane sa z neho dedo mráz . Ten je vraj v kožuchu tak asi má väčšie cíteni k lovu kožušinovej zveri :))))
odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 22.12.2009 o 14:42

EDU vianoce sa blizia dufam ze ukazes toho blasera : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.12.2009 o 14:39

Ja by som si vybral Blasera a to uplne pre všetko!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 22.12.2009 o 13:43

lubi tikka je super mal som ju skoro pol roka potom som ju vratil predajcovi lebo zacala hrdzaviet hlaven ale k veci tikka ma zaver ktory chodi sam na rozdiel od rosslera ktory strasne zadrhaval presnost na 100 metrov zo stojana diera prekrivala dieru poistka super zasobnik sa dobre vyhadzoval aj zasuval takze moj nazor urcite tikka bohuzial som na nu trochu zanevrel ale to len koli tomu ze som ju reklamoval 4 a pol mesiaca do ciech a preto dalsia moja skusenost zbran zo zahranicia uz nikdy pokial chces mat na nu zaruku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubi, 22.12.2009 o 0:09

poprosil by som skusenejsich ktory s tymi zbranami mate skusenosti co by ste si vybrali rossler alebo tikka, a preco? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vicik, 16.12.2009 o 8:49

Dúfam, že Ti to vydrží. Ja som zažíval podobné pocity. Pozorne ju celú prezri, pretože moje skúsenosti nie sú dobré a rozčarovanie prišlo veľmi skoro. Originálnu montáž QR od Leupolda na Rosslera by som vedel dodať s puškohľadom 0905634750 . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jagter, 16.12.2009 o 6:43

lubi-ja som na to kúpil švenkovú montáž "F.A.O.".....puškár na to krútil nosom,že by vedel aj lepšiu odporučiť,ale nahodil to a teraz je to ok... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 15.12.2009 o 23:45

lubi inu nedoporučujem oceľ musí korešpondovať s puškou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubi, 15.12.2009 o 23:34

Nemože mi niekto poradit aku montaž od leupolda najraddšej QR by som mohol osadit na rossler.Alebo od ineho vyrobcu.
Pri tych QR som sa pozeral ale na rosslera som nenasiel ,ale mohla by pasovat aj ina? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off army9, 13.12.2009 o 12:56

Ja som mal v rukach Rossler a CZ . S tohto porovnania mi lepsie vysiel Rossler . Jak pazba (standard) , tak aj chod a vola zaveru . Pri tychto lacnejsich zbraniach zalezi aj na konkretnom kuse na ktory natrafis . Ak uvazujes v tejto hladine tak za zmienku stoja este Remington a Tikka . Mne sa podarilo zohnat Sako ale to je uz ina pesnicka (aj cenova). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 12.12.2009 o 21:30

LUBI mal som ho tiez v rukach sedi dobre ale nepaci sa mi zaver isiel dost tazko a osuchaval sa na dvoch stranach ako keby nebol valcovi ale vajcovi zoli mi sedel lepsie ale vybrat si musis sam : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubi, 12.12.2009 o 20:58

pre solimkenaj,ten rosler si mal tiez v rukach? aky dojem na teba urobila?ja som ju v ruke ešte nemal ale tak na pohlad sa mi páči, pači sa mi na nej hlavne 56cm hlaveň,zasobník a vymenitelna hlaveň čiže v jednej flinte máš viacej kálibrov
ale dosť ju tu na fóracho hovarajú tak neviem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 12.12.2009 o 19:52

LUBI ja som mal vrukach oboje a jednoznacne zoli lepsie sedi v rukach a chod zavera je urcite lepsi ale ???????????? maju ich v autokompe vo zvolene ale bohuzial len na lavu ruku majitel mi nedokazal potvrdit kedy pridu a to nevie ani s presnostou na POL ROKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak som kupil BENELLI : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubi, 12.12.2009 o 15:43

Dobry den nechcel som otvarat novu temu tak som to dal sem
prosim o porovnanie zbrani rossler titan 6 a antonio zolli AZ1900.
ktoru a prečo by ste si vybrali, ktora je kvalitnejsia a podobne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 25.9.2009 o 14:21

Tak Ti prajem veľa úspechov s novou flintou, teda hlavne úlovkov a zážitkov bez dohľadávania a nech si spokojný. Inak kaliber 6,5x57 ma vždy výrazne fascinoval, v rukách zodpovedného strelca, ktorý vie ranu umiestniť a nestrieľa za každú cenu a v každej pozícií a nepreháňa to zo vzdialenosťou streľby „donekonečna“, je to aj napriek „len“ strednému kalibru výborná voľba.Tak zlom väz, LaL zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off forgacl, 25.9.2009 o 12:09

Vsetkym Vam dakujem za prispevky. Vcera som ju kupil. Je krasna, sadne do ruky a do pleca, ako by bola robena na objednavku. Posobi velmi dobram dojmo. Svagor ma CZ 550 lux 7x64 a bol rosslerom ocareny. Je skutocne velmi lahka a v kalibri 6,5x57 spatny raz je takmer necititelny. Zakupil som strelivo RWS 8,2g a poviem Vam parada. Skusil som si stretit a mal som pocit, ze je to malokalibrovka. kedze je to moja prva zbran tesim sa a dufam, ze bude spokojny.
Dakujem vsetky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.9.2009 o 10:33

Je to vec vkusu niekomu nevadí ani starý hrdzavý kver,modre monterky prípadne ihličkové maskáče :) Blaser môjmu oku veľmi lahodí ,ako i mechanicky a dokonalosťou . Takže až raz budem veľký určite Blaser ! Netvrdím však ,že sauer atd sú horšie zbrane . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 25.9.2009 o 9:49

Ahoj Edu, skutočne sa máš na čo tešiť, a nakoneic sa budeš tešiť dvakrát. Prvý krát, na to, že si pôjdeš kúpiť Blasera druhýkrát, že ju máš. Je to skutočne dobrá voľba, nech si vyberieš akúkoľvek pušku od Blasera. Ja som s kúpil aj oblečenie Blaser, som maximálne spokojný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.9.2009 o 0:20

nj Blaser je výborná voľba súhalím s rysom 2 ! Aj ja to mám v pláne ! Ten ´čo ho má vie ,že je to správna voľba. Ja mám však výhodu ,že sa môžem na Blasera ešte tešiť ! :) Vybrané už je ! A bude to v dreve :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 24.9.2009 o 19:59

Msmarian: no kua, to máš u blasera vyžehlené na celý život:-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off canisdirus, 24.9.2009 o 19:32

Mam cistonoveho Roslera 308 W.Je to moja prva zbran,takze memam s cim porovnavat strelbu a presnost,jedine z videnia,ale......povrchova uprava je isto lepsia ako u CZ,ci uz bazba alebo kovove casti.Zaver Mauser hovori za seba,uzamknutie v hlavni je podla mna plus.Kopance v tomto kalibry su citit asi po 10 ranach.Nato su kvalitne patky na pazby,ze?Presnost po nastreleni bez stojana,na 100m - 5 cm.{Sellier Belot 308W-PTS}Strelba z opory v sede.V lahu by to bolo o cosi lepsie.Puskohlad 7x50.Asi tolko. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 24.9.2009 o 18:55

Každý na to musí prísť sám, že je lepšie kúpiť jednu zbraň, kvalitnú ako dve haraburdy. Mal som CZ550, je to kvalitná zbraň, treba ju nabíjať kvalitnými nábojmi, NOrma, RWS. Nedoporučujem S&B, sú nekvalitné, lacné ale nekvalitné. Najlepšia guľovnica, akú kto vyrobil je Blaser. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off milanko12, 24.9.2009 o 18:01

no ja osobne ak mam radit tak neaku lepsiu drahsiu zbran z dovozu treba ju vyskusat dokladne pozret a urcite je to lepsia investicia ako do roslera zlebo CZ aj ked
kazdemu podla financnych moznosti... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 24.9.2009 o 17:26

Áno. Ono vieš, patrilo by sa zodpovedne vymenovať klady a zápory porovnávaných guľovníc jednotlivo a určite by sme sa dostali ďalej... keď tak, tak si to priprav a pripravím si to aj ja.
P.S.- musím do obchodu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milanko12, 24.9.2009 o 16:40

rys2 nic sa nedeje sak diskutujeme mas na to svoj nazor ja svoj ale musim ti potvrdit ze ja som mal tiez tie iste pocity ako ty ked som ju kupoval az pouzivanim som si knej nevytvoril ziadny vztah... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 24.9.2009 o 16:19

standart ja neviem, keď ju máš, alebo si mal, vieš to určite lepšie, ako ja. Ja som držal luxku a vychádzam výlučne z toho. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 24.9.2009 o 16:13

milanko12, ja som z toho nestrieľal, tak nemôžem potvrdiť ani vyvrátiť, ale na fórach som ešte nepočul za 3-4 roky nepočul ponosy na nepresnosť guľovnice rosler - skôr opak. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milanko12, 24.9.2009 o 16:03

rys2-ja som ho mal s koliminatorom na spolocne....no a este ten zasobnik co ma tie vypustace naboku mi 2x vypadol proste pri noseni sa mi jedna strana odistila a ked som chytil za podpazbie tak mi raz vypadol na zem a 2x do kuky kludne ho mozes stratit aj v lese pri troske nepozornosti...a ta pazba je mohutnejsia ako pri CZ 550 aj hrubsiu pistolovu rukovet to ma aspon model standart! a pri nastrlovani ked som vystrelil aso 15 ran tak nepresnost sa zvysovala ale dost sice to uz bola horuca hlaven a to v praxi nieje podstatne.jedine co sa mi na nej paci je povrchova uprava hlavne je tam dost hruba vrstva a nehrzdzavela ako ceska zbran ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 361-400 z 416 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov