Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia

autor: off hurky
pridané: 13.4.2017 9:10
Pred Vianocami som si od pána nick – fleshled objednal baterku aj s celou sadou – nabíjačka, diaľková spúšť, akumulátor Panasonic, magnetický držiak Olight na hlaveň. fleshled v telefonickom rozhovore sľúbil všetko a dodnes mi v ušiach znejú slová –hurky buď seriózny a prosím Ťa preber si zásielku. To som aj urobil, čo som vzápätí oľutoval. Telo baterky má taký rozmer, že sa do toho držiaku jednoducho nevojde. Namiesto sľúbeného akumulátora Panasonic 3400 mAh mi poslal nejakú noname šunku. Baterka má iba diaľkovú spúšť hoci mne treba na 99 % iba klasický vypínač na baterke, ktorý tam nie je. Obratom som teda pánovi na druhý deň volal, že mu to pošlem naspäť. Výhovoriek že prečo nie som si vypočul až až. Nakoniec sme sa teda dohodli, že mi pošle tenšie telo, aby sa baterka vošla do držiaka, sľúbený akumulátor Panasonic 3400 mAh a klasickú koncovku s vypínačom. To bolo v januári. Odvtedy som si vypočul toľko výhovoriek.... Príklady niektorých uvádzam: Som v Čechách, Brat má trombózu musím ísť za ním do Bystrice, nemám teraz peniaze, som v skúšobnej dobe. Taký klenot že: akurát jem, keď dojem idem na poštu a posielam prvou triedou, rozbil som auto a mnoho mnoho ďalších. Svoje peniaze už asi neuvidím, ale týmto chcem aspoň ostatných užívateľ fóra varovať pred „charakterným človekom“ nick – fleshled. Dôkazy o jeho jednaní cez poštu lovuzdar viem poskytnúť. Tomu človeku sa nedá veriť ani to, že má nos medzi očami.
počet zobrazení: 26 546
počet hlasov: 7
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off tanak, 14.4.2017 o 12:29

hunter4321 to by musel admin ,alebo kto ma na starosti webovu stranku pridat jednu kolonku do stlpca na lavo napriklad pozor podvodnici na fore . napriklad TAKTO Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 16

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 332 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off dede, 22.4.2017 o 21:12

Zbrojarska vyroba bola v ZTS a PPS štatny podnik, tie už zanikli, aky si rocnik 1980 , 1982, ked tu trieskaš o zbrojarskom podniku. Žaloba už bola podana ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Martin208, 22.4.2017 o 19:55

Presvieti * :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 22.4.2017 o 19:52

fleshled ja tie tvoje hrkalky mam doma obidve. jedna z nich 130 € -va nesvieti a druha je z tej cinskej stranky hrkoce. navstiv doktora co ti pomoze lebo nedopadnes dobre v zivote s tym co predvadzas. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Martin208, 22.4.2017 o 19:51

Ale tvoju hlavu presviety asi mas miechu iba na hačiku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 22.4.2017 o 19:43

Majko ty co dristas?Vsak si nevideel tie lampy ani z lietadla...svietia perfektne, ziadna lampa ju nepresvieti!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off komanc, 22.4.2017 o 19:41

fleshled,čakal som od Teba hocičo.Ale že Ti to vyrába chlap na CNC ako fušku v zbrojárskej firme tak to je sila.....!Na toto už snád neexistuje ani diagnoza. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 22.4.2017 o 18:19

Ten chlap v tej zbrojárskej výrobe čo vyrába tie tela asi strašne malo zaraba ,ked si musi takto privyrabat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 22.4.2017 o 17:56

dusko ano ten chlap v tej nemenovanej zbrojárskej výrobe čo ti tie telá vyrába na cnc sústruhu tak on tam hneď lepí aj tie informačné čísla ? či to zase robí pre teba iná firma ?? toto je fakt už diagnóza čo tu ty predvádzaš :)strašne zaujímavá vec že ti tam lepia alebo tlačia tie isté čísla a informácie ako v číne :) ten v tej zbrojovke má parádnu fušku , s toho mu musia tiecť velké peniaze od teba , presne kopírovať čínu . a asi máte na to aj autorské práva zaplatené presne kopírovať niečí výrobok :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Martin208, 22.4.2017 o 15:57

8180 ludi co si otvorilu diskusia vie ze fleshked je podvodnik a velky ****** hlavne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tanak, 22.4.2017 o 15:42

fleshled admin nemusi nič mazat stači ked sa odhlasiš a zrušiš nick na tomto fore a bude pokoj a nemusiš nič nikomu obhajovat .Normalne sa ti čudujem že sa tu ešte zdržiavaš ,ked maš PRAVDU AKO TVRDIš . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 22.4.2017 o 15:37

Tanak robi to chlap na CNC ako fusku tak to neries a nepis tu ptakoviny...detaily nebudem prezradzat, neni to Made in China a bodka!!!! Koncim! Admin zmaz to tu uz!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 22.4.2017 o 15:07

Aký výrobca zbrani na SK zaradi do svojho vyrobneho programu vyrobu tela baterky aspon netrep hluposti ved tu maš dole fotky identicke s tvojou baterkou a ked už aky vyrobca zbrani na Slovensku no kto ???? TU MAš POMOCKU KTO VYRABA ZBRANE NA SK. Grand Power Kuracina v BB ? POCHYBUJEM. MSM Martin ? tiež nie ZVS Holding? tiež nie Technopol International, a.s ? nikto sa nebude stebou zaoberat za par centov .pre par bateriek čo poskladaš ako tvrdiš. Ved klameš sam seba a ešte tomu aj veriš. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 22.4.2017 o 14:50

Ak cina Tanak, ty s kym bankujes??????Si negramotny, ze telo, moduly sa vyrabaju v jednej nemenovanej vyrobe zbrani a sklada sa to rucne, cize je to made in Slovakia??????? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 21.4.2017 o 23:05

Nejak chlapec nereaguje asi ho ta činska fotka uspala. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUGO09, 21.4.2017 o 22:47

A ja stále čakám tie fotky faktúr len akosi nič,asi má chlapčisko veľa roboty,tóóóľko kšeftu?,neviem či stihol daňové priznanie a doktori predsa čakajú na baterky a sustružník si chodí po dovołenkach no má toho až až!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off majko82, 21.4.2017 o 20:12

chalani tá baterka je vyvinutá na univerzite , čína je tam len tá nálepka s číslom , to je na oklamanie konkurencie :) alebo pre tie chýrne puškárstva , aby vedel dať na to záruku a daňový doklad :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off peterber, 21.4.2017 o 20:01

Soson: zahada odhalena, ale urcite sa z Ciny kupoval iba obal a vsetko ostatne sa skladalo tu, ha,ha,ha....a jasom dostal titul "dementny" ked som tvrdil, ze je to odtial. Inac mam skoro taku istu asi 2roky, tiez z tej stranky, kupil som ju s nejakymi bonusmi okolo 10e. Do tych 180-200m svieti pomerne dobre. Ale mam aj druhu, tiez podobnu, tu som dostal ako dar z Nemecka, bolo to okolo 150e, tak to je ina diskoteka. Tu sa obavam casto nieco kupit, aby som nepreplatil nejaku Cinu. A vidis ani v najlepsich puskarstvach ti nepredaju kvalitu..he,he. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off tanak, 21.4.2017 o 19:58

soson to je ten zazrak ? za 75 eur.- ? A ešte su tu bude hadzat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter4321, 21.4.2017 o 18:55

Tibor112, nebojsa, aj u nás na západe by sme to tak poriešili. Lenže zákon už je taký *****že si musíš dávať pozor, lebo môžu nakoniec súdiť teba. Tie časy keď sa to riešilo ručne-stručne už sú preč. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Duett, 21.4.2017 o 18:51

Číňania majú asi toho istého sústružnika :-) Ešte dobré že som to nekúpil.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tibor112, 21.4.2017 o 18:21

...tak takého ,,pána predajcu" u nás na východe by sme poriešili ručne-stručne a vratil by všetko aj s úrokmi... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off fleshled, 21.4.2017 o 16:08

Príspevok bol administrátorom (MMasska) označený za nevhodný pre porušenie pravidiel. ◄ reagovať

off soson, 21.4.2017 o 15:20

toto je ta jeho minimálna marža, kúpi za 15 a predá za 75 €... K tomu pridá príbeh o chalanoch z vysokej čo mu to navrhnú, sústružníkoch čo mu to vysústružia a on to za guláš posúva ďalej A jeho znackove baterky panasonic ktore ostatní predávajú po 30 a on dava za special cenu 15 E stoja na heureke 6,80 €. Fotky sa mi nechce nahrávať ak by trebalo nahrám ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off bulldog5, 21.4.2017 o 15:07

soson: Nechcem tým tvrdiť, že sa jedná o produkt z nemenovanej čínskej stránky, ale má to podobné "dizajnové" črty Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off soson, 21.4.2017 o 14:59

presne ta ista baterka z aliexpresu za 14,34 € Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 21.4.2017 o 14:57

špičkova baterka od fleshleda za 75 € Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off hunter4321, 20.4.2017 o 21:30

Okey, ale nieje to jednoduché nerozčulovať sa pri takomto *** prípade. Fleshles, jedinú špinu, lži a klamstvá tu šíriš ty. Sťažoval si sa že ti pošpinil meno lenže ty si bol anonymný ale sám si si to pokašlal. Nič by som nemal proti tomuto typu predaja zakedy je poctivý predajca a nie ako ty! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 20.4.2017 o 20:53

Páni urobíme za týmito príspevkami hrubú čiaru, každý ďalší príspevok, ktorý bude obsahovať vulgarizmus bude nekompromisne vymazaný, nech by bol jeho obsah akokoľvek prínosný. Ďakujeme za pochopenie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 7

off maburak, 20.4.2017 o 13:20

sa mi paci ako pan FLESHLED vyziva admina aby vymazal tuto diskusiu, ako sa vyhraza ze nahlasi adminovi neslusne spravanie, nadavky a podobne, ale jediny kto tu v kazdom jednom prispevku pouziva nadavky a invektivy voci uzivatelom je pan FLESHLED sam. sa cudujem, ze za slovne urazky, nadavky nedostal este ban. ale mozno je to aj dobre aspon mame o zabavu postarane a cim dalej tym si mozeme urobit lepsi obraz o profesionalite, sudnosti, ako aj klamstvach pana FLESHLEDA. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off kettner11, 20.4.2017 o 12:16

Fleshled ty si Vlastny....najskor chces tym dvom aj vyhovet a urovnat spor a vzapati im nadas do zmrdov a kadejakych.....keby si bol chlap tak vystupis pod svojim menom a nemas tu bohviekolko nikov. Uz len to nasviedca tomu ze nie si asi cestny obchodnik. Ved bud chlap a snaz sa to urovnat a nie tu pisat kraviny o pravnikoch. Tvoj pravnik moze max podat trestne oznamenie a nie zalobu. Trosku ho pouc az to nedopletie ked je spickovy :-). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off fleshled, 20.4.2017 o 11:52

Hurcala ze ta huba neboli, posli telo dam ho osustruzit na olight magnet montaz a konec...Panasonic clanok nedostanes pokym sa nespravedlnis a nevymazes tu spinu, co si sem nadristal!!!!!!!!!!!! Volam ti ty zmrd a ani ty ani Soson nedvihate a nemate gule si problem vydiskutovat po telefone a spinite tu do boha...Admin prosim ta zmaz to tu! Je to plne klamstiev, lzi, polopravd, zavisti a ohorvarani....O. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 20.4.2017 o 10:28

obchodník roka :-) Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off hurky, 20.4.2017 o 9:17

Dnešná pošta. A niečo z predchádzajúcej. Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off peterber, 20.4.2017 o 9:07

Fleshled, trosku vaz slova, dementa si nechaj pre inych. Mohlo by ta to mrziet. Vidis sam, ze na tomto vlakne sa ta nikto nezastane... A je otazne, ci tie pochvalne styri prispevky, ako pisal lubenko nie su aj z tvojich dalsich nickov.Nemam chut to pozerat,urcite si tieto veci nekupim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 20.4.2017 o 8:03

dal som si tu robotu a prečítal som si tu sekciu svietidla,ale krom asi čtyroch ludi som tam žiadné tony pochvál nenašiel,tej kritiky tam bolo o hodne viacej ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 20.4.2017 o 2:27

Ak mas seriozny zaujem a necitas tieto bludy od sosona a hurkyho, tak mi napis sukromnu postu a urcite sa dohodneme. Puskarstvo nezverejnim, nezelaju si to. V sekcii svietidla na lovuzdar si mozes precitat tony pochval na moje svietidlo ako to svieti, okrem spekulanta sosona a hurkyho mi este nikto nic nereklamoval!!!!!!!!!! Dobru noc...F. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jagttiger, 20.4.2017 o 2:20

Nemenovana vyroba zbrani,chalani na univerzite,najznamejsie puskarstva,doktori,spickovi pravnici a neviem ci si spomenul este nejaku slachtu (no zavidim ti ked ti to takto ide) ale je tu toho vela na citanie... Fleshled,ved posli mi do ss nejake tie najznamejsie puskarstva ked to nechces zverejnit tu.Urcite o nejakom viem lebo na Slovensku ich az tak vela nieje.Spytal by som sa ich na tie tvoje lampy popr. nocaky lebo by som mal o nieco zaujem ked su take spickove... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 20.4.2017 o 2:00

Ty dement necitas, ze vsetko je made in Slovakia a ze mi to navrhli chalani na univerzite, spocitali thermal management a vyrabaju mi komplet tela, driziaky sosoviek na CNC v nemenovanej vyrobe zbrani huju?????? Ziadne made in china... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peterber, 19.4.2017 o 20:46

Nechcem rypat, ale preco tu nie su prispevky od odberatelov, ked ich kupuje kopec ludi, odporucania, recenzie, zarucny, pozarucny servis... Je to divne. Pripada mi to tak, ako bolo napisane, rychlo poskladat z cinskych komponentov, predat so "slusnou marzou" 5€, ha,ha. A je vybavene, nech sa kupec trapi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off fleshled, 19.4.2017 o 20:02

Majko neries, ty to nekupis, lebo na to nemas...je firma,ktora na to legalne da danovy doklad..bodka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-120 z 332 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov