Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia

autor: off hurky
pridané: 13.4.2017 9:10
Pred Vianocami som si od pána nick – fleshled objednal baterku aj s celou sadou – nabíjačka, diaľková spúšť, akumulátor Panasonic, magnetický držiak Olight na hlaveň. fleshled v telefonickom rozhovore sľúbil všetko a dodnes mi v ušiach znejú slová –hurky buď seriózny a prosím Ťa preber si zásielku. To som aj urobil, čo som vzápätí oľutoval. Telo baterky má taký rozmer, že sa do toho držiaku jednoducho nevojde. Namiesto sľúbeného akumulátora Panasonic 3400 mAh mi poslal nejakú noname šunku. Baterka má iba diaľkovú spúšť hoci mne treba na 99 % iba klasický vypínač na baterke, ktorý tam nie je. Obratom som teda pánovi na druhý deň volal, že mu to pošlem naspäť. Výhovoriek že prečo nie som si vypočul až až. Nakoniec sme sa teda dohodli, že mi pošle tenšie telo, aby sa baterka vošla do držiaka, sľúbený akumulátor Panasonic 3400 mAh a klasickú koncovku s vypínačom. To bolo v januári. Odvtedy som si vypočul toľko výhovoriek.... Príklady niektorých uvádzam: Som v Čechách, Brat má trombózu musím ísť za ním do Bystrice, nemám teraz peniaze, som v skúšobnej dobe. Taký klenot že: akurát jem, keď dojem idem na poštu a posielam prvou triedou, rozbil som auto a mnoho mnoho ďalších. Svoje peniaze už asi neuvidím, ale týmto chcem aspoň ostatných užívateľ fóra varovať pred „charakterným človekom“ nick – fleshled. Dôkazy o jeho jednaní cez poštu lovuzdar viem poskytnúť. Tomu človeku sa nedá veriť ani to, že má nos medzi očami.
počet zobrazení: 26 514
počet hlasov: 7
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off tanak, 14.4.2017 o 12:29

hunter4321 to by musel admin ,alebo kto ma na starosti webovu stranku pridat jednu kolonku do stlpca na lavo napriklad pozor podvodnici na fore . napriklad TAKTO Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 16

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 332 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off horvathm, 8.5.2017 o 11:37

Toto je nejake podozrivo podobne odkaz Som si to čislo hodil do googla a tiež inzeruje všemožne veci.Asi nejaky príbuzny ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off sipik, 6.5.2017 o 0:12

Podľa mňa určite, lebo v opačnom prípade by tu už bola fotka strapca zo 150 metrov ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off jaro1, 4.5.2017 o 15:58

Vie niekto, ci uz je ten F hochstapler v lochu? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 24.4.2017 o 9:29

.. prípadne si zmeň prezývku z Flashled na Burnedled. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namreh, 24.4.2017 o 7:13

Fleshled navštiv dobrovolne a sám lekara.Vždy lepšie a menej hamby ako ked ta odvedu v zvieracej kazajke. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Duett, 24.4.2017 o 6:19

Flesh tebe fakt niečo je! Poposielaš tovar poštou kde je aj spätná adresa S menom takže všetci vedia kto si a tu sa hráš na to ako si ty nepolapitelný.. Komédia toto čítanie :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 24.4.2017 o 0:06

Príspevok bol administrátorom (MMasska) označený za nevhodný pre porušenie pravidiel. ◄ reagovať

off dominikadominika, 24.4.2017 o 0:04

No vidíte pán fleshled&duso2 ďalšia chyba teraz idete s pevnej IP nie mobilný operátor ani žiadna voľne prístupná WiFi. Dávajte pozor viete ako sa hovorí kto sa smeje naposledy .... ha ha ha ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 23.4.2017 o 23:52

Dominika ty s kym bankujes???? A co ze mi tu vychrstnes aky browser pouzivam???? Ze vidis v logoch tohto web servera user agent info? Daj sa vysmiat!!!!!! Raz idem cez wifinu na shell pumpe, potom omw slovnaft, v cukrarni v kostole ty jojo....pukam od smiechu, krce ma zmietaju!!!!!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 23.4.2017 o 20:49

Fleshled v ktorej liečebni je WiFi free ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

off kettner11, 23.4.2017 o 20:40

A mozno utrzi aj od poskodenych popapuli :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dominikadominika, 23.4.2017 o 20:28

fleshled alias Duso2 KLAMEŠ!!!! KLAMEŠ!!!! KLAMEŠ!!!! a KLAMEŠ!!!! každé tvoje slovo je klamstvo . Ty tvrdíš že ideš cez zahraničný your browser? nedaj sa vysmiať funguješ cez obyčajného Slovenského operátora v počítači máš Windows a používaš prehliadač mozilla firefox 52.0. Dokonca dnes Duso2 prihlásený o 18h: 23m 24s hneď na to sa odhlásil a prihlásil sa s tej istej IP a toho istého PC fleshled o 18h:26m 41s .Ešte niečo chceš vedieť? Preboha prestaň už konečne klamať! postav sa k problému ako chlap, vráť chlapom peniaze a popros o zmazanie vlákna. Inak si utŕžiš hanbu, žalobu, opletačky, pokutu a možno aj súd a už teraz viem že prehráš! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off maburak, 23.4.2017 o 19:48

pan Fleshled, dufam, ze tie Vami uvadzane organy si vyziadaju aj celu tuto diskusiu. Tolko nadavok a urazok ako ste Vy pouzili v tejto diskusii na jednotlivych uzivatelov sa len tazko hlada pokope. A dobre meno? Ake dobre meno, ved tu vystupujete pod anonymnym nickom, niekto sice uviedol nejake meno, ale ci sa da spojit s Vasim nickom viete len Vy sam, ostatny sa len domnievame. Sam uvadzate, ze nie ste podnikatel takze ani s tohto ohladu sa o poskodenie dobreho mena jednat nemoze. Ale mozno sa mylim. Akokolvek spravate sa ako male dieta a Vas vyhrazanie sa nema uroven ani 10 rocneho dietata, ktoremu zobrali v pieskovisku formicky.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tanak, 23.4.2017 o 18:59

TY K***T TO JE MOJA IP pre tvojho pravnika aby si mohol podat na mna trestne oznamenie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 7

off fleshled, 23.4.2017 o 18:45

Tanak ty IT expert, idem cez Tor browser, tak ta IPcka je z Ruska, Ciny, zo Salamunovych ostrovov...valam sa po zemi od smiechu a toho junaka z facebooku si vylep plagat nad postel... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jagttiger, 23.4.2017 o 18:11

HUGO9 budeš ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUGO09, 23.4.2017 o 17:21

A ja sa snažím nájsť tie ,,tony pochvál,, na tie tvoje svietidlá len neviem kde na ktorej stránke veď možno že máme len iné info o tvojom,, biznise,,nakoniec sa tu ozaj všetci mýlime a ty máš,, pravdu,, a daj tie fotky faktúr doktorov z popradu, mafosa radšej odpálkuj s takými neradno kšeftovať ,a ešte kde su to tie ,,tony pochvál,, na ktorej stranke, lovuzdar svietidlá, idem to ešte raz pozrieť ak to nájdem len neviem či nebudem strácať čas!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 23.4.2017 o 17:10

netreba cestovat stači ked im vrati peniaze a oni baterky a to sa da riešit poštou alebo prevodom . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peterber, 23.4.2017 o 17:06

Zaujimave, kam sa moze dostat do akeho zaveru nespokojnost dvoch kupujucich a predavajuceho. Fleshled, na sude to neskonci, posledna distancia ak spravne predpokladam bude maximalne obvodny urad, priestupkove konanie.Tam sa vsetci stretnete a tam koncia spory typu: susedov pes mi ocural zahradu a este mi pada susedove listie do dvora. Tam budete po sebe kricat, vadit sa, nadavat atd. To sa treba chlapsky stretnut, urovnat to, ja neviem, doplatit, opravit, vymenit... Nie som sam, ale aj viaceri, zvedavy ako sa dojednate. To bude kopec zabiteho casu a cestovania. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 23.4.2017 o 16:33

tak že trafena hus zagagala *************************************************** Tanak uz si to presral!!!!! Uz som pisal administratorovi, ze zverejnujes nepravidive informacie a uskodil si mi na dobrom mene. Stretneme sa ty, Soson a Hurky na sude,bodka!!! **************************************************************** a ktoremu menu ti uškodilo ktore je to prave,,,,,,,,,,?????????? na tu maš moju ip Moja krajina je: Slovakia Kod mojej krajiny: SK / SVK Moje Mesto je: Lok Moj operačný systém: Windows NT 4.0 Moje hostname: 217.12.49.182 Môj webprehliadač: Firefox, verzia: 52.0 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off lubenko, 23.4.2017 o 16:09

fleshled,len si urči ktoré to meno má byt aby v tom polícia mala jasno ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 23.4.2017 o 15:59

Pani poniektori z Vas ste to uz prestrelili. V pondelok na poniektorych z Vas podavam trestne oznamenie za urazanie, poskodenie dobreho mena a za vyhrazky na moju osobu! Taktiez Pan Administrator bude musiet odkryt organom cinnym v trestnom konani Vasu identitu, IP adresy, poskytovatela Vaseho internet pripojenia atd. Bodka!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 23.4.2017 o 15:20

poznate niekto niekoho z tejto fotky podla odkazu by tu mal sediet aj fleshled alebo duso2 Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off tanak, 23.4.2017 o 15:18

POZNATE NIEKTO TOHTO človeka ? Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 23.4.2017 o 13:47

peterber zopar bateriek som si pokupil z činy aj ja cca OD 12 do 30 eur za kus. A funguju v pohode pozeral som aj puškohlady made in china ,ale aj keby stal 50 euro to určite nekupim poriadny puškohlad začina tak od 1000 eur hore . A dalej ako pišeš že sa daju chlapci do kopy a podajú trestne oznamenie to neuspeju jedine čo uspeje zobrat tie baterky sadnut do auta a navštivit chlapca pekne odovzat baterky a nech vrati peniaze ak nie tak vtedy ist priamo tam na policiu a tam odovzat baterky a podat trestne oznamenie dalej zistit či je zamestnany či pobera podporu alebo či podnika ,tam sa da potom spustit pekna paseka že sa mu budu oči pretačat to ti garantujem .Len sa treba tomu troška venovat. NAPRIKLAD MALA POMOCKA inzeruje auto s//// SPZ BB 474 DV//// a mame realnu osobu majitela auta alias fleshled ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off peterber, 23.4.2017 o 13:02

Tanak: vies ze to uz aj mna napadlo? Nemyslim si, ze ho niekto stretol...je to iba praobycajny priekupnik, Čina-slovensky kupec. Trosku omacky, ze aka je to kvalita, lebo je tam logo znackoveho vyrobcu. Takisto sa odtial kupuju puskohlady zn.SB, videl som aj Vortex odtial...na pohlad nerozoznatelne, a co treba mlademu chalanovi? Tesi sa ze ma znackovu optiku a rozsype sa mu to. Takisto ako tieto "vysokopredajne" kopie. Bohuzial, poucenie drahe. Dufajme, ze chlapci Soson, hurky sa daju dokopy a hodia trestne oznamenie a budu nas informovat o priebehu. Drzim im palce...snad sa to dotiahne dokonca. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off kettner11, 23.4.2017 o 12:49

Pani pochybujem ze ho niekto nazivo stretol, lebo ako tak citam jeho vyhrazky a klamstva s osocovanim , tak pri stretnuti s poskodenymi by asi dobre nepochodil. Asi by mal v najblizsej dobe pohladat zakaznikov okrem spickovych pravnikov a sustruznikov aj v radoch spickovych ortopedov a chirurgov. Nevynimajuc psychiatra. :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off maburak, 23.4.2017 o 12:43

tanak pochybujem, ale mozno soson ho stretne na tom slubovanom sude :-) alebo Majko ked ho pride navstivit :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 23.4.2017 o 12:37

Normálne mam pocit či to nebude nejaký pubertak a tu si takto lieči komplex menejcennosti. Alebo to bude nejaký pacient to jeho IQ bude na úrovni 8ročneho dieťaťa . Stretol toho človeka niekto reálne ???? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fatran, 23.4.2017 o 12:35

oné a neni ten nedosvietený len nejaký stroj lebo v každom druhom jeho komente sú kompletne odkopírované frázy ktoré som tu čítal už veľakrát ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maburak, 23.4.2017 o 12:29

jednoznacne vyjadrovanie hodne "inteligentneho dospeleho cloveka", co dodat takto sa nevyjadruju ani pubertiaci na strednej skole nie to este dospely 43 rocny clovek (teda vek aspon podla profilu). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 23.4.2017 o 12:20

majko82 ja už idem do kolien z toho chlapa to je neskutočne čo dokazuje už nemám ani slov. Len dúfam ,že ta lampa pre toho mafoša stou 100 mega vilou bude fungovať . /////////////podnikateľ z Popradu, potom dalši zo Slatiny, mafos z Bystrice co ma vilu za 100 Mega, potom puskar 5 lamp ////////////////////// ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 23.4.2017 o 12:04

ďalšia perla v súkromnej pošte od duska :) .... Majko neyvpravaj picoviny...iba zavidis do boha...teraz mi volal podnikatel z Popradu, potom dalsi zo Slatiny, mafos z Bystrice co ma vilu za 100 Mega, potom najvacsi puskar 5 lamp do boha...majko netrap sa ksefty idu!!!!!!! Ja sa nepotrebujem zajebavat s takymi hochstaplermi ako ste vy, Soson a Hurky...ked neveris do boha, zavolaj ma na posed k tebe do reviru a ukazem ti ako sa da vidiet strapec kancovi na 150 metrov z 4 Gen litton noktakom..pekny vikend! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUGO09, 23.4.2017 o 9:57

Ešte pre teba fleshled aj takýto postreh ,, nevezmeš meno Božie nadarmo,, to je jedno z 10 prikázaní ,takže keď už nemáš úctu voči ľuďom a klameš hádam aj sám seba , tak sa tohto vyvaruj to je oveľa horšie ako tie tvoje klamstvá ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off peterber, 23.4.2017 o 0:15

Pani my sme "dementi" asi vsetci ako ma nazval fleshled, ved najst takeho spickoveho sustruznika, cnc-čkara co uplne do stotiny milimetra skopiruje "spickovu cinsku lampu" to chce nejaku prax. Neurazajme ho, ak mu to urobili kamarati na univerzite v Pekingu...preboha, tieto bludy uz su zrele pre psychiatra, toto uz fakt nie je ani na smiech, ani smutne...to je chore. Majko: teba by asi odviezla pohotovost, keby sa ti zjavil vo dverach...asi by si odpadol od smiechu...hm, to asi viaceri. Len bohuzial toto sa asi nestane. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off majko82, 22.4.2017 o 23:52

len som skopíroval poštu , a stále čakám a niš , nechodí ani dusko ani jeho poštár ani jeho advokát , ani jeho číňan ani jeho sústružník , ani jeho fotky ani jeho strapec , vlastne nechodí ništ :)pekný večer ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off majko82, 22.4.2017 o 23:49

len info , nová pošta od duska :) predmet: RE:uz koniec dnes 19:47 od: off fleshled petrovzdar Majko ty nevypisuj picoviny o cinach atd, lebo ma naseries do boha a pridem sa s tebou povypravat do boha...cau!!! petrovzdar zmazať odpovedať staršia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tanak, 22.4.2017 o 21:59

no nech sa pači ktora spoločnost sa podiela na vyrobe luxusnych bateriek pre TOP PREDAJCU fleshleda TU MAš POMOCKU ak si nevieš spomenut Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off maburak, 22.4.2017 o 21:41

chcel by som vidiet toho cloveka co to robi na CNC ako fusku. Uz vidim ako sa trapi s programom pre par kusov, a keby aj tak uz len material a praca by pana Fleshleda vysli viac ako kupa z ciny. Uz davno som necital take blbosti. ale ako citanie pred spani je to celkom sranda. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dede, 22.4.2017 o 21:15

SOSON - už Ta kontaktoval ten osobny pravnik resp. osobny poštar Ti dorucil žalobabu ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 41-80 z 332 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM