Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia

autor: off hurky
pridané: 13.4.2017 9:10
Pred Vianocami som si od pána nick – fleshled objednal baterku aj s celou sadou – nabíjačka, diaľková spúšť, akumulátor Panasonic, magnetický držiak Olight na hlaveň. fleshled v telefonickom rozhovore sľúbil všetko a dodnes mi v ušiach znejú slová –hurky buď seriózny a prosím Ťa preber si zásielku. To som aj urobil, čo som vzápätí oľutoval. Telo baterky má taký rozmer, že sa do toho držiaku jednoducho nevojde. Namiesto sľúbeného akumulátora Panasonic 3400 mAh mi poslal nejakú noname šunku. Baterka má iba diaľkovú spúšť hoci mne treba na 99 % iba klasický vypínač na baterke, ktorý tam nie je. Obratom som teda pánovi na druhý deň volal, že mu to pošlem naspäť. Výhovoriek že prečo nie som si vypočul až až. Nakoniec sme sa teda dohodli, že mi pošle tenšie telo, aby sa baterka vošla do držiaka, sľúbený akumulátor Panasonic 3400 mAh a klasickú koncovku s vypínačom. To bolo v januári. Odvtedy som si vypočul toľko výhovoriek.... Príklady niektorých uvádzam: Som v Čechách, Brat má trombózu musím ísť za ním do Bystrice, nemám teraz peniaze, som v skúšobnej dobe. Taký klenot že: akurát jem, keď dojem idem na poštu a posielam prvou triedou, rozbil som auto a mnoho mnoho ďalších. Svoje peniaze už asi neuvidím, ale týmto chcem aspoň ostatných užívateľ fóra varovať pred „charakterným človekom“ nick – fleshled. Dôkazy o jeho jednaní cez poštu lovuzdar viem poskytnúť. Tomu človeku sa nedá veriť ani to, že má nos medzi očami.
počet zobrazení: 26 513
počet hlasov: 7
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off tanak, 14.4.2017 o 12:29

hunter4321 to by musel admin ,alebo kto ma na starosti webovu stranku pridat jednu kolonku do stlpca na lavo napriklad pozor podvodnici na fore . napriklad TAKTO Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 16

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 332 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off peterber, 1.12.2017 o 19:20

A pod akym nickom zase ide? S tym exkluzivnym tovarom z Aliexxpresu? A nejako stichol s jeho trestnymi oznameniami na tych co mu ukrivdili a poskodili meno, serioznemu predajcovi... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 30.11.2017 o 19:46

Dnes večer vam zabavu hrame ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tanak, 30.11.2017 o 16:30

A čO ZAUJIMAVE PONUKA ? daj odkaz nech je zabava. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 30.11.2017 o 12:51

nakolko tu zacal dotycny podvodnik prispievať opät na stranke po dlhsom case pripominam tuto diskusiu aby ste mu niekto nenaletel. Lebo pisať vie pekne... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off jaro1, 21.7.2017 o 11:31

Ten hochštapler je možno už v hárešte. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Mysho22, 20.7.2017 o 14:20

Náhodou neviete ako dopadol obchodník roka s lampašami Jožko? Nejako sa po ňom zlahla zem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off CT308W, 13.7.2017 o 19:19

Ahaho davno som tu nebol ale musim sa vam pochvalit ze aj mne dosla posta Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off majko82, 21.5.2017 o 6:17

pozor po novom už telefonuje a vyzvedá a predstavuje sa vymysleným menom !!! volá z utajeneho čísla :)u mna to bol Jožko Krnáč :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dominikadominika, 20.5.2017 o 19:27

A ďalšia perla od fleshled-a viď príloha. Pán Andrej Krnáč za prvé neviete ako sa oslovuje Dáma? Za druhé viete uviesť koľko krát vás už vyšetrovala polícia aj za aké delikty? A za tretie sťažujte sa adminovi a som sama zvedavá koho da zablokovať. Môžeme tipovať či mňa alebo Vás? Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off majko82, 20.5.2017 o 19:04

na tom bazoši budem informovať duskovich zákazníkov aj ja , a aj na iných inzertných stránkach kde sa bude pokúšať zase špekulantsky obchodovať !!! dusko a môžeš zažalovať aj mňa , už sa teším ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dominikadominika, 20.5.2017 o 13:39

Fleshled tak ako píše Dede vy vôbec nieste bezúhonný občan, máte na krku toho akurát že dosť. Ste známa firma a na polícií vás už dobre poznajú. Čiže ak sa aj konečne odhodláte a podáte sťažnosť " obvinenie" vy, tak to bude prvý krát čo ste oznamovatelom a nie podozrivým, ale kto vie ako sa to ešte otočí! Už sa teším ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 20.5.2017 o 10:52

,, fleshled ,, ja mať takú minulosť ako Ty tak by som vážil slová !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off soson, 20.5.2017 o 10:32

fleshled ja dam adminovi tej stranky link na tuto debatu co si ty za podvodnika tu si precita len fakty ziadne ohovaranie. Uvidime ci zablokuje teba ci mna :-). A s tym moravcikom kedy mas sparingy ty kickboxer :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peterber, 20.5.2017 o 9:55

Fleshled: kto, ako, postup v trestnom konani si pozri na nete, ako podat trestne oznamenie, kto podava zalobu atd...trosku zlozitejsi proces. Nemas v tom jasno. Pisat tu Sosonovi, ktory chce len vratenie svojich penazi za x-krat navysenu cenu par eurovej lampy co si mu predal z cinskeho obchodu Aliexpress, nemusel by si utrzit tolko hanby, urazok od prispievatelov. Doteraz som nepostrehol ziadny prispevok, ktory by napisal nieco pozitivne o tebe alebo ponukanom tovare. Len tvoje slova,kupil to taky bohaty clovek, taky mafian, taky doktor...kazdemu je tu jedno kto to kupil, uz sa z tvojich reci smeju. Ked ti to tak dobre ide tak tych par euro si mohol vratit, kazdy to pochopi a myslim, ze by ta tu nazvali serioznym predajcom a odporucili, pretoze vadny tovar vratis, vyplatis atd. Ale vypisovat niekomu vulgarizmy, klamat, ohanat sa sudom...pozri si starsie prispevky...je to fakt na navstevu odbornika v oblasti psych. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off fleshled, 20.5.2017 o 9:15

Soson uz som pisal adminovi na tom serveri, ze ak mi tam pridas ohovaracsky prispevok zmazu to a zablokuju ta. Uz pravnik napisal na teba zalobu, coskoro cakaj predvolanie na sud. Ziadam tam vysoku nemajetkovu ujmu za poskodenie dobreho mena a vyhrazanie!!!!!!!!! ITT monokular som uz predal za super cenu, dnes pride pan z Kremnice aj na nocne videnia a svietidla...tu s Lovuzdar koncim...nema to tu uroven, je to tu plne zavistlivcou, sedlakov a spekulantov!!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off majko82, 19.5.2017 o 15:13

ano soson , treba informovať zákazníkov o top obchodníkovi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 19.5.2017 o 10:50

inak na tom bazosi je aj kolonka - hodnotenie inzerenta - napisem tam nejake skusenosti :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off shoogo, 18.5.2017 o 21:59

To cudo s tou modrou snurkou tam mal uz aj v case ked tato diskusia vznikla. Asi sa mu to nedari predat alebo poletoval novy kus a spagatik je z toho isteho klbka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tanak, 18.5.2017 o 20:24

majko82 ej ha to bude asi nejaká novinka kde to majú to kupim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 18.5.2017 o 18:42

pozor ! Ondro silno inzeruje na bazoši , tam mu do toho nikto nekecá a je tam kopec bohatých zákazníkov :) Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 18.5.2017 o 15:41

Takže dojde k zabuchnutiu otáčacích dveri ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off dominikadominika, 18.5.2017 o 6:49

Totožnosť odhalená! Nekonečný svit baterky, nočne videnie ktorím vidieť kancov strapec aj v kukurici, a kickboxerske schopnosti s ktorými knokautuje aj svoj tieň. To nemože byť nik iný :-) Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 9

off Mysho22, 18.5.2017 o 5:37

Stále neveríte že fleshlead kickboxerčí? Ved takéto správanie musí byt zapríčenené riadnymi ranami do hlavy :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tanak, 17.5.2017 o 22:47

SPRAVA OD FLESHLED predmet: Uz dost!!!!!!!! dnes 7:26 od: off fleshled Tanak do pice, dokedy budes vypisovat picoviny na fore?? Pisem uz adminovi, aby vymazal tvoje prijebane prispevky. Si bystrican, odtial som, najdem ta ty skurvenec....mini DVRko som uz predal dedkovi z moravy, ktory vykesoval bez problemu 150 euro dal 20 euro na naftu ty socka pojebana, co ma tu natahuje jak kokot na fore tes sa dam vas na sud, aj teba, aj sosona, hurkyho!!!!!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 17.5.2017 o 15:56

Rasto nakoniec zistíš že Fleshleda aj trenuješ:0) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 17.5.2017 o 8:00

STEFA v ringu on tak ring girls - XXL by mohol robiť, alebo svetelnú šou s ručnými baterkami :-))) pripadne strapce potajme pozerať fighterom :-))) PS: ale nikomu nič nezmizlo tak tam zrejme nebol :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 7

off stefa, 16.5.2017 o 16:26

soson_a bol na tom turnaji aj fleshled? A ako sa umiestnil? XXXXXX... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off tanak, 15.5.2017 o 17:47

soson škoda strata času a energie je tu čas dátum volá. Na toho z IQ 40 percent je škoda plytvať slova . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off soson, 15.5.2017 o 17:11

tu mame dalsi zazrak. fleshled boxuje s moravcikom :-))) A cuduj sa svete Vlado Moravcik nepozna ani nevie kto to je Andrej K (fleshled, duso2). Kto nevie - Vlado Moravcik je TOP fighter, niekolko nasobny majster sveta v thai boxe, posledne sa stal majstrom sveta organizacie ENFUSION 2 tyzdne dozadu na svetovom turnaji v Ziline, ktory organizuje DIAMOND GYM ( kde mimochodom trenujem aj ja) . Tento turnaj vysielal eurosport live do 48 krajín sveta. Tebe to fleshled fakt dobre pere na tu podvodnicku gebulu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off majko82, 14.5.2017 o 14:41

ja radšej komunikáciu poštou nepridám :) ale chcem sa spýtať ? navštívili už niekoho z vás dusovi právnici alebo dostal už niekto predvolanie na súd ? alebo dokonca navštívil niekoho dusko osobne ??? lebo sa tu pred časom silno zastrájal . ale ako opäť vidíme boli to len silné slová klamára , podvodníka a psychicky narušeného pacienta ! inak sa čudujem že ten Dusko neboxuje aj s Klickom , lebo celkom na to vyzerá že už dostal pár rán na hlavu :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off tibor112, 14.5.2017 o 13:18

...pridám aj ja z komunikácie poštou: Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off dominikadominika, 14.5.2017 o 12:41

Hekler váše odhalenie svietivosti bateriek pána fleshlet-a sa mi pozdáva. Presne ako strela HPC kedysi nazývaná ako DHK čiže dutá hlava s kuklou sa presne na na tohoto pána hodí. Ak sa chcete pobaviť dávam do pozornosti poštu čo som dostala od fleshlet, ale chcela by som poprosiť admina aby ponechal moju prílohu, aj keď je v rozpore s pravidlami LZ. Ďakujem táto Inteligentná komunikácia s týmto pánom je ako svietidlá a infra ďalekohľady ktoré ponúka Pozor zlá skúsenosť - nick: fleshled - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off KriKa, 14.5.2017 o 9:13

Stale tu riesite strapec na 150 metrov. Viete niekto, ake velke strapce maju diviaky u fledhleda??? (nie je strapec ako strapec) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Stopinko, 13.5.2017 o 18:47

Ta protilietadlovka asi bude starsieho data vyroby , urcite su to ulozenky z Londyna ked ho nemci bombardovali . ma to jednu nevyhodu treba k tomu V3Sku :))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off majko82, 13.5.2017 o 18:27

tie baterky sú vyvinuté na univerzite (nevieme na akej ) telá bateriek vyrába sústružník v top zbrojárskej firme (nevieme v akej ) baterky kupuju naj slovenský zbrojári a naj polovníctva (nevieme ktorý ) kupuju si to mafiáni ,podnikatelia,doktori , právnici a najbohatší polovníci na slovensku ( nevieme ktorý ) a pointa ? keď sa na tú baterku pozrieme je to jeden ten a ten istý produkt z čínskej ľudovej republiky za 7 eur :)) mne to stačí priateľia , len neviem či to stačí jeho TOP zákazníkom :) . a o tých super nočákoch 4+ generácie ani nehovorím . :) strapec na 150m s 3 násobným zväčšením je už prisilná káva . ale hold ,,sto očí sto videní,, či ako sa to hovorí :) a ten nový top inzerát od Lastinga na tu protilietadlovú baterku tak to je zaklincovanie jeho obchodného ducha :) lutujem jeho TOP zákazníkov ktorý sa daju zase oklamať takým fantastickým produktom za 150 eur , ktorý on kúpi cca za 10 eur . ale pozor , reklámáciu rieši okamžite !!! :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Hekler, 13.5.2017 o 13:20

dlho som rozmýšľal prečo jemu tie baterky svietia tak úžasne a nikomu inému už nie ... Asi som to odhalil, má totiž prídavné svetlo ... okrem baterky mu svieti aj svetlo hviezd čo preniká cez jeho dutú hlavu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off HUGO09, 13.5.2017 o 13:08

Už sa objavila dokonca aj protilietadlova baterka na stránkach lovuzdar chlapci za chvíľu budeme asi kupovať aj nejaké strelivo na lietadlá keď už baterky prečo nie strelivo ten náš,, kamarát ,, je ale vynaliezavý zmením nick a ,,doktori z popradu,,sú v háji len stále neposlal tie faktúry ??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off CT308W, 12.5.2017 o 14:26

Chvíľku som tu nebol a ĺala čo sa prevalilo ten čo má baterky čo svietia aj za roh a ten čo má nočák s 3x priblížením a vidí na 150m strapec kanca je jeden a ten istý KLAMÁR! SUPER už bolo na čase dať mu po palcoch. Dávam hlas tejto diskusii ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off peterber, 8.5.2017 o 13:56

Zeby dalsi nick? Ked spolahlivo riesi reklamaciu, servis, vratenie penazi atd...a samozrejme telo opracovane na CNC masine. Veruze, by som to tipoval na rovnakeho predajcu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 332 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov