Heming hunting
dnes je pondelok,  29. apríl 2024,  meniny má Lea,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:32,  dnes západ slnka: 18:54
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

kurz poľovníctva - diskusia

autor: off mlady
pridané: 12.12.2008 10:59

Kurz poľovníctva a všetko ohľadom toho.

počet zobrazení: 13 980
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off Hekler, 12.10.2020 o 16:38

ja to viem a aj napriek tomu trvám na tom čo som napísal, SPK na to nebola v zákone splnomocnená a je povinná dodržiavať zákon a nie vydávať metodické pokyny nad rámec zákona,(nikto ani SPK nesmie občanovi ukladať povinnosti ak to nemá určené v zákone)ak by to zákonodarca chcel tak by to dal do zákona alebo zmocnil SPK v splnomocňovacích a prechodných ustanoveniach aby si to upravila, to sa ale nestalo) preto prípravu na skúšku o pol. lístok môže občan absolvovať v rámci celej SR (či sa to vedeniu SPK páči alebo nie,(nie sú oprávnení meniť a vylepšovať nedokonalosť zákona)celý pokyn je nezákonný a vhodný tak na zakúrenie na chate ...

dať hlas príspevku | počet hlasov: 7

komentáre

zoradiť
zobrazené 201-204 z 204 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off lovecccc, 14.1.2009 o 16:09

zájdi si na okresný úrad SPZ - tam ti povedia kedy sa zčína poľovnícky kurz (väčšinou v januári ) dajú ti žiadosť - tú vyplníš. O čase prednášok a dalších podrobnostiach ťa už budú informovať poštou .Väčšinou to býva od januára do septembra -novembra . prvé mesiace je teoretická časť zo všetkých 7 predmetov a potom nastupuje praktická príprava a medzitým strelecká príprava na záver skúšky :) teda takto som to riešil JA . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bibasso, 14.1.2009 o 13:17

Zdravicko, mam podobnu otazku ako mal "mlady". Chcel by som sa stat polovnikom a teda by som potreboval nejake info o tom, co vsetko je potrebne absolvovat aby som mohol absolvovat polovnicke skusky a urobit si zbrojny pas. Mam v rodine polovnika aj vela znamych, ktory su polovnikmi v Oravskych zdruzeniach. Som z DK a preto by ma zaujimalo ci mi niekto nevie poradit, o nejakych pripravach na polovnicke skusky v DK, alebo v BA kde sa momentalne zdrziavam viac kvoli praci. Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kanarik1, 26.12.2008 o 15:52

Mňa celkom kurz,poplatky na vybavenie poľovneho listka a zbrojneho preukazu 17000SK.Robil som to v Bardejove ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milanko12, 26.12.2008 o 8:35

no mal by si vediet ze to nieje lacny spas mna to vislo par rokou dozadu 10 000 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 201-204 z 204 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov