Heming hunting
dnes je streda,  15. máj 2024,  meniny má Žofia,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:09,  dnes západ slnka: 19:16
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

kurz poľovníctva - diskusia

autor: off mlady
pridané: 12.12.2008 10:59

Kurz poľovníctva a všetko ohľadom toho.

počet zobrazení: 14 048
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off Hekler, 12.10.2020 o 16:38

ja to viem a aj napriek tomu trvám na tom čo som napísal, SPK na to nebola v zákone splnomocnená a je povinná dodržiavať zákon a nie vydávať metodické pokyny nad rámec zákona,(nikto ani SPK nesmie občanovi ukladať povinnosti ak to nemá určené v zákone)ak by to zákonodarca chcel tak by to dal do zákona alebo zmocnil SPK v splnomocňovacích a prechodných ustanoveniach aby si to upravila, to sa ale nestalo) preto prípravu na skúšku o pol. lístok môže občan absolvovať v rámci celej SR (či sa to vedeniu SPK páči alebo nie,(nie sú oprávnení meniť a vylepšovať nedokonalosť zákona)celý pokyn je nezákonný a vhodný tak na zakúrenie na chate ...

dať hlas príspevku | počet hlasov: 7

komentáre

zoradiť
zobrazené 161-200 z 204 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off jolaus123, 26.1.2011 o 21:49

Skusky z polovnictva -

Dobry den prajem. Chcem sa spytat,novych absolventov polovnickeho kurzu,ako dlho im trval kurz. Dakujem

◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

off jano-LM, 10.1.2011 o 12:32

400 kurz + 30 zbrojak skuska +120 pol listok + 30 doktor na zbrojak +16,50 zbrojak a to neratam foto a podobne prkotiny ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

off kubik856, 6.1.2011 o 18:05

a zbrojný ??? ten kolko stojí ?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

off bystricka, 5.1.2011 o 9:56

kubik, zaplatis si clenske do spz, na rok alebo pat rokov, podla toho na kolko chces mat vydany pl, v tej sume je zahrnute aj poistenie polovnika, poisenie voci urazu a nejaky podiel, ktory sa rocne odvadza do ba , ako na ustredie spz, dalej zaplatis za vydanie pl do spk, co s atyka toho ci je polovnictvo financne narocne, povedala by som, ze v porovnani s rybarskym zvazom sme velmi lacny, ale to je moj subjektivny nazor, viem, ze ked pride niekto za mnou a chce vydat novy pl a ja mu zabijem sumu, ktoru ma zaplatit otoci sa na pate, povie, ze si to rozmysli, ale uz ho viac nevidim, neviem na co si potom spravil skusky...... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

off kubik856, 3.1.2011 o 19:48

a mohol by mi tu niekto povedať za čo všetko sa tam platí ?? lebo v inej diskusii to už nikto nekomentoval :D a takto vo všeobecnosti, Myslíte si že polovníctvo je finančne náročné remeslo ?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

off sniper7x57, 3.1.2011 o 18:20

za polovny listok som dal komplet 170€€ a zbrojni neviem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

off bystricka, 26.12.2010 o 17:03

kazda oko,alebo rgo ma svoju cenu za kurz niekde lacnejsie niekde drahsie, ale k tomu cena za zp je rovnaka vsade, tak si to vie kazdy sam vypocitat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

off majko82, 24.12.2010 o 22:23

ja som zase sa bol informovať pre kamaráta a tiež je to okolo 400 eur ,, Oko SPZ Nové Zámky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

off Pepes33, 24.12.2010 o 22:22

No tak to zase podraželo, mňa vyšiel holý kurz na poľovný lístok a zbroják na 8 000 Sk, v 2007 roku. Inak som v RgO Senica. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

off deivid, 24.12.2010 o 19:38

Práve budem končiť kurz zatiaľ som zaplatil 400€ = poľovný lístok+ zbroják. Samozrejme ešte nejaké výdavky budú lekárska prehliadka a ďalšie kolky..Kurz robím v Oko-RgO Košice - Okolie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

off Pepes33, 24.12.2010 o 18:39

Rátaj s kolkami, a členským v RgO, OkO takých 13000 - 15000 Sk, v eurách asi 400-500. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

off ferio, 24.12.2010 o 18:38

Cena by sa mala teraz pohybovat tusim okolo 500€ (+-100€) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

off nils22, 24.12.2010 o 17:15

aj mna a co su z okolia Puchova a Povazskej Bystice pocul som ze ma byt polonicky,zborony v PB a ze ma byt az vo Zvolene neviete nieco o tom??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovny listok + zbrojny pas (autor: medved161).

správca admin, 24.12.2010 o 16:19

To by momentálne aj mňa zaujímalo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 3.5.2009 o 13:15

Admini., veľká vďaka za Tvoju ľudskosť a šľachetnosť.
P.S.- ďakujem. Šachisti zahrajú šachovú partiu bez zapisovania jej jednotlivých ťahov a po jej skončení ju dokážu zahrať od začiatku celú nanovo "akoby cez kopirák". Mne sa to občas podarí, ale poznám aj výrazne lepších kolegov - s lepšou pamäťou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.5.2009 o 17:42

orol a bystricka - je to v pohode, ziadnu flasu si neprosim, nemam za co, som rad ze sa to vysvetlilo.

P.S. pre orol: Mas u mna pochvalu za tu pamäť ;-) klobuk dole ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 30.4.2009 o 14:44

Aj ospravedlnenie ukáže charakter človeka . Človek je tvor omylný. Pekný den. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 30.4.2009 o 14:42

Admin bolo to síce z inej debaty ale podozrenie zostáva :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 30.4.2009 o 12:24

Ak mýliť sa je ľudské a keď sa vieš ospravedlniť, tak si aj po našom vychodňársky ,, Poriadny chlop " ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 30.4.2009 o 12:13

Administrátor, ešte som Ti neodpovedal na Tvoju otázku, odkiaľ mám texty príspevkov, ktoré boli vymazané.
Texty mám, resp. som mal výlučne zo svojej hlavy, zapamätal som si ich. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 30.4.2009 o 12:06

VEREJNE SA OSPRAVEDLŇUJEM ADMINISTRÁTOROVI A VŠETKÝM.

Veĺmi ma to mrzí a najradšej by som sa vyzauškoval, že som uviedol údaje, ktoré neboli a nie sú pravdivé. Bol som nedbanlivý a poplietol som si témy. Chcem to napraviť spôsobom, že pošlem administrátorovi fľašu dobrej liehoviny. Preto prosím administrátori, aby mi do správy zaslal svoju adresu. Ďakujem za pochopenie.
P.S.- administrátor, odpusti mi to prosím, naozaj ma to mrzí. Veľmi mrzí ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 30.4.2009 o 7:28

chlapci, volako sa to pokaslalo, tie prispevky boli naozaj z inej diskusie........tymto sa ja osobne ospravedlnujem adminovi, pekny den vsetkym ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 29.4.2009 o 22:40

PORADITE??? frzo, 19.06. 2008, 16:27
KDE by som som mohol stihnut niake polovacky ceske alebo slovenske neviete??

prehľad príspevkov k téme

zobrazené 1-10 z 10 | začiatok | < predošlé | ďalšie > | koniec

bystricka 27.04. 2009, 14:10
dakujem ti orlik

orol 27.04. 2009, 13:27
bystricka, najprv stiahnúť, stihnúť a teraz: chcela som mu pomôcť. Si super a naviac, keď si poľovníčka.
Prajem Ti pekný a dariteľný deň.

bystricka 27.04. 2009, 10:40
ja som to myslela tak ako som to napisala, zrejme tebe chodia myslienky kade tade, solimkenajko.......ale chcela som mu pomoct

solimkenaj 24.04. 2009, 13:24
BYSTRICKA na co ty myslis ???

bystricka 24.04. 2009, 12:07
chces si stiahnut, ci stihnut? nebol to preklep.......ani ja ti nerozumiem



Ja som našiel toto.Hm..že by sa to fakt vymazalo????:-DDDD ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 29.4.2009 o 22:30

Neda mi nezapojit sa, ale mam otazku:
orol - odkial mas texty prispevkov ak tvrdis ze boli vymazane?

Jediny kto moze vymazat prispevky diskusie som ja, a na 100% som vám tu žiadne príspevky nevymazával. Viete mi povedať z akého dátumu by mali byť tie príspevky?

Nemohlo sa stat, ze hovorite o prispevkoch z inej diskusnej temy? Konkretne z tejto? - odkaz />
Cize moj nazor: krive obvinenie ;-) pretoze prispevky, ktore su vraj vymazane z tejto temy su v uplne inej teme. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 29.4.2009 o 13:31

jasne, ze, o.k, tesim sa na dalsie nase diskusie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 29.4.2009 o 13:12

Solimkenaj, OK. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 29.4.2009 o 12:46

BYSTRICKA ja som sa chcel iba OSPRAVEDLNIT ak som sa niekoho dotkol !!! OROL kasli na to je zbytocne to dalej roztahovat prajem pekny den ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 29.4.2009 o 12:06

Vymazané príspevky- chronológia

Bystricka napísala ( chcela poradiť a pomôcť v dobrej viere )
Chcel si stiahnúť... či stihnúť? Celkom ti nerozumiem...

Solimkenaj napísal
Bystricka, na čo myslíš???

Bystricka napísala
Solimkenajko, neviem, na čo myslíš Ty a čo ti chodí po rozume... ja som to napísala tak, ako som to myslela... a naviac som chcela pomôcť.

Orol (ja) som napísal
Pomôcť, stiahnúť, stihnúť. Krásne napísané. Si super Bystricka a naviac, keď si poľovníčka. Prajem Ti pekný a dariteľný deň.


Toto sú príspevky, ktoré boli vymazané. Vidí niekto na nich niečo zlé? Ja osobne si ich vysvetľujem tak, že bystricka je super žena – dáma a naviac poľovníčka, ktorá je naviac skvelá do partie a dokáže plnohodnotne pomôcť, t.j. pri poľovačkách zver stiahnuť z kože ( prípadne stiahnuť z miesta ulovenia ), stihnúť to a nezištne pomôcť. To sa cení. A trošku kamarátskeho „doberania“ medzi poľovníkmi vždy bolo aj bude. Ak to niekto nepochopí a hlavne nechápe, je mi ho naozaj ľúto. A hlavne toho, kto vymazáva takéto normálne a kolegiálne príspevky. Príspevkov, ktoré nie sú v súlade s pravidlami tejto stránky a ktoré majú dokonca „trestný“ podtón je spätne do zadu dosť a s tými nikto nič nerobí, resp. nevymazáva ich. Zaujímavé.....

Tiež prajem každému pekný a dariteľný deň, kolegom + LaL zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 29.4.2009 o 10:09

chlapci, mne nic nevadi, toto je normalna diskusia v ktorej si mozeme vsetci vyjadrit svoj nazor, nehladiac na to ci so mnou niekto suhlasi, alebo nie.........orol ma pravdu, niekto nieco vymazal, tiez mi nejde do hlavy preco to urobil..........solimkenajko, nebudeme sa predsa urazat a distancovat, ved o nic nejde, len by nam mohol niekto nieco vysvetlit, pekny den prajem vsetkym ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 29.4.2009 o 5:33

Neviem prečo by admin mazal príspevky . Lebo len on ich môže mazať . Ked tak určite nie pre cenzúru :) To je môj názor ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 28.4.2009 o 17:13

BYSTRICKA dufam ze ti to neva ??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 28.4.2009 o 17:12

OROL uplne stebou suhlasim pokial niekto nechce aby sme tu prispievali tak nie je problem sa uplne distancovat od tejto stranky pokial si niekto mysli ze tu niekoho urazame alebo osocujeme tak sa vam OSPRAVEDLNUJEM !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 28.4.2009 o 16:32

To je, jednoznačný súhlas s ňou. Ale ja som aj v mojom príspevku, ktorý už žiaľ nejaký vandrák zrejme na pokyn niekoho vymazal, bystricku pochválil - poprial jej pekný deň a všetko dobré. Cenzúra a vymazávanie príspevkov v tomto prípade nie je na mieste! a rozhodne nie takýmto spôsobom! Pokiaľ človek dodržiava pravidlá fóra, ani administrátor, resp. kompetentný človek tejto stránky by nemal prekračovať svoju právomoc! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.4.2009 o 16:03

Ako povedala Bystricka cena je rôzna! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 28.4.2009 o 15:19

Solimkenaj, sa mi zdá, že tu zmizli tri príspevky, tvoj, bystricky a môj a nikto ani nepovažoval za povinnosť niečo k tomu povedať - napísať, aby sa človek mohol vyjadriť. Naviac, v týchto príspevkoch neboli nadávky, invektívy, urážky, osočovania a tieto neodporovali dobrým mravom. Mne sa to vôbec nezdá normálne, keď mi niekto vymaže príspevok takýmto spôsobom. Preto pevne verím, že to bolo naposledy a došlo k tomu len nedopatrením!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 27.4.2009 o 10:42

ty sa vyjadris ku vsetkemu solimkenajko ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 23.4.2009 o 12:52

bystricka u nas to stoji 200 eura ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 23.4.2009 o 10:56

mlady, vsade to mas za inu cenu, najlepsie by bolo, keby si si obvolal v okoli okresne spz a tie ti povedia, kedy kurz zacina a kolko stoji, u nas v martine je to teraz za 400 euro, myslim si, ze nie sme najdrahsi, ale, ze by sa ludia isli potrhat, to nemozem povedat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off farbiar17, 12.3.2009 o 21:04

bibasso-no da sa v kubine robit kurz.chod na sidlo polovnickeho zvazu -sidly v narodnom fronte co ako sa vola ta budova na krizovatke tam to povedia co a ako
kua na skusky sa ucim viac ako n maturitu to ti poviem ze je toho dost.ak to budu brat dako moc vazne tak neviem neviem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 161-200 z 204 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM