Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

modelová rada BRNO 500 - diskusia

autor: off mardo
pridané: 6.11.2008 9:00

kolegine, kolegovia prosím podelte sa so skúsenosťami s touto zbraňou. Ďakujem

počet zobrazení: 21 310
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 120 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off iboo, 6.2.2011 o 23:41

orol škoda že hanákove vyjadrenia mám len v pamäti a archív myslivost.cz nieje bezodná. V prípade platných odkazov by som sa ho ochotne opýtal, najmä na to prebíjanie.Pánovi Hanákovi som písal už trikrát, v jednej svojej publikácii o sebe tvrdí že je autorom patentového riešenia poistiek gulovníc ZKK, no nezdá sa mi že by v Zbrojovke brno poistky riešili 10roční chlapci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.2.2011 o 23:39

Iboo, ak si chlap a stojíš si za tým, čo si napísal, daj súhlas. Nič viac a nič menej. P.s- a upratovača som nerobil a ani nebudem robiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 6.2.2011 o 23:35

orol z teba sa stal upratovaž lovuzdar.sk či čo ? Zjavne som ti zahral na citlivú nôtu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.2.2011 o 23:30

Iboo a ak si želáš a dáš mi súhlas, môžem Tvoj príspevok poslať p. Hanákovi. Bez Tvojho súhlasu to samozrejme neurobím, udavač nie som. Ide mi len o to, aby sa k Tvojmu príspevku vyjadril on, teda pokiaľ chceš. Aby to bolo korektné. Takže ak dáš súhlas, daj a ja budem konať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.2.2011 o 23:10

Iboo, Ty mu nesiahaš ani po päty. Je to len sprosté ohováranie z Tvojej strany s cieľom ohúriť ostatných. Buď taký hrdina a toto , čo píšeš, konzultuj s ním, alebo v jeho prítomnosti, kde sa môže vyjadriť k tvojmu príspevku aj on a kde budeme všetci vidieť, ako to prebieha medzi Vami. Nie poza chrbát. To ale nedokážeš, však áno... P.s- iboo a Ty vieš , čo chceš? V Tvojom príspevku určite vieš. Len ohovárať poza chrbát, to áno. To vieš. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 6.2.2011 o 22:41

MSmarian - svätá pravda :D Ad ing.Hanák - reklamný mág a pritom sám nevie čo chce.Pred rokmi zatracoval rpebíjanie lebo nedokážeme doma vytvoriť požadovanú presnosť, teraz to trúbi do sveta ako špičkovú vec. Kto sa ho opýta na "tuzemské náboje" každému odpovie "radši ne, lépe RWS nebo Norma" a to písal v dobe, keď pracoval pre marketing Sellier-Bellot a.s. Hanák je dobrý mienkotvorca, ale bohužial závislý na iných . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Alexleo, 6.2.2011 o 20:23

Písal si vševEDKO,že Brno Super je v inzerátoch po pár stoviek? Písal? No tak daj sem zopár linkov a dokáž svoju pravdu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.2.2011 o 19:41

Alexleo prosíš ma aby som neprispieval a v zápätí ma oslovíš aby som napísal ??? Máš schýzu ??? :-DDD ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.2.2011 o 19:19

Lubo, ja viem, že pravda sa dá bežne CIELENE spochybňovať:-)) a to najmä vtedy, keď dochádzajú argumenty tvrdiaceho. Už to tu v minulosti na stránke bolo a niektorí takto cielene argumentovali p. Hanákom a inými zo streleckej poradne. No chápavý človek vie veľmi dobre, kde je pravda. Naviac, keď tomu rozumie. P.s- lubo a akú ja mám záruku, že Ty nie si kúpený a vyhlasuješ to, čo vyhlasuješ? Mimo toho bez puškárskej odbornosti a detto vzdelania? Mierim týmto na Tvoje vyjadrenie ( príspevok 18:18 ). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 6.2.2011 o 18:42

Chlapi, tu sa nikto s nikým nedohodne. Dôležítí je, že sa všetci dobre bavíme. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 6.2.2011 o 18:30

mas pravdu sorry. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bart1987, 6.2.2011 o 18:29

blaser, aka posta? to si ma asi s niekym mylis.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 6.2.2011 o 18:18

Mne mozes verit kazde slovo. Hanak za prachy bude vyblakovat cokolvek. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.2.2011 o 17:49

Ľubo, ale p. Hanákovi verím viac, ako kadejakým teoretikom v tejto oblasti. Dáva veci verejne a to nie je sranda, Sám by proti sebe nešiel. odkaz Lubo, Tebe verím, ale v iných veciach. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 6.2.2011 o 17:44

Pravdupovediac Jarko, ineho ako Hanaka by si aj dost tazko hladal. A ta posta volako dlho ide Bart. Pani neblaznite!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.2.2011 o 17:44

Som zabudol, dávam pre porovnanie: Brno Super a súčasne vyrábaný guľobrok Brno 802 odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bart1987, 6.2.2011 o 17:36

No je to tak Orol.. len nie kazdy to vie pochopit... :) a bude tu dookola trepat o krompacovych ruckach.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.2.2011 o 17:12

Ak nechcete p. Hanáka, môžem pridať iné odkazy. Ale tie si vlastne môže vyhľadať každý sám, keďže má NET. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.2.2011 o 17:07

Aj tu na stránke sú dvaja puškári, ktorí túto skutočnosť v nedávnej minulosti potvrdili. Len treba viac čítať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.2.2011 o 17:04

Kulobrok Brno Super je o triedu vyššie, než Italské kulobroky odkaz odkaz odkaz odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 611igor, 6.2.2011 o 16:04

počkaj napíšem ti poštu :) nech to tu je o danej téme.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bart1987, 6.2.2011 o 16:03

Edu cakam na to BS za par stoviek... :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 6.2.2011 o 16:01

611igor, nepoznam Majstra slovenska na V z okolia Nitry, dokonca dvojnasobneho. V akej discipline? A ked myslis moravaka Bednarika ako majstra sveta, tak ten by to vyhral hocicim, co by mu dali vtedy do ruky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Alexleo, 6.2.2011 o 15:58

Najdi mi vševEdko jednu Brno Super pod povedzme 1000EUR v inzercii.A aké to má zámky Brno Super? Aká ocel je použitá?ˇĎakujem vopred za odpovede. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 611igor, 6.2.2011 o 15:56

Blaser300WM, moj otec bol 2x s Brnom Super majster Slovenska....v neviem koľkátom roku vyhral majstrovstva sveta "slovák" práve s touto zbraňou, potom sa zabil na motorke :) Ako som ale vravel doba je už iná. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bart1987, 6.2.2011 o 15:55

Edu o takych zamkoch ako ma BS moze ta tvoja papundekova bakelitova esteticka Sabatti iba snivat.. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.2.2011 o 15:55

Blaser300VM Ty si strielal a zodral už nejakú berettu alebo perazzi ale Bart1987 o tom len počul keď zrovna hladil tú svoju vykopávku :-D na ktorú nenechá dopustit:-D Preto nevie to poradie správne :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.2.2011 o 15:52

Bart1987 a na tej tvojej poľovníckej puške ako si nazval pekne tú tvoju obstarožnú krompáčovú rúčku je čo takého dobrého ? :-D Okrem toho dezingu súdruha Husáka hodného :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 6.2.2011 o 15:50

bart1987, pomylil si si poradie. Beretta uz velmi davno nevyhrala nic vyznamne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.2.2011 o 15:49

Bart1987 ja si nepotrebujem chváliť svoje perie . Ja si priznám ,že guľobrok proste nevyužívam . Tá kvalita oproti sabatti spočíva v čom ? :-D že nemá hlavne z chrom-molybdenové ocele a baskulu z z chrom-niklovej ocele? Či v tej estetičkosti 60tych rokov minulého storočia ? Hahaha . O zámkoch blitz si môže dať česká komunistická krompáčová rúčka iba zdať :-D Proste v roku 1990 bola už zbaň nepredajná nie len z estetického hladiska .Preto sa prestala vyrábať . A záujem? Nuž máme plne inzeráta super brn za pár stoviek euro a ani sa nečudujem :-D Darmo sa mardo nepýta či je pravda žebroková hlaveň je z" blata". :-DDDD Nuž je z nekvalitnej ocele to je fakt . Z blata asi nie:-D Alexo ano blaser je výborná a kvalitná značka zbraní za výbornú cenu voči konštrukcii a kvalite .Ak tento môj názor považuješ za drbanie ok. Neberiem Ti ho . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Alexleo, 6.2.2011 o 15:48

Ale na líšky dobré nie? :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bart1987, 6.2.2011 o 15:47

Blaser pisem o polovnickych puskach.. nie o sportovych brok. kozliciach.. Tam samozrejme hraju prim taliani ako beretta a perazzi.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Blaser300VM, 6.2.2011 o 15:42

Co je na tom Brne take kvalitne? Minule to mal jeden maskot gulasovych pretekov na strelnici. Tento rok chce s tym dosiahnut velke uspechy. :o))) Myslel som, ze mu z toho tie pruziny povyskakuju pri tych zvukoch, co to vydavalo, ked to natahoval. To zas bude tazky rok. :o)))) Kto s tym striela? Kto s tym nieco vyhral okrem Pastuchovskej desiny? To vam uz vazne hrabe? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Alexleo, 6.2.2011 o 15:38

Vidim že nielen Edovi kvalitne drbe z Blaseru ale aj Marianko je už napadnutý ak sa chce v téme BRNO 500 vracať k Blaseru. Všetko je to tu zasvinené. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bart1987, 6.2.2011 o 15:36

Fakt diskusia na úrovni... MSmarian chce v kazdej teme vychvalovat blaser.. a Edu nevie alebo nechce pochopiť, že Brno Super(nie 502-ku) nemoze porovnavat so ziadnym talianskym gulobrokom.. Edu bez urazky, ale sabatti nesiaha kvalitatívne Brnu Super ani po paty.. svetu mier :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.2.2011 o 13:42

611igor stotožňujem sa s tvojim príspevkom . V roku 1960 ešte k tomu v elektrickom drátennom koterci zvanom československo bola super brno GB naozaj špičková zbraň ,ktorá sa pred 21 rokmi prestala vyrábať . V tej dobe bola bezkonkurenčná ako strelivo S&B :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 6.2.2011 o 11:52

Správne si to napísal, ....boli....Už sú prekonané. Mohli by sme sa vrátiť k Blaseru? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 611igor, 6.2.2011 o 11:50

Nezatracoval by som len tak Brna, svojím časom to boli pušky na dosť vysokej úrovni, čo im už nikto nezoberie. Stačí sa pozrieť do minulosti, keď s týmito českými krompáčovými rúčkami strielali AJ naši reprezentanti (Trap, Skeet...) s veľkými úspechmi. Doba však pokročila a na trhu je X kvalitnejších a esteticky prepracovanejších zbraní od renomovaných značiek. Podľa mňa je to len vec názoru, vkusu, okolia a ovplyvniteľnosti človeka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 5.2.2011 o 23:16

Iboo aj ja sám nad sebou :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 5.2.2011 o 21:06

Edu a MSmarian žasnem nad vami :)))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-80 z 120 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM