Heming hunting
dnes je streda,  24. apríl 2024,  meniny má Juraj,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:41,  dnes západ slnka: 18:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

pes pre začiatočníka - diskusia

autor: off riso11
pridané: 9.10.2008 15:39
Zdravím Vás všetkých ! Ešte nie som poľovníkom a ešte sa v tejto oblasti ani tak dobre nevyznám. Chcel by som sa teda spýtať aké plemeno psa bez papierov by ste mi odporučili vy skúsenejší. Hádam spomeniem len to že bývam hornatej oblasti a žije tu všetok druh zveri okrem danielej a muflónej zvery. Preto vas prosím ako začiatočník o radu. Za rady vopred ďakujem.
počet zobrazení: 9 289
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 79 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off goret, 14.2.2022 o 20:03

Reakcia na príspevok od Mirorr, 14.2.2022 o 18:55 :
takého, ktorého chovateľ ti s ním pomôže a radšej sučku ako psa, tie sú úslužnejšie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Mirorr, 14.2.2022 o 18:55

Mal by som záujem zaobstarať si svojho prvého psa. Som zo severu Slovenska, pomáhal som už na skúškach PF a ako malý žiak som pomáhal pri psovi ujkovi s AJD. Teraz mám rodinu a malé decká. Páči sa mi plemeno jazvečík hrubosrstý, AJD a Border terier. Ktorého z týchto troch by ste odporúčali pre začiatočníka do daných podmienok? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cerberos, 12.8.2010 o 15:49

zdravim, mam len otazku pomimo: mate neikto skusenosti s rodezskym rdigebackom ako farbiarom? vdaka:)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 12.8.2010 o 14:29

myslel som na kamaradske kseftovanie z rozhodcami a tetovanim bez papierovych psov nakolko vela papierovych im nesiahaju ani po clenky ci exterierom alebo povahou ale toho tu bolo uz popisaneho dost samozrejme sa nechcem dotknut aj poctivych a dobrych chovatelov ktorych je tu urcite tiez DOST !!!