Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

zelena obuv - diskusia

autor: off kaso79
pridané: 15.7.2014 12:11

Máte niekto skúsenosti s produktami výrobcu zvaného zelená obuv?


odkaz


Konkrétne ma zaujímajú modely: Ranger, Summer a Trek M6. ...vode odolnosť, trvanlivosť materiálu pri ohyboch, náchylnosť k zošlapaniu a pod.

počet zobrazení: 7 847
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovnícka obuv
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-48 z 48 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

Príspevok presunutý z diskusie Aké oblečenie a akú obuv do lesa? (autor: RebekaN).

off Fill, 18.10.2009 o 23:19

tu vlado84: Sušič nieje potrebny, všetky dobré topánky sú už dosť vymakané a preto schnú sami v izbovej teplote! Ak ich dáš na ten radiator tak im povedz čau! Všade v záručných listoch ti píšu aby si ich neušil pri zdroji tepla-majú prevdu, pretože je to obrovská zmena teplôt, vlhkosti atd. a to ich ničí!!Na sušenie ti stačí novinový papier kt tam nadžgáš a na druhý deň vytiahneš len vlhký papier. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Aké oblečenie a akú obuv do lesa? (autor: RebekaN).

off vlado84, 18.10.2009 o 22:54

a dalsiu vec vam poradim husqvarna viraba viborne susice topanok stane sa ze kolkokrat boti na radiatori do rana nevyschnu a ten susic to krasne zvlada stoji okolo600sk nebolo ich dostat ale v trnave v husqvarne ich maju ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie Aké oblečenie a akú obuv do lesa? (autor: RebekaN).

off Fill, 18.10.2009 o 22:45

Škoda :( vedel by som taky pekny hlupy komentarik :D ! Ja mam Garmont Dakota - sú fajne ťažke !to sa mi na nich páči. tmavozelená farba!!! vibram podrážka. nosim ich celý rok - nieje mi v nich teplo nieje mi v nich zima takže ok. topanky odporučam kupovat na prvu supu pretože prečítaš množstvo recenzii a nakoniec zistiš že vlastne všetky su na nič!
dal som za ne 5tišic! :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Aké oblečenie a akú obuv do lesa? (autor: RebekaN).

off MSmarian, 18.10.2009 o 20:06

topánky doporučujem nakupovať odkaz som s nimi velmi spokojný, výrobky od firmy MEindl nakupujem len tam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Aké oblečenie a akú obuv do lesa? (autor: RebekaN).

off MSmarian, 18.10.2009 o 20:05

Blaser vyarába aj veľmi kvalitné termoprádlo, košele a mikiny.
odkaz, nakupovať sa dá v čekom alebo rakúskom kettneri. V česku majú nižšie ceny
odkaz, odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Aké oblečenie a akú obuv do lesa? (autor: RebekaN).

off MSmarian, 18.10.2009 o 20:02

Po niekoľkoročných skúsenostiach môžem doporučiť nakupovať len kvalitnú výbavu určenú na lov. Topánky doporučujem Meindl, oblečenie Blaser. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Aké oblečenie a akú obuv do lesa? (autor: RebekaN).

off vlado84, 18.10.2009 o 19:44

obuv viskusaj policajti maju goratexove kanady a su uplne perfektne vraj ani pri dlhom cakani na posede v nich neni zima ja som dal za zimne boti 5000sk co si mislim ze neni malo a po pol hodine na posede som mislel ze mi odpadnu nohy keby tam prisiel ten predavac co mi ich odporucil tak nanom viskusam tu moju300w ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Aké oblečenie a akú obuv do lesa? (autor: RebekaN).

off FLATretriver, 17.10.2009 o 19:39

tak, to závisí od toho kolko chcete investovat do výstroje,,,,,,, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-48 z 48 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov