Heming hunting
dnes je sobota,  4. máj 2024,  meniny má Florián,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:24,  dnes západ slnka: 19:01
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Spádové schôdze KCHSK - diskusia

autor: off jmatta
pridané: 6.3.2014 16:02

Priatelia – kopoviari ! Naše spoločné úsilie dosiahnuť zmeny v Klube chovateľov slovenských kopovov sa konečne blíži k cieľu. V poslednom období sme sa snažili urobiť čo najviac preto, aby na konferencii klubu bolo umožnené nám všetkým, celej členskej základni vyjadriť svoj názor na ďalšie smerovanie KCHSK. Pán predseda klubu sa ešte pred prijatím našich „Žiadostí o konferenciu klubu s účasťou všetkých členov“ rozhodol čo v najkratšom čase zorganizovať spádové schôdze klubu, kde sa majú zvoliť delegáti na konferenciu podľa jeho predstáv. Už samotný spôsob oznámenia termínov spádových schôdzí je presne taký, ako aj komunikácia výboru klubu s členskou základňou za posledných päť rokov. Spádové schôdze, ktoré sú naplánované na 8. a 9. marca 2014 na strednom a západnom Slovensku, ako aj 15. a 16. marca 2014 na východnom Slovensku sú šancou pre členskú základňu, legitímne poslať do zabudnutia egoistický záujem jednotlivca. Ak má byť táto šanca reálna, potom musíme držať spolu a zúčastniť sa týchto spádových schôdzi. Ak chceme zabrániť prepadu slovenského kopova, teraz na to máme príležitosť. Len aktívnou účasťou na schôdzach môžeme zvoliť delegátov zo svojich regiónov, ktorí môžu schváliť zásadné rozhodnutia na konferencii klubu. Výsledok je v našich rukách priatelia. František Homola, MUDr. Jozef Matta, Ing. Ján Pilát Termíny spádových schôdzi: 1. Oblasť Senica: Nedeľa 09.03.2014 , o 10.00 hod. , cukráreň Veronika, Štefanov, okr. Senica 2. Oblasť Zvolen: Nedeľa, 09.03.2014, o 8.00 hod., Pivovar Dobrovar, Dobrá Niva, 3. Oblasť Považská Bystrica: Sobota, 08.03.2014, o 10.00 hod., zasadačka RgO SPZ Považská Bystrica, Podhlinie 1159/15 4. Oblasť Liptovský Hrádok: Nedeľa, 09.03.2014, o 9.00 hod, Liptovský Hrádok, budova LESY SR, OZ Lipt. Hrádok, J. Martinku 110/6, 5. Oblasť Rimavská Sobota: Sobota, 08.03.2014, o 9.30 hod. , Lesná správa Hnúšťa 6. Oblasť Levoča: Nedeľa, 16.03.2014, o 14.30 hod. ,Penzión Hubert, Levočská dolina- Levoča 7. Oblasť Prešov: Sobota, 15.03.2014, o 9.00 hod. Prešov, budova LESY SR, š. p., OZ Prešov Obrancov mieru 6, zasadačka 1. Spádová oblasť SENICA: Senica, Skalica, Myjava, Nové Mesto n/ Váhom, Piešťany, Topoľčany, Malacky, Trnava, Hlohovec, Nitra, Zlaté Moravce, Pezinok, Bratislava, Senec, Galanta, Šaľa, Nové Zámky, Dunajská Streda, Komárno 2. Spádová oblasť ZVOLEN: Zvolen, Detva, Banská Bystrica, Žiar n. Hronom, Žarnovica, Banská Štiavnica, Krupina, Veľký Krtíš, Levice 3. Spádová oblasť POVAŽSKÁ BYSTRICA: Považská Bystrica, Čadca, Kysucké n/ Mesto, Bytča, Žilina, Púchov, Martin, Ilava, Turčianske Teplice, Trenčín, Bánovce n/ Bebravou, Prievidza, Partizánske 4. Spádová oblasť LIPTOVSKÝ HRÁDOK: Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín, Ružomberok, Liptovský Mikuláš 5. Spádová oblasť RIMAVSKÁ SOBOTA: Rimavská Sobota, Brezno, Rožňava, Revúca, Poltár, Lučenec 6. Spádová oblasť LEVOČA: Levoča, Stará Ľubovňa, Kežmarok, Poprad, Spišská n/ Ves, Gelnica 7. Spádová oblasť PREŠOV: Prešov, Svidník, Bardejov, Sabinov, Košice, Stropkov 8. Spádová oblasť HUMENNÉ: Humenné, Medzilaborce, Snina, Vranov, Sobrance, Michalovce, Trebišov

počet zobrazení: 12 358
počet hlasov: 5
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off jmatta, 11.2.2014 o 21:29

pán kormoran666 alias maro-maro, nemienim Vám vyhovárať Váš názor. Jednoducho potom čo som si prečítal Váš komentár radšej nie. Ale aspoň zo slušnosti, ak dovolíte niekoľko rád. Myslím, že sa Vám to v živote môže hodiť. V údajoch uvádzate,že mate 18 rokov. Máte svoju poľovnícku a možno aj kynologickú kariéru pred sebou.Hneď na začiatku si ju nenechajte pokaziť tým, že budete prezentovať názor, o ktorom predpokladám nemáte dostatok informácii. Nedajte sa zneužiť. Nejako mi vypadlo, aby sme sa my dvaja niekedy v živote stretli. Keď chcete niečo kritizovať, najprv si o problematike zistite čo najviac faktov. Hlavne si zistite názor viacero strán. Nedajte sa nahovoriť na bars čo, čo Vám niekto "nakuká". Keď myslíte tu poznámku pri mojom mene na "zozname" členov, tak k tomu pane len toľko. Zdá sa Vám normálne, že nezmysel, ktorý pán Jevčák udáva ako dôvod na vylúčenie sa mal stať 27.augusta 2011 a pán Jevčák ho vytiahol na svetlo sveta 31.januára 2014??? Hlavne keď zistil aká je mienka o jeho práci a jeho päťročnom ťažení. Taktiež si myslíte, že je to zase jedna veľká náhoda, že so zverejnením tohto nezmyslu čakal pán Jevčák takmer tri roky??? Je to náhoda, že ten správny čas nastal podľa scenára pána Jevčáka až tesne pred konferenciou KCHSK??? V čase, keď zistil, že napriek jeho vyhláseniu o odchode z funkcie predsedu KCHSK, nakoľko sa chce plne venovať "šľachteniu" Tatranského-nízkonohého a ešte neviem akého duriča sa členská základňa domáha po piatich rokoch Konferencie klubu, ktorá by mala priniesť zmeny v klube. O výsledku disciplinárneho konania voči mne som sa dozvedel pred niekoľkými dňami z web stránky klubu. To, ako predmetné rozhodnutie vyriešim, nechajte prosím na mňa. Ja som žiadne predmetné rozhodnutie osobne nikdy nedostal. Keby mi bolo doručené, myslíte, že by som sa hneď neodvolal? Nemusel by som to riešiť teraz. Je to trápna úbohosť a nič len úbohosť. Hlavne keď pán Jevčák má k dispozícii čestné vyhlásenie rozhodcu, ktorý ma na ŠSSK doprevádzal. Nakoniec informáciu o predmetnej súťaži si môžete prečítať kedykoľvek v Spravodaji klubu 1/2012 strana 148-"ŠSSK 2011", ktorá nehovorí o žiadnom porušení predpisov. Je to na smiech. Predmetná zápisnica je blud. Som lekár a o to ľudskú slabosť viac tolerujem a rešpektujem. Čo ale nikdy nebudem tolerovať a s čím nikdy súhlasiť nebudem je, aby si niekto urobil zo slovenského kopova "trhací kalendár"!!! Ja Vám želám, aby ste v živote zažili pocit, keď Váš kopov dosiahne hlavne za prácu, ale aj exteriér tie najvyššie ocenenia. Ja som ten pocit zažil a chválabohu nie raz. Ale na súťaži, kde sú známky rozdelené v piatok večer pred súťažou a na nástupe je len polovica psov tento pocit asi ťažko bežný člen zažije. Tam musíte byť ten "piatkový". Aj toto je dnešná realita KCHSK. Pokiaľ sa v tomto klube bude posudzovať majiteľ a nie jeho pes, potom toto plemeno nečaká nič dobré.jmatta

dať hlas príspevku | počet hlasov: 32

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 151 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off jmatta, 20.3.2014 o 20:37

Prajem všetkým kopoviarom a poľovníkom pekný večer! Úprimná vďaka všetkým, ktorí sa zúčastnili spádových schôdzi. Napriek tomu, že v poslednom čase všeobecne panovala letargia z aktuálneho stavu v KCHSK, vzájomne sme sa zmobilizovali, čo sa významne prejavilo v účasti členov na spádovkách. Po spádových schôdzach prebehli stretnutia zvolených delegátov z jednotlivých spádových oblasti. Prejednali sa konkrétne kroky v chove, ktoré je nutné urobiť čo najskôr po konferencii a ktoré by viedli k napredovaniu slovenského kopova. Taktiež zhodný je postoj delegátov na konferenciu k zloženiu budúceho výboru klubu, v ktorom musí byť zastúpenú každá spádová oblasť!! Dôležité je, aby sa zásadné zmeny pri úprave stanov, tvorbe bonitačných komisií pre exterier,výkon atď.dostali prostredníctvom spravodaja a webovej stránky k celej členskej základni. Tá musí mať dostatočný čas na pripomienkovanie návrhov, ktoré následne nový výbor klubu zvolený na aprílovej konferencii spracuje. Schvaľovanie upravených stanov KCHSK by malo prebehnúť s odstupom niekoľkých mesiacov (návrh je tri mesiace od aprílovej konferencie) na ďalšej konferencii klubu, ktorá už bude dúfame za účasti všetkých členov klubu a ktorú by mal zvolať už nový výbor KCHSK.Vzhľadom na krátkosť času do aprílovej konferencie, nie je možné tak závažné zmeny vyriešiť už na tejto konferencii a už vôbec nie bez toho, aby sa k nim mohla vyjadriť členská základňa. Kopovom zdar! jmatta ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off tibor112, 20.3.2014 o 20:17

...ale čo bráni členom zúčastniť sa na konfererencii a tým pádom skontrolovať delegátov,ako hlasujú,ako obhajujú členov zo spad.schôdzi... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off zajo78, 20.3.2014 o 18:47

Jagos, to je tvoj názor a je mi jasne že s tým máš problém. Keďže ty hájiš doterajšie vedenie, ktoré ťa navrhovalo ako delegáta, sotva bude s tebou normálna debata. A to že osočuješ klub KSK a jeho členov, to je tiež forma prejavu známa od terajšieho vedenia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

off jagos, 20.3.2014 o 18:31

milý zajo78 na spádovke v PB bolo povedané, že je 335 zaplatených členov a to bude asi 37 - 38. teraz riešiš rozdiel jedného člena? pískať si môžeme to je pravda, ale ak to bude vedenie tých za peniazmi pachtajúcimi zakladateľmi náhradných klubov SK, len preto aby boli pri korytách. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

off zajo78, 20.3.2014 o 16:03

No páni čo na to povedať. Zdá sa že všetko smeruje ku tomu, že sa bude opakovať situácia z pred piatich rokov. V Považskej Bystrici na spádovej schôdzi sme boli uistený, že je 335 zaplatených členov ku 28.2. a z toho počtu podľa oblastí bude 37 delegátov. Vzhľadom na to, že hlasovanie nedopadlo podľa očakávania výboru, tak o týždeň na schôdzach v Levoči a v Prešove si proste navýšili počet delegátov na 39. Teraz si už rozdeľujú funkcie a my na strednom a západnom slovensku si môžeme pískať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dusx9451, 20.3.2014 o 14:42

a možno je už po búrke:-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off kopoviar17, 20.3.2014 o 9:23

toto bude ticho pred búrkou asik ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off majko82, 20.3.2014 o 5:50

no nepohrdli by sme nejakou informáciou ako problematika pokračuje ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tibor112, 19.3.2014 o 21:20

...asi dopadli dobre a účastníci sa tešia-čo im zo srdca prajem-a preto nemajú čas sa s nami podeliť o info. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cevar, 17.3.2014 o 21:47

no čo bude sa klonovať? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tibor112, 17.3.2014 o 9:47

...kopoviari-tak ako dopadli spádové schôdze?!?Už sa neviem dočkať komentárov... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jagos, 9.3.2014 o 9:26

Máš pravdu v PB to bolo zaujímavé. Ovečky boli pozvané na Pastvu a keďže sa napásli tak volili ako bolo na pastve nakázané. Dotyčný zakladateľ nového "lepšie" klubu SK si mohol hlavu odkrútiť tak kýval. Tak slabého vedúceho schôdze som videl len ... vlastne ešte nevidel. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

off Victorio8004, 9.3.2014 o 1:42

Fakt zaujímavé čo sa deje v KCHSK pred voľbami.Včera som sa zúčastnil spádovej schôdzi v PB.Zaujalo ma ,čo hovoril pán doktor Kališ o posudzovaní psíkov na výstavách,súťažiach.Len aby to bola pravda.Aby sa psíky posudzovali nie podla toho, kto psíka vlastní.Doteraz realita je bohužiaľ iná.Tí členovia ,ktorí neskoro uhradili členské sa nemôhli zúčastniť hlasovania delegátov..Mňa by zaujímalo ,kto navrhol týchto delegátov?Som veľmi zvedavý ako to všetko dopadne.Privítal by som priamu voľbu všetkých členov,nech rozhodnú. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off miro09, 7.3.2014 o 21:18

Páni... držím palce... dúfam, že budete informovať o výsledku. V pozadí sledujem túto ťahanicu už od začiatku a môžem povedať, že sa hanbím za to čo sa dorába s kopovom a to nespomínam tých bastardov... osobne chovám "daxlíky" a dúfam, že sa raz dostanem aj ku kopovom. Budem rád ak sa podarí vrátiť kopova tak kam patrí, len je potrebné začať hneď pracovať.. ak sa Vám podarí niečo zmeniť (zmena vedenia). Jožka M. poznám osobne a môžem povedať, že je jeden z mála. Držte sa ..... (dúfam, že keď sa Vám podarí niečo zmeniť tak nám neukradnete p. Piláta... :)..) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off haluska, 7.3.2014 o 13:49

Viem si predstaviť pána Mattu ako nového predsedu klubu . Čo vy na to? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off misakp, 6.3.2014 o 20:28

Stetneme sa v pov.bystici ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zajo78, 6.3.2014 o 18:54

Určite to nie je náhoda, ako sú rozdelené spádové oblasti. Aby niekto na západnom slovensku dochádzal 150km na spádovú schôdzu a na východe sú od seba spádové schôdze 70km. Na východe je asi benzín drahší, tak im výbor pomohol :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off cucka119, 6.3.2014 o 18:20

Prosím Vás, vážení členovia KCHSK, dúfam že sa zúčastníte v hojnom počte na týchto schôdzach a budete rešpektovať spádové oblasti do ktorých patríte. Teším sa na Vašu účasť ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off apple, 28.2.2014 o 9:47

a ešte čosi, dám ti k dispozícii zoznam organizačných zložiek, všetkých, ktoré boli zaevidované k 31.10.2013. riadny, oficiálny. a skús tam nájsť takú organizačnú zložku, akú spomínaš. daj mail, obratom ti to pošlem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 28.2.2014 o 9:41

tak to si naozaj mimo tému... no skús mi odpovedať, nech sa posunieme ďalej. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 28.2.2014 o 8:55

mimo tému: a ty máš aký právny vzťah k SPZ, jeho stanovám a organizačným zložkám - kynologickým klubom, keď do nich rýpeš kde len môžeš? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 28.2.2014 o 8:32

nejdeš mimo tému. celkom ti nerozumiem: " okrem iných aj členov niektorých kynologických klubov, ktoré následne tvoria organizačné zložky SPZ." tí členovia klubov sú teda organizačnými zložkami? lebo kluby sú riadne zaregistrované právnické osoby - občianske združenia. môžeš prosím ťa, uviesť nejaké organizačné jednotky - také, ako uvádzaš? ešte mám nejaké otázky, ale riešme postupne. a praktická otázka: o čom sa chceš rozprávať s ľudmi, ktorí nemajú žiadny právny vzťah k tejto problematike? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 28.2.2014 o 6:08

Mimo tému: SPZ združuje občanov SR, okrem iných aj členov niektorých kynologických klubov, ktoré následne tvoria organizačné zložky SPZ. V zmysle zákona o poľovníctve by to však mali byť len kluby so vzťahom k poľovníctvu t.j. kluby zamerané na chov poľovných plemien a poľovnícku kynológiu. K téme: Ľubo správne si poznamenal. že ak sa na Konferencii KCHSK objaví niektorý zo spomínaných hostí, netreba ho vyhnať, ale urobiť to, čo sa tomto fóre nedá: podebatovať s ním a slušným spôsobom vyčistiť žalúdok za jeho podiel na súčasnom stave v našej kynológii. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off apple, 27.2.2014 o 22:03

ale že poľovnícka organizácia môže združovať len občanov, a nie právnické osoby, to tam je... § 32. či to pre spz neplatí? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 27.2.2014 o 20:55

ale ked som robil zbrojak nič takeho tam o Ziadelskej a Lebockom nebolo a pri zkužkach s polovnictva už tobož nie :):):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 27.2.2014 o 20:44

:-D .... a zbrojáky tie tisíce majú? aj skúšky z poľovníctva? alebo len v huberte? :-; ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 27.2.2014 o 20:40

Jaro tak teraz sa na mna nehnevaj,toto čo si napisal dost odporuje zakonu ,pokial viem ked niekdo vie že niekdo kona protizakone mal by konat a podat podnet na policiu,možno 57000 polovnikou nevie:):):):):) a preto nekoná :):):):):):),ale ty ,alebo vy v Huberte viete:):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 27.2.2014 o 20:19

lubo, to ja vôbec nechápem... veď spz má tuším okolo 57000 členov. ja v spz nie som, žeby preto o tom nemám obavu hovoriť? hádam to nebude ten dôvod... žeby tých všetkých 57000 nečítalo základnú legislatívu, nerozumelo jej??? to hádam nie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lubenko, 27.2.2014 o 19:38

dost dobre to nechapem,ked je v tom tolko nezakonosti a viete o tom ,prečo už nekona policia,hadam niesu všetci podplateni ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 27.2.2014 o 18:20

lubo, nemám ilúzie o vysvetľovaní lebockému a ostatným. ako mu vysvetlili, že si nemá čo z peňazí členov platiť nelegálny revír? tak, že ho zas zvolili... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off apple, 27.2.2014 o 18:18

ono je to takto: v skj môže byť riadnym členom len ten, kto má viac ako 1000 členov a má zfružený aspoň jeden kynol klub. takže poľovnícka organizácia to nemôže byť, lebo zákon jej to neumožňuje. s tým nespravíme nič, súdruhovia si to navrhli sami. aj na rade spz neraz poschvaľovali.. toto nie je názor, ani výklad, ale je to zo zákona o poľovníctve. a že to má spz v stanovách? mafia si môže dovoliť konať mimo zákona, ináč by to nebola mafia, všakže? takže spz nemá čo hľadať v skj, žiadna kynologická rada nemôže združovať kynologické kluby, ktoré sú riadnymi právnickými osobami. z toho vyplýva, že žiadni nominati spz v skj nemajú miesto. každé rozhodnutie vrcholného orgánu je vlastne neplatné vďaka jeho štruktúre - spolúčasťou nelegálneho člena. a kto sa pozrie do stanov skj a zákona o poľovníctve, zistí to isté - lebo ja to čítam len tam. takže tu je problém, dušan, v naprostej NELEGÁLNOSTI štruktúr. teda tí, čo som menoval,nemajú čo rozprávať do činnosti a "riadenia" klubov. teda z akého dôvodu ich chceš mať pod kontrolou???? z akého dôvodu? zas nelegálneho??? rozumieme si, že to nejde, lebo je to nelegálne? píšeš: "Ťažisko tohto omylu, nie je však na strane spomínaných pánov, ale na našej." s tým súhlasím, ale nie s ponúkaným riešením. to môže byť len v zmysle zákona a stanov skj len jediné: nemajú tam čo hľadať. a ešte raz zdôrazňujem: ja som zákon nerobil, ani neschvaľoval. boli to tí istí - už menovaní a oni si navrhli tieto pravidlá. a napriek pripomienkam to tak aj na rade spz schválili a lebocký všade vykrikoval, aký máme dobrý a pokrokový zákon. takže žiadny omyl. a ešte maličkosť: jevčák nemá právo pozývať hostí. vzhľadom na obsadenie výboru ani ten nie. majú len jediné právo a povinnosť: zvolať konferenciu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lubenko, 27.2.2014 o 17:39

a podla mojho nazoru,môže konferencia p.Jevčaka zrušit a p.Lebockemu a p.Jursovi vysvetlit čo si o nich chovatelia a polovnici myslia :):):):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off goret, 27.2.2014 o 8:41

Jaro, x-krát som sa v reakcii na podobné tvoje príspevky pokúšal vysvetliť štruktúru a organizáciu našej kynológie. X+1 a ďalší raz mi to pripadá zbytočné. V princípe, ty chceš veci ničiť v nádeji, že niečo nové bude lepšie, ja chcem veci dostať pod kontrolu. Pod kontrolu tých, ktorým veci majú slúžiť, lebo inak budú slúžiť oni tým, ktorí sú stavaní do pozície majiteľov oných vecí. Tak ako pán Lebocký nie je majiteľov SPK, pán Jursa nie je majiteľom SKJ, tak ani pán Jevčák nie je majiteľom KCHSK. Ťažisko tohto omylu, nie je však na strane spomínaných pánov, ale na našej. Poznámka: pán Lebocký i pán Jursa sa môžu Konferenice KCHSK zúčastniť ako hostia a pán Jevčák ako predseda KCHSK má právo ich pozvať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 26.2.2014 o 17:07

dušan, žiadna defenestrácia! tí ľudia tam nemajú čo robiť. kr spz - čo to je za orgán???? na základe čoho si osobuje právo združovať kluby - právnické osoby a zasahovať im do činnosti? na základe čoho tým pádom zasahuje so činnosti skj? nemá tam čo hľadať!!!! jursa sedel na onej pamätnej konferencii a ako zasiahol vtedy, či neskôr ako prezident skj? nijako!!! ja ich nazývam boľševická banda. nerešpektujú zákon, morálku, nič, len vlastný záujem! a čo robia s kynológiou? to isté čo s poľovníctvom: rozkladajú a dehonestujú, nič iné! za týmto si stojím, a v prípade potreby podrobne zdôvodním a zdokladujem. zaujímavé, že sa to všeobecne vie a pritom sa protiprávny stav rešpektuje. komu, ktorým kynológom to vyhovuje? zas len tej istej skupine... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off franto, 26.2.2014 o 8:14

p.Icko1,máte úplnú pravdu, aspoň vydíme, ako to v skutočnosti je, každý člen z výboru musí plniť príkazy najvyššieho vodcu, tak asi to dostali príkazom vymazať pána Mattu Štefana z členstva, ktorý urobil pre kopova , či už v klube KCHD, KCHSK, kde pôsobil ako aktívny, poctivý a morálny výborník klubu - dlhé roky. Aj keď tie naše stanovy sú nie na terajší stav dobré, ale ich vôbec nedodržujú. Výbor klubu KCHSK sa môže hanbiť, ale oni hanbu asi nemajú, stále budú zavádzať členov len klamstvami a intrigami ako sú naučení. Už aby bolo po konferencii klubu a napravilo sa to,čo Títo posluhovači veľkého bosa pokazili. Kopovom Zdar! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off goret, 26.2.2014 o 5:59

Radikálne defenestračné riešenia boli v Európe vhodné v stredoveku. Teraz máme 21. storočie a najvyšším orgánom Kynologickej rady SPZ je jej Plénum KR SPZ. Plénum volí Predsedníctvo KR SPZ i delegátov VZ SKJ. Plénum tvoria zástupcovia chovateľských klubov a je len na členoch týchto klubov, koho do Pléna delegujú. Predseda KCHSK nie je jediný žralok, ktorý zneužíva našu absenciu kolektívnej zodpovednosti a ľahostajnosť k veciam spoločným. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off apple, 25.2.2014 o 21:49

Icko1, položil si závažnú otázku. odpoveď predsa poznáme všetci: áno, za priamej podpory lebockého, štefíka, jursu, kynologickej rady. otázka znie: ako zamedziť zasahovanie týchto elementov do práce klubu? odpoveď je jednoduchá. tak jednoduchá, že mnohí -nie všetci- ju akosi nevedia stráviť. poviem to po lopate: ak na konferenciu prikvitnú, treba s nimi vyraziť dvere! či sa to niekomu páči, alebo nie, nemajú tam čo robiť,lebo ani jeden nie je legitímny! a uvidíte, ako rýchlo sa narobí poriadok s vyžierkami. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off BucokB, 25.2.2014 o 20:55

Icko1 pekne napisane suhlasim ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 25.2.2014 o 18:38

Icko, pozri si zloženie Predsedníctva KR SPZ. Sú tam uvedení predstavitelia SKJ, delegáti VZ SKJ za SPZ. Ak ti pri tom pozerani zaslzí oko, možno to bude len od únavy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off misakp, 25.2.2014 o 17:59

Je to tam jedna banda na cele z predsedom klubu a treba ich vsetkych vymenit a nechat pracovat ludi ktory to robia kvoli nasmu plemenu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 41-80 z 151 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM