Heming hunting
dnes je štvrtok,  18. apríl 2024,  meniny má Valér,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:52,  dnes západ slnka: 18:38
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

fotosúťaž - diskusia

autor: správca admin
pridané: 2.7.2008 13:40
Sem píšte vaše dotazy, pripomienky a návrhy k fotosúťaži.
počet zobrazení: 35 625
počet hlasov: 4
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off 357AS, 30.4.2019 o 18:03

Bikerov,štvorkolkárom,motorkárov ste si do hôr dotiahli sami. Už je po horách viac zvážnic ako dialnic.Niekedy sa čistili polovnícke chodníčky ,(NIE TURISTICKÉ) a polovníci sa po nich tichučko po svojich pohybovali a boli viacmenej jediní.Teraz si založíte krmovisko blízko zvážnice ,obsadíte ho fotopascami a myslíte si naivne že o ňom viete len vy . A fotopascí pribúda ,už nie je čas chodiť pešo revírom,aj darebných polovníkov je hojne,len nastavit fotopascu a potom prísť autom a bác.A veľmi sa divíte že vás tam vidia a rušia bikeri,štvorkolkári,turisti atď.Už je málo skutočných polovníkov,oni tu ale neplačú ,plače len ten čo sa mu nechce ,nevie a potom sú na vine všetci ,len nie on :-) A nefrfli na fotografov,oni chodia po hore najtichšie zo všetkých,ak by vŕzgali na tereňákoch ako niektorí polovníci,tak by odfotili prd.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 29

komentáre

zoradiť
zobrazené 481-520 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off lukas23, 4.7.2008 o 17:02

nechajme to radcej na porotu tech oni rozhodnu ako tao bude prebiehat
milank ten to tvoj nazor sa mi dajako nepci ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 4.7.2008 o 16:37

A ešte:
-za každú fotku by sa dalo hlasovať len jeden krát

S petkom súhlasím,ale nie v tom,aby porota vybrala naj fotky a potom by sme hlasovali za ne.To by tam boli fotky len od super fotografov z top20,ktorý to vedia a majú na to techniku.Nech sa zasúťaží aj ten ktorý má len malý kompaktík.Videlo by sa mi to dosť nespravodlivé.Nech sa do súťaže zapojí fotka,ktorá vystihuje tému srnčej ruje aj, keď nebude super perfektne ostrá,ale bude na nej zachytený neopakovateľný moment. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 4.7.2008 o 16:21

Môj návrh na celý priebeh súťaže je nasledovný:
- zrušiť porotu
-porota budeme všetci zaregistrovaný
-každý bude mať možnosť pridať tri až päť fotiek
-fotky hodnotiť bodmi od 1-10
-vyhrá fotka s najvyšším počtom bodov
-skryť loginy pre objektívne hodnotenie resp. hlasovanie
-to kto vyhral sa dozvieme až po vyhodnotení súťaže
-v prípade rovnosti bodov naj fotiek rozhodne opäť hlasovanie,ale už len pridelením 1.miesta od každého hlasujúceho k fotke o ktorej si myslí ,že by mala vyhrať.Vyhrala by tá,ktorá dostane viac prvých miest.
-obmedziť hlasovanie za vlastnú fotku

Zatiaľ odo mňa toľko. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 4.7.2008 o 16:08

lukas23 > ano zverejnene a vyhlasene budu prve tri miesta, cize 1., 2. a 3. miesto. ale vecnu cenu vyhrava len autor fotografie na prvom mieste

a ci mozu byt fotky aj srnciat - no tema ja srncia zver v obdobi ruje, cize malo by to vystihovat danu situaciu, a foto najblizsie k teme budu mat urcite plus ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukas23, 4.7.2008 o 16:00

to vyhrá len jedna fotka preco nebudu 3 ..?
na 1 miieste sa umiestni ta najlepsia atd. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukas23, 4.7.2008 o 15:55

dakujem D4 mozu bit fotky aj srnciat alebo len akterov ruje ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 4.7.2008 o 15:51

lukas23 > ano jeden autor moze do sutaze dat maximalne 3 fotky. Vidis vyznam aby mohol pridat viac svojich fotiek, ked vyhrava len jedna fotka, ide predsa o najdenie najlepsej fotky.

fotku do sutaze pridas, ked kliknes na menu Fotosutaz a vlavo v menu mas Pridat fotografiu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Cilan, 4.7.2008 o 15:51

vyhodnotenie naj foto lenpekne nechajte na porote ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukas23, 4.7.2008 o 15:48

a ako sa vlastne majú tie fotky do tej súťaže pridávať..

petko súhlasím s tebou aby porota vybrala tie najlepšie fotky registrovaní by hlasovali za tie najlepšie.. ale podla mňa hlasovanie páči nepáči bi sa asi veľmi neuplatnilo čo tak bodmi napr. 1b,3b,5b

admin to ako do sutaze jeden autor moze pridat len 3 fotky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 4.7.2008 o 14:45

Ja sa snazim byt nad vecou, prave preto chcem aby mohla porota sutazit. Ak si pozries moje fotky, tak Ti musi byt jasne, ze v tejto teme nemam velku sancu. Ale Edu, godi, oriolus atd, teda maju a ... uz by som sa opakoval ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 4.7.2008 o 14:39

petko - a porota sa v ziadnom pripade nesnazi a nechysta bit o ceny ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 4.7.2008 o 14:38

petko - a ako by mali hlasovat? Napis konkretnejsie.

A fotky do fotosutaze sa pridavaju zvlast, nevyberaju sa z tych co su v sekcii Fotografie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petko, 4.7.2008 o 14:33

samo - ja ti tvoje zasluhy na tejto stranke neberiem, len sa mi nepaci tvoj postoj k tejto fotosutazi, to je vsetko. Porota by mala byt trochu nad vecou a nie sa byt o ceny...

admin - ja by som hlasovanie navrhol takto: Porota by do urciteho datumu vybrala urcity pocet fotiek (tie najlepsie) a za tie vybrane fotky by uz hlasovali vsetci registrovany.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 4.7.2008 o 13:00

Brend> Teba s Jakubsonom som spomenul iba preto, lebo Vy prvy ste mali k sutazi a vyhram bezdovodne pripomienky. Nic proti Vam nemam ako proti nikomu na stranke.
Petko> "A to ze je v porote taky clovek ako samo tak to je asi najvätsi preslap admina....." ked myslis ... k tomu naozaj nemam slov ... mozno som pre tuto stranku aj nieco spravil, ked mi admin doveruje ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 4.7.2008 o 12:39

Ok maximálny počet fotografií, ktoré môže jeden autor pridať zmením na 3.
Ale, nebude možné aby sa na prvých troch miestach umiestnil jeden autor viackrát. Čiže na prvých troch miestach budú fotografie od troch rôznych autorov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 4.7.2008 o 10:41

ok a ako by ste chceli este vyriesit to hlasovanie v sutazi? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 4.7.2008 o 7:39

milank to úplne vystihol. to isté som chcel povedať, len ma predbehol :)...a uz sme 3ja co chcu viac ako 1 foto...ja,lapka,milank...verte, nechceme spammovat stranku, len mat zaujimavejsiu sutaz :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 4.7.2008 o 6:38

Hm, fotky. To nie je moja parketa. Nie preto, že by som niečo proti nim mal. Rád pozerám na stránkach dobré fotky, ktoré niečo o našej prírode povedia, ale ja by som tak "zmákol" černobielu fotku pochybnej kvality a pri dvojici ľudí na fotke by som musel pripojiť legendu - kto je kto... Myslím si že Zuzka s Milanom majú pravdu. Jedna fotka je určite málo. Utrpí kvalita. Určite mnohí môžu pridať aj viacero kvalitných fotiek. A účasť poroty? Na "Miss Slovensko" som tiež nevidel, že by bola členom poroty niektorá z adeptiek na "misku"... . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petko, 4.7.2008 o 0:51

milank - celkom si to vystihol, tie pravidla sutaze su nejake divne a dost prekvapujuce, tiez som myslel ze to bude mat inu formu.... Suhlasim vsak s lapkou ze by malo byt nepisanym pravidlom, ze porota sa do sutaze nezapoji!! Akokolvek by chceli byt porotcovia objektivny a nestranny, stale su to iba ludia a ako budu hodnotit priatelovu fotku ??? A to ze je v porote taky clovek ako samo tak to je asi najvätsi preslap admina..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 3.7.2008 o 20:46

Zdravím všetkých súťaže chtivých:-)
O súťaži som vedel,že niečo časom bude,ale predstavoval som si to inak.A to tak,že porota budeme my - všetci užívatelia a tak isto aj súťažiaci.To,že sa zostavila porota,ktorá určí výťaznú fotku urobí túto súťaž trošku menej zaujímavou.Keby sme boli porota všetci bolo by to určite dramatickejšie.Ale čo už...
Za ďalšie-možnosť zapojiť sa do súťaže aj pre zostavenú porotu je hlúposť ako voda v koši:-DDD. O takom niečom som ešte nepočul.Čí je to výmysel?Tvoj Samo?By si chcel aj rozhodovať aj súťažiť?Ak nie, sa už teraz vopred ospravedlňujem.
Za ďalšie-jedna fotka fotka na hlavu.Opäť chyba!Kedy pribudne prvá?V posledný deň....bude to dramatické a zaujímavé?A budeme sa mať na čo vôbec pozerať?Samo ty by si dal možnosť vymienať fotky?Tak na čo je tu tá možnosť len jednej a dosť?Veď keď tam už raz uvidím nejakú fotku a budem sa tešiť,že vyhrá a súťažiaci ju stiahne?Tak na čo komentáre?No ani komentovať ju nebudem a nie to ešte hodnotiť.
Dal by som možnosť pridať do súťaže 3-5 fotiek.Porota my všetci,aby súťažili všetci,čo súťažiť chcú.Takto bude minimum fotiek(možno 5 aj to mizerných) a súťaž bude,nechcem prehánať, odignorovaná:-( Dúfam,že sa mýlim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 3.7.2008 o 20:19

chlapci, brzdite trocha ;-)
čo sa týka počtu fotiek súťažiacich, tak by som povedala že 3 fotky na jedného je tak akurát. lebo takto sa tak ľahko prvých fotiek nedočkáme. čím viac fotiek, tým bude súťaž zaujímavejšia pre všetkých si myslím :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 3.7.2008 o 18:50

Ja si tiež myslím, že by porota fotky do súťaže posielať nemala, je to neférové! Hodnotiť si vlastné fotky a písať, že to aj tak neovplyvní výsledky, ostatní siedmi si budu hlasovať podľa seba.
Dajte za porotu iba sama on to všetko vie najlepšie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 3.7.2008 o 18:39

hej samo, čo ma ti tu s jakubsonom spomínaš?
nechápem o čo ti ide, chceš len niekoho stále zhadzovať!
a myslíš si, že ty si najlepší z planéty ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 3.7.2008 o 18:33

Vyhrá to godi! On je najlepší. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jakubson, 3.7.2008 o 18:14

VY SO TU LEN HADATE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 3.7.2008 o 15:44

Co sa tyka toho poctu, ja som za 1 fotku. Vyhrat moze iba jeden, takze nech kazdy vyberie jednu najlepsiu a da tu. Ked da viac, tak je jasne ze najlepsia je aj tak len jedna z nich a tie ostatne dal zbytocne. Na tie je tu sekcia fotografie, kde by aj tak nemali byt serie z toho isteho dovodu.
Ale mozno by mohlo byt, aby sa dala ta sutazna fotka do ukoncenia pridavania vymenit, ak by medzitym spravil autor lepsiu. Aby sa teda nemuselo cakat do konca augusta. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 3.7.2008 o 13:43

Vraj všetky fotky srnčej z obdobia ruje ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pakôň, 3.7.2008 o 11:48

patri do tej kategorie aj srna so srncatom? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 3.7.2008 o 9:49

Jj, lebo takto všetci pridajú 1 fotku na konci súťaže a nebude to až také zaujímavé ako keby sa fotky pridávali priebežne...ja osobne by som bol za 3... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 3.7.2008 o 8:49

gamo, nechcem sa vyjadrovať za admina... ale zatiaľ je to tak že jednu. čo má podľa mňa dosť vplyv na to, že ešte nikto žiadnu fotku nepridal. je to logické ;-)
možno keby ste sa viacerí ozvali tak sa na tom počte dá ešte niečo zmeniť :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 3.7.2008 o 8:10

Lanstiak- mi tu na Záhorii už ruju máme, len tá srnčia je zrazu strašne plachá (alebo sa len ja moc snažím...:P)...
Lapka- a ako to dopadlo? Každý len 1 foto alebo viac...?(do súťaže) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lanstiak, 3.7.2008 o 7:14

Časom ľudkovia začnú pridávať foto, na ruju je ešte priskoro dá sa fotiť srnčiu aj teraz ,ale to pravé orechové len príde. Sólo Srnca, Srnu nehodí hore asi nikto, budú sa snažiť pridávať duo, pri naháňaní a podobne. To je môj názor. Treba vydržať ešte asi tak 2týždne a potom to pomaly začne! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 3.7.2008 o 7:01

Tomi, neboj, budú aj ďalšie kolá s inými témami. sa môžeš zapojiť neskôr ;-)
fotografie budú samozrejme zverejnené pre všetkých registrovaných užívateľov. a myslím, že sa budú môcť pridávať aj komenty. len zatiaľ žiadna fotka pridaná nie je, takže nie je čo pozerať :-((( škoda... ale dúfam že sa zapojí čo najviac ľudí :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Cilan, 2.7.2008 o 22:47

a este som chcel dufam ze budu fotografie pridavane do fotosutaze zobrazovane nasej verejnosti :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Cilan, 2.7.2008 o 22:44

pakon si robis srandu? dokaz ze mas s tym dake skusenosti a v dalsej sutazi mozes byt rozhodca, ale takto? ty vies zatial iba rozprudit debatu v teme VLK a podobnych , musim uznat ze v tom si dobry;-) a co sa tyka sutaze tak som velmi rad ze nieco take tu zacalo, bolo to pre mna prijemne prekvapenie , len skoda ze sa nemozem zapojit:( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pakôň, 2.7.2008 o 21:37

preco mna nedali ku rozhodcom? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kacenka1975, 2.7.2008 o 21:22

povedat si svoj nazor sa da roznymi sposobmi.. nikomu ho neberiem. A naozaj uz budem ticho,nikam nevnasam rozbroje. Ani sem nie. Nech sa vam dari. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 2.7.2008 o 18:16

samo, rozumiem čo chceš povedať. a vôbec som netvrdila že by k nejakému ovplyvňovaniu, či presadzovaniu vlastnej fotky mohlo dojsť. si myslím, že sme rozumní ľudia (hádam) a každý sa bude snažiť byť čo najobjektívnejší... len je to neštandardný postup, ktorý môže vyvolať rôzne reakcie :-P ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 2.7.2008 o 18:06

kacenka1975, nechápem čo ti vadí. nikto sa tu neháda, nerozčuľuje, nenadáva a neobviňuje... iba máme každý svoj názor. môžme? či je to snáď zakázané?
a čo keď sem dávame fotky? to kvôli tomu teraz nemôžme byť v porote? či ako? ja sa len snažím niečim prispieť. a prispievam tým, čím môžem čiže fotkami a sem tam pomôžem adminovi so stránkou, prípadne mu poviem názor na niečo keď ho môj názor zaujíma. táto téma sa ma týka, tak si svoj názor vyjadrím. toť vsjo...
a posledná vec... kto si podľa teba nezaslúži tú súťaž? tých pár ľudí čo sa tu ozvalo? len preto že niečo napísali? tá súťaž je pre všetkých čo sa chcú zapojiť (nielen tých čo sa ozvali), tak prosím ťa negeneralizuj a nevnášaj rozbroje aj tam kde nie sú... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 2.7.2008 o 17:15

kacenka1975> neboj s Lapkou sa mi dvaja urcite dohodneme ...
lapka> so vsetkym suhlasim, ale v porote su teda aj vyborni fotografi prirody (ved preto tam su) a je podla mna skoda ich vylucit zo sutaze len preto ze maju moznost sa vyjadrit k vyberu najlepsej fotky. Ja si na prve miesto fakt vobec nenadejam, ale na sutaz som sa tesil, temu som nevyberal a chcel by som spravit vsetko co je v mojich silach aby som do nej dal fotku, ze ktoru sa aspon nebudem musiet hanbit.
Porota je tusim 8 ludi, ako moze jeden z poroty presadit vyhru svojej fotky ... na co je potom tych dalsich sedem ...
To fakt si Edu, Mia, martinhodon, godi, oriolus alebo aj Ty Lapka nezasluzite cenu za najlepsiu fotku, len preto ze ste v porote?
Lanstiak napisal: bolo by to niečo podobné ako keby zápas Košice-Slovan pískal Košičan!
Nie bolo by to ako keby zapas Kosice, Slovan, Presov, Trnava, Nitra a cele slovenkso ... piskali kosican, blavak, presovcan, trnavcan, nitran atd ...
Howg! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 481-520 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov