Heming hunting
dnes je streda,  1. máj 2024,  meniny má ,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:29,  dnes západ slnka: 18:57
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

fotosúťaž - diskusia

autor: správca admin
pridané: 2.7.2008 13:40
Sem píšte vaše dotazy, pripomienky a návrhy k fotosúťaži.
počet zobrazení: 35 765
počet hlasov: 4
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off 357AS, 30.4.2019 o 18:03

Bikerov,štvorkolkárom,motorkárov ste si do hôr dotiahli sami. Už je po horách viac zvážnic ako dialnic.Niekedy sa čistili polovnícke chodníčky ,(NIE TURISTICKÉ) a polovníci sa po nich tichučko po svojich pohybovali a boli viacmenej jediní.Teraz si založíte krmovisko blízko zvážnice ,obsadíte ho fotopascami a myslíte si naivne že o ňom viete len vy . A fotopascí pribúda ,už nie je čas chodiť pešo revírom,aj darebných polovníkov je hojne,len nastavit fotopascu a potom prísť autom a bác.A veľmi sa divíte že vás tam vidia a rušia bikeri,štvorkolkári,turisti atď.Už je málo skutočných polovníkov,oni tu ale neplačú ,plače len ten čo sa mu nechce ,nevie a potom sú na vine všetci ,len nie on :-) A nefrfli na fotografov,oni chodia po hore najtichšie zo všetkých,ak by vŕzgali na tereňákoch ako niektorí polovníci,tak by odfotili prd.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 30

komentáre

zoradiť
zobrazené 441-480 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off juraj.macko, 22.7.2008 o 21:13

A ad roberto - chováš sa ako typický malý Slovák - štekať spoza buka.
Garantujem ti že pre dobré meno slovenskej fotografie som už spravil oveľa viac ako ty ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj.macko, 22.7.2008 o 21:10

Admin - meniť názory každých 5 minút je trápne a smiešne.
Bolo slušnosťou napísať mi aspoň mail že mi fotky zmažete, takto je to nanajvýš neslušné, a rozhodne už nikdy tu žiadnu fotografiu nenahrám. Juraj Macko odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off roberto, 22.7.2008 o 15:37

ok admin, myslím, že to tak bude lepšie.
som rád, že si sa k tomu takto postavil ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.7.2008 o 15:35

OK vrátil som to späť, aj tak sa nemajú meniť pravidlá počas súťaže. :( Čiže platí to, že do súťaže môžu pridať fotografiu len tí, čo sú zaregistrovaní pred dátumom začiatku súťaže. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off roberto, 22.7.2008 o 15:22

to obmedzenie by nebolo zlé, ale aj teraz je fotiek dosť málo, takže neviem čo by bolo potom, ale do budúcna treba určite nad nejakými obmedzeniami porozmýšľať ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off roberto, 22.7.2008 o 15:18

máš pravdu admin, ale podľa mňa by to trebalo nejak vyriešiť. veď nech sa kľudne zapoja do ďalších súťaží čo budú. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.7.2008 o 15:17

Treba podľa vás nejaké iné kritérium pre možnosť zaradiť sa do súťaže? Napr. počet prihlásení, vlastniť aspoň 1 fotografiu v galérii, ... neviem ... treba ich obmedziť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.7.2008 o 15:14

roberto - s týmto čo píšeš súhlasím
ale prečo tá zmena povoliť to? Lebo používam napr. reklamné bannery kde spomínam priamo na banneroch fotosúťaž - a keď niekoho "prilákam" na to, ze je tu fotosutaz, tak sa asi nahneva, ze sa nemoze zapojit - to bol ten dovod. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off roberto, 22.7.2008 o 14:47

serus admin, prosím ťa nejako odôvodni tú náhlu zmenu pravidiel (pridávanie fotiek ľuďmi kt. sa zaregistrovali až po začatí súťaže), mne sa to zdá trochu nelogické, viď príklad juraj.macko, nemá na tejto stránke ani jednu fotku ani jeden komentár fotografie ani jeden príspevok v diskusii, ani jeden príbeh, ani jed... podľa mňa by bolo dosť nefér voči ostatným, aby sa súťaže mohol zúčastniť niekto kto pre túto stránku neurobil ešte vôbec nič.
možno sa mýlim, tak sa vyjadrite aj ostatní, zaujíma ma váš názor ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lanstiak, 17.7.2008 o 20:55

Hore hlavu admin, pre tých zopár jedincov sa nedaj odradiť. A podľa mňa fotosúťaž túto stránku oživila! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mimik, 12.7.2008 o 15:38

Ja sa verejne ospravedlňujem, že tá jedna fotka čo som poslal do súťaže bola z netu. Nebola to ani moja fotka ani zver vo voľnej prírode nefotím. Poslal mi to kamarát čo naozaj dobre fotí, že on sa registrovať kôli jednej fotke nebude a ak chcem nech si ju tam pošlem. Preto som možno nevhodne reagoval aj v komentároch keď ste písali, že je z netu. Ešte som sa ho aj potom pýtal a zapieral až kým ste ju tam nenašli. Tak ešte raz ak sa dá tak prepáčte....Toto je stránka na úrovni a vedome by som si to nedovolil... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miro56, 11.7.2008 o 19:08

Fotky 4, 5, 9 su pekné, ale nepatria do fotosúťaže. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 11.7.2008 o 11:33

Tak to je teda sila. Nemám slov. Niekto sa snaží o úroveň stránok, robí všetko pre to, aby boli aktuálne, zaujímavé pútavé a na druhej strane niekto poškodzuje stránky tým, že na nich uverejňuje kradnuté fotky. Okrem toho, že je to amorálne, zasahuje to do autorských práv. To nech si láskavo zlodeji tohoto rangu uvedomia. Inak plný súhlas s Miňom a Zuzkou. Špeciálne z mojej strany - nakopať verejne zlodeja tam, kde chrbát stráca slušné pomenovanie ( má niekto šťastie, že to nejde cez stránky ). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 11.7.2008 o 7:50

absolútny súhlas Miňo. s každým slovom. takýchto ľudí tu treba??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 10.7.2008 o 23:25

No konečne na Vás prišlo:-) Tak ako som si myslel je aj medzi nimi "qq" a ešte zistiť môj zlatý odkiaľ máš tie ostané!A plus "mimik"...jedná a tá istá osoba,čo vystupuje pod loginom "keisanda"..tiež všetko z netu!Že Vám nie je hanba!Navrhujem trvalý BAN na tieto loginy,resp. na IP adresy!
Smutné veľmi smutné,keď si uvedomíš,že sa niekto niekoľko mesiacov pokúša niečo spraviť,zohnať sponzorov na niečo také a zopár .... to všetko kazí! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 10.7.2008 o 23:02

Takto som si to nepredstavoval? Má vôbec zmysel niečo pre Vás robiť? :-( Je to smutné. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 10.7.2008 o 23:01

kradnutá foto:
ID: 15
autor: mimik
link: odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 10.7.2008 o 22:51

kradnutá foto:
ID: 1
autor: zhodik99
link: odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 10.7.2008 o 22:48

kradnutá foto:
ID: 2
autor: qq
link: odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 9.7.2008 o 19:58

Admin- tiež sa mi tento nápad pozdáva a súhlasím s ním.Je to len prvé rozbiehajúce kolo a tiež dúfam,že ďalšie kolá budú ešte zaujímavejšie a že budú mať, čo do nej povedať aj ľudia,ktorí do súťaží fotky nepridajú.
Petko som rád,že v tejto veci rozmýšľaš bodobne ako ja;-). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 9.7.2008 o 10:54

poslite tipy na fotografie ktore nie su spojene s danou temou
tema sa menit nebude, no zrusit nevyhovujuce fotky sa daju stale

poslite to prosim POSTOU tu na stranke na login ADMIN ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukas23, 9.7.2008 o 10:06

áno suhlasim s tebou vlado2406 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 9.7.2008 o 9:58

Nebudem sa vyjadrovať k spôsobu hodnotenia,ale k fotkám,ktoré sú zatiaľ v súťaži,nerozumiem ako môže dať niekto do súťaže s názvom "srnčia ruja" fotky srnčej zveri v zimnej srsti,bol by som zato,aby sa nevhodné fotky mazali,alebo premenovať súťaž na "srnčia zver". ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 9.7.2008 o 9:50

mne sa ten nápad tiež pozdáva ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petko, 9.7.2008 o 9:46

Nooo to by aj mohlo byt :) Bolo by dobre zapojit aspon takymto sposobom ludi, ktory tu su a maju zaujem o tuto sutaz, ale zaroven nemaju (moznosti, prostriedky) sa do sutaze zapojit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Solirov, 9.7.2008 o 8:55

admin - pride mi to celkom rozumne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 9.7.2008 o 8:40

milank - ja som nemyslel konkrétne na teba, že ty si to povedal o tej korupcii, ale zdalo sa mi vhodné to pripomenúť, že to nie je o tom.
petko - dalo by sa to tak vyriešiť, a táto súťaž by bola ok, lenže keď o tom vedia teraz, tak do nasledujúcej súťaže si tie loginy vyrobia. Ale pri tomto tvojom námete ma napadla iná vec - a to: Tak ako vravíš, aby hlasovali všetci registrovaný aspoň deň pred začiatkom súťaže. ALE bude i porota ako teraz, a z hlasov návštevníkov by bol akoby ďalší porotca. Čiže výsledok hlasovania všetkých registrovaných by bolo akoby rozhodnutie jedného člena, ktoré by porota musela brať do úvahy. Neviem či ste ma porozumeli, či som to dobre vysvetlil. Ale že je tu šanca ako zapojiť i vás všetkých. Ale nerád by som to už dával do tejto súťaže. Môžeme to tak urobiť nasledujúcu súťaž.
Je to naša prvá súťaž a aj my sa len učíme, preto všetky poznatky a námety zapojíme do ďalšej súťaže. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petko, 8.7.2008 o 21:14

Ked sa sutaz uz rozbehla tak to uz ozaj nechajme tak. Za pochodu nieco menit sa asi neda....

admin - dalo by sa to hlasovanie vyriesit tak ze hlasovat by mohli len registrovany pred zacatim sutaze tak ako mozu fotky pridavat len ludia takto zaregistrovany a pochybujem ze niekto si pred sutazov pripravoval niekolko loginov :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 8.7.2008 o 19:04

Hm...neviem, ale myslím,že ja som sa k žiadnej korupcií nevyjadroval a ani ku žiadnym menám v porote.K ľuďom v porote nemám absolutne nič.Ja viem,že sú v nej ľudia,čo o tom niečo vedia a že budú objektívny.Len som chcel,aby sa do súťaže zapojilo 100% zaregistrovaných,či už fotkami alebo hlasovaním a nie 5% a aby bola súťaž zaujímavá a dramatická.To, že by boli ľudia takto prešpekulovaný ma nenapadlo, lebo všetko beriem seriózne.Ale ok, ja som súťaž nevymyslel a ani sa na nej nepodieľam,tak sa budem len prizerať:-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukas23, 8.7.2008 o 17:58

a nemohli by sa do fotosutaze pridavat aj videz motyvom srncej ruje?, ja viem je to foto sutaz ale aj tak .... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 8.7.2008 o 8:25

milank - ak by hodnotili všetci registrovaní, ako ošetriť aby nehlasovali pod inými loginmi? ako zabezpecit aby bol každý registrovaný iba na jedno login? Keď povolíme hodnotiť všetkým registrovaným, nájdu sa chytráci čo sa budú denne registrovať pod iným loginom len aby mohli nejakej fotke dať hlas. To nebude vôbec objektívne. Takto, keď je porota, sú to všetko rozumní ludia ktorých som vyberal ja, verím im, a každý bude rozhodovať seriózne a bez ohľadu na autora fotky. Ide o fotky, nie o autorov!!! Neviem prečo za tým hľadáte korupciu :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 8.7.2008 o 6:58

ja si myslím, že už by sa toto kolo malo nechať dobehnúť tak ako je. nie preto že som v porote, ale preto že nejaké fotky už sú pridané, čiže vlastne sa súťaž už "rozbehla". nebolo by asi fér meniť pravidlá keď už niekto fotky pridal. aspoň sa uvidí ako to bude fungovať. a keď nebude a viacerým sa bude zdať že by hodnotenie malo prebiehať iným spôsobom, nie je dôvod prečo by v ďalšom kole nemohlo byť hodnotenie iné ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 8.7.2008 o 6:20

Myslím, že Milan má pravdu. Načo porota. Takto rozhodne väčšina. Možno po odbornej stránke to nebude na 100% OK, ale " vox populi - vox Dei". ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 7.7.2008 o 19:29

Dal som návrh a ani jeden z aktérov sa nevyjadrí?Napísal som svoj názor a zase sa tu mlčí....Všetko každému aj tak jedno :-((( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 4.7.2008 o 22:40

kukam ze uz sa naskytli prve sutazne foto, len mi je luto ze hned dve z troch nemozu vyhrat kedze tema je srncia zver v ruji a su tam foto srniek v zimnej srsti :), ale snaha sa aj tak ceni ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pali1, 4.7.2008 o 22:19

milank- dobrý návrh ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 4.7.2008 o 21:05

nechajme to už na admina...
ale s tou porotou mi to je jedno, či bude alebo nebude.
tiež si myslím, že ak by mali hlasovať aj registrovaní tak bodmi a nie páči nepáči. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 4.7.2008 o 20:57

samo: ok, zle som to pochopil :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukas23, 4.7.2008 o 17:24

ja neviem ale aj tak s tým nic nespravim porota je uz zostavena len co zbitocne vypisujeme ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 4.7.2008 o 17:17

Lukáško a čo konkrétne sa Ti na tom neľúbi? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 441-480 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM