Heming hunting
dnes je streda,  24. apríl 2024,  meniny má Juraj,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:41,  dnes západ slnka: 18:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

ukradnuta fotopasca - diskusia

autor: off mauser857
pridané: 3.10.2013 19:45

dnes som zistil ze niekto mi slohol v lese fotopascu.chcem vas poprosit o pomoc najst ju alebo aspon prosim o radu ako ju hladat.je to bushnell trophy cam hd.som sklamany s toho aky ludia chodia po lese a coho vsetkeho su schopny.clovek sa stara,prikrmuje investuje svoje peniaze tesi sa na fotky a hajzel neaky skurveny urobi taku vec.dufam ze sa k nemu dopatram a tak ho potaham po policii ze v zivote nevstupi do lesa.


počet zobrazení: 28 526
počet hlasov: 2
okruh tém: fotopasce
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off ivankozar, 26.4.2018 o 13:01

Ukradnutá fotopasca - Zdravím Vás priatelia poľovníci. Dňa 25.4.2018 v ranných hodinách mi nejaký sku vený zlodej ukradol fotopascu na Zlatne. Bola to značka Spromise S328 na 12 batérií, spolu so železnou schránkou. Kto mi podá akékoľvek informácie o tomto lumpovi,tomu sa finančne odmením, a predídeme ďalším nekalým praktikám tohoto človeka. Predtým 1 deň sa tam pohyboval na motorke tento človek, kde prikladám fotografiu. Keď ho niekto poznáte, poprosím info.rnrnĎakujem. ukradnuta fotopasca - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-135 z 135 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off Fehir, 22.1.2013 o 20:50

borza22: fotopascu si môže kúpiť aj nepoľovník a môže mať s fotopascami veľa skúseností, fotopasce niesu len pre poľovníkov, a už vôbec s tebou nesúhlasím že tento portál je len pre poľovníkov , je aj pre milovníkov prírody a tých čo majú radi pľovníctvo, a prečo by sa nemali zapájať do diskusie nepoľovníci aj tí môžu mať veľa skúseností. Dokonca niektorí aj viac ako poľovníci . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off borza222, 22.1.2013 o 19:36

A už vobec nepochopím prečo niekto kto si dá do profilu že nie je polovník chodí na tento portál a vždy sa zapája do diskusií ohľadom fotopascí. Tento portál je o poľovníctve v praxi a prírode nie o notebookoch a vypálených čipoch. Vážne sa niekedy zamýšľam nad tým čo tu títo ľudia robia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off borza222, 22.1.2013 o 19:29

Duso2 vydím že si na slovo vzatý odborník. Čo ty chceš posudzovat? V predošlých diskusiach si sa vždy len pekne strápnil a každý kto aspon trochu rozumie fotopasciam tvoje tvrdenia vyvrátil, takže nerozdávaj rozum a posudzuj radšej notebooky pokiaľ aspon tým rozumieš. A čo chceš policajtom vytmavovať ? samozrejme že nikto nebude riešiť krádež za 200 Eur. A nemyslím si že po fotopsciach sa nejako extra ide, dnes sa kradne všetko a je jedno čo to je bycikel, auto, alebo fotopasca ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off Edu, 22.1.2013 o 17:30

Ja si myslím ,že ani nevadila a dôvod odcudzenia bol iba vidina zisku fotopasce . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off duso2, 22.1.2013 o 17:01

Poacher ja by som neriesil taketo konspirativne teorie.Pozrite je tam skoda aj cez 250 euro a neviem nad kolko je to tresny cin tak by som to policii vytmavil.Vazne sa zacali fotopasce kradnut na mnozstva?Potom by malo zmysel nieco vymysliet proti tym corkarom.Uz dnes mate notebooky,ktore maju vypalene v cipe,ze sa pri kradezi maju hlasit povodnemu majitelovi. Fotopascu najdem velmi jednoducho (pre odbornikov nie je problem ani neviditelny prisvit),ale nejdem tu davat navod,pretoze okrem nas poriadnych tu chodia urcite po rozumy aj corkari. Borza tak ukaz sem nam tu GPS super fotopascu nech posudim:) GPS nestaci,musi mat nejaku logiku (program,ktory inteligetne zisti kradez)a bude mozne sa na polohu dotazat,ked tam bude aj ina SIM. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off 357AS, 22.1.2013 o 16:15

Autá sa kradnú a nikto ich nenájde a ani nehladá,už vidím ako polícia pátra po nejakej ukradnutej fotopasci :-)))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off borza222, 22.1.2013 o 14:37

Už čoskoro budem mať v ponuke aj fotopasce s GPS. Majú takisto neviditeľný prísvit a cena bude začínať niekde na 230 Eurách ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off Poacher, 22.1.2013 o 13:26

A nebude to náhodou tak, že niekto buď cez operátorov, alebo políciu cez IMEI tieto pasce vyhľadáva a kradne ich ... ? Lebo množstvo odcudzených pascí navyše takým sofistikovaným spôsobom sa mi nezdá ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off Daniel8, 22.1.2013 o 12:57

ach jaj...este stale na nu myslim a je to uz polroka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off duso2, 22.1.2013 o 11:40

Pani netreba zase kleast na duchu.Ano vo fotopasci je GSM modul,cize nieco obdobne ako v mobile,ktory musi mat tzv IMEI - seriove cislo toho modulu.Treba to hladat na krabici. Ja by som na policiu tlacil,ze nech patraju po tom IMEI,ono v sieti to ide vyhladat,len sa musi po tom patrat.Z mojej vlastnej skusenosti, par krat policia takto odhalila ukradnuty mobil a volala aj na nove cislo SIM,ale ci zlodej sa pokaka a pride na policajnu stancu je otazne,najma ak tam supne nejaku EASY kartu bez zmluvy.A samozrejma,ze na fotopoascu sa clovek nedovola,kedze posiela iba data. Ono ak by zistili tu SIM,ktora je pisana na konkretneho cloveka,to by bola sanca. Dalsia vec je,ze fotopasce by mali mat neviditelny prisvit,aby sa tazsie odhlalili,zablesk s tych lacnejsich vidno. Posledna vec je za vyrobci keby tam spravili maly program a dali GPS tak by bolo mozne poslat cez sms udaje o polohe ukradnutej fotopasce ak ju zlodej znovu zapne. Ono ja mam este nejaky napad, ze by bolo mozne tam vlozit dalsi straziaci gsm modul,ktory by vedel poslat polohu na dotaz,ale viac na sukromnej poste ak to chce niekto riesit a investovat do toho...upozornujem urcite to nebude uprava za 30 euro.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off archer, 22.1.2013 o 11:25

borgeo: na SIM kartu som úplne zabudol :DDDD.. Marusko: fotopascí nie je nikdy dosť.. pred šikovnými slovenskými ručičkami nepomôže nič.. :DDDD.. inak celkom slušne radíme aj páchateľom.. kvôli 350 ečkam nik nespustí pátranie po odcudzenej fotopasci.. takže môže sa veselo kradnúť.. ach jaj.. poctivosť, čestnosť a celkovo morálne hodnoty.. kde sa to všetko podelo?? aj keby som vedel o nejakej fotopasci.. nikdy by ma nenapadlo si ju uchmatnúť.. ale tak.. sme taký národ no.. čím ďalej tým viac som nespokojný s tým kde žijem.. asi je čas zbaliť sa a ísť preč... sorry za OT! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off marusko, 22.1.2013 o 11:03

Tiež som rozmýšľal,že si kúpim fotopascu, ale ak sú podobné prípady stále častejšie...Možno by nebol zlý nápad kúpiť si fotopascu, ktorou budem monitorovať tú primárnu. No keďže sme na Slovensku, mal by som si poistiť aj tu druhú, takže si mám zaobstarať tretiu...?:) Hm, to mi nevychádza :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

on borgeo, 22.1.2013 o 10:57

Povedal by som, ze na policii podla cisla SIM karty alebo podla vyrobneho cisla, tak ako pri mobiloch. Ale s najvacsou pravdepodobnostou dotycny zlodej SIM-ku davno vyhodil. Takisto otazne je, do akej miery sa policia bude zaoberat takouto "drobnou" kradezou. Nemyslim si, ze tvoja fotopasca niekomu vadila, skor sa niekomu pacila. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off archer, 22.1.2013 o 10:53

mať fotopascu je lákavá predstava ale na Slovensku????? Ja sa vám vôbec čudujem že ste ich kupovali.. ved slovák závidí slovákovi aj nos medzi očami... odcudzenie fotopasce je len otázka času.. a hlavne u nás je ten čas pomerne krátky.. :DDDD.. s tou fotopascou sa už rozlúč.. páchateľa neodfotila? však ti to posiela mmsky či nie?... jediný spôsob možno ak sa fotopasca znovu "prihlási" do siete a odošle MMS.. neviem vôbec jak to funguje.. len strielam do vetra a píšem čo ma napadne.. ale to by v tom jej signáli musel byť "zakodovaný" aj výrobný kod.. resp. jej výrobné číslo aby sa dala odlíšiť od ostatných.. na druhej strane, ak to tak aj je.. tak sa tým nik nebude zaoberať.. fízli ani operátori nebudú hliadkovať v sieti aby našli tvoju fotopascu.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off Poacher, 22.1.2013 o 9:49

Tých prípadov s odcudzenými fotopascami na Slovensku je nejako veľa v poslednej dobe, celé mi to nejako nehrá ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 121-135 z 135 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov