Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

ukradnuta fotopasca - diskusia

autor: off mauser857
pridané: 3.10.2013 19:45

dnes som zistil ze niekto mi slohol v lese fotopascu.chcem vas poprosit o pomoc najst ju alebo aspon prosim o radu ako ju hladat.je to bushnell trophy cam hd.som sklamany s toho aky ludia chodia po lese a coho vsetkeho su schopny.clovek sa stara,prikrmuje investuje svoje peniaze tesi sa na fotky a hajzel neaky skurveny urobi taku vec.dufam ze sa k nemu dopatram a tak ho potaham po policii ze v zivote nevstupi do lesa.


počet zobrazení: 28 537
počet hlasov: 2
okruh tém: fotopasce
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off ivankozar, 26.4.2018 o 13:01

Ukradnutá fotopasca - Zdravím Vás priatelia poľovníci. Dňa 25.4.2018 v ranných hodinách mi nejaký sku vený zlodej ukradol fotopascu na Zlatne. Bola to značka Spromise S328 na 12 batérií, spolu so železnou schránkou. Kto mi podá akékoľvek informácie o tomto lumpovi,tomu sa finančne odmením, a predídeme ďalším nekalým praktikám tohoto človeka. Predtým 1 deň sa tam pohyboval na motorke tento človek, kde prikladám fotografiu. Keď ho niekto poznáte, poprosím info.rnrnĎakujem. ukradnuta fotopasca - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 135 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off duso2, 4.10.2013 o 20:49

Boze moj MMS?Co chete vidiet preboha...vsak MMSka ma 160 na 160 Pixelov,mizerne rozlisenie...co uvidis cierny flak v klobuku? Tam ta zdvojena fotopasca,najvacsia hlupost,vsak si zameriam radiovy zdroj jednodychym vysokofrekvencnym detektorom... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 4.10.2013 o 16:00

Ked sa kradla soľ a datelina zo zariadení nainštaloval som tam pasce je to fajn vec aj na iné veci ako to dať na krmovisko a dúfať že vám to nikto neukradne...tiež som kryl pascu pascou ale nemám ich zas desať aby som si to dovolil v každom prípade...pascu už asi nikdy neuvidíš..smutná je aj príhoda kedy pasce hladaľ sám predávajúci..nuž čo... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mauser857, 4.10.2013 o 15:27

pocitam s takou cenou ved aj tu co som mal teraz stala okolo 250 a bola obycajna ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 4.10.2013 o 11:34

Zase nespoliehaj sa na to že ti fotopasca s mms funkciou 100% aj zlodeja odfotí...skorej by som povedal že je tam veľmi malá pravdepodobnosť...pretože tam máš nastavený určitý časový interval medzi zábermi a to ti príde max. 1 foto ktovie z akej vzdialenosti a ešte nevieš či nebude rozmazaná. A nezabudni na to že cenny mms fotopascí začínajú niekde na cca 270 Eur odkaz a tým pádom pri krádeži je škoda väčšia. Štandardnú fotopascu bez mms kúpiš od cca 150 Eur odkaz takže tam maš za tu cenu aj dve. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 4.10.2013 o 11:13

odkaz a opýtaj sa aj na fotopasce, ktoré majú vzdialené úložisko, t.j. zábery sa neukladajú priamo vo fotopasci, ale na blízkom dobre ukrytom mieste, napr. zakopanom. Poznámka: ak vám niekto nainštaluje fotopascu tam, kde si ju neprajete, nie je rozumné ju zničiť. Stačí prelepiť a pomocou inej nežiadúceho fotolovca prichytiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off mauser857, 4.10.2013 o 10:56

este by som poprosil o radu aku fotopascu si mam zakupit aby mi chodily fotky na mms alebo na email.a ci existuje aj taka ktora sa da vypatrat ako napriklad mobil.dakujem za rady ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mauser857, 4.10.2013 o 10:50

dakujem vam za slova utechy.a za to ze sa zapajate do debat.som rad ze este stale ziju ludia ako vy ktory vedia pochopit druheho cloveka ked sa mu prihodi takato vec.a nikto z vas nepouzil tvrde slova.su to kurvy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 4.10.2013 o 9:34

Neboj zase to môže mať aj opačný efekt...možno si to dobre rozmyslia keď ju budu brať...ved na tuto stránku chodí aj veľa zaškodnikov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca MMasska, 4.10.2013 o 9:31

je !!!len nik nechce o tom hovorit prave pre to aby ich uchranil a pjistil si ich a zvazujem ci som aj ja spravil dobre ze som to takto zverejnil? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 4.10.2013 o 9:25

už som počul o tejto metóde a všimol som si že poľovníci už väčšinou kupujú minimálne dva kusy fotopascí...asi to bude najúčinnejšia metóda. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 4.10.2013 o 9:24

s polutovanim ta musim privitat v klube okradnutych! takato je realita a tajne dufat ze sa ti pasca vrati alebo vypatras zlodeja to je len fikcia! neda sa to ustrazit a kym ziju taky ludia tak sa budu aj stracat fotopasce :-( moja rada je ze mam fotopacse dva jedna na krmovisku a ta druha strazi tu prvu ma to aj svoje nevyhody ak to objavia tak pridem o obe :-(( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 4.10.2013 o 9:19

Ten detektor sme tu už preberali....naštastie tý ktorí ho skúšali zistili že je použiteľný len za veľmi špecifických podmienok...resp. v lese nepoužiteľný ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rip-curl, 4.10.2013 o 9:16

To tě upřímně lituji, také mám vždy divný pocit, když někde nechávám fotopast, hlavně když je hezky a všude je spousta lidí. Jinak je možné, že se docela rozmohl nový trend v krádežích fotopastí. Dokonce už existuje i detektor fotopastí, který se pořídí za pár korun (v porovnání s cenou fotopastí). Je to smutné... :-( Tomuto tématu jsme se věnovali i tady - odkaz (je tam i odkaz na ten detektor fotopastí). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 4.10.2013 o 9:11

Tak to mi je ľúto...ja to mam tiež za sebou a nie raz...tak poznám ten pocit krivdy, ale bohužiaľ môžem len potvrdiť slová kolegov ...asi ju už neuvidíš. Tiež nedokážem pochopiť ako môže niekto zobrať čo nie je jeho. Ale stretol som sa už s jedným kurióznym prípadom ked zlodej vrátil asi po mesiaci fotopascu naspäť na strom odkial ju zobral....pravdepodobne sa bál že sa bude dať vystopovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bakchus, 4.10.2013 o 8:13

Majko, mas pravdu ze ju treba maskovat ale pasce sa velmi casto umiestnuju na krmoviska a problem je ze maju dosah napr. 15m a teda taky panko ktory ju uz ukradol ide na krmovisko a obchadza ho v kruhoch a najde aj mikrocip nie len pascu - videl som to. Tvrdil ze pozera stopy... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 4.10.2013 o 7:42

bohužial žijeme na slovensku , čo neni zabetónované ti ukradnú , ak fotopascu zamkneš tak ti ju polenom rozmlátia . je mi to lúto ale svoju fotopascu už určite nenajdeš . treba byť opatrný a dávať ju len na miesta kde je malí pohyb ludí a vždy ju treba dôkladne zamaskovať ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Stoklasa, 4.10.2013 o 6:36

Vypátrať pascu už asi nepôjde. My sa s podobnými prípadmi stretávame v práci často. Najprv mizli pasce, potom, keď sme vymysleli systém ich uzamknutia, tak začalo miznúť všetko, čo sa dalo odmontovať. Žiaľ. A nepomohli ani nápisy, že pasce slúžia na výskum, či pre potreby študentov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off agbar, 3.10.2013 o 23:18

Už roky sa skoro dennodenne stretávam s podobnými prípadmi a za toho boha neviem prísť na to, kde sa v ľuďoch berie toľko zlosti, závisti, záškodníctva, mamony....!!! Nájsť človeka, ktorý by inému nezištne pomohol, len tak, pre dobrý pocit, to je dnes výnimočné!!!! Kurva doba. Sorry za tvrdšie slová, ale sú najjemnejšie, aké som mohol použiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off nofi, 3.10.2013 o 21:21

Ak by to bola fotopasca s odosielanim zaberov cez gprs/mms, tak mas sancu, ze by ti stihla odoslat foto zlodeja ak by ju rychlo nevypol. Takto ju uz na 99% nenajdes. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mauser857, 3.10.2013 o 20:52

dikes kamos za povzbudenie.vies co ja som ju tiez mal na takom mieste ako ty a nevyslo mi to.ludia su spiny.myslim ze tam niekto nieco upytliacil a vsimol si pascu tak ju zobral. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bakchus, 3.10.2013 o 20:46

Daj si daco na ukludnenie, napriklad slivovicu. Tazko nieco najdes. Kamarat prisiel uz o dve pasce. Uz som tu niekde pisal ze najst a teda ukradnut pascu je velmi jednoduche. Maximalne ju hladaj po intern. bazaroch ak je niekto uz uplny ch.. tak ju tam mozno da. Ja mam taky recept na ukrytie fotopasce a zatial mi vychadza. Neschovavam ju. Davam ju na uplne volne miesto kde ju vidi kazdy. Mozno to trochu odradza zlodejov ze to bude asi pasca na zlodelov pasci... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off duso2, 26.1.2013 o 15:36

konecne borza sa v niecom zhodneme.A co motaq-ov nazor na umiestnenie fotopasci co najdalej od pravdepodobneho miesta vyskytu?Problem su tie PIR senzory,ktore maju slaby dostrel,chcelo by to iny sposob detekcie,napr detekcia pohybu,zmeny sceny z obrazu.Tam je ale problem vyssia spotreba. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off borza222, 23.1.2013 o 19:11

Presne tak záleží to od regiónu, V Čechách kde polujem používame fotopasce viac ako tri roky, umiestnené sú bežne na krmoviskách ktoré sú aj hned vedľa cesty a doteraz nám zmizla iba jedna. Ale všeobecne umiestnovanie fotopascí priamo na krmovisko je zásadná chyba ktorá skôr alebo neskôr skončí odzudzením fotopasce. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off duso2, 23.1.2013 o 16:41

Co viem,tak lesy si strazia vjazdy do lesov fotopascami,aby vedeli kto a co ide kedy,tam vidim realnu sabotaz.Bohuzial Motaq mas pravdu,zmestit sa s cenou do dalsich 100 Euro je tazke,ale vedel by som to naprogramovat tak,ze ak sa zdetekuje manipulacia,zmena polohy,tak sa posle automaticky sms a cele sa to moze uspat a obcasne sa prebudi a skontroluje,ci nebol dotaz na polohu,Takto to vie na bateriu velkosti mobilnej baterie fungovat tyzden,dva.Ale ak sa fotopasce kradnu preto aby nezaznamenavali nekalu cinnost a potom ich niekto rozbije kladivom,tak tam uz len pomoze automaticky prenos snimku na vzdialeny server.Takto sa to riesi aj na profesionalnych zabezpecovacich zariadeniach.Prva vec je,ze sa namontuju tak,aby sa nebolo mozne hned dostat s tym kladivom.Ak niekto zle zakamufluje fotopascu,tak sa ani necudujem ze zmizne.Aj tak ak si kradnu polovnici fotopasce,tak dotycny uz vie,ze je vysoka sanca,ze fotopasca bude v dosahu desiatok metrov od krmoviska. Problem je ten,ze tie PIRka snimaju na 15m, co je zalostne malo a potom fotopasca sa musi montovat na "dosah ruky" skor par ruk. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off motaq, 23.1.2013 o 14:53

Fehir, zalezi od toho kto ich kradne, GPS je urcite dobra vec, ale ak ju niekto ukradne a znici tak je ti cele GPS na nic a su to vyhodene peniaze. Je smutne, ze v niektorych lokalitach miznu fotopasce, ale zial taky sme ludia, nastastie nie vsade je to tak. Mne zatial nezmizla ani jedna :-) Velmi dolezite je aj umiestnenie. Osobne si myslim, ze ak fotopasca zmizne tak nie preto, ze ju niekto chce pouzivat na inom mieste ale kvoli tomu, ze mu prekazala na tom mieste kde bola umiestnena, aby to nebolo nakoniec tak, ze ich ani neberu zlodeji ale nasi vlastni... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off Fehir, 23.1.2013 o 14:01

Fotopasca je dobrá vec určite to nieje zlá vec , pomáha to veľa , aby sme zistili čo sa nachádza v revíri aťd. je to dobrá vecička len sa často kradne no aspon u nás je to tak. Poľovníkom u nás zmizlo zopár fotopascí a od vtedy ich už ani nekupujú , račej si tam postavia posed , chcelo by to vo fotopasci GPS a podla toho by sa zistilo že kde sa ukradnutá fotopasce nachádza , no ale to už je o peniazoch či si niekto priplatí a má v nej aj GPS. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off motaq, 23.1.2013 o 10:44

duso2, ja netvrdim ze panda je riesenim, je tam niekolko obmedzeni, napr SIM, baterie, tel. cislo. ale k tvojej poznamke, baterie su bezpredmetne, myslis ze sa da fotopasca bez baterii pouzivat? ja tvrdim ze nie, takze ak ju niekto zoberie preto ze ju chce pouzivat tak asi do nej baterie vlozi, alebo? ak ju chce ukradnut preto ze mu zavadzia a neplanuje ju pouzivat tak je jedno ci su v nej baterie alebo nie, rozbije ju, hodi do kanala a pod....a potom uz je jedno ci tam bol externy GPS modul alebo nie. Co sa tyka tvojho napadu, ako napad to zle nie je, az na to ze je tazko realizovatelny a bude dost drahy. 1. do fotopasce sa velmi tazko vmesti dalsi komponent o velkosti zapalkovej krabicky, 2. otazna je cena, ak si ma niekto priplatit 100 Eur (a to som len od brucha strelil cenu podla mna to bude pri kusovej vyrobe viac) k 350 eurovej fotopasci tak si to asi zvazi, tvoje zariadenie nijak nezabrani pripadnemu ukradnutiu clovekom, ktory fotopascu chce ukradnut kvoli tomu, ze mu zavadzia, vid vyssie, jednoducho ju znici aj s tvojim zariadenim. 3. Dalsia vec je napajanie tvojho modulu, aky to bude mat vplyv na zivotnost baterii alebo bude to mat samostatne napajanie? v pripade, ze ano ako a kto vymeni bateriu? 4. dalsia otazka je a co zo zarukov na fotopascu pri neodbornom a neodsuhlasenom zasahu? preberies zaruku za 350 Eurovu fotopascu ty? takze nestaci byt odbornik a teoreticky navrhnut rieseni, ktore by mohlo fungovat treba domysliet aj dalsie detaily. a este jedna poznamka k IMEI a vyrobnemu cislu fotopasce. Nie je to to iste, resp. nemusi to byt to iste, vacsina fotopasci ma vyrobne cislo, ktore nema s IMEI nic spolocne, takze na fotopasci su uvedene dve cisla a to vyrobne resp. seriove cislo fotopasce a IMEI. Ak ma dotycny majitel poznacene len vyrobne cislo, tak moze hladat ihlu v kope sena, nakolko toto cislo sa da zistit len vizualne a to priamo na fotopasci. IMEI sa samozrejme zistit da rovnako ako pri mobilnych telefonoch. Otazne je ci majitel fotopasce ma poznacene aj toto cislo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off duso2, 23.1.2013 o 10:02

Motaq ciastocne s tebou suhlasim,ale ja mam este lepsi napad. Do fotopasce zabudovat dalsi externy inteligentny gps modul s vlastnym napajanim,avsak toto laik naupravi a cena bude nie par euro.Su taketo krabicky,ale musia sa naprogramovat.Uz som nieco podobne riesil.Otazka je kolko miesta je v vnutri fotopasce,ci sa dam zmesti este dalsia zapalkova krabicka.Nikdy som ju este nerozoberal.Dalsou otazkou su potom baterie.Pretoze co ak z tvojej PANDY vyberiem bateriu,aj potom posle polohu?Asi nie,ze? Este dodam pre vsetkych,ze fotopasce sa pouzivaju aj v nepolovnickych aplikaciach,napr. obciam sa dodavali na strazenie miest kde sa vytvaraju cierne skladky atd. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off borza222, 23.1.2013 o 9:44

Fotopascu ti už predstavil Motaq a budem čakať na prvý vyriešený prípad ukradnutej fotopasce na tvoj podnet. A nepíš že to za teba povedali iný lebo bol to iba jeden a ten evidentne a aj to len preto že si myslel že to smeruje naňho ale bolo to mierené presne na teba. A vlastne ostatné tu napísal MOTAQ asi toľko k tejto téme. (Duso2 tvoje osobné pocity odteraz do mojej pošty) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off Poacher, 23.1.2013 o 9:43

ok, v tom prípade beriem späť a ospravedlňujem sa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off borza222, 23.1.2013 o 9:35

Poacher evidentne mimo mísu si ty vzhľadom k tomu že si si nevšimol že moje príspevky vôbec neboli mierené na teba. Nebud vztahovačný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off duso2, 23.1.2013 o 9:35

To Borza: Uz to povedali za mna ini, ty sa strapnujes, idem ti napisat osobne.Kde je ta tvoja super GPS fotopasca?Namiesto faktov,tu podhadzujes invektivy.Ja som odbornik a snazim sa ako nepolovnik,poradit polovnikom.To ze som nepolovnik,neznamena,ze sa nepohybujem v polovnickych kruhoch a som neznaly problematiky.Ja som aspon nakopol ludi polovnikov,ze treba hladat podla IMEI a co je IMEI prislusni policajti velmi dobre vedia.Dnes sa doslova policajt vyjadril v JOJke,ze pri kradezi mobilu je potrebne nahlasit toto seriove cislo a policia sa s tym musi zaoberat ak je podane tresne oznamenie aj ked ide o fotopascu za 200 euro.Potvrdil,ze policia ma nastroje aby dokazala dohladat taketo zariadenie podla toho IMEI. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off archer, 23.1.2013 o 9:27

Motaq: tá panda vyzerá dobre.. mne sa fotopasce vždy moc páčili.. aj som dlhšie uvažoval nad kúpou.. ale bál som sa práve tejto naše nátury.. je to tak ako si napísal v príspevku o 20:54 /hlavne tie dve posledné vety/a 21:45.. ale toto sa mi pozdáva.. lachim3 držím palce aj ked nemyslím si že sa nájde.. ale aj motyka občas vystrelí!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off Poacher, 23.1.2013 o 9:13

borza co sa tyka mna a fotopascí napišem len, že si uplne mimo misu ... Ďalej to nerozvádzam, aby som náhodou nebudil znova dojem že som proti fotopascám. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off lachim3, 23.1.2013 o 9:09

tak Vám všetkým ďakujem za rady, skusim ju hľadať cez to výrobne číslo, dám potom vedieť či sa to dá a či sa našla. A aby som nezabudol keď niekto tu napíše svoj problém a potrebuje poradiť, TAK SA VYJADRUJTE PRIAMO K DANEJ DISKUSII A NIE POSUDZOVAŤ NÁZORY INÝCH. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off motaq, 22.1.2013 o 21:45

Peter, samozrejme fotopasce su pre niektorych dost velky nepriatel..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off borza222, 22.1.2013 o 21:11

Feri krádeže fotopascí sa vôbec masovo nerozšírili, sú to k počtu predaných kusov len výnimočné prípady - mizivé percento. Len stále mám taký pocit že sa tu niekto snaží ostatným nahovoriť že fotopasca je zbytočná a zlá vec. Asi niektorým nevyhovujú. Zaujímavé že ked tu niekto rozdáva takéto rady jeho profil je bez mena a bydliska. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off Fehir, 22.1.2013 o 21:02

Dobre, ale ty si napísal že tento portál je iba pre poľovníkov a vtom s tebou nesúhlasím. Inač máš pravdu. Toš môj názor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off borza222, 22.1.2013 o 20:56

Ferih ty si iný prípad ty nie si polovník lebo ešte no to nemáš vek, ale ten kto má 43 tak je iny prípad. A kto má kolko skúseností zistíš presne podla príspevkov v diskusiach. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie odcudzenie fotopasce (autor: lachim3).

off motaq, 22.1.2013 o 20:54

Co sa tyka kradezi fotopasci je to skor otazka regionu, ja mam vonku niekolko fotopasci a este ziadna mi nezmyzla, niektore su dokonca umiestnene tak ze ich je vidno na prvy pohlad. Co sa tyka GPS na trhu uz je fotopasca UM535 Panda, ktora dokaze poslat svoju polohu na zaklade dotazu zaslaneho pomocou SMS. Je tam sice jedno obmedzenie ale nie je to to aka je v nej fotopasca. Ak sa u Vas rozmohlo kradnutie fotopasci aj toto sa da riesit dvoma fotopascami (ideakne ak obe odosielaju zabery) je vsak potrebne aby boli umiestnene tak ze sa navzajom "vidia" ale je to dost drahe riesenie. Dalsia moznost je fotopasca s externym uloziskom. dalsie je umiestnenie fotopasce tak aby bola tazko najditelna. ale vzdy plati jedno ak clovek chce nieco ukradnut tak ti nepomoze ani svatena voda. Zial nie je to u nas nic nove, vzdy to tu bolo a tak skoro to z ludi nevykorenis :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-120 z 135 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM